Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

BOMBA PODZIM 2019

S Tebou mě baví svět - Expedice ECILTYK

Podmínky Organizační info Program Účastníci

BOMBA LÉTO 2017

 • Pořadatel: BOMBA tábor - dětské tábory, z. s. O nás
 • Kapacita: 70 míst
 • Přihlášky: Na stránkách BOMBA tábora - Přihláška od 25.08.2019 v 00:01 hod., pro člena od 20.09.2018 Informace o členství zde!
 • Termín: 25.10. -  30.10.2019
 • Cena: 3.800,- Kč, pro člena 3.600,- Kč
 • Doba: 6 dní
 • Místo:  Penzion U skály, č. p. 78, Kytlice 407 45 O objektu
 • Cesta tam: Vlakem z Ústí nad Labem - západ, nebo vlastní dopravou (vlastní dopravu na cestě tam nedoporučujeme, přijdete o zážitky)
 • Cesta zpět: Autobusem do Děčína, Ústí nad Labem, Teplic nebo vlastní dopravou 
Blíží se období podzimních prázdnin a s nimi také BOMBA Podzim 2019. Po tématech "Halloween", "Ať žijí duchové", "S čerty nejsou žerty" přicházíme s tématem "S Tebou mě baví svět - Expedice ECILTYK". Asi mnohým z vás není potřeba film "S Tebou mě baví svět" nějak připomínat, ale dětem možná ano. Jedná se o dílo, které je označováno za komedii století. "Dnes již bez nadsázky legendární československá komedie Marie Poledňákové divákům představila tři otce, kterým do plánů na každoroční pánskou jízdu razantně zasáhnou manželky, které tátům hodí na krk děti. Když maminky nejsou poblíž, ukazují se velmi svérázné a zmatené metody výchovy tří mužů... Hlášky z toho filmu chtě nechtě zná každý (čerpáno ze stránek tv.nova.cz)." 
 
Už asi 3 roky jsme měli nápad a chtěli vyrazit na tábor vlakem. Bohužel ve směru na Kytlice byla každý rok výluka na železniční trati a až letos k tomu máme konečně podmínky a proto se nesmírně těšíme. Téma jsme měli také vymyšlené a vzhledem k tomu, že nás plno táborů kopíruje, tak jsme to museli držet pod pokličkou, ale hrozně jsme se na to těšili. Nebylo těžké vymyslet téma podzimu, když chcete jet vlakem, protože hlášku z vlaku "Pepíno, my už toho máme dost!" "My taky, Matýsek se posral!" a nebo refrén písně: "S tebou mě baví svět, má sladká Emčo, já bych tě láskou sněd, má sladká Emčo, s tebou mě baví svět má sladká Emčo, já bych tě láskou sněd,  (hlavně v noci)," zná snad každý, a kdo ne, tak díky našemu podzimnímu táboru určitě znát bude...
 
Sice nepojedeme do Beskyd, abychom mohli vyrazit na expedici YDYKSEB, a nebudeme mít sníh, ale to v žádném případě neubere na naší expedici ECILTYK. Kde bude naším úkolem připomenout dětem náš národní poklad, který vidíme v komedii "S tebou mě baví svět" a hlavně si užít plno legrace a odjet z tábora plný zážitků a vzpomínek.
Již na cestě do penzionu U skály Kytlice, kde se bude náš podzimní tábor odehrávat, bude vydán denní rozkaz č. 1 a tábor tak odstartuje pěkně od začátku. Během 6 dní se mají děti na co těšit, necky vyměníme za vířivku, APALUCHA = chatička, BOMBALUCHA = hlavní budova/penzion, BARBUCHA = kiosek, bar, VULNABOK = klubovna ... No bude to BAMBO, teda BOMBA!
 
Další informace o BOMBA Podzimu najdete v záložkách v horní části této stránky - Podmínky, organizační info, program a účastnící.  
 
Na našem táboře nuda nemá místo a zážitky se jen hrnou. "Everything I do I do for kids!" 

Naše počínání a snahu dětí můžete sledovat každý den na našich stránkách www.bombatabor.cz nebo na facebooku www.facebook.com/bombatabor kam umísťujeme fotografie z každého dne. Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se o živé vysílání na našich facebookových stránkách.  

 

 

  

 

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství zde!

Pravidelné akce: 

 • BOMBA vybíjená
 • každé úterý *20,- Kč/dítě 
 • zrušeno do září 2020!

Nejbližší akce: 

BOMBA Léto 2020 (Pecka)

 • 1. běh 27. 06. - 08. 07. 2020
 • 2. běh 08. 07. - 18. 07. 2020

Informace k BOMBA Létu 2020 zde!

Připravované akce: 

 

Sháníme pomoc pro naše cíle ...