Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

Meluzka – 18 let, BOMBA vedoucí

 

Je to tady, tomu „malému“ mrňousovi, který s námi jezdí od našich počátků, bylo v únoru 18 let a tak splňuje oficiálně podmínky přijetí mezi nás dospěláky. Je v tom kus historie a další se psát bude. Honzík se osvědčil už v létě, že bude pevným článkem. Tak tedy vítej … „Every think I do I do for kids!“ 

Meluzka – Jan Meluzín

Kdo jsem Jmenuji se Jan Meluzín, narodil jsem se 19. února roku 2001. Bydlím společně s rodinou v Ústí nad Labem, kde momentálně studuji 3. ročník Gymnázia dr. V. Šmejkala. Svá další studijní léta bych rád směřoval k oboru fyzioterapie.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA táboře jsem prakticky vyrostl, našel spoustu nových kamarádů, dokonce prožil i první lásku, ale to nejcennější jsou všechny ty zážitky, které si každý rok odvážím. Pokaždé když jsme se vraceli z tábora domů, tak už jsem se těšil na příští rok, že se budu zase moci na 14 dní ponořit opět do jiného světa společně s úžasným kolektivem, který na BOMBA tábor jezdí, a vymýšlí tam pro děti naprosto fantastický program. Jelikož už mi je 18 let, budu se muset přidat na druhou stranu. Ale protože vím, jak BOMBA parta funguje, tak už teď si troufám říct, že se máme opět na co těšit a bude to všechno prostě BOMBA!!!

Funkce na táboře – Sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám Ve volném čase se rád věnuji sportu, konkrétně fotbalu, Muay Thai (thajský box). Dále pak nepohrdnu nějaké té zábavě s přáteli.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *