Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

Angry beards

Hned na úvod odpálíme pořádnej dělobuch. Tahle partička z Třebíče nezkazí žádnou legraci, ba naopak… nekompromisně ještě přitvrzuje, dokud se nebudete lámat v pase. Angry birds jsou proti nim neškodný kuřátka. Přináší černý zlato do chlapských životů. Už víte? Nic?

Je nám velkou ctí a potěšením představit jednoho z našich nových partnerů – českou značku ANGRY BEARDS. Gang “naštvaných vousáčů”, kteří jsou fakt hustý a jejich produkty patří do kategorie “musíš mít”. Spousta z nás, samčích vedoucích, začala pomalu a nezávisle na sobě, objevovat produkty na vousy. Možná z lenosti, nebaví nás se holit (koho by to taky bavilo). Ale vždy se naše rozhovory sešly u engry bírdích zlepšováků – vosky, gely, hřebeny… My fakt nejsme žádní šámpónci, BOMBA tábor z pozice vedoucího je řehole. Občas se však musíme hodit do pucu.

Obrovské díky ANGRY BEARDS, že na nás neseslali mlhu. Prokázali, že mají srdce na pravém místě a podpořili právě náš BOMBA tábor. Určitě navštivte jejich web angrybeards.cz a přidejte se k tisícům spokojených chlapů!

PS: Dámy, engry birdím dárkem si získáte přízeň každého muže 😉

 

Již brzy!

❗️Již brzy odtajníme první velké jméno. Sledujte nás ‼️⚠️

Rádi bychom Vám postupně představili všechny společnosti, které nám na Podzim 2022 pomohly a patří jim obrovské poděkování. Už asi nechceme víc prozrazovat, ale ujišťujeme Vás, že to jsou neskutečné BOMBY a nejen děti se mají na co těšit.

BOMBA Podzim 2022

 

Aktualizovali jsme naše stránky. V odkaze akce najdete veškeré informace k BOMBA Podzimu 2022. Dne 28. 07. 2022 ve 20:00 hodin spouštíme přihlášky pro členy BOMBA spolku.

Vážení rodiče, členové a přátele BOMBA tábora,

zasílám krátké zprávy k BOMBA Podzimu 2022, který se bude konat v Penzionu U skály v termínu od 25. – 30. 10. 2022 pod názvem „Čarodějnický Podzim, přijde i Mikuláš.“ Přihlášky budeme spouštět dne 01. 08. 2022 ve 20:00 hodin a pro členy spolku dne 28. 07. 2022 ve 20:00 hod. kapacita omezená na 65 účastníků.

Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme členství v BOMBA spolku:

Brzy přidáme bližší informace, sledujte naše stránky

S pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

 

Tomáš Šálek

 

Gratulujeme našemu vedoucímu, českému šampiónovi v boxu Tomáši Šálkovi. Jsi borec, Tome! A pro nás Neuvěřitelný Hulk!