Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

BOMBA PODZIM 2018

 

S ČERTY NEJSOU ŽERTY

A je to tady! Samé přehlídky, parády, vycházky, … V minulém roce jsme se pustili hned do srdcovky „Ať žijí duchové“ a ani letos o podzimních prázdninách v termínu od 26. – 30. 10. 2018 nepolevujeme a pouštíme se do další, která je známá snad všem generacím a měl by jí znát každý. Postavy jako Petr Máchal, princezna Angelina, princezna Adélka, Dorota Máchalová, Lucifer, čert Janek (Vraník), čert Drápal, Anna Máchalová, Kníže, správce a další zaručují podzim plný princezen, čertů, vojáků, knížat a vtipných hlášek z pohádky, která neodmyslitelně patří ke každým Vánocům a je v naší paměti a srdcích. 

Na BOMBA podzim se budete moct přihlásit od 01.09.2018, členové od 28.08.2018, na našich stránkách. Pozor, kapacita na Podzimní tábor je omezená, cca 75 dětí. Pojedeme opět do Penzionu U SKÁLY, kde bude ubytování pro nejmenší v penzionu a pro větší ve vytápěných chatkách. Odkaz na objekt zde!

V programu určitě najdete knížecí bál (maškarní), kde tématem bude peklo (čertíci) a knížectví (princezny). A samozřejmě závěrečnou pekelnou BOMBA párty.

šlechtic: Já to řeknu tatínkovi a ten vám vyhlásí válku!

kníže: Co budeme dělat?
správce: Ještěže máme silné vojsko. Zítra máme přehlídku.
kaprál: Cože máme?
správce: Přehlídku.
kaprál: Máme, máme přehlídku.
správce: Přijďte se podívat.
kaprál: Já příjdu.

Už se moc těšíme, užívejte prázdniny a nepropásněte přihlášení, bude to fofr, přihlášky spouštíme o půlnoci, tedy v 00:01 hod. dne 01.09.2018. Bližší informace dodáme postupně, máme před sebou ještě BOMBA Léto 2018 – 2. běh.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *