Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

Program tábora

Léto 2023 Podmínky Organizač. info Účastníci

BOMBA Léto 2023 je letní dětský tábor pro děti ve věku od 6 do 18 let, Tábor je sportovně a kreativně založený, hlavně s celodenním programem, tzv. od rána do večera, naplánován do posledního detailu, což přináší plno výhod, kromě zábavy a srandy, také tu, že jsou děti neustále pod dohledem a nemají čas ne lumpárny. Náš den na táboře můžeme rozdělit do tří částí: dopolední část, odpolední a večerní.
 
V dopoledním programu se děti převážně věnují aktivitě, kterou si zvolí již při přihlášení na BOMBA Léto 2023. Každá aktivita má svého trenéra, lektora, který děti při dopolední programu vede. Děti se nevěnují pouze své aktivitě, ale vyzkouší si i jiné, aby si rozvíjely jejich dovednosti. Na konci tábora změří své síly proti vedoucím a nebo předvedou, co se naučily. Máme i dopolední aktivitu pro děti, kterým sport nic neříká nebo mají prostě rádi něco jiného. Z toho důvodu máme v dopoledním programu kreativní činnosti. Při přihlášení si tedy budete moci vybrat dopolední aktivitu:
 • fotbal
 • volejbal
 • míčové hry
 • aerobik
 • kreativní činnosti

Po domluvě s rodiči se dá kdykoliv dopolední aktivita změnit, tak aby dítě našlo to, co mu vyhovuje a kde se cítí nejlépe.

Odpolední a večerní program je vázaný na celotáborovou hru, v které je plno oblíbených her, a program je okořeněn o zážitkové BOMBA akce jako je například: piknik s grilováním, letní kino, noční hra, noc mimo tábor (jen pro zájemce), a plno dalšího. Děti na táboře dostanou BOMBA dárek, které je v ceně tábora. 

Každé dětské snažení musí být odměněno a tak máme na táboře peníze, táborovou měnu "Bombáče". Děti dostávají BOMBÁČE při snaze na dopoledním programu, při vyhodnocení celotáborové hry. Táborová měna je nejlepší motivací pro děti a dá se použít i jako výchovný prostředek při řešení špatného chování dítěte, tzv. pokutou. Za peníze si mohou koupit firmu a nebo si nějakou vymyslet, či si uložit peníze do BOMBA banky a na konci je pak všechny utrácejí při BOMBA PÁRTY, kde je čekají odměny všeho druhu (sladké, věcné, ...).

Dětem připravujeme veliké spektrum her. Některé hry jsou sportovní, někdy rozhodne o vítězství dovednost, jindy zas rozum. Některé hry znáte z obrazovek televize, které jsou převedeny do táborového prostředí. Vedoucí svými převleky, svým přístupem, děti vždy vtáhnou do děje hry a společně bojují a rozvíjí své dovednosti. Při hrách dbáme na to, aby každý měl stejnou šanci. Jednotlivé hry se zaznamenávají do celotáborové hry, tzv. Etapovky, která je na konci vyhodnocena. Děti v celotáborové hře soutěží jako tým a učí se spolupracovat v kolektivu. Někdy je potřeba vyzdvihnout jednotlivce a toho se dočká mimo jiné v den Olympiády, kde děti dostanou diplomy a medaile.

Nepřízeň počasí a naše schopnosti

Co nejsme schopni ovlivnit, je počasí. V případě nepříznivého počasí, dokážeme díky zkušenostem, flexibilitě programu a prostorám objektu, upravit hru či ji nahradit nějakou jinou a přizpůsobit jí počasí, tak aby děti měly vždy program, něco se dělo, a z tábora si odvezly jen samé dobré zážitky z táborového dobrodružství.

Vytíženost lidí, kteří se starají o Vaše děti, je veliká a proto máme program rozdělen na dopolední a odpolední část, aby každý měl možnost odpočinku, byl vždy odpočatý, nechyboval a měl možnost se připravit na další program. Tím zaručíme kvalitu programu a spolehlivost lidí. Jsme parta lidí, dospělých, kteří společně jezdí roky a můžeme se jeden na druhého spolehnout.

Denní program Táborový řád

Na našem táboře nuda nemá místo a vše co děláme, děláme pro děti "Everything I do I do for kids!" 

Naše počínání a snahu dětí můžete sledovat každý den na našich stránkách www.bombatabor.cz nebo na facebooku www.facebook.com/bombatabor kam umísťujeme fotografie z každého dne. Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se o živé vysílání na našich facebookových stránkách.  

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství 

Přihláška k členství

Seznam členů

Pravidelné akce: 

 • BOMBA vybíjená
 • každé úterý *20,- Kč/dítě 
 • zrušeno do odvolání!

Nejbližší akce: 

BOMBA Léto 2023

 • termín 01. - 15. 07. 2023
 • cena 9 500 Kč, pro člena 9 200 Kč
 • Penzion U skály

Informace BOMBA Léto 2023

Přihláška na BOMBA Léto 2023

Připravované akce: