Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY





Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

Seznam BOMBA LÉTO 2019

Léto 2019 Podmínky Organizační info Program

BOMBA Léto 2019 - přihlášení od 21. 12. 2018, pro členy spolku od 15. 12. 2018

Seznam účastníků ZIMA 2019

ZIMA 2019 Podmínky Organizační info Program

BOMBA Zima 2019 - přihlášení od 01. 10. 2018, pro členy spolku od 28. 09. 2018

Termín  > 3. běhy
 BOMBA Léto 2019

  • kapacita běhu 130 míst 
  • 1. běh obsazen! 2.,3. NEOBSAZEN!
  1. běh - jméno Věk Platba
1 Mája Voslařová 12 -
2 Káťa Brůnová 10 -
3 Jimmy Drugda 12 -
4 Ráďa Dlouhý 10 -
5 Máťa Malík 8 Ano
6 Zdenda Dlouhý 8 -
7 Lucka Žejdlíková 11 -
8 Jonáš Hodinec 10 -
9 Tereza Hodincová 7 -
10 Elinka Zgrochová 6 -
11 Ondra Borovička 8 Ano
12 Maty Fencl 11 -
13 Štěpánek Šafránek 7 -
14 Naty Holubová 12 3100
15 Kačka Zoubková 10 Ano
16 Kačka Bartošová 13 -
17 Vít Chlupsa 9 -
18 Nikča Neužilová 12 -
19 Mišák Neužil 15 -
20 Sofí Malá 10 3500
21 Tom Neumann 10 -
22 Náca Nácovský 14 -
23 Maru Grubrová 8 -
24 Déňa Meluzínová 9 -
25 Honzík Lukeš 10 -
26 Lůca Humlová 14 -
27 Jíra Moravec 12 -
28 Leuška Moravcová 9 -
29 Kačka Vernerová 16 -
30 Hynďa Vernerová 12 -
31 Zuzka Sedláčková 11 -
32 Důša Krutil 15 Ano
33 Bára Schubertová 11 Ano
34 Terísek Jouglová 11 -
35 Filip Čihula 15 -
36 Domča Hančová 15 Ano
37 Behi Behina 14 -
38 Terka Neškudlová 15 -
39 Pája Kos 10 -
40 Vojtík Bartoš 12 -
41 Mája Příhodová 10 Ano
42 Dinoušek Pais 10 -
43 Bára Benková 12 -
44 MC Hammerschmidt 15 -
45 Míša Příhodová 8 2200
46 Domča Krutil 17 Ano
47 Štěpa Vích 8 -
48 Vršky Vršanský 7 -
49 Lůca Parthová 11 -
50 Eliška Mítová 13 -
51 Elinka Ročková 6 Ano
52 Emička Brabcová 7 -
53 Lexa Prchal 10 Ano
54 Šimon Benko 10 -
55 Šarajza Petrlíková 14 -
56 Kuba Roček 8 Ano
57 Terka Dančová 8 Ano
58 Vilda Sigmund 8 -
59 Kosta Rosička 13 -
60 Lucka Skrčená 13 -
61 Lochneska Lochnerová 10 -
62 Honzík Podhrázský 10 -
63 Burdis Burdová 12 -
64 Mára Pospíšil 10 -
65 Kubík Klazar 10 -
66 Brenda Krutilová 13 Ano
67 Zuzka Šťastná 12 -
68 Áďa Nácovská 12 -
69 Bára Hejdová 11 Ano
70 Matěj Hejda 13 Ano
71 Jáša Kolář 7 -
72 Jára Pospíšil 13 -
73 Sigi Sigmund 12 -
74 Bára Hanusková 13 -
75 Šíma Kažimír 9 Ano
76 Barbucha Machková 10 -
77 Dejv Petrlík 14 -
78 Viol Zajícová 15 -
79 Doubis Matěj 15 -
80 Markét Havlíková 14 -
81 Veru Petříková 15 -
82 Ondra Dohnal 15 -
83 Áron Márk Zala 8 -
84 Kiki Guerrerová 15 -
85 Agi Seidelová 14 -
86 Sůša Tatarlová 12 -
87 Ondrášek Šimek 9 Ano
88 Péťa Oceláková 12 -
89 Tonča Guerrerová 15 -
90 Pája Zvešper 17 -
91 Amča Kolářová 11 -
92 Niky Brázdová 11 -
93 Maruška Podhrázská 10 -
94 Peťulka Tatarlová 10 -
95 Mařenka Burdová 8 -
96 Ráďa Steinecker 14 2000
97 Jasmin Zala 7 -
98 Kájinka Kopková 7 -
99 Líbak Dufek 11 -
100 Niky Johnová 11 -
101 Lauris Marková 9 -
102 Anetka Kortanová 8 -
103 Domča Stibor 9 -
104 Majda Šidáková 12 Ano
105 Starosta Novák 12 -
106 Viki Kořínková 6 -
107 Laurinka Pejchová 9 -
108 Elí Olejníková 7 -
109 Sebastian Ohem 8 -
110 Jíra Podhrázský 12 -
111 Verča Härtelová 8 -
112 Vali Hnízdilová 11 -
113 Kris Kořínek 8 -
114 Jáša Kitner 10 -
115 Barča Hnízdilová 14 -
116 Sebík Kitner 16 -
117 Barča Mlejnková 11 -
118 Janča Faiglová 12 -
119 Karolína Malá 15 -
120 Male Ruiz 11 -
121 Naty Urbanová 8 -
122 Jeník Puc 10 -
123 Marťa Skřenek 11 -
124 Adri Straková 17 -
125 Anička Klečková 12 -
126 Pája Dostál 16 -
127 Maky Michlová 16 -
128 Andy Hulínová 11 -
129 Káťa Poláková 10 -
130 Mates Polák 12 3100
  2. běh - jméno Věk Platba
1 Adámek Káňa 9 -
2 Adélka Cupalová 6 -
3 Anička Cupalová 9 -
4 Dan Tichý 9 3100
5 Luky Dóša 10 Ano
6 Maty Drážďanský 7 -
7 Táďa Drážďanský 10 -
8 Eli Součková 12 -
9 Eli Srbová 11 -
10 Emča Doksanská 10 1000
11 Terča Ševčíková 10 -
12 Fífa Hadraba 10 -
13 Gabča Krajčírovičová 9 -
14 Laurinka Gollová 8 -
15 Vaneska Gollová 8 -
16 Nellinka Hajerová 9 -
17 Nikolka Hajerová 11 -
18 Hanča Králová 6 -
19 Bajza Sváda 8 -
20 Miki Mikesch 11 Ano
21 Jára Mencl 8 Ano
22 Tinka Jírová 10 -
23 Kája Krajčírovičová 12 -
24 Amča Kolářová 11 -
25 Ondra Kolouch 9 -
26 Evka Králová 13 -
27 Eliška Krausová 9 -
28 Kiki Konvalinová 9 -
29 Péťa Kudová 9 -
30 Luky Kasa 13 -
31 Sára Majerová 15 -
32 Maty Auervek 12 Ano
33 Maty Hadraba 7 -
34 Adélka Melicharová 11 -
35 Viky Nabrich 15 -
36 Natali Richterová 12 -
37 Niky Kasová 8 -
38 Víťa Palangari 11 -
39 Dennýsek Pavelka 7 3200
40 Petik Spousta 13 -
41 Petruška Řáhová 10 -
42 Kája Prošek 10 -
43 Terka Stožická 10 -
44 Davča Stožický 7 -
45 Eliška Svádová 10 -
46 Štěpa Typlt 7 -
47 Péťa Šuda 11 -
48 Terezka Auerveková 7 4100
49 Terka Blažková 9 -
50 Terka Krajčírovičová 11 -
51 Štofi Typlt 9 -
52 Vája Žemličková 13 -
53 Vládík Řáha 9 -
54 Emička Vlčková 7 -
55 Áňa Kandová 10 Ano
56 Emi Mazáková 7 -
57 Natálie Uhlířová 13 -
58 Kuba Josífek 16 -
59 Nellča Rollingerová 13 -
60 Naty Uhlířová 13 -
61 Bendys Benda 10 -
62 Ondra Padevět 8 Ano
63 Naty Kurfürstová 11 -
64 Nikyta Kurfürstová 11 -
65 Lála Klímová 11 4000
66 Nelinka Weissová 10 -
67 Lucinka Kautnyjová 9 -
68 Míša Kautnyj 12 -
69 Lucka Šitnerová 13 -
70 Tomík Šitner 10 -
71 Dáda Šimek 7 -
73 Otík Kovařík 7 -
74 Nellča Brožová 9 -
75 Dominik Tůma 8 Ano
76 Dan Bělecký 10 -
77 Marťa Dufek 9 -
78 Páťa Mann 14 -
79 Dáda Pulda 7 -
80 Janeček Dubran 7 -
81 Romča Diwocková 7 -
82 Máry Škodová 10 -
83 Ondra Moravec 10 3200
84 Koty Kotál 13 -
85 Kámo Fiřt 12 -
86 Míša Račuk 7 Ano
87 Áďa Janovský 6 -
88 Gabča Soukupová 12 -
89 Tom Porč 12 3200
90 Kačenka Křemenáková 9 -
91 Krýša Křemenák 6 -
92 Bombarďák Gábor 12 -
93 Hejdy Hejduk 14 -
94 Kuba Rudolf Veselý 9 -
95 Fífa Kostraba 9 -
96 Ríša Panocha 12 -
97 Bax Louda 17 -
98 Alex Kadeřábek 10 -
99 Tom Severýn 12 -
100 Kaká Severýnová 9 -
101 Samík Zdvořák 8 -
102 KiKi Dašková 8 -
103 Natka Mlynářová 11 -
104 Erik Novák 11 -
105 Vojta Brabenec 13 -
106 - - -
107 - - -
108 - - -
109 - - -
  3. běh - jméno Věk Platba
1 Mája Voslařová 12 -
2 Elinka Zgrochová 7 -
3 Kačka Bartošová 13 -
4 Maruška Grubrová 8 -
5 Honzík Klapálek 8 -
6 Péťa Vočadlo 9 -
7 Déňa Meluzínová 9 -
8 Amča Kolářová 11 -
9 Maky Hlavatá 11 -
10 Kuba Dlouhý 11 -
11 Míša Dlouhý 8 -
12 Péťa Bárta 8 -
13 Marťa Hrach 13 Ano
14 Daník Bárta 8 -
15 Honza Hrach 10 Ano
16 Lochneska Lochnerová 10 -
17 Míra Sládek 11 -
18 Kuba Hrach 10 Ano
19 Herec Vichr 8 -
20 Barča Kubínová 10 Ano
21 Maty Kubín 8 Ano
22 Marťa Novotná 10 -
23 Kessi Kessler 12 -
24 Luky Dobrovolný 11 -
25 Adámek Rainer 8 -
26 Ondra Průcha 10 -
27 Bětka Průchová 7 -
28 Eliška Jelínková 8 -
29 Miki Mikesch 11 Ano
30 Oli Aliu 12 -
31 Míša Vyhnálek 11 -
32 Péťa Vyhnálek 8 -
33 Toník Kordoš 8 -
34 Ondra Burghauser 13 Ano
35 Jaroušek Vajnar 8 -
36 Kačka Fejfarová 12 Ano
37 Verča Panská 12 -
38 Klárka Maternová 13 -
39 Kiki Maternová 13 -
40 Alex Havlík 9 4000
41 Kubík Kubů 11 -
42 Terka Hofmanová 11 -
43 Honzík Špulka 11 -
44 Emička Gáborová 12 -
45 Thom Holman 12 Ano
47 Aleš Panský 9 -
48 Adámek Konrád 9 Ano
49 Máťa Focke 8 4000
50 Ondra Focke 10 -
51 Sofča Rožníčková 8 -
52 Elča Rožníčková 8 -
53 Kuba Šašek 10 -
54 Vašík Paneš 10 -
55 Jenka Holingerová 8 -
56 Ellinka Krause 8 -
57 Natálka Šípová 7 -
58 Kiki Čubová 9 -
59 Kobe Gough 9 -
60 Áďa Sukdoláková 8 -
61 Mia Zajíčková 8 -
62 Joni Zajíček 6 -
63 Mana Kohlová 12 -
64 Áda Jarošova 7 -
65 Barča Němcová 10 -
66 Adélka Svobodová 8 -
67 Elí Svobodová 8 -
68 Zuzka Mandíková 11 -
69 Honzík Mandík 6 -
70 Nikča Ottenschlagerová 7 1450
71 Eliška Rejfková 7 2500
72 Marťas Saic 10 -
73 - - -
74 - - -
75 - - -

 

Termín > 23.02. - 02.03.2019
BOMBA Zima 2019

  • kapacita 60 míst
  • 31 volných míst
  Jméno Věk Platba
1 Radek Dlouhý 10 Ano
2 Michal Neužil 14 Ano
3 Nikola Neužilová 12 Ano
4 Mikuláš Kaprál 6 Ano
5 Ivana Machová 11 Ano
6 Ondřej Borovička 8 Ano
7 Štěpánek Šlechta 4 Ano
8 Laura Pejchová 8 Ano
9 Václav Šlais 9 Ano
10 Michaela Šlaisová 10 Ano
11 Eliška Novotná 9 Ano
12 Štěpán Šafránek 7 Ano
13 Zdeněk Vinš 10 Ano
14 Petra Kudová 9 Ano
15 Jakub Benda 9 Ano
16 Klára Vorlíčková 14 Ano
17 Tina Jírová 9 Ano
18 Ivan Winkler 12 Ano
19 Veronika Härtelová 8 Ano
20 Jáchym Kitner 9 Ano
21 Sebastian Kitner 16 Ano
22 Dominik Tůma 9 Ano
23 Jana Faiglová 12 Ano
24 Zuzana Sedláčková 11 Ano
25 Amálie Kolářová 11 Ano
26 Václav Kříž 9 Ano
27 Laura Marková 9 Ano
28 Eliška Bikarová 10 Ano
29 Eliška Zgrochová 6 Ano
30 Anabelka Stelzerová 6 Ano
31 Vaia Kanakudisová 9 Ano
32 Prokop Kollár 11 Ano
33 Vendula Todáková 13 Ano
34 Valerie Ritter 11 Ano
35 Adrian Ritter 9 Ano
36 Jan Tomáš Magna 10 Ano
37 Kateřina Fiedlerová 10 Ano
38 Karolína Fiedlerová 10 Ano
39 Gabriela Lacinová 9 Ano
40 Dominika Lacinová 8 Ano
41 Vít Chlupsa 10 BUS

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství zde!

Nejbližší akce: 

  • BOMBA ZIMA 2019, termín 23.02. - 02.03.2019

Přihlášení zde!

Připravované akce:

  • BOMBA Léto 2019
  • termín 29.06. - 13.07.2019 (Pecka)
  • termín 27.07. - 10.08.2019 (Pecka)
  • termín 14.08. - 24.08.2019 (Plasy)

Přihlášení zde!

Sháníme pomoc pro naše cíle ...