Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

Kateřina Humlová

Kačku spíše znáte pod přezdívkou Avatárek, protože na táboře jí nikdo neřekne jinak. Kačka s námi jezdila na tábor až do své plnoletosti a nyní je na čase jí vzít mezi nás. Tábor zná dokonale a srdíčko má na správném místě, už nám i několikrát pomáhala na Mikulášské. Já tohle pasování z dítěte na vedoucí prostě miluju, je v tom tolik vzpomínek a myšlenek, že to vše má smysl. Kačí, těšíme se na Tebe a buď taková jaká si … 

 

Avatárek – Kateřina Humlová

Kdo jsem Narodila jsem se v zimě roku 2001 v Ústí nad Labem. Ještě stále studuji střední zdravotnickou školu v mém rodném městě.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábor jsem začala jezdit před několika lety jako dítě a tak jsem si ho oblíbila, že nakonec jedu i jako vedoucí. Jelikož tento tábor už nějakou dobu znám, tak vím, jak skvělé a dobrodružné hry tam jsou a vždy jsem si je moooc užila. :)) Těším se až tyto hry budu moct hrát z druhé strany v roli vedoucího a získám další úžasné a nezapomenutelné zážitky. :))

Funkce na táboře – Lektorka

Mé aktivity, co ráda dělám Mým koníčkem je sport. Nejraději mám volejbal, jezdectví a občasné posilování. Co opravdu nemám ráda je nuda, proto se vždy snažím, aby se lidé okolo mě smáli a bavili. Jsem pro každou srandu. Miluji dobré filmy a hudbu.:))

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *