Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY





Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

Seznam účastníků

Termín  > 27.6.-08.7.-18.07.2020
 
BOMBA Léto 2020

  • kapacita 150 míst/běh
  • 1/2 platby do 30.03.2020
  jméno - 1. běh Věk Platba
1 Honza Mikesch 12 4890
2 Maty Auervek
13 4000
3 Terísek Auerveková 8 Ano
4 Elis Zgrochová 7 1500
5 Dáda Tichý 10 3000
6 - - -
7 - - -
8 Kuba Dlouhý 12 -
9 Míša Dlouhý 9 -
10 Kačka Bartošová 14 3000
11 Meluzka Meluzínová 10 -
12 Lůca Humlová 15 -
13 Honzík Lukeš 11 -
14 Šepula Šafránek 8 -
15 Zuzka Šťastná 13 3000
16 MC Hammerschmidt 16 -
17 Filip Čihula 16 -
18 Laura Pejchová 10 3000
19 Behi Behina 15 -
20 Vojta Bubeník 11 Ano
21 Naty Krucká 14 -
22 Filda Bubeník 9 Ano
23 Naty Holubová 13 Ano
24 Eliška Mítová 14 Ano
25 Kuba Roček 9 Ano
26 Jáša Jirout 8 -
27 Alex Havlík 10 2000
28 Máťa Malík 9 3000
29 Barča Hanusková 14 -
30 Kosta Rosička 14 -
31 Kačka Sunkovská 8 -
32 Vali Hnízdilová 12 Ano
33 Lexa Prchal 11 Ano
34 Jakub Klazar 11 -
35 Sofi Žďarská 12 3000
36 Lea Luvová 10 -
37 Elinka Ročková 7 Ano
38 Mirda Šmejkal 11 -
39 Dino Pais 10 -
40 Áďa Nácovská 13 -
41 Terka Neškudlová 16 -
42 Verča Härtelová 9 -
43 Radek Steinecker 15 3000
44 Líbák Dufek 12 -
45 Viol Zajícová 15 -
46 Matěj Polák ? -
47 Pepsikk Šuda 11 -
48 Nellča Brožová 10 -
49 Samík Janeček 6 2000
50 Honzík Podhrázský 11 -
51 Martin Schayna 12 -
52 Kočak Poláková 11 -
53 Nelča Kuchyňková 13 -
54 Terinka Appeltová 14 3000
55 Kalamitka Štolfová 11 Ano
56 Dave Morávek 12 -
57 Leuška Moravcová 10 -
58 Jíra Moravec 13 -
59 Hyňda Verner 13 -
60 Amálka Kolářová 12 -
61 Zůza Sedláčková 12 -
62 Jasmínka Zala 8 -
63 Aronek Zala 9 -
64 SeBýk Bejk Ohem 9 Ano
65 Malej Fríďa Puzoňová 16 -
66 Miki Kaprál 6 -
67 Anička Šimánková 11 -
68 Terezka Härtelová 6 -
69 Ferda Spieler 10 Ano
70 Kačík Brázdová 13 3000
71 - - -
72 Niky Brázdová 12 -
73 Barča Hnízdilová 15 Ano
74 Ema Brabcová 8 -
75 Baru Mlejnková 12 -
76 Maruš Podhrázská 11 -
77 Agi Seidelová 15 3000
78 Kuba Hlaváč 13 -
79 Petr Schayna 10 -
80 Marťas Dufek 10 4000
81 Johí Boučková 11 3000
82 Eliška Růžencová 16 -
83 Mája Voslařová 13 -
84 Kája Brázdová 10 3000
85 Kačí Kozáková 12 -
86 Nelča Němečková 10 -
87 Nikča Krištofová 12 -
88 Ondra Klimeš 10 -
89 Danča Šlechtová 14 3000
90 - - -
91 Mára Zeman 10 3000
92 Anetka Kortanová 9 -
93 Máťa Doubis Doubek 16 -
94 Kája Kopková 8 -
95 Ondra Šimek 10 -
96 Tomík Gabriel 10 -
97 Kuba Šimek 7 -
98 Banán Michal Neužil 16 -
99 Petr Spousta 14 -
100 Aigi Aigerman 13 -
101 Jeník Puc 11 -
102 Samík Haffner 8 -
103 KiKi Dašková 10 -
104 Bára Benková 13 3000
105 Šimon Benko 11 3000
106 Nellča Rollingerová 14 -
107 Honzík Votruba 7 -
108 Nikča Neužilová 13 -
109 Anička Hulínová 12 -
110 Elinka Filipi 12 -
111 Standa Vyskočil 12 -
112 Áďa Pilík 7 -
113 - - -
114 Maty Fencl 12 -
115 Domi Brázdová 7 -
116 Ána Kandová 11 -
117 Lůca Pížlová 15 Ano
118 Honzík Souček 9 3000
119 Eliška Olejníková 8 -
120 Zdenda Vinš 12 -
121 Samík Vinš 6 -
122 Šarlotka Vinšová 6 -
123 Tajki Černá 8 2000
124 Barča Schubertová 12 Ano
125 Barbucha Machková 11 Ano
126 Anabelka Stelzerová 6 2000
127 Terezka Němečková 7 -
128 Vaia Kanakudiosová 10 -
129 Pája Svobodová 15 1000
130 - - -
131 Ruda Jisl 10 4890
132 Ondra Pařez 10 4890
133 - 8 -
134 Áňa Perglerová 9 3000
135 Maty Hrabák 11 -
136 Helča Třeštíková 11 -
137 Verča Jancurová 7 -
138 Juli Žďárská 9 3000
139 Fanda Pergler 6 3000
140 Miška Kozáková 9 -
141 Ani Marie Stará 9 -
142 Sára Wernerová 9 -
143 KiKi Štarková 13 -
144 Honzík Klapálek 9 3000
145 Anežka Radostová 7 -
146 Bombarďák Vojtěch Černý 11 -
147 Štěpánek Šlechta 5 -
148 Vojtík Spieler 9 Ano
149 Maruška Brůhová 13 -
150 Honzík Brůha 10 -
  jméno - 2. běh Věk Platba
1 Ráďa Dlouhý 11 -
2 Terka Blažková 10 -
3 Kačka Šádková 13 Ano
4 Majda Grubrová 9 2800
5 Kačka Brůnová 11 -
6 Peťula kečup Kudová 10 -
7 Barča Kubínová 11 -
8 Maty Kubín 9 -
9 Maky Příhodová 11 Ano
10 Zdenda Dlouhý 9 -
11 Elí Součková 12 3000
12 Mína Příhodová 9 -
13 Šíma Kažimír 10 -
14 Marky Syrová 12 3000
15 Naty Krucká 14 -
16 Nikča Johnová 12 -
17 Jára Mencl 9 3000
18 Áňa Šípalová 11 -
19 - - -
20 Elí Srbová 12 -
21 Lauris Marková 10 2000
22 Terinka Pospíšilová 11 -
23 Jacob Karban 14 -
24 - - -
25 Péťa Uhřík 10 -
26 Amí Anděla Charvátová 8 -
27 Niky Kasová 9 -
28 Luky Kasa 13 -
29 Terka Krajčírovičová 12 Ano
30 Šarajza Petrlíková 15 -
31 Gabča Krajčírovičová 10 Ano
32 Dejv Petrlík 15 -
33 KiKi Konvalinová 10 -
34 Kája Krajčírovičová 13 Ano
35 Aja Morávková 11 -
36 Kačka Tůmová 10 4890
37 Luky Vacek 14 -
38 Máťa Mencl 6 3200
39 Domča Tůma 10 3000
40 Matěj Kolouch 7 -
41 Ondra Kolouch 10 -
42 Kačka Zoubková 11 Ano
43 Denny Pavelka 8 3000
44 Máťa Kazda 6 -
45 Naty Urbanová 9 -
46 Violka Kubíčková 7 Ano
47 - - -
48 Elis Matějovicová 12 -
49 Náca Nácovský 15 -
50 Koudy Býna 15 Ano
51 Ondra Hejdy Hejduk 15 -
52 Kačka Vernerová 15 -
53 Verča vernerová 6 -
54 - - -
55 Viky Kuna Hejnyšová 12 -
56 Adélka Melicharová 12 4000
57 Filípek Melichar 7 -
58 Viki Míčová 12 3000
59 Viki Drdová 12 -
60 Domča Votíková 14 -
61 Jakub Bendis Benda 11 -
62 Fanda Kříž 12 3000
63 Ivan Winkler 13 -
64 Viky Secká 12 -
65 Richard bedna Hora 10 -
66 Anet Zalabová 15 3000
67 Adélka Potůčková 8 -
68 Maty Potůček 11 -
69 Amálka Kolářová 12 -
70 Amelie Zajíčková 9 -
71 Jonáš Zajíček 6 -
72 Jenda Hostaš 11 -
73 Luki Prchal 11 -
74 Bětka Průchová 9 -
75 Rózi Chmelíčková 11 -
76 Matý Chmelíček 11 -
77 Kiki Bušová 10 -
78 Šíma Buša 8 -
79 Elí Sajbotová 10 -
80 Maty Sajbot 7 -
81 Jony Hornický 11 3000
82 Eliška Mašková 6 -
83 Lori Gollová 9 -
84 Vany Gollová 9 -
85 Verča Brychtová 12 -
86 Honzin Šimůnek 13 -
87 Kačka Bartošová 14 -
88 Pepča Eliáš 11 Ano
89 Mary Škodová 11 -
90 Davka Kubín 15 -
91 Štěpa Kubín 12 -
92 Viki Hušková 11 -
93 Áďa Rösslerová 11 3000
94 Elí Rösslerová 13 3000
95 Adam Gábor 12 Ano
96 Anča Kroupová 12 -
97 Jiřík Kroupa 7 -
98 Filip Veselý 12 3000
99 Vaný Lískovcová 9 Ano
100 Áďa Jarošová 7 Ano
101 Terezka Dančová 9 3000
102 Romča Dančo 7 3000
103 Míša Adam 7 Ano
104 Šimi Matěj Šimák 9 -
105 Štěpi Šimák 9 -
106 Mike Kautnyj 12 -
107 Lucka Kautnyjová 10 -
108 Tomášek Porč 13 3000
109 Jakub Růženec 10 -
110 Pája Demjan 8 -
111 Jacob Fiala 13 -
112 Neli Havlová 10 3000
113 Honza Toman 9 Ano
114 Nelča Johnová 8 -
115 Žofi Krsková 10 3000
116 Ami Krsková 8 3000
117 Sovička Kracíková 12 -
118 Agnes Kracíková 9 -
119 Naty Lošťáková 8 3000
120 Káťa Machová 9 3000
121 Ruda Jisl 10 4890
122 Verča Panská 13 -
123 Klárka Maternová 14 -
124 Alda Panský 10 -
125 Kika Meternová 14 -
126 Kačule Severýnová 10 -
127 Tom Severýn 13 -
128 Maty Svoboda 12 -
129 Fíla Svoboda 7 -
130 Natali Richterová 13 -
131 Ondrášek Krucký 6 -
132 Elí Bečvářová 5 -
133 Elda Koza 7 -
134 Viky Kokinčáková 9 Ano
135 Táďa Drážďanský 11 -
136 Máťa Drážďanský 8 -
137 Déňa Meluzka Meluzínová 10 -
138 Fany Prokop 8 -
139 Vendy Střesková 10 -
140 David Leman 13 -
141 Vašík Leman 10 -
142 Sofinka Jislová 7 -
143 Kája Klimentová 7 -
144 Anička Cupalová 10 -
145 Adell Cupalová 8 -
146 Míša Betková 14 -
147 Verunka Kantoříková 6 -
148 Áňa Bláhová 8 -
149 Ema Žáková 10 -
150 Bruník Petlák 6 3000

 

 

 

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství zde!

Pravidelné akce: 

  • BOMBA vybíjená
  • každé úterý *20,- Kč/dítě 

Nejbližší akce: 

BOMBA Léto 2020 (Pecka)

  • 1. běh 27. 06. - 08. 07. 2020
  • 2. běh 08. 07. - 18. 07. 2020

Informace k BOMBA Létu 2020 zde!

Připravované akce: 

 

Sháníme pomoc pro naše cíle ...