Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

Noemi – nová vedoucí

i takhle se dá získat nová vedoucí na BOMBA tábor, a to když vyrazíte za Andy do práce a poznáte nové kamarády, kteří jsou fajn a pak vznikne legendární smlouva na papírový ubrousek… Noemi, vítej )) 

Noemi – Noemi Bocchiola

Kdo jsem Ahoj, jmenuji se Noemi Bocchiola, jsem narozená v roce 1998 v Praze, jsem z části Italka/Britka. Vystudovala jsem česko-italské gymnázium v Praze v Bohnicích a momentálně pokračuji ve studiu cestovního ruchu na Vysoké škole ekonomické.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA tábor jedu tak trochu za poznáním něčeho nového, za poznáním srandy a také po doporučení a návrhu dvou instruktorů (Štěpa a Andy – legendární smlouva na ubrousek). Myslím, že zkusit by se mělo vše a proč netrávit slunné letní dny s fajn lidmi a proč si odpírat práci, která může být zábavou!

Funkce na táboře – Lektorka

Mé aktivity, co ráda dělám Miluju cestování, bohužel mám za sebou pouze větší část Evropy, ale rozhodně mým snem je procestovat i to neobjevené! Mám ráda sport, dříve jsem hrála tenis, jezdila na koni, teď je to spíše volnočasová záležitost. Také ráda tancuju, trávím čas s přáteli a nejradši ze všeho mám ráda výlety s nimi, nejlépe ty na poslední chvíli a je jedno kam!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *