Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

BOMBA parťačka Léňa – nová vedoucí

 

Léňa – Lenka Zubrová

Kdo jsem Narodila jsem se v roce 1984 v malém podkrkonošském městě proslaveném trubičkami – Hořicích. Již od dětství jsem chtěla být veterinářkou nebo detektivem, jelikož by mi však pohled na trpící zvířata nedělal dobře, směřovala má cesta po gymnáziu do Prahy na Policejní akademii ČR. Po absolvování vysoké školy jsem nastoupila k Policii ČR, kde pracuji až dodnes. Ve svém zaměstnání se věnuji zejména mravnostní kriminalitě páchané na dětech. Mým posláním je vracet dětem úsměv na tvář, zvýšit jejich sebevědomí a postarat se o potrestání těch, kteří jim ublížili. Úsměv a radost dětí mi pak dodává energii nejen do další práce, ale i do života.

Proč jezdím na BOMBA tábor Jako malá jsem jezdila na tábory zaměřené na tancování, nejen že jsem se tak věnovala svému koníčku, ale užila jsem si tam i spoustu legrace a zábavy. Na BOMBA tábor jedu letos poprvé, a to společně s mým „best friend“ Spůďou (tak se o mně vyjádřil na angličtině). Věřím, že dětem nabídneme takovou zábavu a zážitky, že budeme všichni mít na co vzpomínat. Už se moc těším!

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí/sportovní lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Mým koníčkem je jízda na kole, pěší turistika, squash, in-line brusle, lyžování, cestování – poslední dobou ráda cestuji po exotických zemích. Co úplně miluji, jsou zvířata. Žádné zvíře neunikne mé pozornosti. 🙂 To byl taky pro mě problém, najít na profil nějakou mou fotku, aniž by na ní nebylo zvíře.

 

Leni – další BOMBIČKA do party

 

Leni – Lenka Steinsdörferová

Kdo jsem Jmenuji se Lenka Steinsdörferová, narodila jsem se v roce 2001 v Teplicích. Od narození jsem žila s rodiči v Novosedlicích, ale v současné době bydlím v Teplicích s mamkou a bratrem. Studuji předškolní a mimoškolní pedagogiku na střední škole AGC a.s. v Teplicích, kousek od mého bydliště.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA táboře jsem ještě nebyla, ale v srpnu tomu tak už nebude. Jedu poprvé, protože si potřebuji splnit povinnou praxi, ale také hlavně kvůli tomu, že chci získat nové zkušenosti, zažít plno srandy a vyzkoušet si být vedoucí na táboře.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí/sportovní lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Ráda sportuji, dříve jsem závodně hrála badminton. Ve škole jsem vždy jezdila na různé soutěže a atletiku, taky jsme si s bráchou furt kopali na zahradě, protože hrával od dětství fotbal za FK Teplice a učil mě to. Miluji cestování a ráda navštěvuji nová místa, procházky jsou taky něco pro mě, jak v přírodě, tak ve městě. Nejraději trávím čas s rodinou a přáteli.

 

Podpora dětem s CDG Syndromem

 
 
Šestnáctého května jsme podpořili krásný projekt, který pomáhá dětem s CDG syndromem. Tyto děti trpí neurologickými poruchami, dysmorfií obličeje, zpomaleným růstem, poruchami srážení krve, onemocněním jater a trávícího traktu. I jedna z našich vedoucí patří k těm, která má okolo sebe rodinu, jejíž dítě bylo zasaženo syndromem CDG.
 
V tento den se všichni po celém světě snaží rozšířit povědomí o této nemoci a tak dosáhnout lepší informovanosti společnosti, včasnější diagnostice díky širšímu povědomí odborné veřejnosti, pocitu sounáležitosti a možnosti zapojení ČR do léčby v rámci grantu farmaceutických společností.
 
Emminko, bojuj !

Spůďa – další posila do týmu

 

Spůďa – Pavel Spudich

Kdo jsem Jmenuji se Pavel Spudich, přátelé mi říkají „Spůďa“. Narodil jsem se v Hradci Králové v roce 1989. V rámci celoživotního vzdělávání jsem se věnoval studiu práva a prevenci kriminality na TRIVIS – Střední škole veřejnoprávní, následně na Policejní akademii ČR v Praze na bakalářském a magisterském studium. V současnosti pracuji ve státní správě v oblasti bezpečnosti.

Proč jezdím na BOMBA tábor V mládí jsem se účastnil každoročních skautských táborů v rámci svého členství ve Skautském oddíle. Přátelství, která vznikala trvají dodnes. Tábory k létu neodmyslitelně patří a zanechají v našich životech spousty zážitků a vzpomínek. Vyrazím i já, v létě 2019, společně s kolektivem se aktivně podílet na utváření vzpomínek, které budou stát za to!

Funkce na táboře – Oddílový vedoucí/sportovní lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Rád si zahraji volejbal i jiné kolektivní hry s míčem, když čas dovolí, vyrazím na kole nebo se proběhnu se psem, většinu svého volného času věnuji dceři a aktivitám s ní.

 

Nová vedoucí – Domča Plichtová, BOMBA!

 

Domča – Dominika Plichtová

Kdo jsem Jmenuji se Dominika Plichtová, narodila jsem se na podzim roku 2000 v Ústí nad Labem. V současné době studuji v Liberci již třetím rokem pedagogické lyceum a zároveň hraji florbal za FBC Liberec.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábory jsem jezdila od malička, ale na BOMBA tábor pojedu letos poprvé a doufám, že si to tam všichni společně užijeme.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí/sportovní lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Mezi mé aktivity patří jakýkoliv sport. Většinu svého času věnuji florbalu, jelikož hraji extraligu.
Když už, ale nějaký ten volný čas mám, tak ho ráda trávím se svými kamarády nebo rodinou.