Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH BOMBA TÁBORA

Závěrem BOMBA ZIMA 2020

Asi nejtěžší bylo se motivovat a celou akci zorganizovat. Minulý rok jsme měli cca 50 dětí letos 12. Čím to bylo, říkal jsem si. Cena, termín, špatná propagace? Usoudil jsem, že velkou roli hrál termín, kdy minulý roj jsme jeli v době teplických prázdnin a letos v době ústeckých. Vykládám si to tak, že v Teplicích, protože jsme blíže horám, je více lyžařských nadšenců )) a Ústečáci, už jsou takoví měšťáci. Cena taky mohla hrát roli. Každopádně můj nápad střídat teplické a ústecké prázdniny se neosvědčil, a tak zůstaneme pouze u teplických. Vzdát se rozhodně nechystáme, protože zimu milujeme.

Myslím, že jsem se pro zimu znovu nadchl, když mi napsal pan Krajčírovič a říká, na tady máš dodávku a užijte si to. Mimochodem jí mám ještě teď, protože je to zlatý člověk a jeho slova: „stejně by mi stále před domem, tak budu raději, když bude jezdit.“ Tímto bych chtěl celé rodině, Krajčírovičovým, poděkovat. Díky nim jsem zjistil, že hodní lidé ještě existují a pomáhají, když můžou a to mě posadilo, tak trochu zpět do sedla.

Dodávka a chuť byla, a tak se mohlo vše naplánovat. Myslím, že od té chvíle začalo vše klapat a i hvězdy a jiné síly nám byly nakloněny. Když jsme přijeli na místo, tak sice pršelo, ale předpověď nebyla vůbec špatná. V neděli mělo být ještě špatné počasí, a tak jsme se rozhodli, že kurz trochu otočíme a začneme koupáním. Vzhledem k našemu počtu jsme nasedali do aut a vyrazili směr Jičín. Zde nás velmi překvapili, že v dnešní domě vyžadují pro vstup pouze plavky, a tak jsme museli zainvestovat do plavek z táborové kasy. My v plavkách, to byl pohled ))).

V pondělí jsme pak měli zprávy, že sice u nás ve Velké Úpě prší, ale v Pecci sněží a tak jsme se vypravili v 7 lidech to prozkoumat i za cenu toho, že po cestě zmokneme. Bylo nás sedm a tam jsem výpravu pojmenoval sedm statečných. A opravdu. Na Pecci sněžilo, a hlavně nepršelo, a tak to byla celkem fajn lyžovačka. Dle předpovědi mělo už od odpoledne začít být hezky a večer hlavně mělo začít mrznout. Což se potvrdilo a odpolko již na lyže vyrazili všichni, a pak už nám hezky mrzlo a sněžilo a mohli jsme si užít zimu, jak se patří. Před hotel se dalo už i bobovat a stavět sněhuláka a tak bylo vše, tak jak má být, děkujeme.

Každý den jsme se snažili měnit střediska, abychom si to pořádně užili a poznali toho, co nejvíce. Buď jsme využili skibus a nebo, protože nás byl takový počet, tak jsme naskákali do auta a jeli jsme, převážně nejmenší družstvo, protože jsme se usídlili na Formánku. Do toho jsme měli po lyžování program pro děti jako vždy a BOMBA ZIMA 2020 dopadla dobře a náramně jsme si to užili. Opět jsme naučili všechny lyžovat a nebo vypilovali styl již jezdícím a přidali jim na sebedůvěře na lyžích.

Děkujeme Hotelu Hela za ubytování, výbornou stravu a hlavně BOMBA přístup, opět jsme narazili na příjemný a ochotný personál a na skvělého šéfa, který nám byl ve všem ochotný pomoc a Hotel Hela bychom jenom doporučili.

Je tu jedno, ale!

Ski resort Pec – Černá hora nejsem sice odborníkem na české hory, spíše jsem trávil čas na lyžích v Alpách, ale v Ski resortu jsem nepřestal vycházet z údivu. Kupujete si 5 – 6 denní permanentku na cely Ski areál a zaplatíte nemalé peníze i se školní slevou v přepočtu 2.500,- Kč. Máte sebou čtyři 5-ti leté děti, co na lyžích nestály. Ve Velké Úpě přijdete k jezdícímu pásu, chcete začít učit a přijdou s tím, že tady na ten prostor si člověk musí koupit jízdenku za 150,- na osobu za hodinu. Tak nevěřícně koukám, cože? Mám permici na celý areál. Ne, ne zde to neplatí, zde je Ski resort Live. Tak Vám šlapu celé odpoledne vedle toho pásu a pod fousy si nadávám. Druhý den jedeme do Pecce, jdeme k pásu a zde mne po první jízdě vyhazuje vlekař, že je to pouze pro lyžařské školy SkiresortLive. Že můžeme jít na ten vedle, kouknu, fronta až do pr… a kopec dolů mezi červenou a modrou, tak že fialová asi… do toho foukalo, tak že jsme skončili po jedné jízdě v Skibaru. Hledal jsme místo, kde to ty děti naučit a tak jsem je naházel do auta a jeli jsme na Formánky, kde jsme vpravo mohli jezdit, vlevo už ne, ale to už jsem neřešil. Zde jsme se to pěkně naučili a v Černém dole jsme si pak zajezdili i v parku, nevím, zda to tam vede někdo, kdo má rozum, ale bylo to otevřené pro veřejnost.

Skiresort Pec – Černá hora nedoporučuji dětským kolektivům, nemáte, kde učit, permice Vám je vlastně skoro k ničemu, hlavně, že platí na celý areál a ceny jsou zde vysoké a neodpovídají kvalitě a službám. Už nikdy!

A asi to nejdůležitější… užili jsme si to, měli jsme pořád, co dělat, byla dobrá atmosféra a hlavně jsme neměli žádné zranění.

I když to opět zasáhlo rozpočet tábora, vyplatilo se to a byla to BOMBA. Chci poděkovat všem, kteří byli, zúčastnili se a pomohli.

S pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

 

BOMBA Léto 2020 - aktuálně

⚠️1. běh - obsazen!
💣2. běh - obsazen!

Seznam dětí najdete na našich stránkách: Seznam BOMBA Léto 2020 

BOMBA Léto 2020

Závěrem BOMBA Silvestr 2019

Přiznám se, že když jsem viděl počet účastníků na BOMBA Silvestr 2019, měl jsem několikráte chuť to vše zrušit, jednou jsem to málem udělal, tlak od penzionu, kolik nás bude a jak to vlastně bude a co se bude dít, nebyl příliš příjemný, navíc jsem tomu věnoval tolik energie, že jsem si říkal, že to snad ani nemá cenu. Bylo mi jasný, že práce, kterou budeme muset odvést, tak bude úplně stejná jako, když pojede 50 dětí.

Asi jsme se nakonec rozhodl Silvestr udělat jenom proto, že jsem měl zaplacenou zálohu, a hlavně jsem nechtěl opakovat 3. běh Léta 2019, který jsem musel zrušit a budí mne to ze spaní ještě do teď. Akce byla sice „hodně“ prodělečná, ale nikomu jsme neublížil, ba naopak… teď, abych sháněl sponzory 🙂

Nicméně jsme si to užili na plný BOMBY a bylo to fakt skvělý, holky Peťulla, Romča a Helí tomu dávaly srdíčko a pod pevnou rukou hlavase, no možná to řídili spíše ony, a já tomu dával směr, prostě jsme se doplňovali a vše bylo zmáknuté. Děti měly BOMBA program a odměny jako vždy. Stihli jsme toho opravdu hodně Vánoce, Silvestr, kreativní činnosti, Olympiáda, kimovka, Snake, Štépovo vypečeniáda, Strašidelný dům – zde byl chtěl, ale hodně pochválit Romču. A další a další hry … nesmím zapomenout na užívání každého dne ve vířivce, rautu a ohňostroje na Silvestra.

Bylo toho opravdu hodně, děti byly super a jak jsem byl rozhodnutý, že už Silvestra nikdy neudělám, tak jsem nyní nerozhodný, protože to bylo moc příjemný, rodinný, společenský, hezký, zvládnutý, prostě BOMBA. Další povedená akce.

Chtěl bych ještě poděkovat holkám, že zvládli Silvestra 31.12. beze mne a to levou zadní a ještě si to náramně užily, taky to, že vyřešily jednu nepříjemnou událost, kdy musely volat na místo sanitku, když nebylo jednomu z dětí dobře a potřebovala odbornou lékařskou pomoct, ne naší vinou, vše dopadlo dobře.

Na závěr chci poděkovat těm, co dorazili, třeba jen pozdravit, nebo se zdrželi na pár dní a pomohli. Trochu mne mrzí, že si nenašlo cestu více lidí, ale atmosféru nám to rozhodně nezkazilo.

Všichni jsme si to užili a získali nové kamarády… Jo a to skoro nejdůležitější, je persoál Penzionu Kytlice U Skály, nechci mluvit o vedení, to ponechám bez komentáře, nakonec se vždycky nějak dohodneme a jsme za to rádi, ale chci z celého svého srdce poděkovat Pavlíkovi (místní správce, barman, holka pro všechno) a Stáničce. Byli jako jeden z nás, byli milí, pomáhali nám, zapojovali se, jako kdybych tam měl o dva lidi navíc. Co mi na očích viděli i to co neviděli, se vším pomohli a snažili se, abychom se měli skvěle a to se jim povedlo a za to velké díky, Penzion U skály má velké štěstí, že v jeho srdci jste vy dva! Bylo nám ctí a zase na další BOMBA akci.

S pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor a holky RPŠCH

 

💣BOMBA ❄️ZIMA🏂🎿 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ 

BOMBA Zima 2020

❗️💣Přihláška BOMBA Léto 2020💣❗️

 
 
Ježíšek ve spolupráci s členy BOMBA spolku v současné době obsadil 29 míst na 1. běhu - zbývá pouze 121 míst a na 2. běhu obsadil míst 15 - zbývá 135 míst. Asi to bude fofr, jste připraveni?
 
Přihlášky spustíme za pár okamžiků dne 19.12.2019 ve 20:00 hod. pod tímto odkazem:
 
 

Vážení rodiče a přátelé BOMBA tábora

 • Silvestr 2019, v termínu 28. 12. 2019 – 04. 01.2020, se uskuteční, přihlášeno je 9 dětí a stále se můžete přihlásit, vypadá to na pěkný rodinný tábor. Přihlásit se můžete zde
 • Zima 2020, v termínu 01. – 08. 02. 2020 , se uskuteční, je přihlášeno 6 dětí a stále se můžete přihlásit, vypadá to na perfektní lyžařskou školičku a rodinný tábor. Přihlásit se můžete zde
 • Přihlášení na BOMBA Léto 2020 pro členy bude spuštěno od 17.12.2019 od 20:00 hod., oficiálně pak budou přihlášky spuštěny dne 19.12.2019 ve 20:00 hod., kdo bude chtít vystavíme mu poukaz od Ježíška dětem pod stromeček, že jsou přihlášení na BOMBA Léto 2020. Budou dva běhy, oba dva budou v Pecce a to v termínu 27.06.2020 – 08.07.2020 (12 dní) a 08.07. – 18.07.2020 (11 dní). Kapacita obou běhů bude 150 míst. Bližší informace najdete na našich stránkách nejpozději do 17.12.2019 do 20:00 hod.
 • Jak se stát členem najdete zde. Pokud někomu, kdo je členem, nepřijde odkaz na přihlášku do 20:00 hod. dne 17.12.2019, kontaktujte nás!

Závěrem 4. BOMBA Mikulda 2019 s karnevalem

Máme za sebou 4. BOMBA Mikulášskou a díky prostorám, které jsme měli k dispozici od MC Koloseum a velmi příjemné provozní paní Silvě Vágnerové jsme, si myslím, posunuli Mikulášskou zase o level výše. A o to se snažíme, aby každá akce byla ještě lepší než ta před tím, abychom nezůstali na místě a neměli pocit, že se nikam neposouváme.

Dva měsíce to připravujete a pak je to za 4 hodinky pryč, a tak si vždycky říkám, stojí to za to! A odpověď je každý rok stejná, ano stojí! A to díky přátelům, kteří mi pomáhají a jsou součástí BOMBA akce, rodině, Vám rodičům, a hlavně kvůli těm úsměvům na tváři dětí a té radosti. Podíváte se zpětně na fotografie a vidíte, že jsme si to užili a nechali za sebou zase něco, na co děti budou vzpomínat a nebyl to zbytečný den. Naopak, byl plný radosti, zábavy a her a samozřejmě jsme společně s Mikulášem, čertem a andělem předali balíčky a dětem se zase připomněli, že je sledujeme a některé se musí polepšit.

Musím říct, že jsme zvládli 94 balíčku rozdat za 1 hodinu, a to je slušný výkon. Je to díky systému, který jsme zvolili a že si to holky v „ředitelně pekla“ dobře zorganizovaly - jako vždy.

Na příští rok jsme předběžně domluveni, že se sejdeme opět v MC Koloseum, kde se nám líbil přístup celého personálu, a veškerá komunikace s vedením restaurace byla na jedničku, velmi vstřícní a ochotní, navíc tam i dobře vaří a mají výbornou pizzu.

Budeme rádi za feedback (zpětnou vazbu), abychom mohli na sobě dále pracovat. A abychom měli od Vás info, co děláme dobře a co naopak ne. Do příště chceme zapracovat na druhém programu, který bude probíhat v době předávání balíčků, pro ty, co již balíček dostali a nemuseli čekat, než Mikuláš vše předá.

Fotografie z akce najdete na facebooku (www.facebook.com/bombatabor) nebo na našich stránkách BOMBA tábora (http://bombatabor.cz/cs/bomba-mikulda-2019/)

V nejbližší době nás čeká Silvestr 2019 (http://bombatabor.cz/cs/hlavni-stranka/akce/silvestr/), BOMBA Zima 2020 (http://bombatabor.cz/cs/hlavni-stranka/akce/zima/) a také přihlášení na BOMBA Léto 2020 (ještě před Vánoci), pojedete s námi?

Krásné a pohodové dny přeje Štěpa a BOMBA parta

4. BOMBA Mikulášská 2019 s karnevalem

😍Ceny pro 10 nej masek😍 Už máte pořádnou masku na 4️⃣BOMBA Mikulášskou🐵🐘🦄 #uz #zitra #bomba #bombatabor #mikulas #cert #andel #souteze #ceny #bombaden #disco #party

Francíkovo medailonek v BasketManii

 • sestřih 308. dílu pořadu ČT SPORT - BasketManie

 

💣BOMBA ❄️ZIMA🏂🎿 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣

 

Nyní se můžete přihlásit!

Francík - poděkování, je čas jít dál ...  

zasáhlo nás to všechny a dlouho to bude bolet. My jsme Francíka poznali na táboře v roce 2014, a hned ze začátku dělal radost dětem a vykouzlil neskutečně úsměvů na tváři dětí, ale i vedoucích a dokud mohl, nebyl k zastavení. Nebylo lepšího vedoucího a člověka, který žil pomáháním druhých. Bylo toho napsáno a řečeno už mnoho, slz bylo vytrysknuto nespočet! Je čas jít dál a dělat radost, tak jako to dělal Franc.
S Francíkem jsme se díky rodině, basketbalovým přátelům, vedení Slunety a všech kamarádů (500 – 700 lidí, co přišli na Slunetu zatleskat naposledy Francíkovi), rozloučili, jak jen nejlépe to šlo. Bolest nezmizela, ale je tu k tomu pocit, že lépe už to nešlo. Všechny nás to spojilo, bylo to silné, a bylo to tak - jak jsme France vnímali.
 
Tímto bych Vám chtěl jménem celé rodiny a nejbližších přátel poděkovat, že jste byli u toho, že jste dorazili, tleskali, vyvolávali Francíkovo jméno a rozloučili se s naším kamarádem Francem. Byl výjimečný, veselý člověk a zasloužil si takové rozloučení. Vzpomínejte na něj vesele, a nenechte jeho jméno zaniknou. Lidé žijí tak dlouho, dokud se o nich mluví.
 
Pokud budete chtít nějak pomoc, můžete přispět jakoukoliv částkou na zřízený transparentní účet (2301722372/2010). Sbírka vyvrcholí dne 28.12.2019 na akci Severská bitva – Francův memoriál, kdy výtěžek z akce bude věnován rodině.
 
My se pustíme po týdnu smutku také do práce.
 
Dorazte na Severskou bitvu, přispějte a mluvte o Francovi, zaslouží si to on i jeho rodina.
 
Měj se BOMBAŽRALOKU!
 

SBOHEM, kámo!

"Poslední potlesk pro France!" 

Organizační informace

 • Místo konání: SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 400 01
 • Vchod pro veřejnost, jako při basketbalovém utkání, otevírat se bude v 13.00 hod. dne 19.11.2019
 • Parkování v blízkém okolí na parkovacích místech, dorazte raději o 15 minut dříve
 • U vchodu budete navedeni rovnou na palubovku k pietnímu místu, kde se budete moc s Honzíkem rozloučit a položit květinu a dát do nádoby vzkaz pro Jášu, jaký jeho táta byl nebo, co jste s ním prožili
 • Poté budete usazeni na tribunu a po krátkém programu, bychom společně Francíkovi vzdali hold "potleskem"
 • Ukončením akce bude odnos rakve Čestnou stráží a odchod rodiny
Budeme rádi, když se společně s námi přijdete s Honzíkem rozloučit.
 
Upozornění: Rodina prosí o upuštění od kondolencí!
Dress code: Jako na basket, nebo jak to cítíte.
 
Dobré mít: Na papíře napsaný vzkaz pro Jášu, o jeho tátovi - pocit, heslo, příběh, a až bude Jáša větší, tak mu vzkazy maminka přečte, aby věděl, jaký jeho táta byl.
 

NEJ VEDOUCÍ FRANCÍK

S nejhlubším zármutkem, jménem rodiny a přátel, Vám bohužel musíme oznámit, že náš skvělý kamarád Jan Freiesleben prohrál svůj boj. 
 
Přijďte se s ním rozloučit, tak jak si zaslouží a dát mu "Poslední potlesk" na palubovce SPORTCENTRUM SLUNETA dne 19.11.2019 od 13 hod.
 • Rodina prosí o upuštění od kondolencí!
 • Dress code: jako na basket nebo jak to cítíte.
 • Vezměte sebou malý vzkaz pro Jášu, ať se dočte, jaký jeho táta byl.

Jsme připraveni! ))

BOMBA akce

Aktualizovali jsme naše stránky a v sekci Tábory/Akce (Informace k akcím) najdete veškeré informace k 4. BOMBA Mikulášský 2019 s karnevalem, k BOMBA Silvestru 2019 a k BOMBA Zimě 2020. Přihlášky spouštíme dne 10.11.2019 ve 20:00 hod., pro členy spouštíme přihlášky právě teď nebo v nejbližším možném okamžiku. 4 dny práce a ponocování, ale co, když to miluješ, není co řešit!

❗️Na co se těšit na BOMBA ZIMU 2019❗️ 

SkiResort Černá hora - Pec
➡️ ČERNÁ HORA
➡️ PEC POD SNĚŽKOU
➡️ ČERNÝ DŮL
➡️ VELKÁ ÚPA
➡️ SVOBODA N. ÚPOU
50 km sjezdovek na jeden skipas
🏤 Hotel HELA za hotelem sjezdovka se sedačkovou lanovkou, před hotelem zastávka skibusu, každý den můžeme být v jiném středisku, BOMBA lyžovačka
🥇 Večerní program, soutěže, ceny, diplomy, medaile
🐧 instruktor Štěpán Šlechta a další ... #bombaparta
_____________________________________
❗️Kapacita pouze 50 dětí❗️
▶️ 01.02. - 08.02.2020, Ústecké jarní prázdniny ◀️
💵 6500 Kč osoba 💵 pro členy 6300 Kč BEZ SKIPASU
◀️ Přihlášky od 10. 11.2019 ▶️
💣na www.bombatabor.cz 💣
 

❗️Na co se můžete těšit na Silvestra?❗️

🎄 Společné BOMBA Vánoce - přijde BOMBA Ježíšek
🎉 Silvestrovská párty s ohňostrojem
🥇 Celodenní program, soutěže, ceny
🐧 Karneval
🔦 Lampióny
🏝 Vířivka
🏤 Ubytování pouze v Penzion U Skály Kytlice
_____________________________________
❗️Kapacita pouze 35 - 40 dětí❗️
▶️ 28.12.2019 - 04.01.2020 ◀️
💵 4800 Kč osoba 💵 pro členy 4600 Kč
◀️ Přihlášky od 10. 11.2019 ▶️
💣na www.bombatabor.cz 💣
 

👺 Na co se těšit na Mikuláše? 👹

😈 Mikuláš, čert, anděl
💥 Velký a krásný sál MC Koloseum
👹 Karneval - vyhlášení nej masek
🎧 Disco Dj Fachy
🕹️ Program, soutěže a odměny
▶️ Promítání knihy hříchů
🎁 Překvapení, tombola
📸 Profesionální fotograf KH Photography
💣 BOMBA tábor - dětské tábory, z. s.
_______________________________________
▶️ 05.12.2019 v 16.30 hod. ◀️
🎧 MC Koloseum v Krupce 🎧
💵 100 Kč osoba 💵 kapacita 100 dětí
◀️ Přihlášky od 10. 11.2019, pro členy od 05.11.2019  ▶️
💣na www.bombatabor cz 💣
 

❗️🤩🚸Mikuláš, Silvestr, Lyžák...🤩😎🥳❗️

dne 07.11.2019 v 08.00 hod. budeme spouštět přihlášky pro členy spolku a 10.11.2019 ve 20.00 hod. spustíme přihlášení oficiálně, kdo nemá vyřízené členství, tak rychle vyřídit! Veškeré informace doplníme do 05.11.2019.

Závěrem EXPEDICE ECILTYK

BOMBA PODZIM 2019

 

S tebou mě baví svět a to doslova!

Stál jsem před rozhodnutím, po zrušení 3. běhu, zda v akcích BOMBA tábora pokračovat. Rozhodl jsem se, že ano, prodal jsem dům, abych uhradil dluh rodičům za neuskutečněný třetí běh, který je z 80 % uhrazen a zbytek bude uhrazen do konce listopadu. Se všemi rodiči jsem v kontaktu a tak celá situace bude vyřešena. Chápu rodiče, kteří byli naštvaní, a jsem rád, že se našlo plno rodičů, kteří to dokázali pochopit a počítají s námi i nadále, protože naše tábory jsou BOMBA.
 
Když tohle vše řešíte před Podzimním táborem, nejste úplně uvolnění a práce s táborem je pak daleko náročnější, když do toho napravujete ještě chybu z léta. Myslím, že i plno rodičů, čekalo, jak to vše dopadne. Mohu tedy říct, že to dopadne dobře. A pokud jsem se rozhodl, že budu pokračovat, tak naplno, protože to jinak neumím, a navíc mne podpořila moje rodina a zůstali jsme všichni spolu, což bylo velmi důležité a zato jim moc děkuji.
 
Téma „S tebou mě baví svět“ bylo použito hlavně kvůli cestě vlakem na tábor. Plánoval jsem to tři roky a protože byla pokaždé výluka, tak jsem to odložil. Letos výluka nebyla a když jsem objednával vlak na 16:55 hod. a skočila tam výluka, tak jsem málem rozkousal klávesnici a chtělo se mi děsně brečet, ČD mi řekli, smůla. Poté, co jsem se uklidnil, tak jsem zjistil, že vlak o hodinu později je již bez výluky a tak jsem start na Expedici ECILTYK posunul. Nemohu říct, že by mne ČD nějak překvapili, ale když jsem objednával místenky, tak mi napsali, že do Děčína místenky budou, z Děčína už ne a pokud se nám to nelíbí, tak nám zruší celou jízdu. Co máte dělat, když máte za zády celý tábor, jste prostě v pozici, že už to ani nevyřešíte a myslím, že s tím i počítají a nemají zájem Vám vyhovět.
 
Skoro už ani nešlo se nechat odradit a tak objednáno! Já jsem sice vlakem nejel, protože jsem převážel zavazadla dětí, ale už atmosféra na nádraží se mi velmi líbila, rád jsem viděl tváře rodičů, které nám děti posílají a to i o trochu déle, než jen u předání u autobusu. Někteří si s námi zazpívali, někteří viděli naší práci s dětma, jak se těší, jaký mají kamarády, měl jsem z toho velmi hezký pocit. Byl to výborný nápad a dětem se líbil, účel to splnilo. V Děčíne jsme sice neměli ve vlaku tolik prostoru, ale i tak to bylo BOMBA.
 
Téma tábora bylo jasné, děti jsme zatáhli do tématu komedie S tebou mě baví svět, asi každý Vám teď zazpívá min. refrén písničky, či nějakou hlášku z filmu, popovídá o kadibudkách a řekne nějaké slovo pozpátku. A myslím si, že vznikla i skvělá parta mezi dětmi, je to i tím, že děti jsou na podzimní tábor rozděleny do kmenů, aby týmy byly vyrovnané a tak se starší starají o mladší, kteří k nim vzhlíží a k tomu mají dva vedoucí, kteří pak dělají atmosféru v celém kmenu.
 
Když jedete s partičkou vedoucích na tábor, máte na starost je, oni zas děti. Tahle povedená partička, kterou jsem vybral, je to takové tvrdé jádro klubu – kotel, ultras, psal jsem to již minule, jsou jak neřízená střela a člověk je musí umět ukočírovat. Patřím nebo patřil jsem k nim, než jsem na sebe vzal veškerou odpovědnost na tábor, a vím, jaký to je a o co se snaží. Udělají pro děti maximum, ale nedají Vám nic zadarmo, pěkně Vás u toho potrápí. Oni se pak u toho náramně baví a vzniká pak na táboře BOMBA atmosféra a vy je musíte nechat si hrát, stejně jako děti. Vždy mi provádějí plno schválností a já je, zato miluji, někdy je musíte trochu usměrnit, ale většinou nevíte, zda se máte začít smát nebo být vážný, že už to přepískli. A říct jim: přátelé kamarádi, s Vámi, já jsem skončil. Jsou schopni se i v nnáročném programu naučit Slávistickou hymnu, změnit Vám profily na sociálních sítí s logem jmenovaného klubu, celou klubovnu a Vaše věci předělat na Slavii. Zavést hru TRUST! a hrát jí i při nástupu. Oni se tím pak baví děti a i dospělí a tím vznikne na táboře skvělá atmosféra.
 
Dětem jsme připravili bohatý program, tak jak je na našich táborech zvykem, přidali jsme losovací zařízení, a děti si tak za každou soutěž mohly vylosovat sladkost a na konci BOMBA párty, která byla parádní, hlavně pak diskotéka, kde jsme od 23 hod. přidávali písničku po písničce a disko trvalo další hodinu, kde se opět bavili děti i dospělí, a byla to po dlouhé době jedna z nejlepších diskoték.
 
Celou dobu byl na pozadí párty barevný nápis S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT a já si při té atmosféře a jak se tábor povedl, uvědomil, že jsme sice děti zatáhli do tématu komedie, ale povedlo se nám úplně něco jiného. Společně jsme se všichni bavili, vytvořili společně atmosféru, a název komedie jsme nejenom zahráli, ale dokázali jsme název vyplnit. Mohu říct, že s vedoucími a dětmi, na BOMBA Podzimu 2019, mě bavil svět a myslím si, že nejsem jediný, kdo řekne po podzimu, že ho v tu dobu BAVIL SVĚT.
 
Pořád tomu, nějak nedokážu uvěřit, jak to bylo BOMBA a jak jsme si to užili a děkuji všem, co mi pomohli. Děkuji patří všem vedoucím, návštěvám a také personálu penzionu, kteří to vše s námi prožívali a poskytli nám maximum k naší spokojenosti. A to už jsem taky psal, jsme divoká skupina, co udělá pro děti maximum, a být nám k ruce stojí plno sil a kompromisu a to Pavel se svým týmem hravě zvládl a moc děkujeme a těšíme se na Silvestra.
 
Tábor měl pro mne i jiné kouzlo a zrovna na tohle téma. Dostal jsem sebou poprvé Matese (Štěpu) bez přítomnosti maminky. A tak jsem měl na starost tábor, vedoucí a svého energetického synka. Občas mi tedy proběhl venku v ponožkách a neměl ani bačkůrky, ale zvládli jsme to spolu, a i Štěpánek si to užil a chce na další tábor.
 
Děkuji všem rodičům, dětem, vedoucím a personálu Kytlice – S VÁMI MĚ BAVÍ SVĚT!
 
A jsem rád, že jsem se rozhodl jít dál, protože to má smysl. A tak se uvidíme na dalších akcích: Mikuláš, Silvestr, Zima a Léto …
 
Expedice ECILTYK úspěšně ukončena, děkuji.
 
 

BOMBA vybíjená - každé úterý

Každé úterý od 17.30 hod. do 19:00 hod. na ZŠ Plynárenská (Prosetice) 

 

Sháníme pomoc pro naše cíle...

 

 

Starší příspěvky naleznete zde

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství zde!

Pravidelné akce: 

 • BOMBA vybíjená
 • každé úterý *20,- Kč/dítě 

Nejbližší akce: 

BOMBA Léto 2020 (Pecka)

 • 1. běh 27. 06. - 08. 07. 2020
 • 2. běh 08. 07. - 18. 07. 2020

Informace k BOMBA Létu 2020 zde!

Připravované akce: 

 

Sháníme pomoc pro naše cíle ...