Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

Kateřina Humlová

Kačku spíše znáte pod přezdívkou Avatárek, protože na táboře jí nikdo neřekne jinak. Kačka s námi jezdila na tábor až do své plnoletosti a nyní je na čase jí vzít mezi nás. Tábor zná dokonale a srdíčko má na správném místě, už nám i několikrát pomáhala na Mikulášské. Já tohle pasování z dítěte na vedoucí prostě miluju, je v tom tolik vzpomínek a myšlenek, že to vše má smysl. Kačí, těšíme se na Tebe a buď taková jaká si … 

 

Avatárek – Kateřina Humlová

Kdo jsem Narodila jsem se v zimě roku 2001 v Ústí nad Labem. Ještě stále studuji střední zdravotnickou školu v mém rodném městě.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábor jsem začala jezdit před několika lety jako dítě a tak jsem si ho oblíbila, že nakonec jedu i jako vedoucí. Jelikož tento tábor už nějakou dobu znám, tak vím, jak skvělé a dobrodružné hry tam jsou a vždy jsem si je moooc užila. :)) Těším se až tyto hry budu moct hrát z druhé strany v roli vedoucího a získám další úžasné a nezapomenutelné zážitky. :))

Funkce na táboře – Lektorka

Mé aktivity, co ráda dělám Mým koníčkem je sport. Nejraději mám volejbal, jezdectví a občasné posilování. Co opravdu nemám ráda je nuda, proto se vždy snažím, aby se lidé okolo mě smáli a bavili. Jsem pro každou srandu. Miluji dobré filmy a hudbu.:))

 

Start BOMBA Léto 2019

 

BOMBA LÉTO 2019 – spuštění přihlášení dne 21.12.2018 ve 20:00 hod.!

 

Dne 21. 12. 2018 (pátek) ve 20:00 hod. bude na našich stránkách spouštěno přihlášení na BOMBA Léto 2019, tak buďte připraveni. Letos takto netradičně, aby děti mohl obdarovat Ježíšek naším poukazem a také z důvody několika reakcí, že o půlnoci na Silvestra chcete mít jiné starosti. Očekáváme velký boj a místa jsou omezená. Na každý běh je kapacita 130 míst. Členové spolku se již hlásí a první běh má obsazeno 26 míst a zbývá pouze 104 míst! Na druhém běhu je obsazených 6 míst a na 3. běhu 9. Plno našich příznivců volí variantu 1. a 3. běhu. Je to na Vás!

Držíme pěsti a těšíme se na Váš zájem … Hodně štěstí – BOMBA tábor

Přihlášení zde! (Bude funkční od 20:00 hod. dne 21.12.2018 )

Noemi – nová vedoucí

i takhle se dá získat nová vedoucí na BOMBA tábor, a to když vyrazíte za Andy do práce a poznáte nové kamarády, kteří jsou fajn a pak vznikne legendární smlouva na papírový ubrousek… Noemi, vítej )) 

Noemi – Noemi Bocchiola

Kdo jsem Ahoj, jmenuji se Noemi Bocchiola, jsem narozená v roce 1998 v Praze, jsem z části Italka/Britka. Vystudovala jsem česko-italské gymnázium v Praze v Bohnicích a momentálně pokračuji ve studiu cestovního ruchu na Vysoké škole ekonomické.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA tábor jedu tak trochu za poznáním něčeho nového, za poznáním srandy a také po doporučení a návrhu dvou instruktorů (Štěpa a Andy – legendární smlouva na ubrousek). Myslím, že zkusit by se mělo vše a proč netrávit slunné letní dny s fajn lidmi a proč si odpírat práci, která může být zábavou!

Funkce na táboře – Lektorka

Mé aktivity, co ráda dělám Miluju cestování, bohužel mám za sebou pouze větší část Evropy, ale rozhodně mým snem je procestovat i to neobjevené! Mám ráda sport, dříve jsem hrála tenis, jezdila na koni, teď je to spíše volnočasová záležitost. Také ráda tancuju, trávím čas s přáteli a nejradši ze všeho mám ráda výlety s nimi, nejlépe ty na poslední chvíli a je jedno kam!

 

BOMBA Léto 2019

 

Milý Ježíšku,

abys mohl dát našim kamarádům pod stromeček náš BOMBA tábor, spustíme přihlášky na BOMBA Léto 2019 dne 21.12.2018 ve 20:00 hod. a pro členy spolku dne 15.12.2018. A pokud budeš chtít vystavit poukaz s jménem dítěte a doručit pod stromeček, budeme připraveni …

Na stránkách k BOMBA Létu 2019 budeme nyní usilovně pracovat. Předčasné přihlášení si zajistíte tím, když se stanete našimi členy (bude to opět boj!) a dárek pod stromečkem budete mít jasný…

BOMBA Léto 2019: 29.06. – 13.07.2019 (Pecka), 27.07. – 10.08.2018 (Pecka) a 14. – 24.08.2018 (Plasy)