LÉTO 2018

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

30.06.-13.07.
11.08.-25.08.

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

Radka Beranová

Radka – prostě má ráda děti a tak není divu, že jsme rádi, že jde do toho! Těšíme se … 

Kdo jsem Jmenuji se Radka Beranová, narodila jsem se v Ústí nad Labem v roce 1980 a zde i stále bydlím. Vystudovala jsem obor ergoterapii a vychovatelství na univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Pracuji na dětské klinice Krajské zdravotní a.s. jako ergoterapeutka, práce s dětmi je můj denní chléb.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábor se těším, protože jsem ráda v kolektivu dětí, máme se všichni od nich co učit …

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí/lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Svůj volný čas trávím aktivně, v létě na kole, v zimě na horách na snowboardu se svými dvěma pacholky. Ráda s malými tvory tvořím a ráda se u toho i zasměju, nejde o díla, spíše o zábavu.

 

Daniela Kovaříková

Danny – má BOMBA vtah k dětem a určitě bude velkou posilou pro náš tým, už se moc těšíme!

Kdo jsem Jmenuji se Daniela, ale kamarádi mi většinou říkají Danny, Dančo nebo Deedee. Přišla jsem na tento svět před čtvrt stoletím. Určitě všichni známe to, jak se nám v průběhu dětských let, a poté v průběhu let pubertálních, mění přání ohledně naší budoucí profese – kluci chtějí být popeláři, policisté, hasiči apod. a holčičky chtějí být lékařkami, prodavačkami, ale třeba také princeznami. Já jsem si už v 1. třídě řekla, že bych chtěla být paní učitelka, ale v té době to bylo hlavně kvůli tomu, že jsem chtěla opravovat sešity. A světe div se – můj postoj k budoucímu povolání se nezměnil a tím pádem moje další cesta ve studiu byla jasná – vystudovala jsem střední pedagogickou školu – nejprve obor Výchovná a humanitární činnost a sociálně-výchovná činnost a pak jsem si ještě dodatečně udělala maturitní zkoušku z Předškolní pedagogiky. Momentálně působím jako učitelka ve speciální MŠ a jelikož tato profese vyžaduje studium na vysoké škole, tak mám vystudovaný bakalářský obor Speciální pedagogika a od září mě čeká navazující magisterský obor. Jinak jsem úplně normální holka, která je pro každou legraci a tak trochu blázen, ale to ostatně patří k mé profesi. Tuto práci by člověk měl dělat, protože CHCE a ne, protože MUSÍ. A díky mé profesi jsem stále částečně duší dítětem.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA tábor pojedu letos poprvé a upřímně se moc těším. Někdo by si jistě řekl po přečtení textu výše, že jsem se úplně zbláznila, když chci jet dobrovolně po 10 měsících mezi dětmi ve svém volnu na 14 dní mezi další děti, místo toho abych si od dětí „odpočinula“. Někomu to může připadat jako bláznovství, ale já bez těch dětí nemůžu být ani o prázdninách – a to je přesně důvod, proč jsem se rozhodla stát se letos členem BOMBA týmu na BOMBA táboře. Věřím, že si to všichni společně užijeme.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám Mým velkým koníčkem je tanec a zpěv. V poslední době se intenzivně věnuji ZUMBĚ, která je spojením všech mých oblíbených činností – tance, hudby a zábavy. Ráda si ve volném čase zajdu zabruslit v létě na asfalt a v zimě na led. Nemám ráda nudu, takže ráda vymýšlím aktivity, všeho druhu a jsem pro každou špatnost a každý druh zábavy. Ráda zajdu se psem na procházku či s přáteli na bowling. Nebráním se ani zkoušení nových věcí.

 

Lucie Gabrielová

Lucí – mladá sympaťanda, která je připravena jít do toho s námi!

Kdo jsem Jmenuji se Lucie Gabrielová, narodila jsem se v roce 1998, bydlím v Teplicích se svými rodiči. Studuji ekonomickou fakultu na ČZU v Praze a mimo školu pracuji v účetní kanceláři své mamky.

Proč jezdím na BOMBA tábor Jako malá jsem jezdívala na dětské tábory a vždy jsem si je báječně užila. Na BOMBA tábor se velice těším, jelikož ráda poznávám nové lidi a chtěla bych si vyzkoušet práci s dětmi. Věřím, že si společně užijeme spoustu zábavy.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí, sportovní lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Svůj volný čas ráda trávím aktivně. Mou nejoblíbenější aktivitou je fitness a pole dance, dále pak lyžování, cyklistika, výlety do přírody, cestování a poznávání jiných kultur. Myslím, že jsem velký optimista vždy s dobrou náladou.

 

Hledáme BOMBA vedoucího

 

Hlavní podmínkou je mít dobré srdce, jako máme my! Chuť obětovat se pro dětský úsměv, radost a jejich zážitky, tak jako to děláme my. Mít pořád dobrou náladu, chtít a dokázat spolupracovat v týmu a nedej bože se nechat občas zesměšnit nebo udělat něco bláznivého, tak jako my! A pak už stačí, když Ti bude 18 let a budeš mít o letních prázdninách čas a hlavně chuť.

Jdeš do toho? Rádi Tě mezi sebe vezmeme, BOMBA parta.

Bližší informace na tel. č. 607987056, nebo na stránkách www.bombatabor.cz nebo na facebooku  a také na emailu: info@bombatabor.cz

Budeme se těšit na všechny zájemce, s pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor