Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

BOMBA INDIÁNSKÝ Podzim 2021

Termín: 26. 10. - 31. 10.2021 - podzimní prázdniny

Podmínky Organizační info Program Účastníci

 

BOMBA LÉTO 2017

 • Pořadatel: BOMBA tábor - dětské tábory, z. s. O nás
 • Kapacita: 70 míst
 • Přihlášky: Na stránkách BOMBA tábora - Přihláška od 31. 10. 2021 v 20:00 hod. i pro členy Informace o členství zde!
 • Termín: 26. 10. - 31. 10. 2021
 • Cena: 4.200,- Kč, pro člena 4.000,- Kč
 • Doba: 6 dní
 • Místo:  Penzion U skály, č. p. 78, Kytlice 407 45 O objektu
 • Cesta tam: Vlakem z Ústí nad Labem - západ, nebo vlastní dopravou (vlastní dopravu na cestě tam nedoporučujeme, přijdete o zážitky)
 • Cesta zpět: Autobusem do Děčína, Ústí nad Labem, Teplic nebo vlastní dopravou
Po zrušení BOMBA Podzimu 2020 a Velikonoc 2021, že BOMBA Podzim 2021 vyjde! Pro mnoho z nás má podzimní tábor své kouzlo. A to především tím, že kapacita je omezená kolem 70 dětí a tak má svou komornější, za to intenzivnější atmosféru, co se týče prožitků, a taky díky tématům, které vždy pečlivě volíme. Po tématech "Halloween", "Ať žijí duchové", "S čerty nejsou žerty", "S Tebou mě baví svět" přichází téma Indiáni.
 
Naše myšlenka je osvěžit dětem věci, které jsme měli rádi my, aby věci z našeho dětství žily dál a nezapomnělo se na to, jak jsme si hráli na indiány, vyráběli luky a šípy, oštěpy, sekery, stavěli teepee a pronásledovali bledé tváře a třeba to generace dětí předá zase dál.
 
Někoho při tématu Indiáni napadne ihned Vinnetou a Old Shatterhand, kdy příběhy Karla Maye nás provázely našim dětstvím, každý chtěl mít svého pokrevního bratra, pomáhat slabším a být opravdový gentleman. My chceme vzít téma více obecněji, ale i tak to v každém z nás je. Rozhodně věříme, že na táboře téma pohltí nejenom děti, ale i vedoucí a to je náš cíl, kdy se stanem jedním kmenem a zakopeme válečnou sekeru a všude bude klid a mír. 
 
Dopolední program bude převážně kreativní, kdy budeme vytvářet a tvořit věci s indiánskou tématikou (lapač snů, výroba triček, náhrdelníků, apod.). Odpoledne a večer nás čekají táborové, indiánské hry. Tak jako vždy bude program naplánován po celý den a nudit se rozhodně nebudeme. Pro děti máme opět připravené skvělé dárky a odměny. A jsem na pochybách, kdo se těší více, my nebo děti?
 
Indiáni neměli žádné telefony a ani jiné elektronické přístroje a ani my nechceme, aby je děti měly. Proto prosíme rodiče, ať dětem telefony, atd., nedávají. Pokud se nám to osvědčí, budeme chtít elektroniku zakázat i na další akci. 
 
Další informace o BOMBA Podzimu 2021 najdete v záložkách v horní části této stránky - Podmínky, organizační info, program a účastnící.  
 
Na našem táboře nuda nemá místo a zážitky se jen hrnou. "Everything I do I do for kids!" 

Naše počínání a snahu dětí můžete sledovat každý den na našich stránkách facebooku www.facebook.com/bombatabor kam umísťujeme fotografie z každého dne. Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se o živé vysílání na našich facebookových stránkách.  

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství zde!

Seznam členů zde!

Pravidelné akce: 

 • BOMBA vybíjená
 • každé úterý *20,- Kč/dítě 
 • zrušeno do odvolání!

Nejbližší akce: 

INDIÁNSKÝ Podzim 2021

 • termín 26. - 31. 10. 2021

Informace Podzim 2021 zde!

Připravované akce: