Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY





Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

BOMBA Léto 2023

Podmínky Organizační info Program Účastníci

 • Pořadatel: BOMBA tábor - dětské tábory, z. s. O nás
 • Kapacita: 110 míst
 • Přihlášky: Na stránkách BOMBA tábora - Přihláška
 • Termín přihlášení: 18. 12. 2022 v 20:00 hod.,
 • Termín přihlášení pro členy: 15. 12. 2022 ve 20:00 hod. 

Informace o členství Přihláška k členství Seznam členů

 • Termín: 01. 07. -  15. 07. 2023
 • Cena: 9 500 Kč, pro člena 9 200 Kč
 • Doba: 14 dní
 • Místo:  Penzion U skály, Kytlice O objektu
 • Odjezd: Autobusem z Teplic, z Ústí n. Labem a z Děčína nebo vlastní
 • Příjezd: Autobusem do Děčína, Ústí n. Labem a Teplic nebo vlastní

Pokračujeme v tradici a přihlášky spustíme ještě před Vánocemi, kdyby chtěl někomu udělat Ježíšek radost, aby našel pod stromečkem poukaz, či oznámení, že jede na BOMBA tábor. Přihlášení bude spuštěno ve 20:00 hod. dne 18. 12. 2022 a pro členy spolku dne 15. 12. 2022 ve 20:00 hod. V přihlášce vyplníte, zda chcete odeslat poukaz od Ježíška a pokud ano, pošleme Vám jej emailem. Pokud by někdo neměl možnost si jej vytisknout, rádi Vám ho vytiskneme a můžete si ho u nás vyzvednout. Tábor je pro plno dětí srdcová záležitost a radost to rozhodně udělá. Pro ty nejmenší to zase může být krásné oznámení, že pojedou v létě na BOMBA tábor.  

Milý Ježíšku,

abys mohl dát našim kamarádům pod stromeček náš BOMBA tábor, spustíme přihlášky na BOMBA Léto 2023 dne 18. 12. 2022 ve 20:00 hod. a pro členy spolku ve 20:00 hod. dne 15. 12. 2022. A pokud budeš chtít vystavit poukaz s jménem dítěte a doručit pod stromeček, budeme připraveni …

Čeká nás Léto 2023 a stejně jako v roce 2022 pojedeme do Penzionu U skály. Úspěšně navážeme na naší představu, která se naplnila a bude opět stavět na kapacitě 110 dětí, tzv. "rodinný tábor", kde se všichni znají a po dobu akce je patrná, díky prověřeným a spolehlivým dospělákům, radost dětí a velmi rodinná atmosféra, přátelství.

BOMBA tábor je známý tím, že má našlapané dny soutěžemi, zážitky a legrací, a to zůstává! Bude to opět BOMBA a už se moc těšíme. Pro ty, kteří nás ještě neznají, něco o našem táboře a BOMBA Létě 2023: 

BOMBA Léto 2023 je letní dětský tábor pro děti ve věku od 6 do 18 let, Tábor je sportovně a kreativně založený, hlavně s celodenním programem, tzv. od rána do večera, naplánován do posledního detailu, což přináší plno výhod, kromě zábavy a srandy, také tu, že jsou děti neustále pod dohledem a nemají čas ne lumpárny.
 
V dopoledním programu se děti převážně věnují aktivitě, kterou si zvolí již při přihlášení na BOMBA Léto 2023. Každá aktivita má svého trenéra, lektora, který děti při dopoledním programu vede. Děti se nevěnují pouze své aktivitě, ale vyzkouší si i jiné, aby si rozvíjely své dovednosti. Na konci tábora změří své síly proti vedoucím a nebo předvedou, co se naučily. V roce 2023 jsme pro Vás připravili dopolední aktivity:
 • fotbal
 • volejbal
 • míčové hry
 • aerobik (tanec)
 • kreativní činnosti

Po domluvě s rodiči se dá kdykoliv dopolední aktivita změnit, tak aby dítě našlo to, co mu opravdu vyhovuje a kde se cítí nejlépe.

Odpolední a večerní program je vázaný na celotáborovou hru, v které je plno oblíbených her, a program je okořeněn o zážitkové BOMBA akce jako je například: piknik s grilováním, letní kino, noční hra, noc mimo tábor a možná i Vánoce nebo Silvestr. Letos děti dostanou na táboře opět nějaký BOMBA dárek, který je součástí ceny tábora, abychom dětem udělali radost. 

Každé dětské snažení musí být odměněno a každá soutěž vyhodnocena, a tak máme na táboře peníze, táborovou měnu "BOMBÁČE". Děti dostávají BOMBÁČE při snaze na dopoledním programu, při vyhodnocení celotáborové hry, ale také jako odměnu, když projeví svůj správný charakter, v opačném případě mohou i o nějaké BOMBÁČE přijít. Táborová měna je nejlepší motivací pro děti a dá se použít i jako výchovný prostředek při řešení špatného chování dítěte, tzv. pokutou, v obráceném případě odměnou "POCHVALOU." Za peníze si mohou koupit firmu a nebo si nějakou vymyslet, či si uložit peníze do BOMBA banky a na konci je pak všechny utrácejí na BOMBA PÁRTY, kde je čekají odměny všeho druhu (jídlo, pití, cukroviny, hračky a jiné věcné odměny, ...). 

Při některých soutěžích, mimo BOMBÁČŮ, rozdáváme také medaile a diplomy. Pokud mají děti narozeniny na táboře, tak ani na ty nezapomínáme a na nástupu předáme dárek a celý tábor popřeje oslavenci vše nejlepší.

Na našem táboře nuda nemá místo a vše, co děláme, děláme pro děti: "Everything I do I do for kids!" 

Naše počínání a snahu dětí můžete sledovat každý den na našich stránkách www.bombatabor.cz nebo na facebooku www.facebook.com/bombatabor kam umísťujeme fotografie z každého dne. Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se o živé vysílání na našich facebookových stránkách.  

Další krok, kterým se snažíme Vám pomoci, je možnost uhradit cenu tábora postupně. Uvědomujeme si, že cena tábora zatíží rozpočet rodiny a ještě, když máte více táborových dětí. Z toho důvodu Vám nabízíme, abyste si platbu rozdělili do více částí. Podmínka je, že do 7 dní od přihlášení dítěte na tábor je nutné uhradit 1 000 Kč, poté 4 000 Kč do 30. 03. 2023 a zbytek částky do 30. 05. 2023, jestli každý měsíc pošlete 1 000 Kč, nám vůbec nevadí. Záleží na Vás, jak Vám to vyhovuje.  Odlehčit z ceny si můžete příspěvkem od zaměstnavatele či příspěvkem od zdravotní pojišťovny nebo jiných organizací - vystavíme fakturu, vyplníme formulář, vystavíme potvrzení, apod.

Pro děti děláme maximum a tak často hledáme pomoc u kamarádů či partnerů "sponzorů" - děti nás milují a my milujeme je a uděláme pro ně cokoliv až do roztrhání těla.

Na BOMBA Léto 2023 se můžete přihlásit na našich stránkách od 20:00 hod. dne 18. 12. 2022, ale pozor! Kapacita tábora je 110 míst a je brzy obsazená. Přihláška

Pro členy BOMBA spolku bude možné se přihlásit od 20:00 hod. dne 15. 12. 2022. Stát členem se můžete kdykoliv a ihned čerpat výhody.

Informace o členství Přihláška k členství Seznam členů

Už se moc těšíme, Vaše BOMBA parta

  

 

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství 

Přihláška k členství

Seznam členů

Pravidelné akce: 

 • BOMBA vybíjená
 • každé úterý *20,- Kč/dítě 
 • zrušeno do odvolání!

Nejbližší akce: 

BOMBA Léto 2023

 • termín 01. - 15. 07. 2023
 • cena 9 500 Kč, pro člena 9 200 Kč
 • Penzion U skály

Informace BOMBA Léto 2023

Přihláška na BOMBA Léto 2023

Připravované akce: