Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

Hotel HELA

Hotel Hela se nachází v samém centru Velké Úpy, která je součástí Pece pod Sněžkou. Přímo u hotelu se nachází  lyžařský areál Portášky, který je součástí největšího areálu v ČR – SKIRESORT Černá hora – Pec, což v praxi znamená, že stačí vyjít před hotel na zastávku skibusu a v okamžiku se zdarma dostat na jakoukoliv z 44 kilometrů sjezdovek, kde ještě můžete lyžovat na jeden skipas. Hned před  hotelem je totiž zastávka autobusů a ski-busů. Naproti je velké centrální parkoviště a obchod. Hotel Hela má i vlastní parkoviště.

Hotel disponuje kapacitou 47 lůžek,  ve dvou, tří i čtyř lůžkových pokojích a jedním apartmánem. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a sprchou. V celém objektu je wi-fi zdarma. V hotelu je recepce, jídelna pro hosty a restaurace. Přímo v hotelu se nachází bar a formanka s velkou televizí a sound systémem.

V blízkosti hotelu se nachází bowling bar a herna, dětské hřiště a lanová dráha na Portášovy boudy s nadmořskou výškou 1060 m. n. m.. Z vrchní stanice lanovky je to pouhých 5 Km na  vrchol Sněžky.

Ve 2 km vzdálené Peci pod Sněžkou je lyžařský areál Ski Pec, od roku 2014 nová lanová dráha na Sněžkubobová dráha a Monkey park, nespočet barů a restaurací, welness, bazén, tenisové kurty a spoustu dalšího.

Samozřejmostí je nespočet turistických a cyklistických značených cest pro milovníky horských túr a bikery. V zimních měsících je tu velké množství upravovaných běžeckých tras.

Hotel poskytuje úplné služby pro rodiny s dětmi, školení, ozdravné pobyty, tábory, lyžařské výcviky, školy v přírodě, rodinné oslavy svatby apod. V provozu jsme 10 měsíců v roce kromě dubna a listopadu kdy probíhá příprava na letní potažmo zimní sezónu.

Více fotek

Adresa objektu

Velká Úpa
č. p. 134
542 21 Pec pod Sněžkou
internetové stránky objektu: http://www.helahotel.cz/

GPS: N 50°41.38300', E 15°46.03585'

Z Teplic je to 252 km

 

Zpět na výběr objektů

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství 

Přihláška k členství

Seznam členů

Pravidelné akce: 

  • BOMBA vybíjená
  • každé úterý *20,- Kč/dítě 
  • zrušeno do odvolání!

Nejbližší akce: 

BOMBA ZIMA 2023

Informace BOMBA Zima 2023

Přihlášky na BOMBA Zimu 2023

Připravované akce: