Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

BOMBA Mikulda 2019 – závěrem + fotografie

 

Závěrem 4. BOMBA Mikulda 2019 s karnevalem

Máme za sebou 4. BOMBA Mikulášskou a díky prostorám, které jsme měli k dispozici od MC Koloseum a velmi příjemné provozní paní Silvě Vágnerové jsme, si myslím, posunuli Mikulášskou zase o level výše. A o to se snažíme, aby každá akce byla ještě lepší než ta před tím, abychom nezůstali na místě a neměli pocit, že se nikam neposouváme.

Dva měsíce to připravujete a pak je to za 4 hodinky pryč, a tak si vždycky říkám, stojí to za to! A odpověď je každý rok stejná, ano stojí! A to díky přátelům, kteří mi pomáhají a jsou součástí BOMBA akce, rodině, Vám rodičům, a hlavně kvůli těm úsměvům na tváři dětí a té radosti. Podíváte se zpětně na fotografie a vidíte, že jsme si to užili a nechali za sebou zase něco, na co děti budou vzpomínat a nebyl to zbytečný den. Naopak, byl plný radosti, zábavy a her a samozřejmě jsme společně s Mikulášem, čertem a andělem předali balíčky a dětem se zase připomněli, že je sledujeme a některé se musí polepšit.

Musím říct, že jsme zvládli 94 balíčku rozdat za 1 hodinu, a to je slušný výkon. Je to díky systému, který jsme zvolili a že si to holky v „ředitelně pekla“ dobře zorganizovaly – jako vždy.

Na příští rok jsme předběžně domluveni, že se sejdeme opět v MC Koloseum, kde se nám líbil přístup celého personálu, a veškerá komunikace s vedením restaurace byla na jedničku, velmi vstřícní a ochotní, navíc tam i dobře vaří a mají výbornou pizzu.

Budeme rádi za feedback (zpětnou vazbu), abychom mohli na sobě dále pracovat. A abychom měli od Vás info, co děláme dobře a co naopak ne. Do příště chceme zapracovat na druhém programu, který bude probíhat v době předávání balíčků, pro ty, co již balíček dostali a nemuseli čekat, než Mikuláš vše předá.

Fotografie z akce najdete na facebooku (www.facebook.com/bombatabor) nebo na našich stránkách BOMBA tábora (http://bombatabor.cz/cs/bomba-mikulda-2019/)

V nejbližší době nás čeká Silvestr 2019 (http://bombatabor.cz/cs/hlavni-stranka/akce/silvestr/), BOMBA Zima 2020 (http://bombatabor.cz/cs/hlavni-stranka/akce/zima/) a také přihlášení na BOMBA Léto 2020 (ještě před Vánoci), pojedete s námi?

Krásné a pohodové dny přeje Štěpa a BOMBA parta

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *