Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

BOMBA Léto 2022

Podmínky Organizační info Program Účastníci

 

 • Pořadatel: BOMBA tábor - dětské tábory, z. s. O nás
 • Kapacita: 110 míst
 • Přihlášky: Na stránkách BOMBA tábora - Přihláška
 • Termín přihlášení: 05.12.2021 v 19:00 hod.,
 • Termín přihlášení pro členy: 01.12.2021 ve 20:00 hod. 

Informace o členství Přihláška k členství Seznam členů

 • Termín: 02. 07. -  16. 07. 2022
 • Cena: 8.900,- Kč, pro člena 8.500,- Kč
 • Doba: 14 dní
 • Místo:  Penzion U skály, Kytlice O objektu
 • Odjezd: Vlakem z Ústí nad Labem - západ nebo vlastní
 • Příjezd: Autobusem do Děčína, Ústí n. Labem a Teplic nebo vlastní

Pokračujeme v tradici a přihlášky spustíme ještě před Vánocemi, kdyby chtěl někomu udělat Ježíšek radost, aby našel pod stromečkem poukaz, či oznámení, že jede na BOMBA tábor. Přihlášení bude spuštěno v 19 hod. dne 05.12.2021 a pro členy spolku dne 01.12.2020 ve 20:00 hod. V přihlášce vyplníte, zda chcete odeslat poukaz od Ježíška a pokud ano, pošleme Vám jej emailem. Pokud by někdo neměl možnost si jej vytisknout, rádi Vám ho vytiskneme a můžete si ho u nás vyzvednout. Tábor je pro plno dětí srdcová záležitost a radost to rozhodně udělá. Pro ty nejmenší to zase může být krásné oznámení, že pojedou v létě na BOMBA tábor.  

Milý Ježíšku,

abys mohl dát našim kamarádům pod stromeček náš BOMBA tábor, spustíme přihlášky na BOMBA Léto 2022 dne 05.12.2021 v 19:00 hod. a pro členy spolku ve 20:00 hod. dne 01.12.2021. A pokud budeš chtít vystavit poukaz s jménem dítěte a doručit pod stromeček, budeme připraveni …

 

Čeká nás Léto 2022, a čekají hned dvě velké změny, měníme objekt, z Pecky se stěhujeme do Penzionu U skály. Slibujeme si od toho větší soukromí, a návrat k rodinnému táboru, kde se všichni znají a s tím souvisí i druhá změna a to je kapacita. Tábor nebude pro 200 dětí, ale pro 110 dětí. Chceme se vrátit na začátek, kde s prověřenými a spolehlivými dospěláky jsme vyrazili dětem radost a vznikla velmi rodinná atmosféra, přátelství, které trvá dodnes. BOMBA tábor je známý tím, že má našlapané dny soutěžemi, zážitky a legrací, a to zůstává! Bude to opět BOMBA a už se moc těšíme. Pro ty, kteří nás ještě neznají, něco o našem táboře a BOMBA Létě 2022: 

BOMBA Léto 2022 je letní dětský tábor pro děti ve věku od 6 do 18 let, Tábor je sportovně, jazykově a kreativně založený, hlavně s celodenním programem, tzv. od rána do večera, naplánován do posledního detailu, což přináší plno výhod, kromě zábavy a srandy, také tu, že jsou děti neustále pod dohledem a nemají čas ne lumpárny.
 
V dopoledním programu se děti převážně věnují aktivitě, kterou si zvolí již při přihlášení na BOMBA Léto 2022. Každá aktivita má svého trenéra, lektora, který děti při dopoledním programu vede. Děti se nevěnují pouze své aktivitě, ale vyzkouší si i jiné, aby si rozvíjely své dovednosti. Na konci tábora změří své síly proti vedoucím a nebo předvedou, co se naučily. V roce 2022 jsme pro Vás připravili dopolední aktivity:
 • fotbal
 • volejbal
 • míčové hry
 • aerobik (tanec)
 • anglický jazyk
 • kreativní činnosti

Po domluvě s rodiči se dá kdykoliv dopolední aktivita změnit, tak aby dítě našlo to, co mu opravdu vyhovuje a kde se cítí nejlépe.

Odpolední a večerní program je vázaný na celotáborovou hru, v které je plno oblíbených her, a program je okořeněn o zážitkové BOMBA akce jako je například: piknik s grilováním, letní kino, noční hra, noc mimo tábor a možná i Vánoce. Letos děti dostanou na táboře opět nějaký BOMBA dárek, který je součástí ceny tábora, abychom dětem udělali radost. 

Každé dětské snažení musí být odměněno a každá soutěž vyhodnocena, a tak máme na táboře peníze, táborovou měnu "BOMBÁČE". Děti dostávají BOMBÁČE při snaze na dopoledním programu, při vyhodnocení celotáborové hry, ale také jako odměnu, když projeví svůj správný charakter, v opačném případě mohou i o nějaké BOMBÁČE přijít. Táborová měna je nejlepší motivací pro děti a dá se použít i jako výchovný prostředek při řešení špatného chování dítěte, tzv. pokutou, v obráceném případě odměnou "POCHVALOU." Za peníze si mohou koupit firmu a nebo si nějakou vymyslet, či si uložit peníze do BOMBA banky a na konci je pak všechny utrácejí na BOMBA PÁRTY, kde je čekají odměny všeho druhu (jídlo, pití, cukroviny, hračky a jiné věcné odměny, ...). 

Při některých soutěžích, mimo BOMBÁČŮ, rozdáváme také medaile a diplomy. Pokud mají děti narozeniny na táboře, tak ani na ty nezapomínáme a na nástupu předáme dárek a celý tábor popřeje oslavenci vše nejlepší.

Na našem táboře nuda nemá místo a vše, co děláme, dělíme pro děti: "Everything I do I do for kids!" 

Naše počínání a snahu dětí můžete sledovat každý den na našich stránkách www.bombatabor.cz nebo na facebooku www.facebook.com/bombatabor kam umísťujeme fotografie z každého dne. Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se o živé vysílání na našich facebookových stránkách.  

Další krok, kterým se snažíme Vám pomoci, je možnost uhradit cenu tábora postupně. Uvědomujeme si, že cena tábora zatíží rozpočet rodiny a ještě, když máte více táborových dětí. Z toho důvodu Vám nabízíme, abyste si platbu rozdělili do více částí. Podmínka je, že do 7 dní od přihlášení dítěte na tábor je nutné uhradit 1.000,- Kč, poté 3.500,- Kč  do 30. 03. 2022 a zbytek částky do 30. 05. 2022, jestli každý měsíc pošlete 1.000,- Kč, nám vůbec nevadí. Záleží na vás, jak vám to vyhovuje.  Odlehčit z ceny si můžete příspěvkem od zaměstnavatele či příspěvkem od zdravotní pojišťovny nebo jiných organizací - vystavíme fakturu, vyplníme formulář, vystavíme potvrzení, apod.

Pro děti děláme maximum a tak často hledáme pomoc u kamarádů či partnerů "sponzorů" - děti nás milují a my milujeme je a uděláme pro ně cokoliv až do roztrhání těla.

Na BOMBA Léto 2022 se můžete přihlásit na našich stránkách od 19:00 hod. dne 05.12.2021, ale pozor! Kapacita tábora je 110 míst a je brzy obsazená. Přihláška

Pro členy BOMBA spolku bude možné se přihlásit od 20:00 hod. dne 01.12.2021. Stát členem se můžete kdykoliv a ihned čerpat výhody.

Informace o členství Přihláška k členství Seznam členů

Už se moc těšíme, Vaše BOMBA parta

  

 

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství 

Přihláška k členství

Seznam členů

Pravidelné akce: 

 • BOMBA vybíjená
 • každé úterý *20,- Kč/dítě 
 • zrušeno do odvolání!

Nejbližší akce: 

LÉTO 2022

Léto 2022

Přihlášení na BOMBA Léto 2022

Připravované akce: