Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

Angry beards

Hned na úvod odpálíme pořádnej dělobuch. Tahle partička z Třebíče nezkazí žádnou legraci, ba naopak… nekompromisně ještě přitvrzuje, dokud se nebudete lámat v pase. Angry birds jsou proti nim neškodný kuřátka. Přináší černý zlato do chlapských životů. Už víte? Nic?

Je nám velkou ctí a potěšením představit jednoho z našich nových partnerů – českou značku ANGRY BEARDS. Gang “naštvaných vousáčů”, kteří jsou fakt hustý a jejich produkty patří do kategorie “musíš mít”. Spousta z nás, samčích vedoucích, začala pomalu a nezávisle na sobě, objevovat produkty na vousy. Možná z lenosti, nebaví nás se holit (koho by to taky bavilo). Ale vždy se naše rozhovory sešly u engry bírdích zlepšováků – vosky, gely, hřebeny… My fakt nejsme žádní šámpónci, BOMBA tábor z pozice vedoucího je řehole. Občas se však musíme hodit do pucu.

Obrovské díky ANGRY BEARDS, že na nás neseslali mlhu. Prokázali, že mají srdce na pravém místě a podpořili právě náš BOMBA tábor. Určitě navštivte jejich web angrybeards.cz a přidejte se k tisícům spokojených chlapů!

PS: Dámy, engry birdím dárkem si získáte přízeň každého muže 😉

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *