Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

Program

BOMBA Podzim 2022

"Čarodějnický podzim, přijde i Mikuláš!"

Podzim 2022 Podmínky Organizač. info Účastníci

Chceme si s dětmi zařádit a užít si pořádnou zábavu a také jim dát nějaký dáreček. Myslím, že tohle téma se bude líbit všem a slibuje BOMBA zábavu! 
 
Dopolední program bude převážně kreativní, kdy budeme vytvářet a tvořit věci s čarodějnickou až Halloween tématikou. Odpoledne a večer nás čekají táborové hry. Tak jako vždy bude program naplánován po celý den a nudit se rozhodně nebudeme. Pro děti máme opět připravené skvělé dárky a odměny. Těšíme se všichni, kromě mojí manželky, ta bude rodit - nebo spíš bude po porodu. 
 
Určitě nás čeká noční čarodějnický bál a využijeme i vířivky v penzionu, která je v cenně našeho tábora. Více nechceme prozrazovat, na nás je spolehnutí, že to bude zase BOMBA!  

Nepřízeň počasí a naše schopnosti

Co nejsme schopni ovlivnit, je počasí. V případě nepříznivého počasí, dokážeme díky zkušenostem, flexibilitě programu a prostorám objektu, upravit hru či ji nahradit nějakou jinou a přizpůsobit jí počasí, tak aby děti měly vždy program, něco se dělo, a z tábora si odvezly jen samé dobré zážitky z táborového dobrodružství.

Vytíženost lidí, kteří se starají o Vaše děti, je veliká a proto máme program rozdělen na dopolední a odpolední část, aby každý měl možnost odpočinku, byl vždy odpočatý, nechyboval a měl možnost se připravit na další program. Tím zaručíme kvalitu programu a spolehlivost lidí. Jsme parta lidí, dospělých, kteří společně jezdí roky a můžeme se jeden na druhého spolehnout.

Denní program Táborový řád

Na našem táboře nuda nemá místo a zážitky se jen hrnou. "Everything I do I do for kids!" 

Naše počínání a snahu dětí můžete sledovat každý den na facebooku www.facebook.com/bombatabor kam umísťujeme fotografie z každého dne. Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se o živé vysílání na našich facebookových stránkách.  

 

  

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství 

Přihláška k členství

Seznam členů

Pravidelné akce: 

  • BOMBA vybíjená
  • každé úterý *20,- Kč/dítě 
  • zrušeno do odvolání!

Nejbližší akce: 

BOMBA Léto 2023

  • termín 01. - 15. 07. 2023
  • cena 9 500 Kč, pro člena 9 200 Kč
  • Penzion U skály

Informace BOMBA Léto 2023

Přihláška na BOMBA Léto 2023

Připravované akce: