Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

Léto 2021

BOMBA Léto 2021

Podmínky Organizační info Program Účastníci

 

 • Pořadatel: BOMBA tábor – dětské tábory, z. s. O nás
 • Kapacita: 185 míst
 • Přihlášky: Na stránkách BOMBA tábora – Přihláška od 15.12.2020 ve 20:00 hod., pro člena od 20:00 hod. dne 08.12.2020 Informace o členství zde!

 • Termín: 03. 07. –  17. 07. 2021
 • Cena: 8.100,- Kč, pro člena 7.800,- Kč
 • Doba: 14 dní
 • Místo:  Rekreační areál Pecka, okr. Jičín O objektu
 • Odjezd: Autobusem z Teplic, Ústí nad Labem nebo vlastní dopravou

Pokračujeme v tradici a přihlášky spustíme ještě před Vánocemi, kdyby chtěl někomu udělat Ježíšek radost, aby našel pod stromečkem poukaz, či oznámení, že jede na BOMBA tábor. Přihlášení bude spuštěno ve 20 hod. dne 15.12.2020 a pro členy spolku dne 08.12.2020 ve stejný čas. V přihlášce vyplníte, zda chcete odeslat poukaz od Ježíška a pokud ano, pošleme Vám jej emailem. Tábor je pro plno dětí srdcová záležitost a radost to rozhodně udělá. Pro ty nejmenší to zase může být krásné oznámení, že pojedou v létě na BOMBA tábor.  

Milý Ježíšku (BOMBA Léto 2021),

abys mohl dát našim kamarádům pod stromeček náš BOMBA tábor, spustíme přihlášky na BOMBA Léto 2021 dne 15.12.2020 ve 20:00 hod. a pro členy spolku ve 20:00 hod. dne 08.12.2020. A pokud budeš chtít vystavit poukaz s jménem dítěte a doručit pod stromeček, budeme připraveni …

 

V roce 2021 jsme se rozhodli udělat v létě pouze jeden běh a to v termínu 03. – 17. 07. 2021. Kapacita bude o trochu větší (185 účastníků), tak aby zůstala myšlenka tábora stejná. Po dlouhé době můžeme upřít veškerou snahu pouze na jeden běh, na jednu akci a tak bude veškerá snaha upřena na prvních 14 dní tábora.  Našlapané dny soutěžemi, zážitky a legrací, vstříc zážitkům a dětské radosti. Bude to opět BOMBA a už se moc těšíme. Pro ty, kteří nás ještě neznají, něco o našem táboře a BOMBA Létě 2021: 

BOMBA Léto 2021 je letní dětský tábor pro děti ve věku od 6 do 18 let, Tábor je sportovně, jazykově a kreativně založený, hlavně s celodenním programem, tzv. od rána do večera, naplánován do posledního detailu, což přináší plno výhod, kromě zábavy a srandy, také tu, že jsou děti neustále pod dohledem a nemají čas ne lumpárny.
 
V dopoledním programu se děti převážně věnují aktivitě, kterou si zvolí již při přihlášení na BOMBA Léto 2021. Každá aktivita má svého trenéra, lektora, který děti při dopoledním programu vede. Děti se nevěnují pouze své aktivitě, ale vyzkouší si i jiné, aby si rozvíjely své dovednosti. Na konci tábora změří své síly proti vedoucím a nebo předvedou, co se naučily. V roce 2021 jsme pro Vás připravili dopolední aktivity:
 • fotbal
 • volejbal
 • basketbal
 • míčové hry
 • aerobik (tanec)
 • anglický jazyk
 • kreativní činnosti
 • malý hasič (základní dovednosti dobrovolného hasiče, praktická i teoretická část)

Po domluvě s rodiči se dá kdykoliv dopolední aktivita změnit, tak aby dítě našlo to, co mu opravdu vyhovuje a kde se cítí nejlépe.

Odpolední a večerní program je vázaný na celotáborovou hru, v které je plno oblíbených her, a program je okořeněn o zážitkové BOMBA akce jako je například: piknik s grilováním, letní kino, noční hra, noc mimo tábor. Letos děti dostanou na táboře BOMBA tričko, které je součástí ceny tábora, abychom dětem udělali radost. 

Každé dětské snažení musí být odměněno a každá soutěž vyhodnocena, a tak máme na táboře peníze, táborovou měnu „BOMBÁČE“. Děti dostávají BOMBÁČE při snaze na dopoledním programu, při vyhodnocení celotáborové hry, ale také jako odměnu, když projeví svůj správný charakter, v opačném případě mohou i o nějaké BOMBÁČE přijít. Táborová měna je nejlepší motivací pro děti a dá se použít i jako výchovný prostředek při řešení špatného chování dítěte, tzv. pokutou, v obráceném případě odměnou „POCHVALOU.“ Za peníze si mohou koupit firmu a nebo si nějakou vymyslet, či si uložit peníze do BOMBA banky a na konci je pak všechny utrácejí na BOMBA PÁRTY, kde je čekají odměny všeho druhu (sladké, věcné, …). 

Při některých soutěžích, mimo BOMBÁČŮ, rozdáváme také medaile a diplomy. Pokud mají děti narozeniny na táboře, tak ani na ty nezapomínáme a na nástupu předáme dárek a celý tábor popřeje oslavenci vše nejlepší.

Na našem táboře nuda nemá místo a zážitky se jen hrnou. „Everything I do I do for kids!“ 

Naše počínání a snahu dětí můžete sledovat každý den na našich stránkách www.bombatabor.cz nebo na facebooku www.facebook.com/bombatabor kam umísťujeme fotografie z každého dne. Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se o živé vysílání na našich facebookových stránkách.  

Další krok, kterým se snažíme Vám pomoci, je možnost uhradit cenu tábora postupně. Uvědomujeme si, že cena tábora zatíží rozpočet rodiny a ještě, když máte více táborových dětí. Z toho důvodu Vám nabízíme, abyste si platbu rozdělili do více částí, jak Vám to vyhovuje, s podmínkou, že polovina ceny tábora musí být uhrazena nejpozději do 30.03.2021 a zbývají část pak do konce května 2021. Odlehčit z ceny si můžete příspěvkem od zaměstnavatele či příspěvkem od zdravotní pojišťovny nebo jiných organizací. Pro děti děláme maximum a tak často hledáme pomoc u kamarádů či partnerů „sponzorů“ – děti nás milují a my milujeme je a uděláme pro ně cokoliv až do roztrhání těla.

Na BOMBA Léto 2021 se můžete přihlásit na našich stránkách od 20:00 hod. dne 15.12.2020, ale pozor! Kapacita tábora 185 míst je brzy obsazená. Přihláška

Pro členy BOMBA spolku bude možné se přihlásit od 20:00 hod. dne 08.12.2020. Stát členem se můžete kdykoliv a ihned čerpat výhody. Informace o členství zde!

Už se moc těšíme, Vaše BOMBA parta

  

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *