LÉTO 2018

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

30.06.-13.07.
11.08.-25.08.

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH BOMBA TÁBORA

 

 

BOMBA ZIMA 2019

BOMBA tábor pořádá svůj vůbec první zimní tábor, na který se připravuje již několik sezón a nyní nastal ten správný čas... Termín od 23.02. - 02.03.2019 Ski areál Paseky nad Jizerou, Penzion SOKOL ... Lyže, prkno, profesionální instruktoři a známí lidé z BOMBA tábora zaručuje BOMBA jízdu na svahu i mimo něj... ) Kapacita omezená 60 míst. Bližší info bude doplněno...
 
S pozdravem BOMBA tábor - instruktor Štěpán (Lyžařská škola SCOTT)

BOMBA Léto 2018 - 1. běh

BOMBA Léto 2018 – 1. běh

První myšlenka, která mne letos napadá je, že je úplně jedno, kde jste, ale důležité je, s kým tam jste a co proto chcete udělat. Já za tábor byl nejméně třikrát dojatý. Poprvé, když jsme se sešli na první nástupu a vlajka BOMBA tábor stoupala vzhůru a začala vlát a já si v rychlosti přelétl celý ten rok, kolik to stálo práce, kdy jsem musel hledat nový objekt a dát dohromady novou partu, nebo jí významně doplnit, a nyní stojím uprostřed tábora, kolem sebe mam BOMBA lidi a kolem nich 140 dětí… až tady jsem si uvědomil, že jsem to zvládl a tábor může začít.
 
Podruhé to bylo, když na BOMBA Vánoce, na kterých bývám dojatý už jen z principu, že je to pro děti BOMBA a dostanou dárek a všichni večeříme jako rodina, tak jsem dostal od 8. oddílu video s fotografiemi, jak šel čas s mou oblíbenou písní. Do toho mne objali naše velké děti, kteří budou příští rok mezi námi vedoucími a sami byli dojatí.
 
No a potřetí na posledním nástupu, tam jsme si asi dojetí předávali s 8. oddílem navzájem.
 
Ze začátku mne mrzelo, že nepojedeme ve stejném složení, protože někdo nechtěl, nemohl, nebo si chtěl jen odpočinout. Ale měl jsem štěstí, šťastnou ruku, nebo cokoliv, každopádně děkuji za vedoucí, nyní kamarády a přátelé, které jeli. Sedli jsme si, a tábor šlapal, máme nové přátelé a rozhodně se nevidíme naposledy. A jsem rád, protože se ta naše rodinka zase rozrostla. Když bych měl někoho z nováčku pochválit tak asi všechny. Každý odvedl maximum a za to mu moc děkuji. Ze stálé party bych chtěl pochválit asi nejvíc Andy, která byla u všeho a bylo znát, že do toho jde! A samozřejmě Káje, která tam opět málem nechala duši, ale té holce to prostě nevymluvíte…
 
Mne osobně se objekt RS Babočka líbí, všichni jsme byli pohromadě a věděli jsme o sobě. Přišlo mi, že i děti mají mezi sebou lepší vztahy a byly hodnější. Nástupy mezi chatičkami a kolem příroda je také k zamyšlení. Je pravdou, že zde nebyli úplně sportoviště, na které jsme byli zvyklí, ale to jsme zvládli vyřešit. První dva dny jsme měli problém s kuchyní, která následně na sobě zapracovala a jídlo bylo také v pořádku.
 
Co se týče personálu, jak to říct, když na sebe narazí skupina, které chce dodržovat nějaké věci, na kterých si chtějí lpět a skupina lidí, která je připravena pro BOMBA děti udělat maximum, tak se to vždy bude trochu tlouct, ale po ujasnění nějakých pravidel si myslím, že se obě strany rozešly v míru a každý dokázal ustoupit. Neměl bych problém se sem vrátit, ale rozhodně by to chtělo ujasnit si pár věci… Ať tak nebo tak, my jsme si to udělali BOMBA a stejně tak i dětem.
Jsem rád, že se nám nestal žádný úraz a všechny děti jsme vrátily v pořádku, plné zážitků a šťastné.
 
Užili jsme si to do poslední chvíle, a prožili jsme to všichni společně, bylo to pro mne velmi výjimečné a jsem rád, že se to vše tak sešlo, že mohu s radostí, a přitom být pyšný, co jsme dokázali, ukončit 1. běh BOMBA Léta 2018 a všechny ty BOMBA zážitky si zas v sobě uchovat.
 
Děkuji všem dospělákům, Vám rodičům a nejlepším dětem na světě, a díky skoro dospělákům Meluzkovi, Barče, Avatárkovi, že jste splnili svou roli mezi dětmi a budeme se na vás těšit na naší straně.
 
Nesmím zapomenout na podporu mé rodiny, která letos byla větší než kdykoliv jindy a jedno velké díky patří rodině Hobstíků a Sedláčků, kteří jsou tu vždy, když je potřeba a nikdy neuhnou!
 
Přeji krásný zbytek prázdnin a třeba na 2. běhu BOMBA Léta 2018
 
S pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor
 

Kontakty na vedoucí autobusů

 • Teplice: Fachy a Kačaba, tel. 608 665 755 nebo 607 060 707 (autobus jede z tábora rovnou do Teplic, předpokládaný odjezd v 10:00 hod.)
 • Ústí a Děčín: Kája a DeeDee, tel. 739 774 583 nebo 731 603 482 (autobus jede z tábora do Děčína a poté do Ústí nad Labem, předpokládaný odjez v 10:00 hod.)
S pozdravem BOMBA tábor
 

Závěrečná BOMBA párty

Dnes závěrečná BOMBA párty ve 20:00 hod., pokusíme se o ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ na stránkách www.facebook.com/bombatabor

Informace k odjezdům

Příjezd z tábora do Děčína na parkoviště TESCA, ul. Ústecká bude dne 13. 07. 2018 v 10:30 hod., do Ústí nad Labem k zimnímu stadionu je plánován příjezd v 11:00 hod. a do Teplic v 11:30 hod., děti končí snídaní a odjezd bude v 10:00 hod. z objektu. Uvedené časy jsou pouze orientační! 

Individuální příjezdy jsou možné od 10:00 hod. do 11:00 hod. dne 30. 06. 2018 do RS BABOČKA. Odjezdy z tábora pak 13. 07. 2018 nejpozději do 10:00 hod. z objektu, nejlépe po snídani, po 09:00 hod.

Formule  - ŽiVÉ vysílání

Dnes od 20:00 hod. bude Formule, pokusíme se Vám opět zprostředkovat živé vysílání, které najdete na stránce Facebooku www.facebook.com/bombatabor
 
 

Dárek od 8. oddílu Vánoce 2018

Aktuální fotografie z tábora, naleznete mimo jiné i zde:

novinky

 

KONTAKT NA HLAVNÍHO VEDOUCÍHO

Vážení rodiče,

pokud budete něco potřebovat v rámci prvního běhu a organizace tábora, obraťte se prosím na hlavního vedoucího Honzu Sedláčka, tel. č.:

723393714

BOMBA LÉTO ZAČÍNÁ

Všechny děti dorazily do tábora v pořádku, počasí nám přeje a tak jdeme na to! Jsme hrozně natěšení. Děti se právě soukají do chatiček a pak je čeká obídek, odpoledne seznámení s táborem, zdravotní prohlídka a slavnostní nástup, večer výroba vlajek. Děkujeme všem rodičům a příznivcům za hladké předání dětí a my si to jdeme užít... BOMBA Léto 2018 startuje, tak na nás myslete a sledujte nás na Facebooku (www.facebook.com/bombatabor) nebo na našich stránkách.

Váš BOMBA tábor

Informace k odjezdu se Vám ukážou po kliknutí na obrázek

Odjezdy autobusů

Přípravy na tábor vrcholí, my už jsme skoro připraveni. Bedýnky k autobusům jsou nachystané. Na místech odjezdu autobusů hledejte tyto bedýnky a pak naše vedoucí v tyrkysovém nebo červeném tričku s BOMBIČKOU a úsměvem na tváři. Prosíme o pečlivé prostudování informací k odjezdu. A připomínáme, že pokud někdo z účastníků, nemá České občanství, je nutné, aby sebou na BOMBA táboře měl občanský průkaz (je-li členem Evropské unie) nebo cestovní pas. K odjezdu se pokuste dorazit min. o 20 minut dříve v uvedený čas by se již mělo odjíždět. V případě potřeby zasíláme kontakt na vedoucí odjezdů:

 • Teplice - Kája Straková, tel. č. 739 774 583
 • Ústí nad Labem, Děčín - Radka Beranová, tel. č. 777 234 580

Adresa pro zasílání pošty:

 • info@bombatabor.cz – email vytiskneme a dáme dětem, do předmětu piště jméno dítěte
 • Rekreační středisko BABOČKA, Krásné Pole 29, Chřibská 407 44 (1. běh)
 • Rekreační středisko Máj, Peklo 393, Plasy 331 01 (2. běh)

Novinky:

Dění na táboře a fotografie můžete sledovat každý den na stránkách BOMBA tábora v rubrice novinky www.bombatabor.cz/cs/novinky dále také na Facebooku www.facebook.com/bombatabor nebo www.facebook.com/groups/59099716958/

 

Český rozhlas Sever 88.8 FM

Mediálním partnerem BOMBA Léta 2018 je rádio Český rozhlas Sever, který naladíte na FM 88.8, děkujeme.

BOMBA TRIČKA JSOU HOTOVÉ <3

Mezinárodní den dětí

Dnes mají svátek všechny děti, a my všem dětem přejeme jen a jen to nejlepší a ať si to dětství užijí a nikam zbytečně nespěchají. A jako dárek všem „našim“ dětem, které se zúčastní BOMBA Léta 2018 dáváme jako dárek „1000 BOMBÁČŮ“ jako startovní BONUS na našem BOMBA táboře.

Tak vše nejlepší děti a už se na vás moc a moc těšíme. S přáním hezkého dne BOMBA tábor

NEJ VEDOUCÍ 2017

V anketě pro NEJ vedoucího vyhrála Helča (Helena Sedláčková) a Franc (Jan Freiesleben). Gratulujeme a těšíme se na snídani do postele. Já hlasoval pro oba, jsem jejich příznivcem a tak si také nechám přinést snídani do postýlky.

Ještě jednou gratuluji, s pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

Den matek ... <3

Přejeme vše nejlepší všem maminkám, které se staraly nebo starají o nás "děti" a děkujeme, že Vás máme... <3 🌺🌷🌼🌻🏵️🌹🌸💐

*BOMBA TRIČKA 2018*

Objednávky triček pouze do 20.05.2018, cena 250,- Kč/1ks.
Objednávky zde!

VOLNÉ MÍSTO!

Na 2. běhu BOMBA Léta 2018 v termínu 11. - 25. 08. 2018 se nám uvolnilo místo.
Přihlášení zde!

BOMBA zpráva - Zuzanka Okurková

Dne 28.04.2018 kolem druhé hodiny ráno se manželům Terezce a Tomášovi narodila malá Okurka Zuzanka, s výškou 50 cm a váhou 3,6 kg. Maminka i Zuzanka jsou v pořádku a malý Davídek tak má malou sestřičku. Gratulujeme a přejeme BOMBA život Zuzance a celé rodince.

Jupí, další BOMBA přírůstek 🙂

KiK textil a Non-Food spol. s r. o.

KiK textil a Kik - facebook

Chceme vřele poděkovat společnosti KiK textil, která nás opět podpořila sponzorským darem ve výši 5.000,- Kč na nákup zboží v prodejnách KiK textil. Jsme moc rádi, že jste nás podpořili a můžeme Váš dar použít na našem BOMBA táboře a díky Vám vykouzlíme úsměv na dětských tváří.

Mockrát děkuje, jste BOMBA!

Platnost lékařského posudku o zdravotní způsobilosti dítěte

Vážení rodiče,

novelou zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví (zákonem č. 202/2017 Sb., který mění zákon o specifických zdravotních službách) došlo s platností od 1. 11. 2017 k očekávané změně v platnosti lékařského posudku o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na škole v přírodě či zotavovací akci na dobu dvou let místo dosavadního jednoho roku. Tento posudek je v platnosti po celou dobu, pokud nedojde ke změně zdravotního stavu dítěte.

V praxi to znamená, že platný je posudek i dříve vystavený a jeho platnost se počítá od data vystavení. Platnost = datum vydání + 24 měsíců. Důležité je, aby posudek byl platný po celou dobu tábora. Pokud jedete na 1. běh BOMBA tábora je platný posudek s datem vydání od 14.07.2016. Pokud jedete na 2. běh BOMBA tábora je platný posudek od 26.08.2016.

Pokud takový posudek máte, nemusíte již navštívit lékaře a my posudky budeme akceptovat.

S pozdravem BOMBA tábor

"Nej vedoucí 2017" a snídaně do postele!

Do 20.05.2018 můžete hlasovat pro svého oblíbeného vedoucího z BOMBA tábora. Hlasovat můžete každý týden jednou. Jedná se o prestižní anketu mezi vedoucími, vítěz ankety získá titul nejlepšího vedoucího za rok 2017 a právem tak bude moct nosit BOMBA tričko s nápisem "NEJ VEDOUCÍ 2017" Vyhlašovat budeme nej vedoucí a nej vedoucího. Anketa byla založena od našich počátku a takto to dopadlo v minulých letech:

 • Rok 2014 - Andy a Hobstík
 • Rok 2015 - Andy a Jéňa
 • Rok 2016 - Peťula a Franc
 • Rok 2017 - ?

 A jak to dopadne letos? Je to ve Vašich rukou!

A POZOR!

NEJ VEDOUCÍ 2017 PŘINESE VĚEM SVÝM PŘÍZNIVCŮM JEDEN DEN NA TÁBOŘE SNÍDANI DO POSTELE! TAK POKOM CHCETE SNÍDANI AŽ DO POSTÝLKY? Hlasovat můžete nyní v pravém sloupci nebo po kliknutí na odkaz níže ...

Nej vedoucí 2017

Sháníme pomoc pro naše cíle...

 

 

Starší příspěvky naleznete zde

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství zde!

Nejbližší akce:

 • BOMBA Léto 2018


Přihlášení zde!
- 1. běh, termín 30. 06. - 13. 07. 2018, RS BABOČKA

- 2. běh, termín 11. 08. - 25. 08. 2018, RS  MÁJ

Připravované akce:

 • BOMBA Podzim 2018
 • 3. BOMBA Mikulda 2018
 • BOMBA Lyžák 2019

Sháníme pomoc pro naše cíle ...