Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

O nás

O násJsme skupina lidí, dobrých přátel, kteří se pokaždé těší na akce pořádané BOMBA táborem, abychom společně mohli dělat radost ostatním. Na akce, tábory, společně jezdíme přes 10 let, a během té doby jsme potěšili mnoho dětí, které nám svou vděčnost dávají najevo tím, že vidíme jejich šťastné tváře, které se pokaždé vrací a to je pro nás největší odměna, protože bez dětí bychom nemohli dělat to, co nás baví. Jezdili jsme na tábory také jako děti a poté se z nás stali vedoucí, kteří dobře vědí, jaké to bylo být dětmi, co nás nejvíce bavilo a jak jsme nesnášeli nudu, kterou rozhodně u nás nenajdete.

Za léta, která jezdíme na tábory, jsme zvládli program vypilovat až do sebemenšího detailu. Zaručujeme skvělý program, kde se rozhodně děti nudit nebudou, prostě BOMBA.

Dne 14. dubna 2015 jsme založili u Krajského soudu v Ústí nad Labem pod spisovou značkou L 9474 spolek s názvem BOMBA tábor - dětské tábory, z. s., se sídlem v Teplicích, Teplická 190. Bylo nám přiřazeno IČO: 03977056. Výhoda, která z toho pro nás plyne, je ta, že se z nás stala právnická osoba, která může za sebe jednat a tak můžeme naše tábory tvořit dle obrazu svého a budovat tak naší myšlenku, naše motto: "Everything I do I do for kids!" ("Všechno co dělám, dělám pro děti!"). Každý, kdo se bude chtít stát naším členem a připojit se k nám, musí se ztotožnit se stanovy BOMBA tábora a ctít naše motto a dle toho taky jednat.

Stanovy Žádost o členství Ukončení členství

 

Předseda spolku

Štěpa – Štěpán Šlechta

Kdo jsem Já jsem BOMBA tábor! (bráno s nadsázkou). Jmenuji se Štěpán Šlechta, narodil jsem se v roce 1986 v Kadani. Od roku 2005 pracuji u Policie České republiky. Vlastně mám dvě děti svého syna Štěpánka a BOMBA tábor, oběma rád věnuji svůj volný čas. SMYSLEM ŽIVOTA JE PRO MNE LMŽ, i když tomu zatím asi moc nevěří!

Proč jezdím na BOMBA tábor Začalo to v dětství, kdy jsem jako 6 letý poprvé jel na tábor. V podstatě jsem tábory, fotbalovým a lyžařským soustředěním zaplnil celé letní prázdniny. Po dobu 12 let, co jsem jezdil jako dítě, jsem si oblíbil tábory s celodenním programem, převážně sportovně založené. Posbíral jsem cenné zkušenosti, které maximálně využívám od 18 let, co se ze mne stal dospělák. Snažím se použít a uplatnit všechny dovednosti, které mi tábor a život dal a hlavně nezapomenout na dobu, kdy jsem dítětem byl a co mě bavilo. Na BOMBA tábor jezdím, protože koncept tábora je sportovně zaměřen, zaměstnává děti je po celý den, baví je a motivuje. Společně si to všichni užíváme, s dětmi i s dospěláky, protože jsme skvělá parta.

Funkce na táboře hlavní vedoucí, sportovní lektor fotbalu, oddílový vedoucí, bankéř

Mé aktivity, co rád dělám – Hodně se toho změnilo, začal jsem běhat a začal o věcech více a v klidu přemýšlet. V letních měsících se věnuju sportu obecně, mam rád fotbal, florbal, jachtink, stolní tenis. V zimním období nejraději pomáhám nejmladším, jak se správně postavit na lyže a jak na to. V minulosti jsem se závodně věnoval fotbalu, florbalu a chvíli sjezdovému lyžování.

BOMBA parta

Hobstík – Jan Hobst

(NEJOBLÍBENÉJŠÍ VEDOUCÍ ROKU 2014)

Kdo jsem - Narodil jsem se v Praze v roce 1980 (od roku 2010 mi potáhne na 40 let). V 18 jsem neodolal vábení dálek a uprchl do Plzně, kde jsem vystudoval lékařskou fakultu, obor stomatologie. Svoje těžce nabyté znalosti nyní uplatňuji na oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie v nemocnici v Ústí nad Labem. Vzal jsem si za ženu tábornici Olí a společně se nám narodila v prosinci r. 2013 dceruška Julinka a v červnu 2016 syn Matějíček.

Proč jezdím na BOMBA tábor - Nejen děti, ale i já oceníme možnost se na táboře pořádně vyblbnout a užít si parádní 2 týdny plné legrace, na které se každý rok znova a znova těšíme. Nejradši mám vymýšlení her a přípravu soutěží, u kterých se vždy nasmějeme a pak jsme moc rádi, když se stejně nebo i více pobaví i děti. A proto BOMBA tábor, zde si vše užiju s dětmi, táborovou partou a mou ženou Olí a dcerou Julinkou a synem Matějem.

Funkce na táboře – Zdravotník

Mé aktivity, co rád dělám - Od mala rád sportuji, hlavně mě baví cyklistika, plavání a vysokohorská turistika, i když, podle rostoucí velikosti mých kalhot, to není poznat. Už jsem byl dvakrát na Řípu a jednou jsem spadl z Milešovky, ale dopadlo to naštěstí dobře.

Honza - Jan Sedláček

(NEJOBLÍBENÉJŠÍ VEDOUCÍ ROKU 2015)

Kdo jsem - V roce 1973 jsem se narodil v Ústí nad Labem, dnes žiji, pracuji a bydlím v Praze, kde jsem zůstal po vystudování vysoké školy ČVUT, mám ženu Helču a dceru Zuzanku. Obě jsou také zdatné tábornice.

Proč jezdím na BOMBA tábor - Protože mě baví práce s dětmi, důkazem toho je, že na tábor jezdím již od svých 18 let, jsem služebně nejstarší a zatím se nechystám přestat. Je radost vidět děti od nejmenších po největší, jak jsou zapálené do her, soutěží, všichni chtějí vyhrát a nejen to, dobrá parta dospěláků a dobrá parta dětí je zárukou smíchu, legrace a radosti v průběhu celého tábora. Velmi mě těší, že se k nám na tábor děti stále vrací.

Funkce na táboře Hlavní vedoucí, lektor

Mé aktivity, co rád dělám - Rád sportuji, hraji všechny míčové hry a moc dobře :o), rád si něco přečtu a poslechnu nějakou muziku, ale to vše pokud mám čas, který mi hojně zabírá péče o moje holky.

Helča – Helena Sedláčková

(NEJOBLÍBENÉJŠÍ VEDOUCÍ ROKU 2017)

Kdo jsem - Narodila jsem se v měsíci lásky v roce 1978. Vzdělání ekonomického směru jsem ve svém životě nezúročila, od r. 1998 pracuji u ČSA jako stevardka. V minulosti jsem pracovala také jako taneční instruktorka pro dětskou přípravku. S mou táborovou láskou Jendou se nám v r. 2007 narodila krásná dcerka Zuzanka, která se odmalička stala též zdatnou tábornicí :o) a společně žijeme v Praze.

Proč jezdím na BOMBA tábor - Baví mě to. Velmi si užívám práci s dětmi. Jsem táborový odchovanec, takže mi stojí za to „ztratit“ 2 týdny dovolené běháním po lesích v teplákách, koupáním v rybníku, vymýšlením her a soutěží, sportováním a hlavně vše je se super partou dětí a kamarádů, bez kterých už si těch prvních 14 dní v červenci nedokáži představit. Je to taková naše závislost, skvělý program, legrace a zábava zaručena! Naprosto báječné je, že velký počet dětí s námi jezdí rok co rok znova, což dokazuje, že se jim u nás líbí. Kdo nezkusil, nepochopí :o)).

Funkce na tábořeLektorka anglického jazyka, volejbalu, aerobiku, oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělámMám ráda cestování, fotografování, cizí jazyky, muzikály, tanec, sport (aerobik, brusle, lyže) Cimrmani, knihy a samo sebou naše skvělá rodinka :o).

Olí – Olga Hobstová

Kdo jsem - Narodila jsem se v Ústí nad Labem v roce 1984. Vystudovala jsem Management cestovního ruchu na škole Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s. Chtěla jsem být herečkou, ale slavný český herec pan Karel Infelt Prácheňský mi, pro větší talent mých kolegů, doporučil studium na vysoké škole a dnes toho nelituji. Mám manžela Honzíka Hobsta, a i když si z něj naši kamarádi dělají trochu legraci, já ho mám moc ráda. V současné době jsem zaměstnaná jako matka na mateřské dovolené, protože se nám s Honzíkem v roce 2013 narodila krásná dceruška Julinka a v roce 2016 k ní přibyl i syn Matěj.

Proč jezdím na BOMBA tábor - Je tu vždy skvělá parta dětí a dospělých, kteří mi mají hodně co dát. Stačí pouhých 14 dní, aby si děti našly nové kamarády, někteří i lásky, abychom společně zažili mnoho zábavy a hlavně měli jedny z nejkrásnějších vzpomínek. Není tu nuda, stále se zde něco děje a proto se sem všichni vracíme. I ty dva týdny stačí k tomu, abychom při odjezdu domu plakali a pak se celý rok netěšili na nic jiného než na léto s BOMBA táborem.

Funkce na tábořeZdravotnice

Mé aktivity, co ráda dělám - Mým velkým koníčkem je sport, mám ráda turistiku - svého milovaného manžela jsem zachraňovala, když spadl z Milešovky, ráda hraji volejbal a v zimě se pak nejvíce věnuji snowboardingu a lyžování. A samozřejmě, i přes nesplněný sen stát se herečkou, miluji divadlo a film. V současnosti jsou mou nejkrásnější aktivitou mé děti. 

Terezka - Tereza Okurková

Kdo jsem - Jmenuju se Tereza Okurková a od roku 1979 je mi čím dál víc. Jsem z Ústí nad Labem, narodila jsem se zde, vyrůstala a po vystudování Vysoké ekonomické školy v Praze jsem se opět vrátila domů, abych začala pracovat pro své město. Nyní jsem na rodičovské dovolené, jelikož se mi v červnu 2016 narodil syn Davídek. Bylo to také jediné léto, kdy jsem tábor musela vynechat, byť mě má závislost dohnala tehdy s pětitýdenním prckem přijet alespoň na dva dny.

Proč jezdím na BOMBA tábor - Moje první zkušenost s funkcí táborové oddílové vedoucí byla během mých studijních let, kdy jsem k tomu nejdříve přistupovala jako k tak trochu jiné brigádě. To se ale velice rychle změnilo a po nějakých třinácti letech, kdy jsem si na tábor brala dovolenou a byla tak mnohými považována za blázna, jsem to už za brigádu opravdu nepovažovala. Tábor je pro mě jedinečná příležitost, jak skloubit krásnou práci s dětmi s možností strávit dva týdny v přírodě a se skvělou partou, která tábor Bomba nade vší pochybnost tvoří. Baví mě poznávat nové děti i se těšit na známé tváře. Děti dokážou stále překvapovat, je to bezesporu i velká životní zkušenost. Když vytvoříme hru, ze které mají děti oči navrch hlavy, je to ta nejlepší odměna. A jakmile se u toho dokážeme náramně pobavit i my, dospělí, tak je tam ještě ta třešinka a my jich umíme nasbírat za každý tábor docela dost. Když na konci tábora vidíme u dětí i nějaké ty slzičky, tak vlastně můžeme mít pocit dobře odvedené práce a po odjezdu autobusů si poplakat taky 🙂

Funkce na tábořeOddílová vedoucí nejmenších Bombarďáků (nyní spíše v asistentské pozici)

Mé aktivity, co ráda dělám - I na rodičovské se mi daří pokračovat ve svém celoživotním koníčku, což je sborový zpěv. Časem se snad vrátím i k oblíbeným orientální tancům či zumbě, nyní tancuji spíš u plotny/přebalovacího pultu, věnuji se posilování (v jedné ruce dítě v autesedačce, v druhé nákup) či běhu a skoku do dálky, když dítě odcestuje do nebezpečných zón. . Mezi pasivnější aktivity patří čtení, filmy a zatím neléčená závislost na některých seriálech. A samozřejmě si naprosto užívám svoji rodinu, a to se  vším, co k tomu patří. 

Kapr – Ondřej Kaprál

Kdo jsem - Jmenuji se Ondřej Kaprál, a narodil jsem se v červnu 1988 a jsem blíženec každýn kouskem 🙂 Mojí největší vášní je cestování a přes zimu lyžování na sjezdovkách i mimo ně. Ve školním věku, chtěl jsem být doktorem, potom i moderátorem a pilotem, ale nakonec jsem se dostal do telekomunikací a sportu, kdy mimo jiné působím i jako lyžařský instruktor. Nakonec se to vše spojilo s mou současnou vášní pro cestování, a proto jsem vystudoval Vysokou š kolu obchodní v Praze – obor cestovní ruch. Byl jsem již na všech světadílech krom Antarktidy a absolvoval jsem více jak 120 letů. Nyní podnikám v telekomunikacích a chystám se spustit projekt zaměřený na horské sporty. Můj život se změnil o 360°, když mi čáp přinesl mého syna Mikuláše, kterému věnuji nejvíce svého času.

Proč jezdím na BOMBA tábor - Jednou mne můj kamarád Šafri přemluvil, abych přijel na BOMBA tábor a udělal dětem kinder drinky a předvedl trochu barmanského umění, kterého jsem se učil při studií a účastnil se různých barmanských soutěží. Dětská radost a prostředí tábora mne natolik okouzlilo, že jsem další rok musel jet jako vedoucí.

Funkce na táboře – Sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám - Celý můj svět se točí kolem mého syna Mikuláše a na zbytek si doletím letadlem nebo sjedu na lyžích.

Léňa – Lenka Kozáková

Kdo jsem -Narodila jsem se v Ústí nad Labem na jaře roku 1990. Ve svém rodném městě jsem vystudovala gymnázium a následně vysokou školu se zaměřením na zdraví, tělesnou výchovu a sport. Držím se toho, na co mám papír, a učím na základce. Práce s dětmi je tak mou každodenní náplní. Ve volném čase se stále aktivně věnuji basketbalu.

Proč jezdím na BOMBA tábor -Protože je to každý rok skvělá příležitost, jak smysluplně strávit část dovolené, které mám díky svému povolání víc než dost. Prázdniny bez BOMBA tábora si dokážu jen těžko představit. Patřím mezi dospěláky, kteří s naším táborem vyrostli. Za dobu, co jezdím jako vedoucí, jsem si vyzkoušela starost o malé i ty největší, skoro dospělé táborníky. Není nad to, strávit 14 dní s partou kamarádů, se kterými připravujeme zábavný program plný her a soutěží, při kterých se i my dospěláci vracíme do dětských let a hrozně nás to baví.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí, sportovní lektor, kreativec 🙂

Mé aktivity, co ráda dělám - Mám ráda pohyb a žádný sport mi není cizí. Od malička se aktivně věnuji basketbalu, díky kterému mám kolem sebe kolektiv skvělých lidí. Donedávna jsem v Ústí trénovala malé basketbalové naděje. Poslední dobou mě hodně chytlo běhání, při kterém si vždy dokonale vyčistím hlavu od všech starostí. Mám ráda české filmy a pohádky, ráda si zajdu zaskotačit na koncert nebo jen tak posedět s kamarády.

Franc – Jan Freiesleben

(NEJOBLÍBENÉJŠÍ VEDOUCÍ ROKU 2016, 2017)

NIKDY NEZAPOMENE - RIP Francík!

Kdo jsem – Jmenuji se Jan Freiesleben a narodil jsem se v roce 1987 v Mostě. Vyrůstal jsem v nedalekém Litvínově a v současné době bydlím v Ústí nad Labem. Od 8 let hraji basketbal až do dnes a vlastně i celý můj dosavadní život se točí kolem něho. Vystudoval jsem VŠB – TU Ostrava obor Geovědní a montánní turismus a jelikož jsem zastáncem názoru, že člověk se má učit v každém věku, tak se chystám studovat i dále. Od roku 2009 jezdím na různé akce pořádané pro děti. Pracuji ve speciální škole, kde pečuji a pomáhám dětem s různým postižením a dost mě tato práce naplňuje a baví.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Od malička jsem jezdil na různé tábory, ať už sportovní, hudební nebo normální. Ve 21 letech jsem dostal nabídku zúčastnit se školy v přírodě jako vychovatel a od té doby jsem si to oblíbil natolik, že jezdím každý rok. Časem jsem nasbíral spoustu zkušeností a zážitků, kterých si moc cením. O BOMBA táboru jsem se dozvěděl od mé kamarádky Lenky a také od kamaráda Pišty. Podle jejich vyprávění a sportovního založení jsem si jist, že do kolektivu dobře zapadnu a tento tábor pro mě bude skvělým zpestřením letních měsíců.

Funkce na táboře – Sportovní lektor basketbalu, správce sportovních potřeb

Mé aktivity, co rád dělám – Jsem sportovně založený člověk. Mojí nejoblíbenější aktivitou je košíková, točím se kolem basketbalu už skoro 20 let a tento sport mi hodně dal, ale i vzal. Dále rád hraji, fotbal, volejbal, stolní tenis, nohejbal, petanque, šipky a vůbec všechny sporty. Preferuji však míčové kolektivní hry. Dále trénuji malé basketbalisty a ratolesti ve školkách a pak i hráče U11 v Ústí nad Labem.

Andy – Andrea Nováková 

(NEJOBLÍBENĚJŠÍ VEDOUCÍ ROKU 2014, 2015)

Kdo jsem – Jsem Andy Nováková, narodila jsem se v roce 1994 mamince a tatínkovi v Karlových Varech. Vystudovala jsem gymnázium v Karlových Varech a studium jsem si zpestřila jedním rokem studia v Kanadě na škole J. L. Ilsley High School. V současné době studuji fakultu Architektury na ČVUT.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na tábor jezdím od mala, s kamarády jsme si na táboře vytvořili skvělou partu a díky skvělým lidem z BOMBA tábora jsme se s partou na tábor vraceli každým rokem až do mých 18 let, kdy jsem dostala nabídku jezdit jako vedoucí. Protože se parta lidí na táboře stala nedílnou součástí letních prázdnin, s radostí jsem jako vedoucí jela a konečně jsem si to s vedoucíma užila i jako dospělák. Je to skvělé a tyhle lidi bych za nic na světě neměnila, už se těším na další rok. Na tábor jsem jezdila kvůli sportu, partě, dospělákům, a protože jsem se na táboře nikdy nenudila a vždy bylo, co dělat. Teď jezdím, protože dávat dětem radost z řad dospěláků, je fakt skvělý a i my dospěláci se rádi bavíme a zažíváme srandu. Prostě je to BOMBA.

Funkce na táboře – Lektorka anglického jazyka

Mé aktivity, co ráda dělám – Mám ráda všechny druhy sportu, v Kanadě jsem hrála ragby, a dříve jsem se věnovala basketbalu. Ráda kreslím a mám ráda, když je kolem mne živo, nesnáším nudu. 

Milánek – Milan Knotek

Kdo jsem – jmenuji se Milan Knotek a narodil jsem se před 46 lety v Ústí nad Labem. Vystudoval jsem nějaké školy a v současnosti pracuji jako ředitel Českého rozhlasu pro severní Čechy (Ústí a Liberec). Před lety jsem působil ve veřejné zprávě i jako ředitel basketbalového klubu. Také jsem  vyučoval na VŠ a seminářích mediální a sociální komunikaci.

Proč jezdím na BOMBA tábor – protože jsem jako táborový kmet schopen dohlédnout nejen na děti, ale i na vedoucí. V létě roku 1988 jsem byl jako vychovatel na dětském táboře v Rumunsku a od té doby mě už nemůže nic zaskočit ani překvapit. Pro práci vedoucího jsem tu získal absolutní kvalifikaci – postaral jsem se o to, že všechny děti přežily, ačkoliv se jejich návrat do ČSSR zdál zprvu nepravděpodobný. Jako dítě jsem o prázdninách tábor nikdy nevynechal a jelikož je každý dospělý muž současně dítětem, jezdím i teď.

Funkce na táboře – Oddílový vedoucí

Mé aktivity, co rád dělám – ze sportů tenis a fotbal. Kdysi parašutismus a šachy, ale tyhle dva sporty jsou na mě už hodně riskantní. Z věd mě zajímá hlavně mediální komunikace a psychologie (typologie osobnosti a neverbální projevy chování). Pokouším se po letech zase hrát trochu na kytaru Plíhala, Nohavicu, Redla, Nerez a všechny klony folku. Jsem velkým fanouškem ústeckého basketbalu.

Džejnička – Jana Jelínková

Kdo jsem – Narodila jsem se v létě roku 1982. Mým rodným městem je Ústí nad Labem, odkud jsem si na šest let pracovně odskočila do Prahy, a po zjištění, že doma je doma, žiji a pracuji opět zde. V práci se snažím odhalovat krásy zákona o veřejných zakázkách, takže nemohu říci, že bych padala smíchy pod stůl, ale není umění, dělat co nás baví, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme, že 😉

Proč jezdím na BOMBA tábor – Již pár let patří prvních čtrnáct dní v červenci táborovému životu. Člověk se převlékne ze „slušňáckého“ do tepláků, paneláky a městský ruch vymění za chatičky a kouzlo přírody a hlavně se snaží dětem připravit nezapomenutelnou část letních prázdnin. Asi nejraději mám soutěže, do kterých se zapojují krom dětí i dospěláci, protože pak má soutěžní zápolení ten pravý náboj. Porazit vedoucího či lektora je vždy velkou výzvou a padají-li v soutěži otázky typu v kolik hodin začíná večerníček a kdo hrál v jakém filmu, tak mě děti doslova „roznesou na kopytech“.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám – Dělám pořád něco. Většinou nějaké to holčičí cvičení (mezi můj poslední volnočasový přírůstek patří pole dance, ale asi raději zůstanu u jeho obdivování než pokoušení, kdy už z té tyče žuchnu) a také jsem ráda v přírodě. Často chodím do kopečků blízkých či vzdálených a jen se tak kochám. Ráda tančím, divadluji, cestuji, zpívám, peču dobroty a dělám radost druhým. 

Roman – Roman Žejglic

Kdo jsem – Roman Žejglic, narozen v Ústí nad Labem něco před třiceti lety. Po střední škole jsem se přesunul na vejšku do Liberce, kde se mi tak zalíbilo, že i po pár výletech do zahraničí jsem se tam rozhodl zůstat. Dnes sdílím malý byteček 6 km od Jizerek s velkou Jančou a malou Johanou.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Je to dovolená, je to paráda, je to BOMBA. Krásné místo, navařeno, skvělá parta dospělých, a snažit se zabavit „děti“ je prostě radost.

Funkce na táboře – Oddílový vedoucí

Mé aktivity, co rád dělám – Každý den do práce (snažím se bezpečně dostat do České Lípy a zpět, občas nějaká služebka), pak rychle dom a podle času a počasí kolo, kočár, běžky, lezení, chození, hraní, kultura.

Lenča – Lenka Škáchová

Kdo jsem – Jmenuji se Lenka Škáchová, mamce a taťkovi mě přinesl Mikuláš v roce 1996. Už od mala vyrůstám v Dubí v obklopení přírody. Po absolvování gymnázia v Teplicích jsem se chtěla vydat na dobrodružnou cestu ve stopách zubařů, ale osud mi ji překazil. Protože mé nadšení ze zubů neustávalo, rozhodla jsem se přihlásit na dentální hygienu. Roku 2016 jsem svou výpravu zahájila a musím říct, že mě to opravdu baví.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Už jako malá holka jsem se vždy v září těšila, že když vydržím 10 měsíců ve školní lavici, rodiče mě za odměnu o prázdninách zase někam na 14 dní pošlou za zábavou. Bavilo mě hledat si nové kamarády a poznávat nová prostředí. Zkrátka jsem si ráda užívala prázdniny hraním různých her s mými vrstevníky a s báječnými oddíláky. Díky Štěpovi jsem měla možnost nahlédnout i do táborového světa dospěláků. Hned první den na BOMBA táboře mi bylo jasné, že to bude bezva 14 dní plných zábavy, radosti a báječných her. A nemýlila jsem se! Jezdí sem skvělé děti i vedoucí a dohromady si to umíme všichni pořádně užít.

Funkce na táboře – Lektorka aerobiku

Mé aktivity, co ráda dělámUž jako malého špunta mě rodiče svěřili paní učitelce do hudební školy (byly mi 3 roky). Tady jsem se přes zpívání, recitování básniček a hraní na zobcovou flétnu dostala až k hraní na příčnou flétnu a kytaru. Hudba se stala nedílnou součástí mého života. Krom toho jsem chodila na cvičení pro děti, které mě bavilo. S nástupem na gymnázium jsem zanechala hudby a začala cvičit s dětmi. Od základních pohybových schopností a hraní her jsem se s nimi propracovala k aerobiku. Teď vedu tým holčiček a chystáme se vyrazit "do světa" na závody. Ve svém volném čase si ráda zajdu na hodiny aerobiku, nebo jógy. Baví mě lyžování, plavání, hraní u táboráku a zpívání. A když je venku hezky, nepohrdnu jízdou na své úžasné motorce.

Kája – Karolína Straková

Kdo jsem – Jmenuji se Karolína Straková, ale všichni mi říkají Kája. Narodila jsem se 17. října 1992 v Ústí nad Labem. Vystudovala jsem gymnázium v Ústí nad Labem a momentálně studii na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, kde i přechodně bydlím, jinak žiju v Dolních Zálezlech. Mám jedno mladšího bratra, ale jinak je naše rodina veliká, jejíž součástí jsou i malé sestřenice, které velmi ráda hlídám a jsme si opravdu blízké.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na BOMBA táboře jsem ještě nebyla, ale doufám, že si to tam pořádně užiju a zapadnu do kolektivu.

Funkce na tábořeoddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám – Ve svém volném čase ráda sportuji, ať už hraju volejbal či jezdím na kolečkových bruslích, je mi to jedno. Ráda cestuji a poznávám jiné kultury. Ráda vařím pro své kamarády, kterým podle jejich slov chutná. 

Kachna – Kateřina Stožická

Kdo jsem – Jmenuji se Kateřina Stožická, také slyším na oslovení kachna. Narodila jsem se v roce 1983 v Žatci, od mých 2 let žiji v Teplicích. Jako dítě jsem vyrůstala na fotbalovém hřišti, pořád v pohybu a to mě zůstalo do dneška.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Od malička jsem velice ráda v kolektivu, proto byl pro mě každý dětský letní tábor opravdu super zážitek, jen každý jeho konec jsem obrečela. V roce 2008 jsem se stala poprvé maminkou, v roce 2011 se moje rodina rozrostla o dalšího člena a já hrdě přijala "roli" rodinného vedoucího svého milovaného oddílu. O tom, že nedílnou součástí BOMBA tábora jsou super lidi, vůbec nepochybuji, jsem velice potěšena, že mi byla nabídnuta možnost se o to přesvědčit osobně.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám – Mezi mé aktivity patří samozřejmě rodina, zjistila jsem, že čím více členů, tím lépe, při dětských radovánkách je ze mě jedno velké dítě. Nejlepší odměnou je spokojený dětský úsměv. Velice se mě líbí práce s dětma, obléknout si tepláky, triko, nasadit kecky, zasportovat si, to je můj způsob relaxace.

Zuzka - Zuzana Kadrmasová

Kdo jsem – Narodila jsem se na podzim roku 1983 v Blansku. Vystudovala jsem lékařskou fakultu v Brně a nestala se oční lékařkou, ani soudním patologem, jak jsem si kdysi myslela, ale rehabilitační lékařkou. Tahle profese mě zavála až do Ústí nad Labem, kde pracují už téměř čtyři roky na rehabilitačním oddělení. Zhruba stejně dlouhou dobu tu hrají závodně basketbal, díky kterému jsem poznala super kamarády. No a od února 2016 jsem na mateřské dovolené a učím se, jak být co nejlepší mámou malého Sebastiana.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na BOMBA tábor jedu poprvé a jsem hlavně zvědavá na super partu a zábavu, o které jsem už několikrát slyšela od Léni. A taky abych se postarala o ty „nejšikovnější" děti.

Funkce na táboře – Lékařka

Mé aktivity, co ráda dělám – Hrozně ráda hraju basketbal. Tahle hra mě nikdy neomrzela. Spoustu věcí dělám ráda, i když mi zrovna nejdou, jako např. lyžování, squash, volejbal. Teď, co se narodil Sebastian, dokážu ale i ocenit chvíli nicnedělání. A téměř u všeho poslouchám nějakou hudbu. 

Janička - Jana Moravcová

Kdo jsem – Mé jméno je Jana Moravcová. Narodila jsem se v Litoměřicích, ale vyrůstala jsem a žiji v Ústí nad Labem. Od roku 2006 pracuji jako zprávař v Českém rozhlase Sever. Mám dvě děti, šestiletou Leu a devítiletého Jiříka. Jsou to parťáci a BOMBA tábor si jedou užít taky.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na BOMBA tábor jedu prvně a moc se těším. Z vyprávění od dětí, maminek i vedoucích se mám na co těšit. Miluju krásnou přírodu a ta, jak je z fotek zřejmé, na táboře rozhodně chybět nebude.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám – Ráda trávím čas s lidmi, které mám ráda, s dětmi, rodinou, kamarády. Ráda sportuji, i se ráda učím (právě finišuji studium na ekonomické fakultě a mám dojem, že jen tak s učením neskončím). Mám ráda poznávání nových míst a mojí srdcovkou jsou túry a letní hory.

Šála - Martin Šaling

Kdo jsem – Jmenuji se Martin Šaling, ale dovoláte se na mě jenom pod přezdívkou Šála. Narodil jsem se v Karlových Varech v roce 1994. Tady jsem studoval na Gymnáziu a po jeho vystudování jsem se přesunul do Ústí nad Labem, na pedagogickou fakultě UJEP kde jsem studoval Tělesnou výchovu a Anglický jazyk. Po kratší studijní přestávce, kterou jsem vyplnil prací, jsem se vydal zpět do školy. Tentokrát však v Plzni na PF ZČU.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na táboře už nejsem nováčkem, ale hned od prvního léta jsem zjistil, že mezi vedoucími je skvělá parta, do které je radost se vracet, a to stejné tady platí i o dětech. Většina se mezi sebou už z předchozích let zná, a tak to už od začátku na táboře žije. Vzájemně si mezi sebou pomáhají jak při soutěžích, tak i mimo ně, a to mi na nich uchvátilo. Na BOMBA tábor se vždy budu rád vracet a doufám, že k tomu budu mít ještě hodně příležitostí.

Funkce na táboře – Sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám – Od malička jsem hrál závodně hokej, se kterým jsem procestoval celou republiku a podíval se s ním i do světa. Potom jsem trénoval florbalová družstva starších žáků a dívek a v posledních letech se stal mým životem basket. Mou další oblíbenou aktivitou je Angličtina a to nejen její studování, ale i snaha předat své vědomosti dál. 

Tom - Tomáš Matura

Kdo jsem – Mladík narozen roku 1990 v Teplicích. Nyní žijící v Praze. Vystudoval jsem Management obchodu a služeb na ISS v Kolíně. Nyní pracuji jako vedoucí směny v mezinárodní společnosti.

Proč jezdím na BOMBA tábor – Na tábory jezdím prakticky od dětství, kde jsem patřil k zlobivějším dětem 🙂 Postupem času jsem dospěl, a zjistil jsem, že tábory jsou moje vášeň. I když jsem dospělý, rád se vrátím do dětských let a s dětmi si zahraji hry a vyblbnu, a proto pojedu na BOMBA tábor.

Funkce na táboře – Sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám – Jsem tak trošku blázen do sportu - Malá kopaná, florbal, ping - pong, dálkové běhy, kola. Teď už vše rekreačně, tedy kromě fotbalu. Rád ale i zajdu do divadla, především na muzikály. Největší neřestí jsou pro mě rébusy, kvízy a počty. 

Verunka - Veronika Kovářová

Kdo jsem Jmenuji se Veronika Kovářová a narodila jsem se v červnu roku 1997. Už od narození vyrůstám v malebné vesničce nedaleko Litomyšle obklopena přírodou a zvířaty. Po absolvování gymnázia v Litomyšli jsem se vydala na těžkou a trnitou cestu na Univerzitu v Pardubicích, kde teď studuji první ročník oboru Klinická biologie a chemie. Cesta je sice trnitá (a bude ještě víc), ale můj obor mě baví!

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA tábor pojedu letos poprvé. Už jako malá jsem chodila do Skauta a každé léto jezdila na tábory, které jsem si nemohla vynachválit. Většina kamarádů kolem mě se vždy těšila na prázdniny proto, že je rodiče vzali k moři, ale já se vždy těšila jedině na tábor, protože nikde jinde se nedají zažít tak skvělé zážitky, jako právě na táboře. A hlavně, nikde jinde člověk nepozná partu tak skvělých lidí! Jsem ráda, že teď jako dospělá se můžu opět vrátit do mých dětských táborových let, poznat nové lidi, děti a BOMBOVĚ si to užít!

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí/lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Svůj volný čas nejraději trávím s mými přáteli a rodinou, se kterými vždy podnikáme různé výlety a akce. Mám ráda přírodu a zvířata, pobyt v přírodě je pro mě vždy taková terapie a únik od každodenní reality dnešního uspěchaného světa. Ráda sportuji (běh – extrémní překážkové závody, plavání, in-liny a v zimě klasické bruslení, lyžování, procházky) a jsem velká fanynka hokeje. Kromě sportovních aktivit si taky ráda odpočinu třeba u hraní společenských her. 

Míša - Micheala Lazarová

Kdo jsem Jmenuji se Michaela Lazarová, narodila jsem se v roce 1994 v Ústí nad Labem. Odmaturovala jsem na ústeckém gymnáziu, nyní studuji hudbu na pedagogické fakultě na UJEPu. Mám starší sestru a dvě čtyřnohá umňoukaná zlobidla.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA tábor pojedu letos v roce 2017 poprvé. Jedu hlavně díky mé super sestřenici Janče Moravcové, která mi toho o táboře hodně vyprávěla, a já ráda poznávám nová místa a nové lidi. Už se moc těším!

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám Mezi mé zájmy patří výlety s přáteli a s rodinou. Mou vášní je hudba, koncerty, hudební festivaly a zpěv. Ráda sportuji, i když mi to většinou moc nejde. Mám ráda zvířata, přírodu a umění. 

igi – Radek Ignác

Kdo jsem Jmenuji se Radek Ignác, pocházím ze sudetského městečka, které se nazývá Teplice. Po střední škole jsem se k mému překvapení dostal na ČVUT FBMI, kde studuji, můj od dětství vysněný obor, záchranáře. Strávil jsem hodiny u Medicopter 117, takže není divu, že bych chtěl jednou létat jako záchranář v helikoptéře.

Proč jezdím na BOMBA tábor Jako malý kluk jsem pravidelně jezdil na skautské tábory, kde byly celodenní i celotáborové hry a tohle BOMBA tábor nabízí.

Funkce na táboře zdravotník

Mé aktivity, co rád dělámJsem milovníkem sněhu, takže lyže, snowboard, brusle je to pravé pro mě, ale na běžky mě vážně nedostanete! V teplejších dnech si jdu zaběhat, projít, posedět v parku, horolezením taky nepohrdnu! Nebo si zabalit pár „fuseklí“ a trenek a vyrazim někam kempovat. Další vášní je četba. 

KocouR - Stepan Karpov

Kdo jsem Jmenuji se Stepan Karpov, kamarádi mi říkají „Štěpa nebo KocouR". Narozeniny slavím v nejlepším měsíci a tím je pro mne leden. Žiji a bydlím v Teplicích a to více jak 18 let. V Teplicích jsem studoval a nyní i pracuji. Mám rád adrenalin, a tak moje povoláni se řadí k rizikovým a někdy se houpu v pořádných výškách.

Proč jezdím na BOMBA tábor Je to strašně jednoduché, mam rád děti a BOMBA partu, do ní jsem se zkrátka zamiloval. Moc se těším na další zážitky a totální pohodu a relax na BOMBA táboře!

Funkce na táboře – Sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám Největším mým koníčkem je práce, jelikož se jí věnuji i ve volnu, ale umím si najit čas i na kamarády a nejbližší lidi. Hrozně málo času mi zbývá na sporty, tanec a bojová uměni, ale snažím se k nim občas dostat a věnovat se jim. 

Tom - Tomáš Jirsa

Kdo jsem Jmenuji se Tomáš Jirsa a vyskytnul jsem 1. září v roce 1992. Pracuji v malé firmě, kde se zaměřujeme na atypickou výrobu skleněných tvárnic.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA tábor pojedu letos poprvé, a strašně se tam těším. Chci poznat nové lidi. Získat nové zážitky a spoustu vzpomínek na děti a BOMBA partu.

Funkce na táboře – Sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám Od brzkých let rád jezdím na kole a jezdím na výlety do přírody. Miluji vaření, u kterého rád relaxuji a odpočívám. Mám rád adrenalinové sporty. Jinak jsem kutil, takže rád řeším problémy a snažím se je opravit. Mám rád děti, kterým se snažím být správným příkladem. 

Hynek - Hynek Verner

Kdo jsem Jmenuji se Hynek Verner, narodil jsem se třináctého v pátek … v roce 1974 v Ústí nad Labem, kde žiji stále. Mám dvě děti, dceru Káťu a syna Hynďu, kteří se mnou vyráží na BOMBA tábor a stejně jako já se vždy moc těší. K nám ještě patří Janča s malou Leuškou a Jiříkem, takže společně jsme pěkný BOMBA gang 🙂 Pracuji jako návrhář nábytku a interiérů, mám produkční agenturu, hraji na bicí a zpívám v několika hudebních skupinách.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábory jsem jako malý kluk jezdil každé prázdniny a moc rád. O BOMBA táboru vím už dlouho díky spoustě přátel, kteří na něj pravidelně jezdí. O letních prázdninách mě sem vzala Janča, moc mě potěšilo, že jsem se mohl zapojit do programu a poznat, proč je právě tento tábor BOMBA.

Funkce na táboře – Oddílový vedoucí

Mé aktivity, co rád dělám Mám rád cestování, hory a všemožné aktivity, především s dětmi, těmi nejbližšími a přáteli. Co mě baví? Hlavně hudba, koncerty, divadlo a výtvarničení. Jsou mi blízké snad všechny sporty (mimo běhu :)), nejvíce jachting, vodní lyžování a lyžování v zimě, jezdím na kole, ve čtrnácti letech jsem začal hrát na bicí. Jo a mám rád chleba s máslem 🙂  

Líba - Libuše Dora

Kdo jsem Jmenuji se Libuše Dora narozena 25.4 1975 v Praze, od útlého dětství až do 7 let jsem žila na Slovensku pod Tatrami a jelikož jsem dítě vojáka ,tak jsem opět zakotvila v Praze ,kde žiji do dnes s manželem a syny 10 a 16 let. Od roku 1993 pracuji jako zdravotní sestra v oboru Kardiochirurgie a navíc od roku 2016 i pro domácí zdravotní péči ProCare.

Proč jezdím na BOMBA tábor Jak jsem předeslala jsem dítě vojáka a na tábory především ty vojenské“ i zahraniční ,jsem jezdila již jako dítě ,po té jako zdravotník a vedoucí. Miluji ten táborový chaos a nadšené tváře dětí a dospělých, kdy popustíte uzdu fantasii ,díky mladšímu synovi ,který loni jel poprvé a byl nadšený z BOMBA tábora, vím, že mě ten chaos a práce s dětmi chybí a zase musím plout aspoň chvilku na té vlně , vedu k tábornictví i staršího ,který chodí do skauta Čakovice 5let a letos vede ty nejmenší. Jsem pyšná ,že ač městské děti jsou schopni najít to dobré a užít si srandu a volno. No a tak se těším po delší době, co mě čeká za úsměvné bolístky a radostné slzy, nejen ty moje.

Funkce na táboře – Zdravotník

Mé aktivity, co ráda dělám Kdo mne zná ví, že často a hodně, jsem pro každou srandu, a ač jsem vzrůstem malá, je mne vždy plno. Ráda lyžuji, jezdím na koni, běhám /hlavně kolem pacientů a dětí 😀 /, bruslím, plavu, potápím se, vyrábím šperky, stolní hry, ping-pong, řídím auto, jezdím na motorce, rafting, cestuji, čtu, pěstuji co se dá, peču, šiju, kreativně tvořím a především léčím srdce a někdy i ta „zlomená“, takže moje náruč je otevřená všem. 

Danča - Daniela Klapálková

Kdo jsem Narodila jsem se koncem roku 1996 v Ústí nad Labem. Už odmala miluju hudbu a pohyb, proto jsem ve svých 8 letech začala dělat aerobik, to mi vydrželo 12 let a navázalo na to také koučování týmu mladých slečen. Momentálně studuji fakultu sociálně-ekonomickou na ústecké univerzitě. Miluju dobrodružství a poznávání nových lidí a zážitků, proto jsem také letos odjela na téměř půl roku studovat do Španělska

Proč jezdím na BOMBA tábor Tento rok jedu teprve poprvé a už se moc těším, jaké to bude. Práce s dětmi mě velmi baví, vymýšlet pro ně různé hry a soutěže je zábavné a děti to ocení. Navíc mít možnost předávat své zkušenosti a dovednosti další generaci je skvělé.

Funkce na táboře – Lektorka aerobiku

Mé aktivity, co ráda dělám Určitě ráda sportuju, ať už je to cokoliv. Aerobik, míčové hry jízda na kole, ráda podniknu téměř cokoliv. Ráda si také poslechnu dobrou hudbu, sejdu se s přáteli nebo si zahrajeme nějaké společenské hry - nejčastěji Aktivity. Nesmím také opomenout tréninky s našimi holkami, které se snažíme nejen trénovat, ale také jim z části být vzorem. 

Baris - Barbora Puzoňová

Kdo jsem Mé jméno je Barbora Puzoňová a narodila jsem se ve Frýdku-Místku r. 1997. Vyrůstala jsem na vesnici obklopena třemi sourozenci a skvělými rodiči, kteří mi do života dali ten nejlepší základ, jaký mohli. V budoucnu chci být záchranářkou nejen fyzickou ,ale snad i psychickou, proto nyní makám na tom, ať se sen plní

Proč jezdím na BOMBA tábor Tenhle začátek léta jsem se rozhodla strávit BOMBASTICKY, proto jedu na BOMBA tábor, kde se chci věnovat dětem a přijímat od nich veškerou dětskou moudrost a energii. Těším se na spoustu legrace, aktivit a snad i vědomostí, které budu schopna předat dál. Těším se na BOMBA zážitky a léto!

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí, sportovní lektorka

Mé aktivity, co ráda dělám Miluju, cestování všudy možně. Další láskou je focení, což dokazuje kalendář, který jsem nafotila pro hokejový klub v Havířově. Cením si optimistů a lidí, kteří se dokáží zasmát sami sobě. A v neposlední řadě jsem fanda lyžování, kolečkových bruslí, hokeje, fotbalu, volejbalu -tedy téměř všech sportovních aktivit. 

Baruš - Barbora Jindřichová

Kdo jsem Jmenuji se Barbora Jindřichová a pocházím z malého města na Valašsku, ze Vsetína, kde jsem se roku 1996 narodila. Mám ráda výzvy, dobrodružství i trochu toho adrenalinu, to je také jeden z důvodů, proč momentálně studuji na záchranářku, kde je zatím adrenalinu požehnaně. Doufám, že mi nadšení ke studiu jednou pomůže stát se záchranářkou s velkým „Z“!

Proč jezdím na BOMBA tábor Jako malá jsem na tábory jezdívala a vždy byla naprosto nadšená. Miluju přírodu, dobrou partu lidí, dětské nadšení a zábavu. Vždy jsem si chtěla roli instruktora vyzkoušet, no a když přišla letos tahle super nabídka, neváhala jsem ani minutu.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí, sportovní lektorka

Mé aktivity, co ráda dělám Už od malička jsem vedena k pohybu, ať už je to tanec, nebo sport celkově. Naprosto miluju lyžování, cestování a s ním poznávání nových kultur a lidí. Taky dobré jídlo, ale především partu upřímných a vtipných lidí.

Kačaba - Kateřina Todáková

Kdo jsem Jmenuji se Kateřina Todáková, narozená v Teplicích roku 1996. Do nedávna jsem bydlela se svými rodiči v malém městečku blízko Teplic, který nese zvláštní název ,,Hrob´´. Momentálně bydlím s přítelem v Teplicích a za rodiči jen dojíždím. Do letošního roku jsem studovala v Mostě a zatím pracuji jen brigádně a užívám si poslední rok studentského léta. Velkou část mého já tvoří můj přítel a náš malý pejsek Wilfred.

Proč jezdím na BOMBA tábor Už jako malé dítě jsem jezdila na mnoho táborů a byla jsem ráda, že mohu poznat spoustu nových kamarádů a zažít plno srandy. Teď už je mi o trošku víc a už několik let jsem jezdila na tábory jako oddílová vedoucí. Na BOMBA tábor jedu s přítelem Michalem letos poprvé a vůbec se ničeho nebojíme. Strašně ráda pracuji s dětmi, vymýšlím nové hry či jiné aktivity pro malé prcky, protože jejich upřímný úsměv a radost mě dokáže nabíjet každý den jako nabíječka telefon :). Nebráním se žádné srandě ani smutku při odjezdu tábora domů. Na tábor jezdím vždy s chutí a cestou zpět brečím jak malé dítě.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí/lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Miluji svoji rodinu, proto s rodiči a sestrami trávím spoustu času. S přítelem chodíme každý den na delší procházku s naším malým pejskem. Ráda relaxuji při čtení dobré knížky a nebo vyráběním. Většinou pletu náramky přátelství a snažím se o lapače snů. Žádný sport mi nedělá problém, v létě jezdím často na kole a v zimě miluju lyžování a snowboarding. 

Fachy - Michal Malec

Kdo jsem Jmenuji se Michal Malec a podle vyprávění mých rodičů jsem byl vytažen sluncem z pařezu jednoho pozdního březnového dne roku 1982. Od útlého mládí jsem aktivní sportovec se zájmem o přírodu. Po ukončení střední školy a vojny, jsem pracoval např. jako strážník u městské policie nebo řidič autobusu. Bydlím v Teplicích se svojí přítelkyní, s kterou se staráme o našeho hafana Wilfreda.

Proč jezdím na BOMBA tábor Už jako malý capart jsem jezdil na tábory, kde jsem doslova hltal vše, co bych jako správný zálesák měl umět. Rád bych své zkušenosti zužitkoval a předával dál.

Funkce na táboře – Sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám Jsem sportovně založený, takže jakýkoliv sport mi není cizí. Začal jsem hrát na kytaru a snad už zvládnu zahrát i nějaký ten táborový song :). Ovšem jako největší hobby mého dosavadního života je postávání za DJ pultem, čemuž se věnuji velmi aktivně už od roku 2002. Rád vymýšlím taškařice a žádný šprým mi není cizí. 

Křepelka - Soňa Křepelová

Kdo jsem Jsem žena, živel, prý anděl s ďáblem v těle, který žije tím, že si plní sny. Jmenuji se Soňa Křepelová, narodila jsem se v Litoměřicích, ale celý život žiji v Praze. Vystudovala jsem VŠE v Praze obor Mezinárodní obchod a několik let pracovala v mezinárodních korporacích. Pak jsem svůj život kompletně obrátila vzhůru nohama, začala poslouchat svoje srdce a věnovat se aktivitám, které mě dělají šťastnou. To je důvod, proč aktuálně studuji VOŠ Hereckou v Praze.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábor jsem jezdila jako dítě a ty tři týdny tam pro mě byly ty nejšťastnější a nejkrásnější z celého roku. Bohužel ve chvíli, kdy jsem měla začít jezdit jako praktikantka, byl tábor zrušen a já si od té doby říkala, že „jednou“ jako vedoucí na tábor prostě pojedu, protože to chci poznat z té druhé strany a podílet se na tom, aby několik dětí mělo taky krásné a aktivní prázdniny. Baví mě trávit čas aktivně a smysluplně, hrát si a stát se na chvíli taky dítětem. Před pár dny jsem dumala nad svým letním programem, přemýšlela jsem, co podniknout. A pak mě to trklo – že slovo „jednou“ změním na „letos“. A tak jsem našla BOMBA tábor, který mi na první pohled padnul do oka a už se moc těším, až celý kolektiv dětí i dospěláků a fungování tábora poznám na vlastní kůži.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí/lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Všechno to, co mě dělá šťastnou. To je hraní (si), divadlo, miluju tanec a hudbu, nejvíce latinskoamerické rytmy, salsu a street dance, čtu thrillery a knížky o osobním rozvoji, věnuji se koučinku. Ráda překonávám sama sebe, zkouším nové věci a poznávám nová místa a jiné kultury. 

Kozi - Tomáš Kozák

Kdo jsem Zdravím vás táborníci – BOMBArďáci. Jmenuji se Tomáš Kozák, alias „Kozi“, pocházím z Teplic, svět jsem poprvé spatřil na jaře 1981 a profesí jsem číšník, takže ve společnosti lidí, jsem jako ryba ve vodě.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábory jezdím od dětství a rozhodně nelituji. Poznal jsem spousty krásných míst po celé naší zemi a spousty kamarádů. O dobrodružství nebyla nouze a pevně věřím, že tomu na BOMBA táboře nebude jinak. Zkušenost jako vedoucí již mám, ale nikdy není na škodu přiučit se novým věcem a poznat nové přátele. Nová dobrodružství, kamarádi, nebo odpočinek od rodičů, to vše a mnoho dalšího na nás čeká na BOMBA táboře.

Funkce na táboře – Sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám S klidem můžu říci, že sportovní aktivity a pohyb mi není cizí. Jsem vášnivým milovníkem hor a k tomu samozřejmě patří MTB. Jízda lesním trailem nebo trek s batohem na zádech je to, co často vyhledávám. Samozřejmě si též rád kopnu do míče, takže očekávám BOMBA mistrovství v táborovém fotbale a kuličky si můžeme také zacvrnkat. Těším se na vás, Tomáš Kozi Kozák 

Avatárek - Kateřina Humlová

Kdo jsem Narodila jsem se v zimě roku 2001 v Ústí nad Labem. Ještě stále studuji střední zdravotnickou školu v mém rodném městě.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábor jsem začala jezdit před několika lety jako dítě a tak jsem si ho oblíbila, že nakonec jedu i jako vedoucí. Jelikož tento tábor už nějakou dobu znám, tak vím, jak skvělé a dobrodružné hry tam jsou a vždy jsem si je moooc užila. :)) Těším se až tyto hry budu moct hrát z druhé strany v roli vedoucího a získám další úžasné a nezapomenutelné zážitky. :))

Funkce na táboře – Lektorka

Mé aktivity, co ráda dělám Mým koníčkem je sport. Nejraději mám volejbal, jezdectví a občasné posilování. Co opravdu nemám ráda je nuda, proto se vždy snažím, aby se lidé okolo mě smáli a bavili. Jsem pro každou srandu. Miluji dobré filmy a hudbu.:)) 

Meluzka - Jan Meluzín

Kdo jsem Jmenuji se Jan Meluzín, narodil jsem se 19. února roku 2001. Bydlím společně s rodinou v Ústí nad Labem, kde momentálně studuji 3. ročník Gymnázia dr. V. Šmejkala. Svá další studijní léta bych rád směřoval k oboru fyzioterapie.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA táboře jsem prakticky vyrostl, našel spoustu nových kamarádů, dokonce prožil i první lásku, ale to nejcennější jsou všechny ty zážitky, které si každý rok odvážím. Pokaždé když jsme se vraceli z tábora domů, tak už jsem se těšil na příští rok, že se budu zase moci na 14 dní ponořit opět do jiného světa společně s úžasným kolektivem, který na BOMBA tábor jezdí, a vymýšlí tam pro děti naprosto fantastický program. Jelikož už mi je 18 let, budu se muset přidat na druhou stranu. Ale protože vím, jak BOMBA parta funguje, tak už teď si troufám říct, že se máme opět na co těšit a bude to všechno prostě BOMBA!!!

Funkce na táboře – Sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám Ve volném čase se rád věnuji sportu, konkrétně fotbalu, Muay Thai (thajský box). Dále pak nepohrdnu nějaké té zábavě s přáteli. 

Kačka - Kateřina Zajíčková

Kdo jsem Jmenuji se Kateřina Zajíčková, narodila jsem se v Teplicích a letos oslavím kulaté narozeniny...-set. Vyrůstala jsem v Dubí a v současné době bydlíme s rodinou v Hrobě. Studovala jsem v Hradci Králové obor kosmetička, 9let jsem podnikala v oboru. V té době jsem si udělala pedagogické minimum na U.J.E.P. a začala jsem pracovat jako učitelka odborných předmětů a mistrová odborného výcviku. Loni jsem si dodělala ještě kurz asistentky.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA táboře jsem ještě nebyla, bude to pro mě nová zkušenost. Doufám že si to tam užiju a zapadnu do kolektivu. Práce s dětmi mě baví.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám Svůj volný čas trávím s přáteli a rodinou (děti 5 a 8 let) podnikáme různé výlety a akce. S dětmi pořád něco děláme in- line brusle, kolo, běh, letos se s dcerou učíme na snowboardu. Mám ráda akci a občas si dopřejeme i lenošení:-) 

Barunka - Barbora Štěrbová

Kdo jsem Jmenuji se Barbora Štěrbová, narodila jsem se jednoho krásného jarního dne roku 2001 v Liberci, kde i momentálně žiji s rodiči. Přestože jsem původně chtěla na gymnázium, nakonec jsem se rozhodla pro zdejší Ekonomické lyceum, kde studuji druhým rokem. Ještě nemám jasnou představu, kam bych chtěla jít studovat dál. Jestli zůstanu v oboru anebo půjdu jinam, to nechám na osudu…

Proč jezdím na BOMBA tábor Dá se říct, že jsem na táborech vyrostla. Prázdniny si bez tábora nedokáži představit. Na BOMBA tábor jezdím téměř od jeho založení a troufnu si říct, že nikde jinde, než na BOMBA táboře, bych si svá dětská léta neužila více. BOMBA tábor je pro mě opravdu srdeční záležitost. Vždycky mi těch 14 dní uteklo jako voda... pokaždé jsem si odsud odvezla spoustu nezapomenutelných zážitků, na které do teď ráda vzpomínám. Zažila jsem zde i svou první velkou lásku a hlavně jsem tu našla skvělé kamarády, se kterými jsem do teď v kontaktu i přesto, že každý žijeme někde jinde. Letos to bude oficiálně první rok na druhé straně barikády a jelikož vím, jaká BOMBA parta je, jsem si jistá, že to bude opět nezapomenutelné léto.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí/sportovní lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Jsem sportovně založená. Od útlého věku jsem vystřídala mnoho sportů… od tančení, závodních trampolín, přes můj milovaný volejbal a jiné míčové hry, až po atletiku. Kvůli škole jsem musela přestat se sporty na závodní úrovni a teď dělám vše jen rekreačně, aktivně se věnuji pouze fitku. Ve svém volném čase jsem ráda s kamarády po výletech a neodmítnu ani občasnou zábavou společně s nimi. 

Anička - Anna Kollárová

Kdo jsem Jmenuji se Anna Kollárová a narodila jsem se v roce 1999. Bydlím se svým bratrem a rodiči v Teplicích. Od svých šesti let jsem pravidelně jezdila na tábor. Některé prázdniny jsem byla na táboře i dvakrát. Velice mě bavily divadelní a filmové tábory, kde jsme si zkoušeli herectví. Odtud asi pramení má láska k filmům. Ve svém volném čase se věnuji trénování atletiky pro děti.

Proč jezdím na BOMBA tábor Důvodem bylo, že můj bratr byl s BOMBA táborem na lyžáku a byl z něho naprosto unešený. Tak chci být také u toho a zažít BOMBA atmosféru …

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí/sportovní lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Mám ráda všechny druhy sportů přes balet, atletiku až po kick-box. Nemám ráda nudu, proto si neustále hledám nějaké zájmy. V případě, že už jsem moc vyčerpaná, si dám ráda relax ve formě chození do lázní, pouštění filmů, atd... 

Spůďa - Pavel Spudich

Kdo jsem Jmenuji se Pavel Spudich, přátelé mi říkají "Spůďa". Narodil jsem se v Hradci Králové v roce 1989. V rámci celoživotního vzdělávání jsem se věnoval studiu práva a prevenci kriminality na TRIVIS - Střední škole veřejnoprávní, následně na Policejní akademii ČR v Praze na bakalářském a magisterském studium. V současnosti pracuji ve státní správě v oblasti bezpečnosti.

Proč jezdím na BOMBA tábor V mládí jsem se účastnil každoročních skautských táborů v rámci svého členství ve Skautském oddíle. Přátelství, která vznikala trvají dodnes. Tábory k létu neodmyslitelně patří a zanechají v našich životech spousty zážitků a vzpomínek. Vyrazím i já, v létě 2019, společně s kolektivem se aktivně podílet na utváření vzpomínek, které budou stát za to!

Funkce na táboře – Oddílový vedoucí/sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám Rád si zahraji volejbal i jiné kolektivní hry s míčem, když čas dovolí, vyrazím na kole nebo se proběhnu se psem, většinu svého volného času věnuji dceři a aktivitám s ní. 

Leni - Lenka Steinsdörferová

Kdo jsem Jmenuji se Lenka Steinsdörferová, narodila jsem se v roce 2001 v Teplicích. Od narození jsem žila s rodiči v Novosedlicích, ale v současné době bydlím v Teplicích s mamkou a bratrem. Studuji předškolní a mimoškolní pedagogiku na střední škole AGC a.s. v Teplicích, kousek od mého bydliště.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA táboře jsem ještě nebyla, ale v srpnu tomu tak už nebude. Jedu poprvé, protože si potřebuji splnit povinnou praxi, ale také hlavně kvůli tomu, že chci získat nové zkušenosti, zažít plno srandy a vyzkoušet si být vedoucí na táboře.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí/sportovní lektor

Mé aktivity, co ráda dělám Ráda sportuji, dříve jsem závodně hrála badminton. Ve škole jsem vždy jezdila na různé soutěže a atletiku, taky jsme si s bráchou furt kopali na zahradě, protože hrával od dětství fotbal za FK Teplice a učil mě to. Miluji cestování a ráda navštěvuji nová místa, procházky jsou taky něco pro mě, jak v přírodě, tak ve městě. Nejraději trávím čas s rodinou a přáteli.  

Helí - Helena Bečvářová

Kdo jsem Jmenuji se Helena Bečvářová, narodila jsem se v Ústí nad Labem v roce 1990. Vyrostla jsem v malé vesničce u Teplic, ve které je víc koní než lidí 🙂 Vystudovala jsem obor kadeřnice a nyní dálkově studuji TRIVIS. Momentálně pracuji jako vedoucí v obchodě Nutrend (výživa pro sportovce). Mám 4letou, úžasnou, dceru Elišku, které věnuji nejvíc svého času.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábory jsem jezdila jako malá, na BOMBA tábor jedu poprvé. Dozvěděla jsem se o něm od kamaráda, který tam jede už po několikáté a vychválil mi tento tábor až do nebe. Vedoucí na táboře jsem si chtěla vždycky vyzkoušet a teď, když mám příležitost, tak jsem ani nezaváhala. 14dní zábavy, legrace, soutěží a program plný her, jak jinak líp nastartovat dětské prázdniny a kdy jindy se můžou dospěláci vrátit do dětských let 🙂

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám Mojí nejoblíbenější aktivitou, až tedy po mé dceři, jsou zvířata. Pravidelně s dárečky navštěvuji útulek a před pár lety jsem chodila pomáhat do zoologické zahrady. Od mala aktivně jezdím na koních a rok vedu koňský kroužek pro děti. Ráda tančím, běhám a jsem pro všechnu srandu. 

Šális - TomአŠálek

Kdo jsem Jmenuji se Tomáš Šálek, narodil jsem se 16.6.1998 v Neratovicích, ale jsem Ústečák.

Proč jezdím na BOMBA tábor Rád dělám s dětmi a baví mě s nimi řádit i já sám jsem takový přerostlý dítě 😀 Doufám, že letošní tábor si užijeme a vše vyjde tak, jak má.

Funkce na táboře – Sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám Jsem profesionální sportovec a konkrétně se věnuji profesionálnímu boxu. 

Vlaštovka - Vlasta Bartoníčková

Kdo jsem Jmenuji se Vlasta Bartoníčková a narodila jsem se půl roku před koncem druhého tisíciletí, konkrétně 12.7.1999. Pocházím z Mimoně, krásného a díky filmu i věhlasného města. Studovala jsem gymnázium v České Lípě, a protože s gymplem umíte od všeho něco, ale nic pořádně, šla jsem na vysokou do Plzně, kde studuji češtinu a tělocvik na Pedagogické fakultě.

Proč jezdím na BOMBA tábor Letos jedu vlastně úplně poprvé, a to jenom díky Šálovi, který mě s tím úžasným prostředím loni seznámil. Stačilo pár hodin a ihned jsem věděla, že příště musím prostě taky. Sama jsem jako dítě trávila na táboře každé léto a moc dobře vím, kolik srandy, vzpomínek, zážitků, kamarádů a dalšího se tak dá získat.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám Od deseti let se profesionálně věnuji sportovní střelbě. Tenhle sport se dělí na dvě sezóny - letní (venkovní) a zimní (halovou), takže jsem největší volno zažila až při covidové karanténě. Spolu se školou mi střelba zabírá téměř veškerý čas, ale každou skulinku se snažím vyplnit. Je mi jedno, jestli si čtu, brnkám na kytaru, fotím, lezu na stěně, boulderuju, bruslím... Nezáleží příliš na aktivitě, ale bandě lidí, se kterou ji vykonávám. A jen tak mimochodem, jsem pro každou špatnost! 😉 

 

Kačka - Kateřina Černá

Kdo jsem Jmenuji se Kateřina Černá, narodila jsem se v roce 1973 v Roudnici nad Labem. Pracuji jako administrativní síla v autoservisu.

Proč jezdím na BOMBA tábor Pro BOMBA tábor jsem se nadchla jako rodič pozorovatel a naskočila rovnou k nejmenším do 1. oddílu. Mám dvě dcery a pohyb okolo dětí mi není cizí. Já sama jsem byla na táboře pouze v 1. třídě a o to víc si to teď musím vynahradit. S dětmi blbnu, zpívám, hraju hry, pravidelně kontroluji jak jedí, pijí či oblékají se. Ty nejmenší jsou obvykle na táboře poprvé, proto se stále pohybuji s nimi tak, aby se jim po vás nestýskalo a plně si pobyt užily. Moje zkušenost: dejte dětem boty navíc, třeba i zimní. Totiž když prší či je každé ráno mokrá tráva, tak boty nestihnou uschnout. A v takovém případě mají i holínky vždy smysl.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám Ve volných chvílích chodím na túry, Nordic walking, jezdím na kole, koloběžce, lezu na umělé stěně, blbnu ve vodě. 

Kačka - Kateřina Malcová

Kdo jsem Psal se rok, kdy se nic závratného nestalo. Byl jeden z letních měsíců a já se narodila, jako největší přání mého milovaného bratra Fachyho. Po narození jsem neuměla číst, psát ani počítat, což neumím dodnes. Od dětství bydlím a žiji v jedné krásné vesnici, kousek za Teplicemi. Miluju přírodu, a proto jsem se rozhodla studovat Scholu humanitas a začít s trochou té ochrany životního prostředí.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na tábory jsem jezdila už od dětství, kam mě posílal taťka, aby si uklidnili nervy  O BOMBA táboře jsem slyšela jen samé úžasné věci, tak jsem si řekla, že bych to chtěla také zažít.

Funkce na táboře – Oddílová vedoucí

Mé aktivity, co ráda dělám Ráda zkouším všechny nové sporty, ale ještě jsem nenašla žádný, který by mi šel  Dobře kreslím, akorát ostatní nechtějí poznávat co. Ráda čtu, cestuju, lyžuju, jezdím na kole a in-linech. Jsem ráda v kolektivu, kde to žije a kde je legrace. 

Divoch - Antonín Divecký

Kdo jsem Jmenuji se Antonín Divecký, narodil jsem se hned na začátku roku 1976 v Teplicích. Dětství jsem strávil v Lovosicích a po dovršení plnoletosti jsem se vrátil zpět na Teplicko, kde bydlím v malé vesnici se svou rodinou dodnes. Nyní pracuji ve firmě Czech aerosol, kde míchám vše, co si mnozí z vás stříkají od nohou až na hlavy a působím tu i jako zástupce velitele hasičské jednotky.

Proč jezdím na BOMBA tábor Na BOMBA tábor jedu poprvé, tak nevím, co mě tam čeká... Ale na tábory jsem jezdil od svých šesti let a konečně si to jednou, po pár desítkách let, vyzkouším i z druhé strany.

Funkce na táboře – Oddílový vedoucí/sportovní lektor

Mé aktivity, co rád dělám V létě rád jezdím na kole, sjíždíme se synem české řeky a s celou rodinou podnikáme výlety po kempech. V zimě hraju hokej, ne moc dobře, ale zato s nadšením, a občas se svezu na lyžích.

 

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství 

Přihláška k členství

Seznam členů

Pravidelné akce: 

  • BOMBA vybíjená
  • každé úterý *20,- Kč/dítě 
  • zrušeno do odvolání!

Nejbližší akce: 

BOMBA Zima 2024

BOMBA Zima 2024

Přihlášení Zima 2024

Připravované akce:

ŠVP Bystřany 2024

BOMBA Léto 2024

BOMBA Léto 2024

Přihlášení Léto 2024

BOMBA Podzim 2024