Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH BOMBA TÁBORA

BOMBA LÉTO 2019  - spuštěno!

Právě bylo spuštěno přihlášení na BOMBA Léto 2019 pro členy spolku a byly doplněny informace a aktualizovány naše stránky k BOMBA Létu 2019. Oficiální spuštění bude dne 21.12.2018 ve 20:00 hod.

BOMBA LÉTO 2019 - za chvilku to vypukne!

Na stránkách www.bombatabor.cz v současné době usilovně pracujeme! Přihlášky se spustí pro členy dne 15.12.2018 a oficiální spuštění přihlášek na BOMBA Léto 2019 bude dne 21.08.2018 ve 20:00 hod., kapacita omezená!

 • 1. běh (Pecka) - 29. 06. - 13. 07. 2019, 6.200,- Kč, pro členy 5.900,- Kč, kapacita 130 dětí
 • 2. běh (Pecka) - 27. 07. - 10. 08. 2019, 6.200,- Kč, pro členy 5.900,- Kč, kapacita 130 dětí
 • 3. běh (Plasy) - 14. 08. - 24. 08. 2019, 4.890,- Kč, pro členy 4.590,- Kč, kapacita 130 dětí 

Milý Ježíšku (BOMBA Léto 2019),

abys mohl dát našim kamarádům pod stromeček náš BOMBA tábor, spustíme přihlášky na BOMBA Léto 2019 dne 21.12.2018 ve 20:00 hod. a pro členy spolku dne 15.12.2018. A pokud budeš chtít vystavit poukaz s jménem dítěte a doručit pod stromeček, budeme připraveni …

Na stránkách k BOMBA Létu 2019 budeme nyní usilovně pracovat. Předčasné přihlášení si zajistíte tím, když se stanete našimi členy (bude to opět boj!) a dárek pod stromečkem budete mít jasný...

BOMBA Léto 2019: 29.06. - 13.07.2019 (Pecka), 27.07. - 10.08.2018 (Pecka) a 14. - 24.08.2018 (Plasy)

Závěrem BOMBA MIKULDA 2018

Jako první bych chtěl poděkovat všem, co se na BOMBA Mikulášský podíleli a přiložili ruku k dílu. Svůj volný čas obětovali dětem a Vám rodičům. Někdo již v pátek, někdo v sobotu, někdo oba dva dny, někdo jen na chvíli, ať tak nebo tak, každá pomoc se počítá a díky těmto lidem může BOMBA tábor dělat radost dětem. S některými (Fachy, igi, Kozi, Kája, Peťulla, Kačka Humlová) jsme se sešli již v pátek v 18:00 hod., a začali jsme připravovat sál na sobotu. V sobotu pak dorazili i ostatní, Bety třeba dorazila jen pomoct, aniž by si to pak s námi užila. Kapr zas dorazil až na akci. Není potřeba říkat, že nikdo udělal to, a někdo přijel k hotovému, je potřeba koukat na celek, a být vděčný za lidi, kteří úplně zadarmo chtějí pomoct a dělat dětem radost a já si svých přátel za to vážím, i když to někdy nejde z mého zamyšleného rozpoložení a výrazu přečíst, ale jsem rád, že mají po všech těch akcí, ještě chuť mi a BOMBA táboru pomoct, děkuji. Zvláště pak děkuji mé rodině, za pomoc a pochopení.

Přímo na místě jsme BOMBA Mikulášskou připravovali dva dny, organizační věci sahají zpět o několik týdnů a kvůli čemu, 4 hodinám, finanční zisku nebo, že nevíme, co s volným časem? Chtěl bych trochu odkrýt, co za tím je práce a co z toho máme. Nejprve je nutné vymyslet, jakým způsobem se celá akce udělá, kde, sehnat místo, ujednat podmínky a vše už musí být promyšlené, aby se všechny informace s vytvořeným letákem mohly dát na stránky, Facebook, apod. V přihlášce je potřeba mít všechny informace od rodičů, je pak obtížné něco měnit nebo od všech chtít doplnit informace. Někdy stačí chtít zaslat fotku, nebo napsat na balíček přidělenou číslovku 😊. Nakoupit, připravit výzdobu (sklenice jsme dělali se ženou doma, byla ráda za tak krásný obývací pokoj). Komunikace s vedoucími, kdo má čas, a kdo co by mohl udělat apod. Komunikace s rodiči, potvrzení plateb, kontrola a až po tom všem, přichází ten den „D“.

Dělali jsme už třetí Mikulášskou a snažili jsme se být zase lepší a poučit se z organizačních chyb a jiných věcí z minulého roku. Letos jsme si hodně pomohli i tím, že jsme sál připravovali o den dříve, že jsme dětem na začátku přihlášení přidělili čísla, a jiné věci, které nám pak odlehčily samotnou organizaci. Dle mého názoru, a názoru blízkých přátel, to byla nejpovedenější Mikulášská a za to jsem rád, že jsme zas udělali krok v před.

A teď k těm otázkám. Zisk z akce není žádný, zaplatili jsme sál, nakoupili jsme sladkosti, výzdobu a potřebné věci a jsme na nule, vedoucí ani BOMBA tábor z akce nemá žádný finanční profit. Nebyl čas ani oslovit nějakého sponzora a tak se celá akce platila ze vstupného na akci a z výdělku na baru. Volného času máme málo a jistě každý před Vánoci má jiné starosti. A teď poslední a pro nás nejzásadnější otázka, má to vše kvůli 4 hodinám smysl? Ano, má! Udělat tolika dětem radost, vidět šťastné tváře, a se všema, kdo přišli se rozloučit a uzavřít tak rok 2018, který jsme opět zvládli. Ano, má to smysl a jsme moc rádi, že jste přišli a prožili jsme to všichni společně.

Mohu jít, a mí přátelé také, s úsměvem na tváři a myšlenkou, že jsme zas udělali něco hezkého pro tenhle svět a pro děti, které s námi tráví čas v létě, na podzim, na Mikulášský, v zimě, apod. a náš činy mají nějaký smysl a něco tu po sobě zanecháme.

Pokud nám chcete něco vytknout nebo pochválit, budeme jen rádi za každý feedback (zpětnou vazbu - odezvu), která nám pomůže v tom, zda to děláme dobře či máme něco zlepšit.

Jsme BOMBA parta a jsme tu pro radost dětí, která je pak i naše. „Everything I do I do for kids!“

Děkujeme za podporu a uvidíme se v roce 2019.

Fotografie z akce najdete na našich stránkách: www.bombatabor.cz/cs/3-bomba-mikulas-s-karnevalem-2018/ nebo na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/bombatabor/photos/?tab=album&album_id=2122015574529617

Váš BOMBA tábor

POSLEDNÍ MOŽNOST!!! Last minute 🙂

 
Dnes o půlnoci končí přihlášky na 3. BOMBA Mikulášskou s karnevalem 2018 …
 

Ve středu ukončujeme možnost přihlášení! 

Přihlášení na BOMBA Mikuláše 2018 bude možné do středy do 23:59 hod. dne 28.11.2018, poté budou přihlášky uzavřeny ... a přípravy půjdou do finále...

Přihlášení zde! (Bude funkční do 28.11.2018)

POZOR ZMĚNA!!! BOMBA Léto 2019

Po všech schůzkách a jednání to dopadlo takto:

1. běh *PECKA* termín: 29. 06. - 13. 07. 2019
2. běh *PECKA* termín: 27. 07. - 10. 08. 2019
3. běh *PLASY* termín: 14. 08. - 24. 08. 2019

Dnes o půlnoci spouštíme přihlášky na 3. BOMBA Mikulášskou s karnevalem 2018 … 

Přihlášení zde! (Bude funkční od 12.11.2018)

3. BOMBA Mikulášská s karnevalem 2018

Veškeré informace najdete zde: Mikulda 2018

Čas letí a my tu máme třetí. Uteklo to jako voda, jdeme do toho znova. Čert, Anděl, Mikuláš - tomu prostě neodoláš!

Dne 01.12.2018 od 16:00 hod. v salónku restaurace Sokolovna v Proboštově budeme na vás připraveni a natěšeni. Vše vyzdobíme, nachystáme a vy jen dorazíte a společně si to užijeme. Celý program nám bude hrát DJ Fachy, který umí roztančit každého. Programem a soutěžemi bude provázet BOMBA parta, kterou znáte z našich akcí a abychom měli všichni nějakou vzpomínku, tak dorazí i profesionální fotograf Karel Hyťha (KH Photography). Čert, Anděl a Mikuláš přijdou i s knihou hříchů a těm největším zlobidlům pěkně vyčiní a hodné rád pochválí, nakonec stejně všem rozdá balíčky od rodičů. Připravené jsou odměny za soutěže a za 10 nejlepších masek, které za námi na 3. BOMBA Mikulášskou 2018 dorazí …

Závěrem BOMBA Podzim 2018 "S čerty nejsou žerty" 

Bylo, nebylo, dávno, nedávno... jedno knížectví a v něm tenhle penzion U Skály. Rukou pevnou a pracovitou tu vládl vedoucí Štěpán Šlechta se svou BOMBA partou. Ti měli BOMBA děti, holky a kluky jak má být. Takhle šťastně a spokojeně bychom si žili, nebýt toho, že … Že jsme museli tak brzo odjet domů!

Je možné, že se budu opakovat, už jsem pár shrnutí tábora napsal. A asi jsem to už použil, ale nemohu si pomoci. Stojí to za to! Všechno to připravit, naplánovat, zabalit , vyrazit a po 5 dnech je konec a zase vše uklidit. Letos jsme si zvolili téma "S čerty nejsou žerty" a jestli někdo z dětí pohádku neznal anebo si jí tolik neoblíbil, tak po BOMBA Podzimu na ní nikdy nezapomene a děti i dospěláci si při jejím sledování o Vánocích vzpomenou na všechny ty zážitky, co jsme do 5 dnech dostali.

Letošní podzim jsem z důvodu nedostatku času doháněl na poslední chvíli, a tak jsem na tábor nepřijel v největší formě. Vše jsem měl připravené a naplánované, že vyzvednu, nakoupím, zabalím v den odjezdu. Navíc jsem do poslední chvíle nevěděl, zda budu muset v sobotu a v neděli do práce z důvodu probíhajících akcí v Praze vázané k výročí 100 let od založení Republiky. Pocit nejistoty, jak to bude, mi taky ubíral síly. Nakonec jsem se ve čtvrtek dozvěděl, že budu muset do práce „pouze“ v neděli a to od 07:00 hod. do neurčeno. Říkáte si: „paráda“ a myšlenek plnou hlavu! Nechtěl jsem nikoho zklamat, chtěl jsem, aby to bylo perfektní, jak to vše udělat. Aby si to děti užily, rodiče byli spokojení, aby vedoucí to na mě nepoznali a vše fungovalo. Tohle všechno jsem měl v hlavě… A je tu pátek, zabalit, naložit, vyzvednout kostýmy, seznamy na odjezdy, předat informace k odjezdům, změna nástupního místa z důvodu fotbalového zápasu, zařídit bedýnky, … čas letí, nevíte, kde Vám hlava stojí… Je to vše naložené, a vypadá to, že se může vyrazit. Auto plné k prasknutí, naštěstí dorazila Romana Krucká s rodinou a pomohla mi, vzala pár věcí a odvezla bedýnku pro odjezd z Ústí Meluzínkovi a tím jí chci poděkovat za pomoc. Tak ještě zastávka v Makru po cestě a je to. Splavený, uřícený, ale jedu se svojí dcerou Amálkou směr dobrodružství.

Vyrazili jsme po 13 hod., Makro a v Penzionu U skály jsme byli kolem 15:30 hod. Tak jsme tu…
Někteří dospělí již na místě byli, někteří doráželi postupně… přivítání, pusa, objetí a sdělení mé představy. Máme asi tak dvě necelé hodinky, abychom tu vytvořili kulisu pekla, vyrazili pro děti a doprovodili do penzionu, naložili kufry, a vše zorganizovali, aby se děti ubytovaly, najedly a tábor začal. Nemít před sebou své kamarády, ale někoho, kdo mne nezná a tábor, řeknete si nemožné. Ale s BOMBA partou jde vše. Nikdo ani nepípl, a pustili jsme se hned do práce. Vše z auta vyndali a pracovali jsme na Peklu, do toho se zařizovalo ubytování v penzionu a chatkách, večeře a různé organizační věci. Na chvíli jsme se zastavil a uvědomil jsem si, že teď už je vše v pořádku, mám tu své přátelé, kteří mi věří a pomůžou mi s čímkoliv. A opravdu… nádherné peklo bylo připraveno před příjezdem dětí a na svou práci jsme byli náležitě pyšní. Tak že ačkoliv jsem byl unavený a skeptický, od této chvíle už ne. Dostal jsem energii a sebedůvěru od svých přátel, protože s nimi zvládnete vše.

Do pěti dní jsme nacpali tolik srandy a zážitků, co nikdy nezažijete za mnohem delší dobu. Kdy se Vám třeba povede ráno vytvořit pekelné stvoření, odpoledne se zúčastnit branného závodu a večer si odjet vlakem a dojít zpět ve tmě za pomocí mapy do tábora.
Všechny tyhle akce připravujeme a ladíme na poradě, když jsou děti v postelích a mají večerku. Mnohdy tak končíme kolem 03:00 hod. ráno a nikdo Vám neřekne, že na poradě nebude a že jde spát, i když ráno zase v 08:00 hod. vstáváme. Nikdo únavu na sobě nenechává znát a každý jede na 150 - 300 %. Nebylo tomu jinak ani ze soboty na neděli. Řešili jsme BOMBA IQ Test a vyčerpali jsme i hodinu, kterou jsme měli navíc z důvodu posunu času. Tedy ve tři byly dvě a zas byly tři a stejně jsme ladili program na neděli.
Můj čas vypršel a ve tři jsem musel vyrazit do práce, tabor jsem předal mému dobrému kamarádovi Hobstíkovi, kterému věřím a vím, že ho má parta ráda a určitě to zvládne. Neměl před sebou lehkou úlohu, partičku měl na starosti poprvé a navíc musel zorganizovat náročný den. Počasí nebylo dobré, aby se s dětmi mohlo jít ven a navíc ho večer čekal program velice složitý na přípravu a to BOMBA IQ Test na téma S čerty nejsou žerty, kde děti odpovídají na otázky a vedoucí odpovědi hrají jako divadlo. Je potřeba mít naplánované scénky a vše dolazené, nějaký základ jsme udělali společně, ale stejně to pak vše bylo na Hobstíkovi. Neodjíždělo se mi dobře, nebál jsem se toho, že by to Hobstík a parta nezvládla, měli mou plnou důvěru, ale protože o to přijdu.

A jak to dopadlo? Vrátil jsem se z Prahy asi něco po půlnoci a zjistil jsem, že naprosto skvěle. Videa postupně zveřejníme, ale Hobstík to zvládl na jedničku, vše bylo zařízené, vše proběhlo, jak mělo. Všichni mu rádi pomohli a několikrát jsem slyšel, že to za jeho vlády bylo lepší. A já jsme za to moc rád. Moc Hobstíkovi a partičce děkuji, že to takhle zvládli, přidali si i své nápady a vše zvládli a děti byly zas plné zážitků. Je jedno, kdo tuhle partičku vede, jde o ty lidi, že to chtějí dělat a že chtějí utratit všechnu svojí energii na táboře, a dokud tomu tak bude, můžeme se hrdě jmenovat BOMBA tábor.

Tímto bych chtěl poděkovat všem, co na BOMBA podzimu byli, že tu energii a svého ducha do tábora dali a dopadlo to BOMBA jako vždycky. Líba by asi chtěla, abych každému poděkoval zvlášť, ale pro mě je nejvíc, když se několik lidí, různých typů, charakterů, stanou v jeden důležitý okamžik partou, co táhne za jeden provaz a společně tak může dělat velké věci, i když nejsou hvězdy nejlíp nakloněny.

Všem, kdo na táboře byl, objevil se a nějakým způsobem se podílel na BOMBA Podzimu 2018 patří veliké DÍKY! Díky Vám byl podzim zase BOMBA a potěšili jsme mnoho dětí a všechno to mělo smysl!

Velké díky patří Penzionu U skály, změnil se tam personál, a když viděl, co vše pro děti děláme, vyšel nám absolutně ve všem vstříc. Jídlo bylo dobré a vše fungovalo. Velké dík patří Pavlovi, který s námi vydržel na poradách a choval se k nám jako k vlastním. A když se stalo nějaké nedorozumění, vždy jsme to v klidu vyřešili. Tímto poděkováním se chceme omluvit i za pár drobných škod, které jsme během tábora způsobili. Pokud někdy plánujete Penzion U skály navštívit, tak s nynějším personálem, velice doporučujeme.

Přátelé, kamarádi, děti, rodiče… jsem rád, že Vás mám a že jsme společně zase zažili BOMBA Podzim 2018.

 

AUTOBUS  s Vašemi zlatíčky vyrazil dle plánu, tak děti očekávejte v uvedené časy, bylo to BOMBA!

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ

Dnes večer kolem 20 hod. se pokusíme o živé vysílání z BOMBA párty… Vysíláni najdete na naší Facebookové stránce www.facebook.com/bombatabor 

BOMBA PODZIM ZAČAL

My jsme už připraveni a děti jsou na cestě ... 

POZOR ZMĚNA!!!

Změna místa odjezdu autobusu v Teplicích na BOMBA Podzim 2018 z důvodu fotbalového utkání... Odjezd bude z parkoviště od Základní školy PROSETICE, ul. Plynárenská 2953/6. Teplice - Prosetice... o změně budeme informovat dále emailem a sms zprávou... Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace... Časy zůstávají stejné...

Vedoucí odjezdu v Teplicích a Děčíně - Jíťa - 775 050478

Vedoucí odjezdu v Ústí nad Labem - Meluzka - 774 412  927

Vedoucí tábora - Štěpán - 607 987 056 (V Kytlici není signál, doporučuji volat nebo psát na whatsapp) 

 

BOMBA Podzim 2018 odpočet …

PROGRAM BOMBA Podzimu 2018

 

změna programu vyhrazena

INFO K BOMBA LÉTU 2019

Po zvážení všech reakcí, nabídek a možností … na 98 % bude Léto 2019 vypadat takto:

 • 1. běh BOMBA Léto 2019 - termín prvních 14 dní v červenci 2019, REKREAČNÍ AREÁL PECKA
 • 2. běh BOMBA LÉTO 2019 - termín cca 27.07. - 10.08.2019, REKREAČNÍ STŘEDISKO TÁBOR VRBNO

Udělali jsme Vám radost?

LÉTO 2019?

Fotky z kouzelného místa v přírodě, areál obklopen lesy, naučnými stezkami a rybníkem, s veškerým sportovním zázemím ... Tělocvična (florbal, aerobik, večerní hry, disco, BOMBA párty), 2 antukové hřiště + 1 antukové hřistě 500 metrů od tábora (basket, nohejbal, tenis, volejbal, přehazovaná, vybíjená, míčové hry), 2 hřiště na fotbal, dětské hřiště, stoly na stolní tenis... jídelna, klubovna, toalety, sprchy... prostě vše... Líbí se Vám, chcete sem jet? Děkujeme za reakci... 

KONEC SOUTĚŽE - VYHODNOCENÍ! 

Všichni soutěžící vyhrávají naše členství a první tři vyhrávají Káji BOMBA dort. Brzo se s výherci spojíme a domluvíme předání a jiné formality. Děkujeme všem za účast a gratulujeme všem k vítězství…
 • 1. místo Jana Neužilová (115 To se mi líbí)
 • 2. místo Lucie Dlouhá (103 To se mi líbí)
 • 3. místo Romana Krucká (101 To se mi líbí)
 • 4. místo Klára Fenclová (66 To se mi líbí)
 • 5. místo Ráďa Válová (64 To se mi líbí)
 • 6. místo Káča Fifina (48 To se mi líbí)
 • 7. místo Veronika Borovičková (21 To se mi líbí)
 • 8. místo Jitka Skibová (14 To se mi líbí)
 • 9. místo Andrea Krizova (9 To se mi líbí)

 

3 volná místa na BOMBA Podzim 2018

Na poslední chvíli se nám uvolnila 3 místa na BOMBA Podzim 2018 - S čerty nejsou žerty! Poslední možnost se přihlásit a prožít podzimní prázdniny s námi a pořádně si to užít ... 

Přihlášení ZDE!

Poděkování sponzorům

Kdyby nebylo sponzorů, kamarádů a přátel, kteří nás podporují a to finančně nebo věcnými dary, tak bychom nemohli na BOMBA táboře dělat radost dárky jako DRONY, BOMBA čepicemi, věcnými dary a sladkostmi a tedy díky níže uvedeným jsme na radost 280 dětí nebyli sami, mnohokrát děkujeme a jsme rádi, že nám pomáháte.

Chceme poděkovat společnosti KiK textil Non Food spol. s. r. o., AGC Flat Glass Czech, a. s., člen AGC Group, Sedita (I.D.C. Holding, a. s.), Český rozhlas Sever, Stavební firma HOBST, a.s., BAU-STAV a.s., Mechanika Teplice družstvo, Taneční škola Pavla Neumanna, CEMIO Switzerland, s.r.o., Green Swan pharmaceuticals CR, a.s., Libuška Dora (naše zdravotnice), Hospůdka U ČERNÉ KOČKY, EFLER s.r.o., limonády BOHEMSCA.

Za všechny moc děkujeme… BOMBA tábor

Přihlášky na BOMBA ZIMU 2019 spuštěny!

Přihlášení zde! (bude funkční od 01.10.2018)

BOMBA ZIMA 2019

A je to tady! Aktualizovali jsme naše stránky, kde najdete nově veškeré informace o našem BOMBA Lyžáku 2019. Jsme připraveni dne 01.10.2018 spustit přihlášení. Už se moc těšíme ... 

Informace k BOMBA Zimě 2019 zde!

BOMBA LYŽÁK 2019

POZOR! BOMBA! Už 01.10.2018 se spustí přihlášky na BOMBA ZIMU 2019. Na našich stránkách očekávejte v nejbližších dnech veškeré info o ceně, místu, instruktorech, podmínkách, kapacitě, myšlence, apod. ...

S pozdravem BOMBA tábor - instruktor Štěpán (Lyžařská škola SCOTT)

BOMBA  SOUTĚŽ 

Vyhlašujeme soutěž o nejlepší fotografii s BOMBA čepicí. Prvních 10 výherců získá zadarmo členství v našem BOMBA spolku se všemi výhodami (sleva na naše akce, přednostní přihlášení). A navíc první tři získají BOMBA DORT od naší Káji. Jak soutěžit a co proto musím udělat?
 
Podmínky soutěže:
 • být fanouškem naší stránky www.facebook.com/bombatabor
 • sdílet BOMBA SOUTĚŽ
 • umístit fotografii s BOMBA čepicí na svůj Facebook profil s hastagem #bombacepice
 • 10 fotografií s největším počtem „To se mi líbí“ (Like) – vyhrává zadarmo členství v BOMBA spolku na jeden rok v hodnotě 1.000,- Kč (Pokud výherce již bude členství mít, prodloužíme ho o jeden rok)
 • První 3 fotografie s největším počtem „To se mi líbí“ získají k členství navíc BOMBA dort od naší Káji. 
Soutěžit můžete nyní do půlnoci dne 10.10.2018, poté soutěž uzavřeme a vyhlásíme výsledky.
 
 
 

BOMBA PODZIM 2018 - S ČERTY NEJSOU ŽERTY - PLNĚ OBSAZEN! DĚKUJEME 

Přihlášení ZDE!

PŘEJEME BOMBA ŠKOLNÍ DEN

A DĚKUJEME ZA SPOLEČNÉ ZÁŽITKY


 

Spuštění přihlášek BOMBA Podzim 2018

O půlnoci dne 01.09.2018 spouštíme přihlášení na BOMBA Podzim 2018 "S čerty nejsou žerty" Kapacita omezená, zbývá 63 míst... Stránky BOMBA tábora pro podzim byly aktualizovány, nejdete zde všechny potřebné informace.

 

Přihlášení od 01.09.2018 ZDE!

Sháníme pomoc pro naše cíle...

 

 

Starší příspěvky naleznete zde

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství zde!

Nejbližší akce: 

 • BOMBA ZIMA 2019, termín 23.02. - 02.03.2019

Přihlášení zde!

Připravované akce:

 • BOMBA Léto 2019
 • termín 29.06. - 13.07.2019 (Pecka)
 • termín 27.07. - 10.08.2019 (Pecka)
 • termín 14.08. - 24.08.2019 (Plasy)

Přihlášení zde!

Sháníme pomoc pro naše cíle ...