LÉTO 2018

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

30.06.-13.07.
11.08.-25.08.

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

Člen spolku BOMBA tábor - dětské tábory, z. s. 

Vážení rodiče a přátelé,

množí se nám žádosti o rezervaci na naše tábory s tím, že nechcete o tábor přijít a obáváte se, že jakmile se spustí přihlášky na naší akci, že to nestihnete anebo se na Vás nedostane. Na každou takovou žádost odpovídáme, že rezervace bohužel neděláme, a tak Vám nezbývá nic jiného, než si ohlídat datum spuštění přihlášek a být rychlí. Když to nestihnete, tak jsou děti smutné a nás to také mrzí.

me pro Vás řešení!

Jsme spolek a máme stanovy (http://bombatabor.cz/cs/stanovy/), při kterých jsme na tuhle možnost mysleli. Nabízíme Vám členství v našem spolku, převážně tedy Vašeho dítěte, jedná se dle stanov o druh členství: Mladistvý a nezletilý člen (http://bombatabor.cz/cs/wp-content/uploads/2014/01/Clenove-formular.doc).

Jaké by to pro Vás mělo v praxi výhody?

Umožnili bychom Vám přednostně se přihlásit na naše akce. Příklad, když by přihlášky na letní tábor byly spuštěné k 01.01., člen spolku by se mohl přihlásit již o 5 dní předem, a nemusel by tak čekat na oficiální přihlášení a získal by tak výhodu zajistit si své místo. Dále mohou být vypsány slevy pro členy spolku, například cena pro člena spolku – sleva 5 % a výše.

Co proto musíte udělat?

Musíte vyplnit žádost o členství ve spolku, podepsat a zaslat či jinak doručit na adresu spolku BOMBA tábor – dětské tábory, z. s., Teplická 190, Teplice 415 01 a dále zaplatit roční příspěvek ve výši 1.000,- Kč (jedentisíckorunčeských) a to na účet BOMBA tábora (2500779873/2010) nebo hotově na výše uvedené adrese oproti vystavenému dokladu. Příspěvek se stahuje vždy na jednoho člena.

Doba trvání členství?

Členem se stanete, jakmile bude doručená žádost a zaplacený příspěvek, členství trvá jeden rok a pokud za rok uhradíte příspěvek opětovně, tak se doba prodlužuje o další rok. V opačném případě členství zaniká.

Co když bude tolik členů, že se na jiného člena nedostane?

Pokud tato situace nastane, tak budou upřednostněni Ti, kteří budou členy delší dobu.

Co s příspěvky, finanční hotovostí, bude?

Bude použit na chod spolku a na naše akce pro děti. Chodem spolku je myšleno: kancelářské potřeby, výbava pro naše akce (převleky, ceny, apod.), školení pro vedoucí (lyžařský kurz, zdravotní kurz a další) či na poskytnutí slev členům. Nebude použito na výplaty vedoucích a jiných členů spolku.

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na emailu: info@bombatabor.cz, tel. 607987056 nebo na stránkách „Rychlý kontakt“

 

 

S pozdravem Štěpán Šlechta, předseda spolku BOMBA tábor – dětské tábory, z. s.

 

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství zde!

Nejbližší akce:

  • BOMBA Léto 2018


Přihlášení zde!
- 1. běh, termín 30. 06. - 13. 07. 2018, RS BABOČKA

- 2. běh, termín 11. 08. - 25. 08. 2018, RS  MÁJ

Připravované akce:

  • BOMBA Podzim 2018
  • 3. BOMBA Mikulda 2018
  • BOMBA Lyžák 2019

Sháníme pomoc pro naše cíle ...