Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH BOMBA TÁBORA

4. BOMBA Mikulášská 2019 s karnevalem

😍Ceny pro 10 nej masek😍 Už máte pořádnou masku na 4️⃣BOMBA Mikulášskou🐵🐘🦄 #uz #zitra #bomba #bombatabor #mikulas #cert #andel #souteze #ceny #bombaden #disco #party

Francíkovo medailonek v BasketManii

 • sestřih 308. dílu pořadu ČT SPORT - BasketManie

 

💣BOMBA ❄️ZIMA🏂🎿 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣

 

Nyní se můžete přihlásit!

Francík - poděkování, je čas jít dál ...  

zasáhlo nás to všechny a dlouho to bude bolet. My jsme Francíka poznali na táboře v roce 2014, a hned ze začátku dělal radost dětem a vykouzlil neskutečně úsměvů na tváři dětí, ale i vedoucích a dokud mohl, nebyl k zastavení. Nebylo lepšího vedoucího a člověka, který žil pomáháním druhých. Bylo toho napsáno a řečeno už mnoho, slz bylo vytrysknuto nespočet! Je čas jít dál a dělat radost, tak jako to dělal Franc.
S Francíkem jsme se díky rodině, basketbalovým přátelům, vedení Slunety a všech kamarádů (500 – 700 lidí, co přišli na Slunetu zatleskat naposledy Francíkovi), rozloučili, jak jen nejlépe to šlo. Bolest nezmizela, ale je tu k tomu pocit, že lépe už to nešlo. Všechny nás to spojilo, bylo to silné, a bylo to tak - jak jsme France vnímali.
 
Tímto bych Vám chtěl jménem celé rodiny a nejbližších přátel poděkovat, že jste byli u toho, že jste dorazili, tleskali, vyvolávali Francíkovo jméno a rozloučili se s naším kamarádem Francem. Byl výjimečný, veselý člověk a zasloužil si takové rozloučení. Vzpomínejte na něj vesele, a nenechte jeho jméno zaniknou. Lidé žijí tak dlouho, dokud se o nich mluví.
 
Pokud budete chtít nějak pomoc, můžete přispět jakoukoliv částkou na zřízený transparentní účet (2301722372/2010). Sbírka vyvrcholí dne 28.12.2019 na akci Severská bitva – Francův memoriál, kdy výtěžek z akce bude věnován rodině.
 
My se pustíme po týdnu smutku také do práce.
 
Dorazte na Severskou bitvu, přispějte a mluvte o Francovi, zaslouží si to on i jeho rodina.
 
Měj se BOMBAŽRALOKU!
 

SBOHEM, kámo!

"Poslední potlesk pro France!" 

Organizační informace

 • Místo konání: SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 400 01
 • Vchod pro veřejnost, jako při basketbalovém utkání, otevírat se bude v 13.00 hod. dne 19.11.2019
 • Parkování v blízkém okolí na parkovacích místech, dorazte raději o 15 minut dříve
 • U vchodu budete navedeni rovnou na palubovku k pietnímu místu, kde se budete moc s Honzíkem rozloučit a položit květinu a dát do nádoby vzkaz pro Jášu, jaký jeho táta byl nebo, co jste s ním prožili
 • Poté budete usazeni na tribunu a po krátkém programu, bychom společně Francíkovi vzdali hold "potleskem"
 • Ukončením akce bude odnos rakve Čestnou stráží a odchod rodiny
Budeme rádi, když se společně s námi přijdete s Honzíkem rozloučit.
 
Upozornění: Rodina prosí o upuštění od kondolencí!
Dress code: Jako na basket, nebo jak to cítíte.
 
Dobré mít: Na papíře napsaný vzkaz pro Jášu, o jeho tátovi - pocit, heslo, příběh, a až bude Jáša větší, tak mu vzkazy maminka přečte, aby věděl, jaký jeho táta byl.
 

NEJ VEDOUCÍ FRANCÍK

S nejhlubším zármutkem, jménem rodiny a přátel, Vám bohužel musíme oznámit, že náš skvělý kamarád Jan Freiesleben prohrál svůj boj. 
 
Přijďte se s ním rozloučit, tak jak si zaslouží a dát mu "Poslední potlesk" na palubovce SPORTCENTRUM SLUNETA dne 19.11.2019 od 13 hod.
 • Rodina prosí o upuštění od kondolencí!
 • Dress code: jako na basket nebo jak to cítíte.
 • Vezměte sebou malý vzkaz pro Jášu, ať se dočte, jaký jeho táta byl.

Jsme připraveni! ))

BOMBA akce

Aktualizovali jsme naše stránky a v sekci Tábory/Akce (Informace k akcím) najdete veškeré informace k 4. BOMBA Mikulášský 2019 s karnevalem, k BOMBA Silvestru 2019 a k BOMBA Zimě 2020. Přihlášky spouštíme dne 10.11.2019 ve 20:00 hod., pro členy spouštíme přihlášky právě teď nebo v nejbližším možném okamžiku. 4 dny práce a ponocování, ale co, když to miluješ, není co řešit!

❗️Na co se těšit na BOMBA ZIMU 2019❗️ 

SkiResort Černá hora - Pec
➡️ ČERNÁ HORA
➡️ PEC POD SNĚŽKOU
➡️ ČERNÝ DŮL
➡️ VELKÁ ÚPA
➡️ SVOBODA N. ÚPOU
50 km sjezdovek na jeden skipas
🏤 Hotel HELA za hotelem sjezdovka se sedačkovou lanovkou, před hotelem zastávka skibusu, každý den můžeme být v jiném středisku, BOMBA lyžovačka
🥇 Večerní program, soutěže, ceny, diplomy, medaile
🐧 instruktor Štěpán Šlechta a další ... #bombaparta
_____________________________________
❗️Kapacita pouze 50 dětí❗️
▶️ 01.02. - 08.02.2020, Ústecké jarní prázdniny ◀️
💵 6500 Kč osoba 💵 pro členy 6300 Kč BEZ SKIPASU
◀️ Přihlášky od 10. 11.2019 ▶️
💣na www.bombatabor.cz 💣
 

❗️Na co se můžete těšit na Silvestra?❗️

🎄 Společné BOMBA Vánoce - přijde BOMBA Ježíšek
🎉 Silvestrovská párty s ohňostrojem
🥇 Celodenní program, soutěže, ceny
🐧 Karneval
🔦 Lampióny
🏝 Vířivka
🏤 Ubytování pouze v Penzion U Skály Kytlice
_____________________________________
❗️Kapacita pouze 35 - 40 dětí❗️
▶️ 28.12.2019 - 04.01.2020 ◀️
💵 4800 Kč osoba 💵 pro členy 4600 Kč
◀️ Přihlášky od 10. 11.2019 ▶️
💣na www.bombatabor.cz 💣
 

👺 Na co se těšit na Mikuláše? 👹

😈 Mikuláš, čert, anděl
💥 Velký a krásný sál MC Koloseum
👹 Karneval - vyhlášení nej masek
🎧 Disco Dj Fachy
🕹️ Program, soutěže a odměny
▶️ Promítání knihy hříchů
🎁 Překvapení, tombola
📸 Profesionální fotograf KH Photography
💣 BOMBA tábor - dětské tábory, z. s.
_______________________________________
▶️ 05.12.2019 v 16.30 hod. ◀️
🎧 MC Koloseum v Krupce 🎧
💵 100 Kč osoba 💵 kapacita 100 dětí
◀️ Přihlášky od 10. 11.2019, pro členy od 05.11.2019  ▶️
💣na www.bombatabor cz 💣
 

❗️🤩🚸Mikuláš, Silvestr, Lyžák...🤩😎🥳❗️

dne 07.11.2019 v 08.00 hod. budeme spouštět přihlášky pro členy spolku a 10.11.2019 ve 20.00 hod. spustíme přihlášení oficiálně, kdo nemá vyřízené členství, tak rychle vyřídit! Veškeré informace doplníme do 05.11.2019.

Závěrem EXPEDICE ECILTYK

BOMBA PODZIM 2019

 

S tebou mě baví svět a to doslova!

Stál jsem před rozhodnutím, po zrušení 3. běhu, zda v akcích BOMBA tábora pokračovat. Rozhodl jsem se, že ano, prodal jsem dům, abych uhradil dluh rodičům za neuskutečněný třetí běh, který je z 80 % uhrazen a zbytek bude uhrazen do konce listopadu. Se všemi rodiči jsem v kontaktu a tak celá situace bude vyřešena. Chápu rodiče, kteří byli naštvaní, a jsem rád, že se našlo plno rodičů, kteří to dokázali pochopit a počítají s námi i nadále, protože naše tábory jsou BOMBA.
 
Když tohle vše řešíte před Podzimním táborem, nejste úplně uvolnění a práce s táborem je pak daleko náročnější, když do toho napravujete ještě chybu z léta. Myslím, že i plno rodičů, čekalo, jak to vše dopadne. Mohu tedy říct, že to dopadne dobře. A pokud jsem se rozhodl, že budu pokračovat, tak naplno, protože to jinak neumím, a navíc mne podpořila moje rodina a zůstali jsme všichni spolu, což bylo velmi důležité a zato jim moc děkuji.
 
Téma „S tebou mě baví svět“ bylo použito hlavně kvůli cestě vlakem na tábor. Plánoval jsem to tři roky a protože byla pokaždé výluka, tak jsem to odložil. Letos výluka nebyla a když jsem objednával vlak na 16:55 hod. a skočila tam výluka, tak jsem málem rozkousal klávesnici a chtělo se mi děsně brečet, ČD mi řekli, smůla. Poté, co jsem se uklidnil, tak jsem zjistil, že vlak o hodinu později je již bez výluky a tak jsem start na Expedici ECILTYK posunul. Nemohu říct, že by mne ČD nějak překvapili, ale když jsem objednával místenky, tak mi napsali, že do Děčína místenky budou, z Děčína už ne a pokud se nám to nelíbí, tak nám zruší celou jízdu. Co máte dělat, když máte za zády celý tábor, jste prostě v pozici, že už to ani nevyřešíte a myslím, že s tím i počítají a nemají zájem Vám vyhovět.
 
Skoro už ani nešlo se nechat odradit a tak objednáno! Já jsem sice vlakem nejel, protože jsem převážel zavazadla dětí, ale už atmosféra na nádraží se mi velmi líbila, rád jsem viděl tváře rodičů, které nám děti posílají a to i o trochu déle, než jen u předání u autobusu. Někteří si s námi zazpívali, někteří viděli naší práci s dětma, jak se těší, jaký mají kamarády, měl jsem z toho velmi hezký pocit. Byl to výborný nápad a dětem se líbil, účel to splnilo. V Děčíne jsme sice neměli ve vlaku tolik prostoru, ale i tak to bylo BOMBA.
 
Téma tábora bylo jasné, děti jsme zatáhli do tématu komedie S tebou mě baví svět, asi každý Vám teď zazpívá min. refrén písničky, či nějakou hlášku z filmu, popovídá o kadibudkách a řekne nějaké slovo pozpátku. A myslím si, že vznikla i skvělá parta mezi dětmi, je to i tím, že děti jsou na podzimní tábor rozděleny do kmenů, aby týmy byly vyrovnané a tak se starší starají o mladší, kteří k nim vzhlíží a k tomu mají dva vedoucí, kteří pak dělají atmosféru v celém kmenu.
 
Když jedete s partičkou vedoucích na tábor, máte na starost je, oni zas děti. Tahle povedená partička, kterou jsem vybral, je to takové tvrdé jádro klubu – kotel, ultras, psal jsem to již minule, jsou jak neřízená střela a člověk je musí umět ukočírovat. Patřím nebo patřil jsem k nim, než jsem na sebe vzal veškerou odpovědnost na tábor, a vím, jaký to je a o co se snaží. Udělají pro děti maximum, ale nedají Vám nic zadarmo, pěkně Vás u toho potrápí. Oni se pak u toho náramně baví a vzniká pak na táboře BOMBA atmosféra a vy je musíte nechat si hrát, stejně jako děti. Vždy mi provádějí plno schválností a já je, zato miluji, někdy je musíte trochu usměrnit, ale většinou nevíte, zda se máte začít smát nebo být vážný, že už to přepískli. A říct jim: přátelé kamarádi, s Vámi, já jsem skončil. Jsou schopni se i v nnáročném programu naučit Slávistickou hymnu, změnit Vám profily na sociálních sítí s logem jmenovaného klubu, celou klubovnu a Vaše věci předělat na Slavii. Zavést hru TRUST! a hrát jí i při nástupu. Oni se tím pak baví děti a i dospělí a tím vznikne na táboře skvělá atmosféra.
 
Dětem jsme připravili bohatý program, tak jak je na našich táborech zvykem, přidali jsme losovací zařízení, a děti si tak za každou soutěž mohly vylosovat sladkost a na konci BOMBA párty, která byla parádní, hlavně pak diskotéka, kde jsme od 23 hod. přidávali písničku po písničce a disko trvalo další hodinu, kde se opět bavili děti i dospělí, a byla to po dlouhé době jedna z nejlepších diskoték.
 
Celou dobu byl na pozadí párty barevný nápis S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT a já si při té atmosféře a jak se tábor povedl, uvědomil, že jsme sice děti zatáhli do tématu komedie, ale povedlo se nám úplně něco jiného. Společně jsme se všichni bavili, vytvořili společně atmosféru, a název komedie jsme nejenom zahráli, ale dokázali jsme název vyplnit. Mohu říct, že s vedoucími a dětmi, na BOMBA Podzimu 2019, mě bavil svět a myslím si, že nejsem jediný, kdo řekne po podzimu, že ho v tu dobu BAVIL SVĚT.
 
Pořád tomu, nějak nedokážu uvěřit, jak to bylo BOMBA a jak jsme si to užili a děkuji všem, co mi pomohli. Děkuji patří všem vedoucím, návštěvám a také personálu penzionu, kteří to vše s námi prožívali a poskytli nám maximum k naší spokojenosti. A to už jsem taky psal, jsme divoká skupina, co udělá pro děti maximum, a být nám k ruce stojí plno sil a kompromisu a to Pavel se svým týmem hravě zvládl a moc děkujeme a těšíme se na Silvestra.
 
Tábor měl pro mne i jiné kouzlo a zrovna na tohle téma. Dostal jsem sebou poprvé Matese (Štěpu) bez přítomnosti maminky. A tak jsem měl na starost tábor, vedoucí a svého energetického synka. Občas mi tedy proběhl venku v ponožkách a neměl ani bačkůrky, ale zvládli jsme to spolu, a i Štěpánek si to užil a chce na další tábor.
 
Děkuji všem rodičům, dětem, vedoucím a personálu Kytlice – S VÁMI MĚ BAVÍ SVĚT!
 
A jsem rád, že jsem se rozhodl jít dál, protože to má smysl. A tak se uvidíme na dalších akcích: Mikuláš, Silvestr, Zima a Léto …
 
Expedice ECILTYK úspěšně ukončena, děkuji.
 
 

BOMBA vybíjená - každé úterý

Každé úterý od 17.30 hod. do 19:00 hod. na ZŠ Plynárenská (Prosetice) 

 

Sháníme pomoc pro naše cíle...

 

 

Starší příspěvky naleznete zde

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství zde!

Pravidelné akce: 

 • BOMBA vybíjená
 • každé úterý *20,- Kč/dítě 

Nejbližší akce: 

 • 4. BOMBA Mikulášská 2019 s karnevalem
 • termín 5. 12. 2019 (MC Koloseum - Krupka)


Přihlášení na BOMBA Mikuláše 2019 zde!

 • BOMBA Silvestr 2019
 • termín 28. 12. - 04. 01.2020 (Kytlice)


Přihlášení na BOMBA Silvestr 2019 zde!

 • BOMBA ZIMA 2020
 • termín 01. - 08. 02. 2020 (Velká Úpa)


Přihlášení na BOMBA Zimu 2020 zde!

Připravoné akce: 

 • Léto 2020
 • 2. běhy (Pecka)
 • 27.06. - 08.07.2019
 • 08.07. - 18.07.2019

Sháníme pomoc pro naše cíle ...