LÉTO 2018

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

30.06.-13.07.
11.08.-25.08.

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

O nás

O násJsme skupina lidí, dobrých přátel, kteří se pokaždé těší na akce pořádané BOMBA táborem, abychom společně mohli dělat radost ostatním. Na akce, tábory, společně jezdíme přes 10 let, a během té doby jsme potěšili mnoho dětí, které nám svou vděčnost dávají najevo tím, že vidíme jejich šťastné tváře, které se pokaždé vrací a to je pro nás největší odměna, protože bez dětí bychom nemohli dělat to, co nás baví. Jezdili jsme na tábory také jako děti a poté se z nás stali vedoucí, kteří dobře vědí, jaké to bylo být dětmi, co nás nejvíce bavilo a jak jsme nesnášeli nudu, kterou rozhodně u nás nenajdete.

Za léta, která jezdíme na tábory, jsme zvládli program vypilovat až do sebemenšího detailu. Zaručujeme skvělý program, kde se rozhodně děti nudit nebudou, prostě BOMBA.

Dne 14. dubna 2015 jsme založili u Krajského soudu v Ústí nad Labem pod spisovou značkou L 9474 spolek s názvem BOMBA tábor - dětské tábory, z. s., se sídlem v Teplicích, Teplická 190. Bylo nám přiřazeno IČO: 03977056. Výhoda, která z toho pro nás plyne, je ta, že se z nás stala právnická osoba, která může za sebe jednat a tak můžeme naše tábory tvořit dle obrazu svého a budovat tak naší myšlenku, naše motto: "Everything I do I do for kids!" ("Všechno co dělám, dělám pro děti!"). Každý, kdo se bude chtít stát naším členem a připojit se k nám, musí se ztotožnit se stanovy BOMBA tábora a ctít naše motto a dle toho taky jednat.

Stanovy Žádost o členství Ukončení členství

 

Předseda spolku

Štěpa – Štěpán Šlechta

Kdo jsem Jmenuji se Štěpán Šlechta, narodil jsem se v roce 1986 v Kadani. V současné době bydlím v Teplicích se svojí rodinou, ženou Péťou, 4 dětmi Simonkou, Páťou, Amálkou, juniorem Štěpánkem, psíkem Garpym a všichni společně jezdíme na BOMBA tábor. Od roku 2005 pracuji u Policie České republiky.

Proč jezdím na BOMBA tábor Začalo to v dětství, kdy jsem jako 6 letý poprvé jel na tábor. V podstatě jsem tábory, fotbalovým a lyžařským soustředěním zaplnil celé letní prázdniny. Po dobu 12 let, co jsem jezdil jako dítě, jsem si oblíbil tábory s celodenním programem, převážně sportovně založené. Posbíral jsem cenné zkušenosti, které maximálně využívám od 18 let, co se ze mne stal dospělák. Snažím se použít a uplatnit všechny dovednosti, které mi tábor a život dal a hlavně nezapomenout na dobu, kdy jsem dítětem byl a co mě bavilo. Na BOMBA tábor jezdím, protože koncept tábora je sportovně zaměřen, zaměstnává děti po celý den, baví je a motivuje. Společně si to všichni užíváme, s dětmi i s dospěláky, protože jsme skvělá parta.

Funkce na táboře hlavní vedoucí, sportovní lektor fotbalu, oddílový vedoucí, bankéř

Mé aktivity, co rád dělámMá největší aktivita je má milovaná rodina a BOMBA tábor. V letních měsících se věnuju sportu obecně, mam rád fotbal, florbal, jachtink, pin – pong. V zimním období nejraději pomáhám nejmladším, jak se správně postavit na lyže a jak na to. V minulosti jsem se závodně věnoval fotbalu, florbalu a chvíli sjezdovému lyžování.

BOMBA parta

Hobstík – Jan Hobst

(NEJOBLÍBENÉJŠÍ VEDOUCÍ ROKU 2014)

Kdo jsem - Narodil jsem se v Praze v roce 1980 (od roku 2010 mi potáhne na 40 let). V 18 jsem neodolal vábení dálek a uprchl do Plzně, kde jsem vystudoval lékařskou fakultu, obor stomatologie. Svoje těžce nabyté znalosti nyní uplatňuji na oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie v nemocnici v Ústí nad Labem. Vzal jsem si za ženu tábornici Olí a společně se nám narodila v prosinci r. 2013 dceruška Julinka a v červnu 2016 syn Matějíček.

Proč jezdím na BOMBA tábor - Nejen děti, ale i já oceníme možnost se na táboře pořádně vyblbnout a užít si parádní 2 týdny plné legrace, na které se každý rok znova a znova těšíme. Nejradši mám vymýšlení her a přípravu soutěží, u kterých se vždy nasmějeme a pak jsme moc rádi, když se stejně nebo i více pobaví i děti. A proto BOMBA tábor, zde si vše užiju s dětmi, táborovou partou a mou ženou Olí a dcerou Julinkou a synem Matějem.

Funkce na táboře – Zdravotník

Mé aktivity, co rád dělám - Od mala rád sportuji, hlavně mě baví cyklistika, plavání a vysokohorská turistika, i když, podle rostoucí velikosti mých kalhot, to není poznat. Už jsem byl dvakrát na Řípu a jednou jsem spadl z Milešovky, ale dopadlo to naštěstí dobře.

Honza - Jan Sedláček

(NEJOBLÍBENÉJŠÍ VEDOUCÍ ROKU 2015)

Kdo jsem - V roce 1973 jsem se narodil v Ústí nad Labem, dnes žiji, pracuji a bydlím v Praze, kde jsem zůstal po vystudování vysoké školy ČVUT, mám ženu Helču a dceru Zuzanku. Obě jsou také zdatné tábornice.

Proč jezdím na BOMBA tábor - Protože mě baví práce s dětmi, důkazem toho je, že na tábor jezdím již od svých 18 let, jsem služebně nejstarší a zatím se nechystám přestat. Je radost vidět děti od nejmenších po největší, jak jsou zapálené do her, soutěží, všichni chtějí vyhrát a nejen to, dobrá parta dospěláků a dobrá parta dětí je zárukou smíchu, legrace a radosti v průběhu celého tábora. Velmi mě těší, že se k nám na tábor děti stále vrací.

Funkce na táboře Hlavní vedoucí, lektor

Mé aktivity, co rád dělám - Rád sportuji, hraji všechny míčové hry a moc dobře :o), rád si něco přečtu a poslechnu nějakou muziku, ale to vše pokud mám čas, který mi hojně zabírá péče o moje holky.

Helča – Helena Sedláčková

Kdo jsem - Narodila jsem se v měsíci lásky v roce 1978. Vzdělání ekonomického směru jsem ve svém životě nezúročila, od r. 1998 pracuji u ČSA jako stevardka. V minulosti jsem pracovala také jako taneční instruktorka pro dětskou přípravku. S mou táborovou láskou Jendou se nám v r. 2007 narodila krásná dcerka Zuzanka, která se odmalička stala též zdatnou tábornicí :o) a společně žijeme v Praze.

Proč jezdím na BOMBA tábor - Baví mě to. Velmi si užívám práci s dětmi. Jsem táborový odchovanec, takže mi stojí za to „ztratit“ 2 týdny dovolené běháním po lesích v teplákách, koupáním v rybníku, vymýšlením her a soutěží, sportováním a hlavně vše je se super partou dětí a kamarádů, bez kterých už si těch prvních 14 dní v červenci nedokáži představit. Je to taková naše závislost, skvělý program, legrace a zábava zaručena! Naprosto báječné je, že velký počet dětí s námi jezdí rok co rok znova, což dokazuje, že se jim u nás líbí. Kdo nezkusil, nepochopí :o)).

Funkce na tábořeLektorka anglického jazyka, volejbalu, aerobiku, oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělámMám ráda cestování, fotografování, cizí jazyky, muzikály, tanec, sport (aerobik, brusle, lyže) Cimrmani, knihy a samo sebou naše skvělá rodinka :o).

Peťula – Petra Kolářová

(NEJOBLÍBENÉJŠÍ VEDOUCÍ ROKU 2016)

Kdo jsem Jmenuji se Petra Kolářová, narodila jsem se v roce 1981 v Teplicích, kde i v současné době bydlím. Doma se starám nejen o naše 4 neviňátka, ale často i neposlušného přítele Štěpu, který je často více tělem a duší dítětem.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA tábor mě přivedl přítel Štěpán, který si chtěl užít 14 dní dovolené nejen s rodinou, ale s pohybem, srandou, zábavou a tím vším okolo, co neodmyslitelně k táboru patří. Táborovou partu lidí a přátel jsem si zamilovala natolik, že BOMBA tábor jednoznačně patří do mé výplně prázdninových dnů. Člověk se tu promění v malé dítě a 14 dní uteče jako voda. Odměnou za naší práci jsou nám úsměvy, vděčné pohledy a spokojené oči nejen těch nejmenších. Společně během 14 dní budujeme přátelství, kamarádství… Proběhnou i první lásky a na konci i slzy ukápnou… Ale nevadí, příští rok se tu sejdeme znova a to je přeci BOMBA!!!

Funkce na táboře Mateřská makačka - asistentka

Mé aktivity, co ráda dělám - Prioritou je pro mě rodina, nejen děti ale všichni okolo… Přítel Štěpán, rodiče, bráška…, ale když ulovím chvilku klidu, vždy šáhnu po knize… Jsem milovník společenských her kdekoliv, jakkoliv, kdykoliv a s kýmkoliv a ze všeho nejvíc miluji sluníčko, čím více tepla, tím pro mě líp…

Olí – Olga Hobstová

Kdo jsem - Narodila jsem se v Ústí nad Labem v roce 1984. Vystudovala jsem Management cestovního ruchu na škole Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s. Chtěla jsem být herečkou, ale slavný český herec pan Karel Infelt Prácheňský mi, pro větší talent mých kolegů, doporučil studium na vysoké škole a dnes toho nelituji. Mám manžela Honzíka Hobsta, a i když si z něj naši kamarádi dělají trochu legraci, já ho mám moc ráda. V současné době jsem zaměstnaná jako matka na mateřské dovolené, protože se nám s Honzíkem v roce 2013 narodila krásná dceruška Julinka a v roce 2016 k ní přibyl i syn Matěj.

Proč jezdím na BOMBA tábor - Je tu vždy skvělá parta dětí a dospělých, kteří mi mají hodně co dát. Stačí pouhých 14 dní, aby si děti našly nové kamarády, někteří i lásky, abychom společně zažili mnoho zábavy a hlavně měli jedny z nejkrásnějších vzpomínek. Není tu nuda, stále se zde něco děje a proto se sem všichni vracíme. I ty dva týdny stačí k tomu, abychom při odjezdu domu plakali a pak se celý rok netěšili na nic jiného než na léto s BOMBA táborem.

Funkce na tábořeZdravotnice

Mé aktivity, co ráda dělám - Mým velkým koníčkem je sport, mám ráda turistiku - svého milovaného manžela jsem zachraňovala, když spadl z Milešovky, ráda hraji volejbal a v zimě se pak nejvíce věnuji snowboardingu a lyžování. A samozřejmě, i přes nesplněný sen stát se herečkou, miluji divadlo a film. V současnosti jsou mou nejkrásnější aktivitou mé děti.

Ivet – Iveta Růžičková

Kdo jsem – Jmenuji se Iveta Růžičková a na svět jsem poprvé pohlédla jednoho letního rána, roku 1983. Několik let jsem pracovala a zároveň studovala VŠ v Praze, abych se nakonec usídlila v rodných Teplicích, kde mám celou rodinu.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Už v útlém věku mě rodiče posílaly na dobrodružné expedice plné her, táborových ohňů a nekonečných dní pod širým nebem.

Funkce na táboře Mateřská makačka - asistentka

Mé aktivity, co ráda dělám – Aktuálně je mým největším koníčkem můj dvouletý syn Matouš, který mě dokáže spolehlivě zaměstnat na dlouhé hodiny. Jako relax si ráda zajdu do kina na dobrý film, případně trochu unavit tělo do fitness centra.

Terezka - Tereza Okurková

Kdo jsem - Jmenuju se Tereza Okurková a od roku 1979 je mi čím dál víc. Jsem z Ústí nad Labem, narodila jsem se zde, vyrůstala a po vystudování Vysoké ekonomické školy v Praze jsem se opět vrátila domů, abych začala pracovat pro své město. Nyní jsem na rodičovské dovolené, jelikož se mi v červnu 2016 narodil syn Davídek. Bylo to také jediné léto, kdy jsem tábor musela vynechat, byť mě má závislost dohnala tehdy s pětitýdenním prckem přijet alespoň na dva dny.

Proč jezdím na BOMBA tábor - Moje první zkušenost s funkcí táborové oddílové vedoucí byla během mých studijních let, kdy jsem k tomu nejdříve přistupovala jako k tak trochu jiné brigádě. To se ale velice rychle změnilo a po nějakých třinácti letech, kdy jsem si na tábor brala dovolenou a byla tak mnohými považována za blázna, jsem to už za brigádu opravdu nepovažovala. Tábor je pro mě jedinečná příležitost, jak skloubit krásnou práci s dětmi s možností strávit dva týdny v přírodě a se skvělou partou, která tábor Bomba nade vší pochybnost tvoří. Baví mě poznávat nové děti i se těšit na známé tváře. Děti dokážou stále překvapovat, je to bezesporu i velká životní zkušenost. Když vytvoříme hru, ze které mají děti oči navrch hlavy, je to ta nejlepší odměna. A jakmile se u toho dokážeme náramně pobavit i my, dospělí, tak je tam ještě ta třešinka a my jich umíme nasbírat za každý tábor docela dost. Když na konci tábora vidíme u dětí i nějaké ty slzičky, tak vlastně můžeme mít pocit dobře odvedené práce a po odjezdu autobusů si poplakat taky 🙂

Funkce na tábořeOddílová vedoucí nejmenších Bombarďáků (nyní spíše v asistentské pozici)

Mé aktivity, co ráda dělám - I na rodičovské se mi daří pokračovat ve svém celoživotním koníčku, což je sborový zpěv. Časem se snad vrátím i k oblíbeným orientální tancům či zumbě, nyní tancuji spíš u plotny/přebalovacího pultu, věnuji se posilování (v jedné ruce dítě v autesedačce, v druhé nákup) či běhu a skoku do dálky, když dítě odcestuje do nebezpečných zón. . Mezi pasivnější aktivity patří čtení, filmy a zatím neléčená závislost na některých seriálech. A samozřejmě si naprosto užívám svoji rodinu, a to se  vším, co k tomu patří.

Kája – Karel Hyťha

Kdo jsem - Narodil jsem se v roce 1984 v Duchcově a v současné době žiji v Teplicích. I když dálkově studuji v Praze Aplikovanou informatiku, pracuji také jako učitel informatiky a tělocviku na základní škole. Dále se věnuji focení, tvorbě internetových stránek a obchodů. I když většinu dne pracuji s počítačem, rozhodně se necítím jako IT ňouma se skoliózou, který tvoří věty jen za pomocí nul a jedniček v binárním kódu. Miluju aktivní sport a nejlépe se cítím mezi velkou partičkou přátel, kam mimo jiné patří i celý BOMBA tábor.

Proč jezdím na BOMBA tábor - Ať je nám kolik chceme, v každém se stále skrývá malé dítě a to dítě si chce hrát. To je důvod, proč tak rád jezdím na tábory. Spousta her, soutěží a zábavy, při které se nevyblbnou jen děti, ale také my vedoucí. Z táborových a také pracovních zkušeností vím, co děti chtějí, jak s nimi jednat, jak je zabavit a hlavně co od nich očekávat.

Funkce na táboře – Sportovní lektor basketbalu, oddílový vedoucí, fotograf

Mé aktivity, co rád dělám - Rád dělám všechny sporty - basketbal jasně vede, učení dětí na základní škole, programování na PC, a léto s BOMBA táborem. Mou velkou zálibou je focení, mám ateliér a stále se zdokonaluji. Mou tvorbu najdete na http://www.express-foto.cz/.

Kapr – Ondřej Kaprál

Kdo jsem - Jmenuji se Ondřej Kaprál, narodil jsem se mamince a tatínkovi v červnu 1988. Už od malička mi kamarádi říkali „Kapr“. Když jsem byl ve školním věku, chtěl jsem být doktorem a pomáhat lidem, ale neměl jsem rád krev. Také jsem chtěl být výpravčím na vlakovém nádraží. Nakonec se to vše spojilo s mou současnou vášní pro cestování, a proto jsem vystudoval Vysokou školu obchodní v Praze - obor cestovní ruch. Byl jsem již na všech světadílech krom Antarktidy a absolvoval jsem více jak 100 letů. Nyní se starám o firemní klientelu ve společnosti Vodafone. Můj život se změnil o 360°, když mi čáp přinesl mého syna Mikuláše, kterému věnuji co nejvíce svého času.

Proč jezdím na BOMBA tábor - Jednou mne můj kamarád Šafri přemluvil, abych přijel na BOMBA tábor a udělal dětem kinder drinky a předvedl trochu barmanského umění, kterého jsem se učil při studií. Dětská radost a prostředí tábora mne natolik okouzlilo, že jsem další rok musel jet jako vedoucí.

Funkce na táboře – Sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám - Celý můj svět se točí kolem mého syna Mikuláše a na zbytek si doletím letadlem nebo sjedu na lyžích.

Léňa – Lenka Kozáková

Kdo jsem - Narodila jsem se v Ústí nad Labem na jaře roku 1990. Ve svém rodném městě jsem vystudovala gymnázium a následně vysokou školu se zaměřením na tělesnou výchovu a sport. Před dvěma lety jsem se stala „účou“ a tak se práce s dětmi stala mou každodenní náplní.  Ve volném čase se věnuji trénování malých basketbalistek a sportovní přípravě předškoláků. Manžela a děti zatím nemám.

Proč jezdím na BOMBA tábor - Protože je to každý rok skvělá příležitost, jak smysluplně strávit část prázdnin. Léto bez BOMBA tábora si dokážu jen těžko představit. Patřím mezi dospěláky, kteří s naším táborem vyrostli. Za dobu, co jezdím jako vedoucí, jsem si vyzkoušela starost o malé i ty největší, skoro dospělé táborníky. Není nad to, strávit 14 dní s partou kamarádů, se kterými připravujeme zábavný program plný her a soutěží, při kterých se i my dospěláci vracíme do dětských let a hrozně nás to baví.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí, sportovní lektor

Mé aktivity, co ráda dělám - Mám ráda pohyb a žádný sport mi není cizí. Od malička se aktivně věnuji basketbalu, díky kterému mám kolem sebe kolektiv skvělých lidí. Když zrovna neházím míč do koše, nebo to někoho neučím, jdu si ráda zaběhat. Mám ráda české filmy a pohádky, ráda zajdu na koncert nebo jen tak posedět s kamarády.

Franc – Jan Freiesleben

(NEJOBLÍBENÉJŠÍ VEDOUCÍ ROKU 2016)

Kdo jsem – Jmenuji se Jan Freiesleben a narodil jsem se v roce 1987 v Mostě. Vyrůstal jsem v nedalekém Litvínově a v současné době bydlím v Ústí nad Labem. Od 8 let hraji basketbal až do dnes a vlastně i celý můj dosavadní život se točí kolem něho. Vystudoval jsem VŠB – TU Ostrava obor Geovědní a montánní turismus a jelikož jsem zastáncem názoru, že člověk se má učit v každém věku, tak se chystám studovat i dále. Od roku 2009 jezdím na různé akce pořádané pro děti. Pracuji ve speciální škole, kde pečuji a pomáhám dětem s různým postižením a dost mě tato práce naplňuje a baví.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Od malička jsem jezdil na různé tábory, ať už sportovní, hudební nebo normální. Ve 21 letech jsem dostal nabídku zúčastnit se školy v přírodě jako vychovatel a od té doby jsem si to oblíbil natolik, že jezdím každý rok. Časem jsem nasbíral spoustu zkušeností a zážitků, kterých si moc cením. O BOMBA táboru jsem se dozvěděl od mé kamarádky Lenky a také od kamaráda Pišty. Podle jejich vyprávění a sportovního založení jsem si jist, že do kolektivu dobře zapadnu a tento tábor pro mě bude skvělým zpestřením letních měsíců.

Funkce na táboře – Sportovní lektor basketbalu, správce sportovních potřeb

Mé aktivity, co rád dělám – Jsem sportovně založený člověk. Mojí nejoblíbenější aktivitou je košíková, točím se kolem basketbalu už skoro 20 let a tento sport mi hodně dal, ale i vzal. Dále rád hraji, fotbal, volejbal, stolní tenis, nohejbal, petanque, šipky a vůbec všechny sporty. Preferuji však míčové kolektivní hry. Dále trénuji malé basketbalisty a ratolesti ve školkách a pak i hráče U11 v Ústí nad Labem.

Andy – Andrea Nováková 

(NEJOBLÍBENĚJŠÍ VEDOUCÍ ROKU 2014, 2015)

Kdo jsem – Jsem Andy Nováková, narodila jsem se v roce 1994 mamince a tatínkovi v Karlových Varech. Vystudovala jsem gymnázium v Karlových Varech a studium jsem si zpestřila jedním rokem studia v Kanadě na škole J. L. Ilsley High School. V současné době studuji fakultu Architektury na ČVUT.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na tábor jezdím od mala, s kamarády jsme si na táboře vytvořili skvělou partu a díky skvělým lidem z BOMBA tábora jsme se s partou na tábor vraceli každým rokem až do mých 18 let, kdy jsem dostala nabídku jezdit jako vedoucí. Protože se parta lidí na táboře stala nedílnou součástí letních prázdnin, s radostí jsem jako vedoucí jela a konečně jsem si to s vedoucíma užila i jako dospělák. Je to skvělé a tyhle lidi bych za nic na světě neměnila, už se těším na další rok. Na tábor jsem jezdila kvůli sportu, partě, dospělákům, a protože jsem se na táboře nikdy nenudila a vždy bylo, co dělat. Teď jezdím, protože dávat dětem radost z řad dospěláků, je fakt skvělý a i my dospěláci se rádi bavíme a zažíváme srandu. Prostě je to BOMBA.

Funkce na táboře – Lektorka anglického jazyka

Mé aktivity, co ráda dělám – Mám ráda všechny druhy sportu, v Kanadě jsem hrála ragby, a dříve jsem se věnovala basketbalu. Ráda kreslím a mám ráda, když je kolem mne živo, nesnáším nudu.

Stacy – Lenka Kozáková

Kdo jsem – Jmenuji se Lenka Kozáková a jelikož jsem jakožto vedoucí druhá s tímto jménem, tak mi ostatní říkají Stacy. Mamča mě přivedla na svět v roce 1994 v ústecké nemocnici a momentálně bydlím v Teplicích. Mám vystudované chemické gymnázium a v současné době studuji na pedagogické fakultě v Ústí nad Labem. Mám tři sestry. Jednu starší a dva malé špunty, díky kterým jsem si uvědomila, že mám k dětem blízko a děti mají blízko ke mně.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na tábor jezdím už od svých devíti let a díky skvělým vedoucím, kteří vydrželi jezdit na tábor dodnes, se stále účastním i já. Řekla bych o sobě, že jsem tvůrčí osobnost, proto se jako oddílová vedoucí budu moci s dětmi ve volném čase vyřádit. Když jsem jezdila na tábor ještě jako dítě, vzpomínala jsem na těch čtrnáct dní ještě dlouho poté, proto se budu snažit udělat dětem takové vzpomínky, na které jen tak nezapomenou.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám – Ve svém volném čase se věnuji všem různým sportům, jako volejbalu, basketbalu a horolezectví. Ráda trávím čas v přírodě s přáteli na procházkách, nebo jen tak u ohně s kytarou.

Kamča – Kamila Turková

Kdo jsem – Jmenuji se Kamila Turková, narodila jsem se v roce 1988 v Ústí nad Labem. Zde jsem také vystudovala Univerzitu J. E. Purkyně (obor Tělesná výchova a společenské vědy) V současné době pracuji jako učitelka na II. stupni ZŠ v Ústí n. L. a jako lektorka aerobiku pro děti a mláděž.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Je to kvůli skvělé partě dospěláků a dětí. Užíváme společně spoustu legrace a zábavy. Každý den je výjimečný a jiný a to díky dětem. Prožíváme společně vítězství i prohry ve sportovních hrách. A často se i tak my dospělci vracíme do dětských let, což je na tom to nejhezčí.

Funkce na táboře – Lektorka aerobiku

Mé aktivity, co ráda dělám – Moji aktivitou na prvním místě je rozhodně sport. Od 9 let jsem se věnovala sportovnímu aerobiku na vrcholové úrovni. Nyní se aerobiku věnuji pouze rekreačně a přidala jsem další sporty: kolo, snowboard, in-line brusle, beach volejbal, při vhodném počasí i běh 😉 Další oblíbenou aktivitou je relax na sluníčku, čerpám tak energii.

Milánek – Milan Knotek

Kdo jsem – jmenuji se Milan Knotek a narodil jsem se před 46 lety v Ústí nad Labem. Vystudoval jsem nějaké školy a v současnosti pracuji jako ředitel Českého rozhlasu pro severní Čechy (Ústí a Liberec). Před lety jsem působil ve veřejné zprávě i jako ředitel basketbalového klubu. Také jsem  vyučoval na VŠ a seminářích mediální a sociální komunikaci.

Proč jezdím na BOMBA tábor – protože jsem jako táborový kmet schopen dohlédnout nejen na děti, ale i na vedoucí. V létě roku 1988 jsem byl jako vychovatel na dětském táboře v Rumunsku a od té doby mě už nemůže nic zaskočit ani překvapit. Pro práci vedoucího jsem tu získal absolutní kvalifikaci – postaral jsem se o to, že všechny děti přežily, ačkoliv se jejich návrat do ČSSR zdál zprvu nepravděpodobný. Jako dítě jsem o prázdninách tábor nikdy nevynechal a jelikož je každý dospělý muž současně dítětem, jezdím i teď.

Funkce na táboře – Oddílový vedoucí

Mé aktivity, co rád dělám – ze sportů tenis a fotbal. Kdysi parašutismus a šachy, ale tyhle dva sporty jsou na mě už hodně riskantní. Z věd mě zajímá hlavně mediální komunikace a psychologie (typologie osobnosti a neverbální projevy chování). Pokouším se po letech zase hrát trochu na kytaru Plíhala, Nohavicu, Redla, Nerez a všechny klony folku. Jsem velkým fanouškem ústeckého basketbalu.

Džejnička – Jana Jelínková

Kdo jsem – Narodila jsem se v létě roku 1982. Mým rodným městem je Ústí nad Labem, odkud jsem si na šest let pracovně odskočila do Prahy, a po zjištění, že doma je doma, žiji a pracuji opět zde. V práci se snažím odhalovat krásy zákona o veřejných zakázkách, takže nemohu říci, že bych padala smíchy pod stůl, ale není umění, dělat co nás baví, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme, že 😉

Proč jezdím na BOMBA tábor – Již pár let patří prvních čtrnáct dní v červenci táborovému životu. Člověk se převlékne ze „slušňáckého“ do tepláků, paneláky a městský ruch vymění za chatičky a kouzlo přírody a hlavně se snaží dětem připravit nezapomenutelnou část letních prázdnin. Asi nejraději mám soutěže, do kterých se zapojují krom dětí i dospěláci, protože pak má soutěžní zápolení ten pravý náboj. Porazit vedoucího či lektora je vždy velkou výzvou a padají-li v soutěži otázky typu v kolik hodin začíná večerníček a kdo hrál v jakém filmu, tak mě děti doslova „roznesou na kopytech“.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám – Dělám pořád něco. Většinou nějaké to holčičí cvičení (mezi můj poslední volnočasový přírůstek patří pole dance, ale asi raději zůstanu u jeho obdivování než pokoušení, kdy už z té tyče žuchnu) a také jsem ráda v přírodě. Často chodím do kopečků blízkých či vzdálených a jen se tak kochám. Ráda tančím, divadluji, cestuji, zpívám, peču dobroty a dělám radost druhým.

Síma – Simona Sebová

Kdo jsem – V občanském průkazu mám napsáno jméno Simona Sebová, narozena v mrazivé zimě na začátku roku 1996. Studuji poslední ročník Gymnázia Jateční v Ústí nad Labem. Kam se mé cesty budou ubírat dále ještě úplně přesně nevím, ale za rok Vám to povím.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Sotva jsem se naučila první písmena, jezdila jsem po táborech u nás i v Německu. Pak mě ale přemluvila, a nedalo jí to moc práce, kamarádka na jiný tábor. Zde jsem poznala spoustu nových kamarádů, a to jak mezi vrstevníky, tak mezi vedoucími. Setkávali jsme se rok co rok a já věřím, že nám to i nadále vydrží.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám – Vždycky jsem měla ráda pohyb, takže jsem již od předškolního věku chodila na aerobic a posléze přešla k závodnímu tanci. Z něj mě především lákal ten latinsko-americký. Jak říká maminka, tančila jsem pořád a všude, po obědě, před spaním i v obchodě. V současné době si ráda zahraju beach volejbal. Mám ráda kulturu, cestování, poznávání nových míst i veselých a pohodových lidí. Ráda se směju a je mi fajn v obdobně naladěné společnosti. Už jako malá jsem ráda hlídala malé děti, přitahuje mě jejich upřímnost a bezprostřednost.

Roman – Roman Žejglic

Kdo jsem – Roman Žejglic, narozen v Ústí nad Labem něco před třiceti lety. Po střední škole jsem se přesunul na vejšku do Liberce, kde se mi tak zalíbilo, že i po pár výletech do zahraničí jsem se tam rozhodl zůstat. Dnes sdílím malý byteček 6 km od Jizerek s velkou Jančou a malou Johanou.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Je to dovolená, je to paráda, je to BOMBA. Krásné místo, navařeno, skvělá parta dospělých, a snažit se zabavit „děti“ je prostě radost.

Funkce na táboře – Oddílový vedoucí

Mé aktivity, co rád dělám – Každý den do práce (snažím se bezpečně dostat do České Lípy a zpět, občas nějaká služebka), pak rychle dom a podle času a počasí kolo, kočár, běžky, lezení, chození, hraní, kultura.

Lenča – Lenka Škáchová

Kdo jsem – Jmenuji se Lenka Škáchová, mamce a taťkovi mě přinesl Mikuláš v roce 1996. Už od mala vyrůstám v Dubí v obklopení přírody. Po absolvování gymnázia v Teplicích jsem se chtěla vydat na dobrodružnou cestu ve stopách zubařů, ale osud mi ji překazil. Protože mé nadšení ze zubů neustávalo, rozhodla jsem se přihlásit na dentální hygienu. Roku 2016 jsem svou výpravu zahájila a musím říct, že mě to opravdu baví.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Už jako malá holka jsem se vždy v září těšila, že když vydržím 10 měsíců ve školní lavici, rodiče mě za odměnu o prázdninách zase někam na 14 dní pošlou za zábavou. Bavilo mě hledat si nové kamarády a poznávat nová prostředí. Zkrátka jsem si ráda užívala prázdniny hraním různých her s mými vrstevníky a s báječnými oddíláky. Díky Štěpovi jsem měla možnost nahlédnout i do táborového světa dospěláků. Hned první den na BOMBA táboře mi bylo jasné, že to bude bezva 14 dní plných zábavy, radosti a báječných her. A nemýlila jsem se! Jezdí sem skvělé děti i vedoucí a dohromady si to umíme všichni pořádně užít.

Funkce na táboře – Lektorka aerobiku

Mé aktivity, co ráda dělámUž jako malého špunta mě rodiče svěřili paní učitelce do hudební školy (byly mi 3 roky). Tady jsem se přes zpívání, recitování básniček a hraní na zobcovou flétnu dostala až k hraní na příčnou flétnu a kytaru. Hudba se stala nedílnou součástí mého života. Krom toho jsem chodila na cvičení pro děti, které mě bavilo. S nástupem na gymnázium jsem zanechala hudby a začala cvičit s dětmi. Od základních pohybových schopností a hraní her jsem se s nimi propracovala k aerobiku. Teď vedu tým holčiček a chystáme se vyrazit "do světa" na závody. Ve svém volném čase si ráda zajdu na hodiny aerobiku, nebo jógy. Baví mě lyžování, plavání, hraní u táboráku a zpívání. A když je venku hezky, nepohrdnu jízdou na své úžasné motorce.

Kája – Karolína Straková

Kdo jsem – Jmenuji se Karolína Straková, ale všichni mi říkají Kája. Narodila jsem se 17. října 1992 v Ústí nad Labem. Vystudovala jsem gymnázium v Ústí nad Labem a momentálně studii na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, kde i přechodně bydlím, jinak žiju v Dolních Zálezlech. Mám jedno mladšího bratra, ale jinak je naše rodina veliká, jejíž součástí jsou i malé sestřenice, které velmi ráda hlídám a jsme si opravdu blízké.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na BOMBA táboře jsem ještě nebyla, ale doufám, že si to tam pořádně užiju a zapadnu do kolektivu.

Funkce na tábořeoddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám – Ve svém volném čase ráda sportuji, ať už hraju volejbal či jezdím na kolečkových bruslích, je mi to jedno. Ráda cestuji a poznávám jiné kultury. Ráda vařím pro své kamarády, kterým podle jejich slov chutná.

Verča – Veronika Barochová

Kdo jsem – Jmenuji se Veronika Barochová, narodila jsem se v březnu roku 1998. S mamkou a mladší sestrou Sabinkou bydlím v Teplicích, taťku mám v Ústí nad Labem kde i studuji průmyslovou školu.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na BOMBA tábor jedu poprvé. Jako malá jsem jezdila na tábory každé prázdniny a myslím si, že je to něco úžasného, poznávání nových lidí, nových míst a zážitků. Těším se na BOMBA tábor až poznám nové a určitě úžasné lidi a děti. Věřím, že tento tábor bude naprostá BOMBA!!!

Funkce na táboře – sportovní lektor

Mé aktivity, co ráda dělám – Ze všeho nejraději cestuji s rodinkou za mořem a teplým sluníčkem. Také mám moc ráda jak letní, tak zimní sporty (brusle, kolo, badminton,  plavání, snowboarding, bobování, různé míčové hry, atd..). Od 6 let tancuji a baví mě to tak moc, že s tím nechci už nikdy přestat. Konkrétně se věnuji tanci Street Dance. Ráda mám také procházky a různé výlety a samozřejmě se taky někdy ráda valím doma v postýlce. Jsem kamarádská, miluji děti a také srandu.

Kachna – Kateřina Stožická

Kdo jsem – Jmenuji se Kateřina Stožická, také slyším na oslovení kachna. Narodila jsem se v roce 1983 v Žatci, od mých 2 let žiji v Teplicích. Jako dítě jsem vyrůstala na fotbalovém hřišti, pořád v pohybu a to mě zůstalo do dneška.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Od malička jsem velice ráda v kolektivu, proto byl pro mě každý dětský letní tábor opravdu super zážitek, jen každý jeho konec jsem obrečela. V roce 2008 jsem se stala poprvé maminkou, v roce 2011 se moje rodina rozrostla o dalšího člena a já hrdě přijala "roli" rodinného vedoucího svého milovaného oddílu. O tom, že nedílnou součástí BOMBA tábora jsou super lidi, vůbec nepochybuji, jsem velice potěšena, že mi byla nabídnuta možnost se o to přesvědčit osobně.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám – Mezi mé aktivity patří samozřejmě rodina, zjistila jsem, že čím více členů, tím lépe, při dětských radovánkách je ze mě jedno velké dítě. Nejlepší odměnou je spokojený dětský úsměv. Velice se mě líbí práce s dětma, obléknout si tepláky, triko, nasadit kecky, zasportovat si, to je můj způsob relaxace.

Zuzka - Zuzana Kadrmasová

Kdo jsem – Narodila jsem se na podzim roku 1983 v Blansku. Vystudovala jsem lékařskou fakultu v Brně a nestala se oční lékařkou, ani soudním patologem, jak jsem si kdysi myslela, ale rehabilitační lékařkou. Tahle profese mě zavála až do Ústí nad Labem, kde pracují už téměř čtyři roky na rehabilitačním oddělení. Zhruba stejně dlouhou dobu tu hrají závodně basketbal, díky kterému jsem poznala super kamarády. No a od února 2016 jsem na mateřské dovolené a učím se, jak být co nejlepší mámou malého Sebastiana.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na BOMBA tábor jedu poprvé a jsem hlavně zvědavá na super partu a zábavu, o které jsem už několikrát slyšela od Léni. A taky abych se postarala o ty „nejšikovnější" děti.

Funkce na táboře – Lékařka

Mé aktivity, co ráda dělám – Hrozně ráda hraju basketbal. Tahle hra mě nikdy neomrzela. Spoustu věcí dělám ráda, i když mi zrovna nejdou, jako např. lyžování, squash, volejbal. Teď, co se narodil Sebastian, dokážu ale i ocenit chvíli nicnedělání. A téměř u všeho poslouchám nějakou hudbu.

Milly - Milena Muzikantová

Kdo jsem – V roce 1975 na podzim jsem se vyskytla a jsem 🙂 Když mi bylo 7 let, v roce 1983  akorát když jsem dodělala první třídu, mě  rodiče chytli za copánky a odtáhli do země klokanů, kde jsem vyrostla, vystudovala a žila.  Moje  skrytá vášeň byla cestování, tak jsem se ještě ve volném čase  věnovala cestovnímu ruchu a chtěla být letuškou, abych mohla létat po celém světě. Bohužel, jsem neměla na to "výšku" v centimetrech, tak jsem měla smůlu. Měla jsem od mala ráda děti, začalo to hlídáním, a když mě nevzali jako letušku, tak jsem šla dělat "nanny" v několika rodinách. Svou vášeň pro cestování jsem se rozhodla rozjet po vlastní ose, tak jsem ve 20 letech odletěla do Anglie, abych vydělala libry a mohla cestovat. Po splnění tohoto snu jsem nakonec zakotvila v ČR, pač to je srdce Evropy, a měla jsem tu babičku, tak jsem měla zázemí a blízko všemu, co jsem ještě chtěla vidět v Evropě za zajímavosti a začala jsem vyučovat anglický jazyk. Po několika letech jsem se rozhodla udělat kariéru ve svém oboru, což byli procesy ve výrobních podnicích, pracovala jsem v několika mezinárodních firmách. V roce 2007 se narodil můj syn Adámek a při mateřské dovolené jsem začala dělat obchod, reality a finance. Nyní jsem se vrátila k výuce anglického jazyka, abych pracovní tempo zmírnila, a měla na syna čas… Takto i můžeme jednou za pár let odletět do Austrálie za rodinou, která tam stále žije.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na BOMBA tábor jedu poprvé a moc se těším, že strávím pár týdnů v přírodě, s dětmi a super lidičkami.

Funkce na táboře – Lektorka anglického jazyka, oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám – Mám ráda jakýkoli sport a aktivitu. Miluji moře, hory a přírodu. Ve volném čase si ráda napustím vanu a čtu si, nebo mrknu na pěkný film. Mám ráda kulturu, tak se ráda někam zajdu občas "zkulturnit." Jsem pro jakoukoli srandu, zábavu, protože se ráda směji, tak mám ráda vtipy, scénky a jakékoli divadlo.

Mačima -Lenka Jirsová

Kdo jsem – Jmenuji se Lenka Jirsová a narodila jsem se májového času roku 1983 v Bílině. V pubertě mě zlákaly dálky, a tak jsem střední průmyslovou školu studovala v jižních Čechách, kde se mi tak zalíbilo, že jsem tam i dlouhou dobu po ukončení školy žila. No, pak se mi začalo trochu stýskat, tak jsem se vrátila na sever. V současné době bydlím v Teplicích s přítelem Žeňou, dvěma mými princeznami Natálkou a „andílkem“ Sofinkou, a malým yorkshirkem Mímem. A aby toho cestování nebylo málo, tak pracuji v Německu na horském hotelu jako pokojská.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Tak v tomhle budu letos úplným nováčkem. I když jsem jako dítě trávila na táboře každé léto a krásné vzpomínky mě doprovázejí dodnes,  příležitost vyzkoušet si to jako „dospělák“, jsem dostala až teď s BOMBA táborem. Moc se na tu novou roli, na nové zážitky, zkušenosti a na vás všechny těším.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám – Mám ráda přírodu, svou rodinku a vtípky – jsem pro každou srandu J. Mojí vášní je móda a utrácení za nové kousky do mého šatníku :D, z čehož vyplývá i mé původní zaměstnání ve firmě Otavan Třeboň, kde jsem pracovala jako vedoucí textilní výroby. Mou další oblíbenou aktivitou je sport. V současné době se věnuji hlavně tréningu na sparťana, fitness cvičení, workoutu a běhu.

Janička - Jana Moravcová

Kdo jsem – Mé jméno je Jana Moravcová. Narodila jsem se v Litoměřicích, ale vyrůstala jsem a žiji v Ústí nad Labem. Od roku 2006 pracuji jako zprávař v Českém rozhlase Sever. Mám dvě děti, šestiletou Leu a devítiletého Jiříka. Jsou to parťáci a BOMBA tábor si jedou užít taky.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na BOMBA tábor jedu prvně a moc se těším. Z vyprávění od dětí, maminek i vedoucích se mám na co těšit. Miluju krásnou přírodu a ta, jak je z fotek zřejmé, na táboře rozhodně chybět nebude.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám – Ráda trávím čas s lidmi, které mám ráda, s dětmi, rodinou, kamarády. Ráda sportuji, i se ráda učím (právě finišuji studium na ekonomické fakultě a mám dojem, že jen tak s učením neskončím). Mám ráda poznávání nových míst a mojí srdcovkou jsou túry a letní hory.

Šála - Martin Šaling

Kdo jsem – Jmenuji se Martin Šaling, ale dovoláte se na mě jenom pod přezdívkou Šála. Narodil jsem se v Karlových Varech v roce 1994. Tady jsem studoval na Gymnáziu a po jeho vystudování jsem se přesunul do Ústí nad Labem, kde studuji na pedagogické fakultě UJEP Tělesnou výchovu a Anglický jazyk.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Loni jsem si odbyl na táboře svoji premiéru a potvrdilo se mi, že tenhle tábor nemá konkurenci. Mezi vedoucími je skvělá parta do které je radost se vracet a to stejné platí i o dětech. Většina se mezi sebou už z předchozích let zná, a tak to už od začátku na táboře žije. Vzájemně si mezi sebou pomáhají jak při soutěžích, tak i mimo ně a to mi na nich uchvátilo. Na BOMBA tábor se vždy budu rád vracet a doufám, že k tomu budu mít ještě hodně příležitostí.

Funkce na táboře – Sportovní  lektor

Mé aktivity, co rád dělám – Od malička jsem hrál závodně hokej, se kterým jsem procestoval celou republiku a podíval se s ním i do světa. Potom jsem trénoval florbalová družstva starších žáků a dívek a v posledních letech se stal mým životem basket. Dlouhou dobu jsem taky hrál na kytaru, ze které jsem přešel na basovou kytaru a u ní jsem už zůstal. Další z mých oblíbených aktivit je Angličtina a to nejen studování a teorie nebo historické literatury, ale i snaha předat své vědomosti dál.

Doubravka - Doubravka Pavelková

Kdo jsem – Jmenuji se Doubravka Pavelková. Narodila jsem se jednoho dubnového dne v Teplicích v roce 1997. V současné době jsem čerstvým absolventem teplického gymnázia.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na tábory jsem jako malá moc často nejezdila. To bude nejspíš důvod, proč se to teď, když jsem starší, snažím dohnat. Mezi dětmi jsem vyrůstala a pohybuji se dodnes. Od mladších sourozenců jsem se dostala k hlídání dětí, kde je jen potřeba. A stále mě to baví.

Funkce na táboře –Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám – Na prvním místě mám asi sborový zpěv. A vím i jak se drží kytara. Jinak ráda chodím po horách s pejsky. V zimě k výletům ještě připojuji běžky. A když nevyjde počasí, ráda sáhnu po knize nebo dobrém filmu.

Laura - Laura Tomášková

Kdo jsem – Jmenuji se Laura Tomášková a se mnou má vždy svátek spousta dalších dětí na světě, což mě, když jsem byla malá, trochu znervózňovalo, ale nakonec to byla ta největší zábava. Narodila jsem se roku 1995 v říjnů. Již rok studuji na Karlově univerzitě v Praze pedagogiku se zaměřením na český jazyk a hudební výchovu.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na BOMBA táboře jsem úplným nováčkem, ale zkušenosti s tábory mám. Ne velké, ale stihla jsem zjistit, že je to vždy super zábava, a i z pohledu instruktora je to přes všechnu zodpovědnost velká radost sdílená s dětmi. Doufám, že pro mě tábor bude seznámením s novými přáteli a novou zkušeností, jak do života, tak do mé budoucí praxe pro práci s dětmi ve škole.

Funkce na táboře –Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám – Už od malička jsem dítě hudby. Jakmile jsem ji někde zaslechla, začala jsem se buď vrtět do rytmu, anebo hlasitě zpívat na celé kolo. Později se stala, jak mým koníčkem, tak mým profesionálním zaměřením. Není dne, co bych si nevzala do ruky kytaru, nezasedla za klavír nebo si na chvíli nezašla zazpívat s přáteli. Hudba mě naplňuje a doufám, že jsou lidé, kterým toto nadšení mohu předat.

Tom - Tomáš Matura

Kdo jsem – Mladík narozen roku 1990 v Teplicích. Nyní žijící v Praze. Vystudoval jsem Management obchodu a služeb na ISS v Kolíně. Nyní pracuji jako vedoucí směny v mezinárodní společnosti.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na tábory jezdím prakticky od dětství, kde jsem patřil k zlobivějším dětem 🙂 Postupem času jsem dospěl, a zjistil jsem, že tábory jsou moje vášeň. I když jsem dospělý, rád se vrátím do dětských let a s dětmi si zahraji hry a vyblbnu, a proto pojedu na BOMBA tábor.

Funkce na táboře – Sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám – Jsem tak trošku blázen do sportu - Malá kopaná, florbal, ping - pong, dálkové běhy, kola. Teď už vše rekreačně, tedy kromě fotbalu. Rád ale i zajdu do divadla, především na muzikály. Největší neřestí jsou pro mě rébusy, kvízy a počty.

Janča - Jana Urban

Kdo jsem Jmenuji se Jana Urban, narodila jsem se v roce 1983 v Litoměřicích. Bydlela jsem poblíž Roudnice nad Labem a pak mě vítr zavál do Teplic, kde žiji doposud se svojí skvělou rodinou a že nejsme malá rodinka, je nás celkem 5 a k tomu ještě máme naší labradorku Elli. Jako mladší jsem se starala o své koně, byl to můj život a teď je můj život má rodina a přátelé.

Proč jezdím na BOMBA tábor Asi jako všichni jsem jako mládě jezdila na tábory a je nezapomenutelné, co jsem tam zažila a kolik nových přátel poznala. Tak proč nejezdit zas a nevrátit se trochu do dětství v tomhle uspěchaném světě? :)). Těším se moc na hry, zábavu a nezapomenutelné zážitky, které tam společně všichni zažijeme :).

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám Nemám ráda nudu, proto musí být neustále kolem mne živo :). Mým velkým koníčkem je sport jako horolezectví, potápění (to trošku zanedbávám), jezdectví, ale ani běhání za mými dětmi mi není cizí :). A když si po náročném dnu pustím pěknou hudbu nebo film, je vše hned BOMBA …

Jíťa - Jitka Jasukevičová

Kdo jsem Jmenuji se Jitka Jasukevičová a narodila jsem se 20. července 1993. Žiju v Teplicích a díky škole i napůl v Ústí nad Labem. Snažím se si vybudovat nějakou budoucnost a tak ještě studuji a chodím na brigády. Určitým způsobem jsem stále "dítě" a blondýna, takže se to občas podepisuje na mých náladách a nápadech. V lepších dnech umím být i tichá a neviditelná...

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA tábor jsem se dostala náhodou a vůbec toho nelituji. Celé své dětství jsem jezdila na tábory a teď se mi karta obrátila. Jezdím jako oddílová vedoucí a je to prostě BOMBA. Člověk se vrátí zpátky do těch bezstarostných dnů a užívá si je s dětmi. Miluji léto a byla by škoda si ho neužít v přírodě se skvělou partou lidí a dětmi.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám Svůj volný čas ráda trávím s přáteli. Cestuji za sluníčkem nebo mořem. Věnuji se sportům (běh, kolo, in-line brusle, TRX, …). Také miluji možnost být v přírodě. Mám ráda relax a poslouchání hudby. Občas je i fajn se jen tak poflakovat a koukat na seriály.

Verunka - Veronika Kovářová

Kdo jsem Jmenuji se Veronika Kovářová a narodila jsem se v červnu roku 1997. Už od narození vyrůstám v malebné vesničce nedaleko Litomyšle obklopena přírodou a zvířaty. Po absolvování gymnázia v Litomyšli jsem se vydala na těžkou a trnitou cestu na Univerzitu v Pardubicích, kde teď studuji první ročník oboru Klinická biologie a chemie. Cesta je sice trnitá (a bude ještě víc), ale můj obor mě baví!

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA tábor pojedu letos poprvé. Už jako malá jsem chodila do Skauta a každé léto jezdila na tábory, které jsem si nemohla vynachválit. Většina kamarádů kolem mě se vždy těšila na prázdniny proto, že je rodiče vzali k moři, ale já se vždy těšila jedině na tábor, protože nikde jinde se nedají zažít tak skvělé zážitky, jako právě na táboře. A hlavně, nikde jinde člověk nepozná partu tak skvělých lidí! Jsem ráda, že teď jako dospělá se můžu opět vrátit do mých dětských táborových let, poznat nové lidi, děti a BOMBOVĚ si to užít!

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí/lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Svůj volný čas nejraději trávím s mými přáteli a rodinou, se kterými vždy podnikáme různé výlety a akce. Mám ráda přírodu a zvířata, pobyt v přírodě je pro mě vždy taková terapie a únik od každodenní reality dnešního uspěchaného světa. Ráda sportuji (běh – extrémní překážkové závody, plavání, in-liny a v zimě klasické bruslení, lyžování, procházky) a jsem velká fanynka hokeje. Kromě sportovních aktivit si taky ráda odpočinu třeba u hraní společenských her.

Lůca - Lucie Musilová

Kdo jsem Jmenuji se Lucka Musilová, ale slyším na všechno. Vyskytla jsem se v srpnu, roku 1995 v Teplicích, ale celý život bydlím v Duchcově. I když již 7 let jsem více v Ústí nad Labem, kde jsem vystudovala Trivis a nyní občas zavítám na UJEP.

Proč jezdím na BOMBA tábor Jako dítě jsem byla sice na táboře jen 2X, ale vždycky jsem chtěla objevit i tu druhou stranu a to stránku vedoucího. To se mi splnilo poprvé v roce 2016, sice to bylo čistou náhodou, ale nedá se říct, že bych toho litovala. Prvně jsem měla na starosti větší počet dětí a všichni jsme si to užili. Moc se těším, až ty raubíře a raubířky uvidím znovu a všichni společně zažijeme nějaké dobrodružství v krásné přírodě.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám Výplní mých volných chvil vždy byli přátelé, se kterými jsem vždy ráda podnikala výlety za přírodou, sportem (bowling, in-line brusle, turistika, plavání) nebo spontánní noční výlety. Když zrovna nemám náladu na lidi, ráda si zalezu do kouta s knihou, pod peřinu s filmy nebo seriály a nebo kamkoliv se sluchátky v uších.

Radka - Radka Bendlmajerová

Kdo jsem Ahoj, jmenuju se Radka Bendlmajerová. Žiju v Ústí nad Labem a učím na druhém stupni základní školy se sportovním zaměřením. Aerobiku jsem se věnovala mnoho let a vlastním licenci cvičitelky aerobiku II. třídy. Deset let jsem předcvičovala aerobik dětem na základní škole a pořádala oblíbenou celoškolní soutěž s názvem Aerobik show.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábor se jako vedoucí vracím po několikaleté pauze. Na BOMBA tábor se těším, protože vím, že na tomto táboře bývá BOMBA zábava a bezva lidi.

Funkce na táboře – Lektorka aerobiku

Mé aktivity, co ráda dělám Ve svém volném čase ráda cvičím aerobik, pravidelně hraju badminton a podle ročního období se věnuju sportovním aktivitám. V zimě miluju lyžování, sáňkování a bruslení. V létě si užívám plavání, bruslení na kolečkových bruslích, volejbal atd. Hlavně se ale věnuju svým dětem.

Dominik - Dominik Ulbrich

Kdo jsem Jmenuji se Dominik Ulbrich a své narozeniny slavím hned ze začátku letních prázdnin od roku 1998. Mám tři sourozence – o pár let starší sestru, do dne stejně starého bráchu a malou sestřičku. Již třetím rokem studuji na gymnáziu v Teplicích a stále mám ještě chvíli času si rozmyslet, jakým směrem se v životě vydám dál.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA tábor pojedu letos poprvé, a proto jsem ve velkém očekávání. Z doslechu jsem však slyšel a následně z fotek poznal, že je to opravdu BOMBA! Vždyť, kde by se vzalo tolik příhod a úsměvů. Jako dítě jsem na tábory moc často nezavítal, neboť jsem si vždy vybíral mezi táborem a sportovním soustředěním. Jelikož jsem se více zaměřoval na sport, nebylo zbytí. Myslím si však, že jak sport u dětí, tak tábor jsou hlavně o kolektivu a lidech, kteří ho tvoří. A já věřím, že pro mne bude BOMBA tábor kolektivem tím pravým.

Funkce na táboře – Oddílový vedoucí/lektor

Mé aktivity, co rád dělám Už od mala jsem měl vždy co dělat. Ať už zpívání, hrání, malování či sport. Ze sportů jsem se nejvíce nadchl pro volejbal a odehrál jsem mnoho zápasů a turnajů. Nyní jsem se ale více zaměřil na hudbu. Už několikátých rokem hraji na klavír a od základní školy jsem si oblíbil sborový zpěv. Mám rád cestování, poznávání nových lidí a nebráním se jakékoliv srandě. Těším se, že do mých aktivit přibyde ještě jedna další, a to právě bombácky - bombarďácké BOMBA akce!

Miška - Michaela Pospíšilová

Kdo jsem Mé jméno je Michaela Pospíšilová, ale všichni mi říkají Míša. Narodila jsem se v Ústí nad Labem začátkem roku 1993. Právě dokončuji studium na Pedagogické škole, kde jsem se zaměřila hlavně na Tělesnou výchovu a sport. Sport je totiž mým největším koníčkem, a tak i ve volném čase trénuji rugby společně s mým mladším bráškou.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábory jezdím už od malička a vždy to pro mne bylo nejlepší období prázdnin. Jako trenérka a budoucí učitelka trávím ráda čas s dětmi. O BOMBA táboře jsem se dozvěděla od kamarádky, a když jsem zjistila, jak to zde chodí, věděla jsem, že něco podobného jsem hledala. Věřím, že dobře zapadnu a budu se moc podílet na vytváření skvělých zážitků.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí/sportovní lektorka

Mé aktivity, co ráda dělám Svůj život si nedokážu představit bez sportu. Závodně hraji rugby a podvodní rugby. K tomu ráda plavu, lezu po skalách, potápím se, hraju volejbal a vlastně dělám cokoliv, u čeho se člověk aspoň trochu hýbe. Dále ráda čtu a poslouchám hudbu.

Míša - Micheala Lazarová

Kdo jsem Jmenuji se Michaela Lazarová, narodila jsem se v roce 1994 v Ústí nad Labem. Odmaturovala jsem na ústeckém gymnáziu, nyní studuji hudbu na pedagogické fakultě na UJEPu. Mám starší sestru a dvě čtyřnohá umňoukaná zlobidla.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA tábor pojedu letos v roce 2017 poprvé. Jedu hlavně díky mé super sestřenici Janče Moravcové, která mi toho o táboře hodně vyprávěla, a já ráda poznávám nová místa a nové lidi. Už se moc těším!

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám Mezi mé zájmy patří výlety s přáteli a s rodinou. Mou vášní je hudba, koncerty, hudební festivaly a zpěv. Ráda sportuji, i když mi to většinou moc nejde. Mám ráda zvířata, přírodu a umění.

Bobeš – Martina Odehnalová

Kdo jsem Jmenuji se Martina Odehnalová, narodila jsem se v Ústí, kde i žiji a moji rodiče mají nejskvělejší děti na světě. Narodila jsem se v březnu 1985 a moje ségra je o rok a půl mladší. Od narození jsem pro celou mou rodinu Bobeš. Tuhle suprovou přezdívku vymyslel strejda, a to podle knížky o kozlovi Studovala jsem obchodku, ale věnuji se práci s lidmi, protože mě to prostě baví. Bydlela jsem v Praze, Teplicích, ale doma je doma. Nejdřív jsem pracovala pro O2 a nyní se pátým rokem věnuji finančnímu poradenství.

Proč jezdím na BOMBA tábor K tomu, abych jela na BOMBA tábor, mě přemluvil kamarád a bylo to celkem lehký. Mám kladný vztah k dětem a úžasnou dvou a půl letou neteř Viktorku, se kterou mě baví si hrát a vymýšlet skotačiny. Těším se na děti všech věkových kategorií a na všechny aktivity, které spolu podnikneme. Nebudeme se nudit.

Funkce na táboře oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělámV létě mám ráda moře, v zimě mám ráda sníh. Ráda cestuju ať do zahraničí, či v Čechách. Ráda si přečtu knížku, kouknu na film, zasportuju si a někdy jen tak lenoším. Jo, a ještě chci dodat, že ráda vařím a peču :)).

Míma – Michaela Záhrubská

Kdo jsem Jmenuji se Michaela Záhrubská, narodila jsem se 20.4.1991 - takže už mi pomalu táhne na třicet. Žiju v Teplicích se svým králíkem, jehož jméno se nesmí vyslovovat. Jsem tvrdohlavý beran a věčný puberťák, co se skoro ničeho nebojí, dost často jdu do věcí po hlavě (a to i z mostu) ..., ale pořád mi chybí tandemový seskok, který si musím splnit než umřu. Doufám, že je se mnou sranda, nebo jí aspoň nekazím. :))

Proč jezdím na BOMBA tábor Dostala jsem se k tomu úplnou náhodou, ale jelikož jsem blázen, který pořád miluje holínky a hluboký louže, tak věřím, že si s děcky užijeme BOMBA léto plné zábavy (i bez louží). 🙂

Funkce na táboře oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělámOd mala jsem zpívala, hrála divadlo a dělala scénické tance, ale moje puberta byla silnější a všechno jsem postupně odhazovala v dál. Teď jsem moc ráda s mojí mini rodinkou a přáteli. Mám ráda jízdu na bruslích, plavání, skvělou muziku a východ slunce. Nepohrdnu ani papáním sladkého.

igi – Radek Ignác

Kdo jsem Jmenuji se Radek Ignác, pocházím ze sudetského městečka, které se nazývá Teplice. Po střední škole jsem se k mému překvapení dostal na ČVUT FBMI, kde studuji, můj od dětství vysněný obor, záchranáře. Strávil jsem hodiny u Medicopter 117, takže není divu, že bych chtěl jednou létat jako záchranář v helikoptéře.

Proč jezdím na BOMBA tábor Jako malý kluk jsem pravidelně jezdil na skautské tábory, kde byly celodenní i celotáborové hry a tohle BOMBA tábor nabízí.

Funkce na táboře zdravotník

Mé aktivity, co rád dělámJsem milovníkem sněhu, takže lyže, snowboard, brusle je to pravé pro mě, ale na běžky mě vážně nedostanete! V teplejších dnech si jdu zaběhat, projít, posedět v parku, horolezením taky nepohrdnu! Nebo si zabalit pár „fuseklí“ a trenek a vyrazim někam kempovat. Další vášní je četba.

Baru – Barbora Růžičková

Kdo jsem Jmenuji se Barbora Růžičková a narodila jsem se 14. prosince 1994. Bydlím v Ústí nad Labem, kde také chodím na vysokou školu a brigádu. Troufám si o sobě tvrdit, že jsem milá, ukecaná a taky správně střelená 🙂

Proč jezdím na BOMBA tábor Letos to je poprvé, co se zúčastním BOMBA tábora. Dostala jsem se sem čirou náhodou, díky kamarádce Jítě, která mi tábor doporučila. Na tábory jsem jezdila už jako malá a moc se mi to líbilo. Teď si to alespoň vyzkouším z druhé strany, jaké to je být vedoucím. Už se moc těším na skvělé zážitky, které nás s dětmi čekají, a věřím, že to bude BOMBA!

Funkce na táboře oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělámKdyž mi vyjde chvilka volného času, tak moc ráda jezdím na výlety nebo cokoliv podnikám. Ráda jsem v přírodě, baví mne jezdit na bruslích nebo sebou ráda prostě někde plácnu a užívám si klid. Když si chci trošku odpočinout, tak hraju na klavír, čtu nebo koukám na filmy.

plavání, bruslení na kolečkových bruslích, volejbal atd. Hlavně se ale věnuju svým dětem.

KocouR - Stepan Karpov

Kdo jsem Jmenuji se Stepan Karpov, kamarádi mi říkají „Štěpa nebo KocouR". Narozeniny slavím v nejlepším měsíci a tím je pro mne leden. Žiji a bydlím v Teplicích a to více jak 18 let. V Teplicích jsem studoval a nyní i pracuji. Mám rád adrenalin, a tak moje povoláni se řadí k rizikovým a někdy se houpu v pořádných výškách.

Proč jezdím na BOMBA tábor Je to strašně jednoduché, mam rád děti a BOMBA partu, do ní jsem se zkrátka zamiloval. Moc se těším na další zážitky a totální pohodu a relax na BOMBA táboře!

Funkce na táboře – Sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám Největším mým koníčkem je práce, jelikož se jí věnuji i ve volnu, ale umím si najit čas i na kamarády a nejbližší lidi. Hrozně málo času mi zbývá na sporty, tanec a bojová uměni, ale snažím se k nim občas dostat a věnovat se jim.

 

Tom - Tomáš Jirsa

Kdo jsem Jmenuji se Tomáš Jirsa a vyskytnul jsem 1. září v roce 1992. Pracuji v malé firmě, kde se zaměřujeme na atypickou výrobu skleněných tvárnic.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA tábor pojedu letos poprvé, a strašně se tam těším. Chci poznat nové lidi. Získat nové zážitky a spoustu vzpomínek na děti a BOMBA partu.

Funkce na táboře – Sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám Od brzkých let rád jezdím na kole a jezdím na výlety do přírody. Miluji vaření, u kterého rád relaxuji a odpočívám. Mám rád adrenalinové sporty. Jinak jsem kutil, takže rád řeším problémy a snažím se je opravit. Mám rád děti, kterým se snažím být správným příkladem. 

Hynek - Hynek Verner

Kdo jsem Jmenuji se Hynek Verner, narodil jsem se třináctého v pátek … v roce 1974 v Ústí nad Labem, kde žiji stále. Mám dvě děti, dceru Káťu a syna Hynďu, kteří se mnou vyráží na BOMBA tábor a stejně jako já se vždy moc těší. K nám ještě patří Janča s malou Leuškou a Jiříkem, takže společně jsme pěkný BOMBA gang 🙂 Pracuji jako návrhář nábytku a interiérů, mám produkční agenturu, hraji na bicí a zpívám v několika hudebních skupinách.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábory jsem jako malý kluk jezdil každé prázdniny a moc rád. O BOMBA táboru vím už dlouho díky spoustě přátel, kteří na něj pravidelně jezdí. O letních prázdninách mě sem vzala Janča, moc mě potěšilo, že jsem se mohl zapojit do programu a poznat, proč je právě tento tábor BOMBA.

Funkce na táboře – Oddílový vedoucí

Mé aktivity, co rád dělám Mám rád cestování, hory a všemožné aktivity, především s dětmi, těmi nejbližšími a přáteli. Co mě baví? Hlavně hudba, koncerty, divadlo a výtvarničení. Jsou mi blízké snad všechny sporty (mimo běhu :)), nejvíce jachting, vodní lyžování a lyžování v zimě, jezdím na kole, ve čtrnácti letech jsem začal hrát na bicí. Jo a mám rád chleba s máslem 🙂

 

Máca - Marcela Černá

Kdo jsem Jmenuji se Marcela Černá, ale všichni mi říkají Máca. Narodila jsem se 13. července 1994 v Teplicích. Po dokončení střední školy bydlím přechodně v Praze, kde studuji poslední ročník na ČVUT, obor stavební inženýrství. Zároveň pracuji ve stavební firmě jako rozpočtářka.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA tábor pojedu v létě 2018 poprvé a strašně se těším na nezapomenutelné zážitky s dětmi a novou partou lidí. Na táboře jsem jako dítě nikdy nebyla, a proto není divu, že mě vtipné příhody a vyprávění kamarádky Jíti nadchlo. Nemusela mě ani moc přemlouvat a hned při první možnosti jsem se zapojila. Doufám, že do kolektivu rychle zapadnu a společně si léto BOMBASTICKY užijeme!

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám I když mi práce a škola zabírá hodně času, tak si čas na rodinu a přátele vždy udělám. Ráda trávím čas s dětmi, a proto jsem se stala skautskou vedoucí oddílu Vlčat. Jsem milovnice slunce a tepla, proto si v létě užívám výlety do přírody, kulturou a posezení s přáteli na různých akcích. Nebráním se jakékoliv srandě. Poslední roky si život neumím představit bez sportu (fitbox, crossfit, plavání, jízdu na kole, turistika apod.). Po dlouhém a těžkém dni ráda relaxuji při pečení, čtení knih, poslouchání hudby a koukáním na seriály.

 

Líba - Libuše Dora

Kdo jsem Jmenuji se Libuše Dora narozena 25.4 1975 v Praze, od útlého dětství až do 7 let jsem žila na Slovensku pod Tatrami a jelikož jsem dítě vojáka ,tak jsem opět zakotvila v Praze ,kde žiji do dnes s manželem a syny 10 a 16 let. Od roku 1993 pracuji jako zdravotní sestra v oboru Kardiochirurgie a navíc od roku 2016 i pro domácí zdravotní péči ProCare.

Proč jezdím na BOMBA tábor Jak jsem předeslala jsem dítě vojáka a na tábory především ty vojenské“ i zahraniční ,jsem jezdila již jako dítě ,po té jako zdravotník a vedoucí. Miluji ten táborový chaos a nadšené tváře dětí a dospělých, kdy popustíte uzdu fantasii ,díky mladšímu synovi ,který loni jel poprvé a byl nadšený z BOMBA tábora, vím, že mě ten chaos a práce s dětmi chybí a zase musím plout aspoň chvilku na té vlně , vedu k tábornictví i staršího ,který chodí do skauta Čakovice 5let a letos vede ty nejmenší. Jsem pyšná ,že ač městské děti jsou schopni najít to dobré a užít si srandu a volno. No a tak se těším po delší době, co mě čeká za úsměvné bolístky a radostné slzy, nejen ty moje.

Funkce na táboře – Zdravotník

Mé aktivity, co ráda dělám Kdo mne zná ví, že často a hodně, jsem pro každou srandu, a ač jsem vzrůstem malá, je mne vždy plno. Ráda lyžuji, jezdím na koni, běhám /hlavně kolem pacientů a dětí 😀 /, bruslím, plavu, potápím se, vyrábím šperky, stolní hry, ping-pong, řídím auto, jezdím na motorce, rafting, cestuji, čtu, pěstuji co se dá, peču, šiju, kreativně tvořím a především léčím srdce a někdy i ta „zlomená“, takže moje náruč je otevřená všem.

 

Danča - Daniela Klapálková

Kdo jsem Narodila jsem se koncem roku 1996 v Ústí nad Labem. Už odmala miluju hudbu a pohyb, proto jsem ve svých 8 letech začala dělat aerobik, to mi vydrželo 12 let a navázalo na to také koučování týmu mladých slečen. Momentálně studuji fakultu sociálně-ekonomickou na ústecké univerzitě. Miluju dobrodružství a poznávání nových lidí a zážitků, proto jsem také letos odjela na téměř půl roku studovat do Španělska

Proč jezdím na BOMBA tábor Tento rok jedu teprve poprvé a už se moc těším, jaké to bude. Práce s dětmi mě velmi baví, vymýšlet pro ně různé hry a soutěže je zábavné a děti to ocení. Navíc mít možnost předávat své zkušenosti a dovednosti další generaci je skvělé.

Funkce na táboře – Lektorka aerobiku

Mé aktivity, co ráda dělám Určitě ráda sportuju, ať už je to cokoliv. Aerobik, míčové hry jízda na kole, ráda podniknu téměř cokoliv. Ráda si také poslechnu dobrou hudbu, sejdu se s přáteli nebo si zahrajeme nějaké společenské hry - nejčastěji Aktivity. Nesmím také opomenout tréninky s našimi holkami, které se snažíme nejen trénovat, ale také jim z části být vzorem.

 

LiLi - Liliana Pinďáková

Kdo jsem Jmenuji se Liliana Pinďáková. Narodila jsem se 20. listopadu 1996 v Brandýse nad Labem. Jsem ze čtyř dětí. Moje máma pochází ze Slovenska a táta z Ústí nad Orlicí. Doposud bydlím s rodiči v rodinném domku v dědince, která se jmenuje Sluhy, kousek od Prahy. Po mém základním vzdělání jsem chtěla být letuškou, ale cizí jazyky je moje slabá stránka, proto nakonec to vyhrála zdravotní sestřička. Jsem vystudovaná zdravotní praktická sestra. Momentálně studuju na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, obor všeobecná sestra. Už rok a půl pracuju na kardiovaskulární chirurgii ve VFN jako zdravotní sestra.

Proč jezdím na BOMBA tábor Má návštěva na BOMBA tábor bude letos první. V rámci školy, práce a svých volných aktivit mám dost nabité dny. Proto jsem nikdy neměla příležitost se angažovat do těchto akcí jako pomocník na táboře. Jako dítě jsem, ale navštívila dost táborů, jezdila jsem pravidelně od mých 7 až 17 let. Když si na ty časy vzpomenu, tak vím, že tábory je to nejlepší, co může dítě potkat. Našla jsem si spoustu nových kamarádů, naučila jsem se nové věci, sbírala jsem nové znalosti a dovednosti, nebyla jsem tak fixovaná na rodičích, milovala jsem poznávání nových zážitků, hlavně těch adrenalinových. Je potřeba, aby byl i správný, bláznivý táborový tým. Jsem dost bláznivá, přátelská, komunikativní, laskavá, empatická, zodpovědná a usměvavá. Hlavně ráda pracuji s dětmi, učím je nové věci, snažím se je rozveselit všelijak, chci být jejich oporou. Mám pro ně křídla otevřená. JE PRO MĚ RADOST, DĚLAT NĚKOMU RADOST!

Funkce na táboře – Lektorka aerobiku, zdravotnice

Mé aktivity, co ráda dělám Už jsem se zmínila, že studuju a do toho i pracuju ve zdravotnictví. Moje práce mě hrozně baví, proto se ráda učím nové věci v mém oboru a věnuji se jim i doma samostudiem. Od mala jsem byla vedena k všestrannému sportu. Na základní škole jsem chodila na různé kroužky např., basketbal, aerobic, vyšívání, volejbal, ping-pong atd. Obecně miluju pohyb a hudbu, hodně jsem se věnovala tanci, ale jen tak pro zábavu. Teď to bude 5 rokem, co pojedu do Itálie, kde je český kemp, je tam stanovený program. Seznámila jsem se tam se zumbou, aerobikem a posilováním. Hrozně se mi to zalíbilo, od té doby se tomu věnuji. Ve svém volném času ráda tančím, běhám, posiluju, jezdím na kole, na lyžích, snowboardu, bruslích, plavu atd. A při odpočinkovém času ráda čtu, koukám na televizi, brouzdám po internetu, objevuji nová místa, chodím do kina, posedět s kamarády, hraní společenských her… Také dost pomáhám doma s vařením, pečením, úpravou zahrady a rutinním úklidem.

 

Mína - Michaela Štullerová

Kdo jsem Jmenuji se Michaela Štullerová, ale kamarádi mi z neznámých důvodů říkají Míno. Narodila jsem se v roce 1995 v Ústí nad Labem. Momentálně žiji v Praze, protože studuji Vyšší odbornou školu zdravotnickou (konkrétně oční optiku), ale občas zavítám i do rodného města za rodinou. Ve svém volném čase si přivydělávám jako uvaděčka v divadle Hybernia.

Proč jezdím na BOMBA tábor Ještě jsem na BOMBA táboře nebyla, ale už od dětství jsem pravidelně každé prázdniny jezdila se starší sestrou na tábor, nebo se zúčastnila nějakého turistického oddílu. Mně to vydrželo do mých 15 let, kdy mi bylo řečeno, že už jsem dost "stará" na to, abych jezdila ještě jako dítě. Doufám, že to z té druhé stránky, co by jako vedoucí (nebo jakékoliv jiné funkce), bude taky taková sranda.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám Mám ráda všechny druhy sportu (teda, kromě lyžování), ale v posledních letech se ve mně zrodila láska k vodě. Každý rok jezdím s partou přátel na vodu a nejlépe pod stan. Jsem také velký čtenář, v metru či v tramvaji na mě můžete narazit s knížkou v ruce (nebo ji mám aspoň v batohu). Zajímám se i o kulturu, a proto pracuji coby jako uvaděčka v pražském divadle Hybernia.

 

Pavel - Pavel Demjan

Kdo jsem Jmenuji se Pavel Demjan a je mi 32 let. Víc jak deset let pracuji jako učitel na základní škole v Teplicích. Před třemi roky jsem se rozhodl vrátit do školních lavic a znovu studovat. Tentokrát obor zdravotní záchranář na pražské zdravotní škole.

Proč jezdím na BOMBA tábor Letos pojedu na BOMBA tábor poprvé . Během své učitelské praxe jsem podnikl velké množství školních výletů, exkurzí na zajímavá místa i několikadenních pobytů v přírodě a tak můžu říci, že práce s dětmi není pro mě cizí. Funkce táborového zdravotníka bude pro mě nová životní zkušenost.

Funkce na táboře – Zdravotník

Mé aktivity, co rád dělám Kromě studia na záchranáře jsou mým velkým koníčkem dobrovolní hasiči. Několik let jsme členem výjezdové jednotky dobrovolných hasičů města Hrob. Pokud to počasí dovolí, rád si zajdu zajezdit na in-line bruslích nebo jen tak zaběhat. V letních a slunných dnech je mým častým útočištěm jezero Matylda, kde na místním okruhu člověk krásně zrelaxuje po náročném dni.

 

Baris - Barbora Puzoňová

Kdo jsem Mé jméno je Barbora Puzoňová a narodila jsem se ve Frýdku-Místku r. 1997. Vyrůstala jsem na vesnici obklopena třemi sourozenci a skvělými rodiči, kteří mi do života dali ten nejlepší základ, jaký mohli. V budoucnu chci být záchranářkou nejen fyzickou ,ale snad i psychickou, proto nyní makám na tom, ať se sen plní

Proč jezdím na BOMBA tábor Tenhle začátek léta jsem se rozhodla strávit BOMBASTICKY, proto jedu na BOMBA tábor, kde se chci věnovat dětem a přijímat od nich veškerou dětskou moudrost a energii. Těším se na spoustu legrace, aktivit a snad i vědomostí, které budu schopna předat dál. Těším se na BOMBA zážitky a léto!

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí, sportovní lektorka

Mé aktivity, co ráda dělám Miluju, cestování všudy možně. Další láskou je focení, což dokazuje kalendář, který jsem nafotila pro hokejový klub v Havířově. Cením si optimistů a lidí, kteří se dokáží zasmát sami sobě. A v neposlední řadě jsem fanda lyžování, kolečkových bruslí, hokeje, fotbalu, volejbalu -tedy téměř všech sportovních aktivit.

 

Baruš - Barbora Jindřichová

Kdo jsem Jmenuji se Barbora Jindřichová a pocházím z malého města na Valašsku, ze Vsetína, kde jsem se roku 1996 narodila. Mám ráda výzvy, dobrodružství i trochu toho adrenalinu, to je také jeden z důvodů, proč momentálně studuji na záchranářku, kde je zatím adrenalinu požehnaně. Doufám, že mi nadšení ke studiu jednou pomůže stát se záchranářkou s velkým „Z“!

Proč jezdím na BOMBA tábor Jako malá jsem na tábory jezdívala a vždy byla naprosto nadšená. Miluju přírodu, dobrou partu lidí, dětské nadšení a zábavu. Vždy jsem si chtěla roli instruktora vyzkoušet, no a když přišla letos tahle super nabídka, neváhala jsem ani minutu.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí, sportovní lektorka

Mé aktivity, co ráda dělám Už od malička jsem vedena k pohybu, ať už je to tanec, nebo sport celkově. Naprosto miluju lyžování, cestování a s ním poznávání nových kultur a lidí. Taky dobré jídlo, ale především partu upřímných a vtipných lidí.

 

Barča - Barbora Sluková

Kdo jsem Jmenuji se Barča Sluková a narodila jsem se v únoru roku 1995 v Teplicích. Momentálně studuju pedagogickou fakultu v Ústí nad Labem a doufám, že dětem předám v oblasti sportu jen to nejlepší a budou ho milovat jako já.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábory jako vedoucí jsem neměla moc štěstí, věřím, že BOMBA tábor si užiji. Už kvůli naší neteři a synovci, kteří letos poprvé vyzkouší, jak to na táboře může být BOMBA.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí, sportovní lektorka

Mé aktivity, co ráda dělám Mým koníčkem a životní cestou je sport a už od malička jsme velicí kamarádi. V Teplicích vedu inlinové kroužky, vyučuji plaváni, v zimním období jsem instruktorkou pro lyžařskou školu Snow a učím lední brusleni. Mam ráda, když má práce je můj koníček a to se mi zatím daří.

 

Pája - Pavlína Špačková

Kdo jsem Jsem mladá slečna z Oseka - blízko Teplic, jménem Pavlína Špačková. Narodila jsem se v květnu 2000 v Ústí nad Labem. Studuji Gymnázium v Duchcově a v budoucnu bych chtěla pracovat jako interiérový designer nebo polygraf.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábory jezdím od mala, vždy mne zajímala práce vedoucích, kteří připravovali aktivity, tak aby nás bavili a tábor jsme si užívaly. Dnes už ale nemohu jet jako táborník, tudíž bych si chtěla vyzkoušet pozici vedoucího.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám Mým hlavním koníčkem je lyžování, ale také ráda plavu, jezdím na horském kole. Hrozně ráda se pohybuji v přírodě, v lese, na louce... Ráda fotím a navrhuji různé typy objektů týkajících se architektury.

 

Téra - Tereza Veselá

Kdo jsem Ahoj, jmenuji se Tereza Veselá. Je mi dvacet let, žiji ve vesnici, která je nedaleko města Ústí nad Orlicí, a jmenuje se Studené. I když se Studené jmenuje Studené, zima tu není 😊. Mám dva sourozence, starší ségru a mladšího bráchu. 4 roky jsem pilně studovala na střední zdravotnické škole v Kolíně, a po maturitě jsem se rozhodla studovat na pardubické Univerzitě obor Klinická biologie a chemie. Tato škola mě velice zaujala, protože mi nabídla možnost studovat, to, co mám ráda a čemu bych se v budoucnu ráda věnovala, a to je práce v laboratoři.

Proč jezdím na BOMBA tábor Abych pravdu řekla, letos jedu poprvé na BOMBA tábor. Dozvěděla jsem se to od své kamarádky Verči, která byla vloni a přijela domů neuvěřitelně nadšená a nabídla mi, jestli bych nechtěla jet taky. Jako malá jsem ráda jezdila na tábory, i když jsem vždy z domu odjížděla s brekem, tak jsem si ze všech přivezla neuvěřitelné zážitky. Na BOMBA tábor se moc těším, ráda bych poznala nové lidi a hlavně děti, se kterými utvoříme určitě skvělou partu.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí, sportovní lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Svůj volný čas trávím nejraději s přáteli a rodinou. Ráda s nimi plánuji a podnikám výlety po okolí nebo se snažíme sportovat (plavání, lyže, kolo, in-line brusle, badminton, brusle, běhání, extrémní překážkové závody). Mezi mé další aktivity patří hra na kytaru a na flétnu, i když kvůli škole na to už není tolik času… Miluju cestování. Co mám opravdu hodně ráda a u čeho si odpočin, je zalezení si s knížkou do postele nebo do houpací sítě.

 

Vláďa - Vladimír Zacharda

Kdo jsem Jmenuji se Vladimír Zacharda a narodil jsem se v říjnu roku 1985 v Duchcově. Od dětství, ale bydlím v Dubí, kde také působím jako učitel na ZŠ Dubí 2.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábory jezdím jako vedoucí od mých 22 let. Zúčastnit se BOMBA tábora bude BOMBA, především pro děti i vedoucí, protože je se mnou zábava a o sportovní zážitky nebude nouze.

Funkce na táboře – Sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám Mezi mé největší koníčky patří jízda na snowboardu a sjezdové lyžování, které vyučuji pro lyžařskou školu Snow. Dále rád jezdím na kole, baví mne míčové hry.

 

Lucí - Lucie Gabrielová

Kdo jsem Jmenuji se Lucie Gabrielová, narodila jsem se v roce 1998, bydlím v Teplicích se svými rodiči. Studuji ekonomickou fakultu na ČZU v Praze a mimo školu pracuji v účetní kanceláři své mamky.

Proč jezdím na BOMBA tábor Jako malá jsem jezdívala na dětské tábory a vždy jsem si je báječně užila. Na BOMBA tábor se velice těším, jelikož ráda poznávám nové lidi a chtěla bych si vyzkoušet práci s dětmi. Věřím, že si společně užijeme spoustu zábavy.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí, sportovní lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Svůj volný čas ráda trávím aktivně. Mou nejoblíbenější aktivitou je fitness a pole dance, dále pak lyžování, cyklistika, výlety do přírody, cestování a poznávání jiných kultur. Myslím, že jsem velký optimista vždy s dobrou náladou.

 

Danny - Daniela Kovaříková

Kdo jsem Jmenuji se Daniela, ale kamarádi mi většinou říkají Danny, Dančo nebo Deedee. Přišla jsem na tento svět před čtvrt stoletím. Určitě všichni známe to, jak se nám v průběhu dětských let, a poté v průběhu let pubertálních, mění přání ohledně naší budoucí profese – kluci chtějí být popeláři, policisté, hasiči apod. a holčičky chtějí být lékařkami, prodavačkami, ale třeba také princeznami. Já jsem si už v 1. třídě řekla, že bych chtěla být paní učitelka, ale v té době to bylo hlavně kvůli tomu, že jsem chtěla opravovat sešity. A světe div se – můj postoj k budoucímu povolání se nezměnil a tím pádem moje další cesta ve studiu byla jasná – vystudovala jsem střední pedagogickou školu – nejprve obor Výchovná a humanitární činnost a sociálně-výchovná činnost a pak jsem si ještě dodatečně udělala maturitní zkoušku z Předškolní pedagogiky. Momentálně působím jako učitelka ve speciální MŠ a jelikož tato profese vyžaduje studium na vysoké škole, tak mám vystudovaný bakalářský obor Speciální pedagogika a od září mě čeká navazující magisterský obor. Jinak jsem úplně normální holka, která je pro každou legraci a tak trochu blázen, ale to ostatně patří k mé profesi. Tuto práci by člověk měl dělat, protože CHCE a ne, protože MUSÍ. A díky mé profesi jsem stále částečně duší dítětem.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA tábor pojedu letos poprvé a upřímně se moc těším. Někdo by si jistě řekl po přečtení textu výše, že jsem se úplně zbláznila, když chci jet dobrovolně po 10 měsících mezi dětmi ve svém volnu na 14 dní mezi další děti, místo toho abych si od dětí „odpočinula“. Někomu to může připadat jako bláznovství, ale já bez těch dětí nemůžu být ani o prázdninách – a to je přesně důvod, proč jsem se rozhodla stát se letos členem BOMBA týmu na BOMBA táboře. Věřím, že si to všichni společně užijeme.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám Mým velkým koníčkem je tanec a zpěv. V poslední době se intenzivně věnuji ZUMBĚ, která je spojením všech mých oblíbených činností – tance, hudby a zábavy. Ráda si ve volném čase zajdu zabruslit v létě na asfalt a v zimě na led. Nemám ráda nudu, takže ráda vymýšlím aktivity, všeho druhu a jsem pro každou špatnost a každý druh zábavy. Ráda zajdu se psem na procházku či s přáteli na bowling. Nebráním se ani zkoušení nových věcí.

 

Radka - Radka Beranová

Kdo jsem Jmenuji se Radka Beranová, narodila jsem se v Ústí nad Labem v roce 1980 a zde i stále bydlím. Vystudovala jsem obor ergoterapii a vychovatelství na univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Pracuji na dětské klinice Krajské zdravotní a.s. jako ergoterapeutka, práce s dětmi je můj denní chléb.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábor se těším, protože jsem ráda v kolektivu dětí, máme se všichni od nich co učit ...

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí/lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Svůj volný čas trávím aktivně, v létě na kole, v zimě na horách na snowboardu se svými dvěma pacholky. Ráda s malými tvory tvořím a ráda se u toho i zasměju, nejde o díla, spíše o zábavu.

 

Rychlý kontakt

*BOMBA TRIČKA 2018*

Objednávky triček do 20.05.2018,
cena 250,- Kč/1ks

Objednávky zde!


Výhody člena spolku!

Informace o členství zde!

Nejbližší akce:

  • BOMBA Léto 2018


Přihlášení zde!
- 1. běh, termín 30. 06. - 13. 07. 2018, RS BABOČKA

- 2. běh, termín 11. 08. - 25. 08. 2018, RS  MÁJ

Připravované akce:

  • BOMBA Podzim 2018
  • 3. BOMBA Mikulda 2018
  • BOMBA Lyžák 2019

BOMBA Lyžák 2019

BOMBA Lyžák 2019

Sháníme pomoc pro naše cíle ...