PODZIM 2018

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

26. - 30. 10. 2018

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH BOMBA TÁBORA

BOMBA LYŽÁK 2019

POZOR! BOMBA! Už 01.10.2018 se spustí přihlášky na BOMBA ZIMU 2019. Na našich stránkách očekávejte v nejbližších dnech veškeré info o ceně, místu, instruktorech, podmínkách, kapacitě, myšlence, apod. ...

S pozdravem BOMBA tábor - instruktor Štěpán (Lyžařská škola SCOTT)

BOMBA  SOUTĚŽ 

Vyhlašujeme soutěž o nejlepší fotografii s BOMBA čepicí. Prvních 10 výherců získá zadarmo členství v našem BOMBA spolku se všemi výhodami (sleva na naše akce, přednostní přihlášení). A navíc první tři získají BOMBA DORT od naší Káji. Jak soutěžit a co proto musím udělat?
 
Podmínky soutěže:
 • být fanouškem naší stránky www.facebook.com/bombatabor
 • sdílet BOMBA SOUTĚŽ
 • umístit fotografii s BOMBA čepicí na svůj Facebook profil s hastagem #bombacepice
 • 10 fotografií s největším počtem „To se mi líbí“ (Like) – vyhrává zadarmo členství v BOMBA spolku na jeden rok v hodnotě 1.000,- Kč (Pokud výherce již bude členství mít, prodloužíme ho o jeden rok)
 • První 3 fotografie s největším počtem „To se mi líbí“ získají k členství navíc BOMBA dort od naší Káji. 
Soutěžit můžete nyní do půlnoci dne 10.10.2018, poté soutěž uzavřeme a vyhlásíme výsledky.
 
 
 

BOMBA PODZIM 2018 - S ČERTY NEJSOU ŽERTY - PLNĚ OBSAZEN! DĚKUJEME 

Přihlášení jako náhradníci ZDE!

PŘEJEME BOMBA ŠKOLNÍ DEN

A DĚKUJEME ZA SPOLEČNÉ ZÁŽITKY


 

Spuštění přihlášek BOMBA Podzim 2018

O půlnoci dne 01.09.2018 spouštíme přihlášení na BOMBA Podzim 2018 "S čerty nejsou žerty" Kapacita omezená, zbývá 63 míst... Stránky BOMBA tábora pro podzim byly aktualizovány, nejdete zde všechny potřebné informace.

 

Přihlášení od 01.09.2018 ZDE!

Závěrem BOMBA Léto 2018 - 2. běh

Po příjezdu z tábora jsem se musel pustit do přípravy BOMBA Podzimu 2018 „S čerty nejsou žerty“, na který se neskutečně těším a naplňuje mě to jít dál, další cíl, další motivace a to nemluvím o vysněném lyžařském kurzu, který připravuji. Měl jsem trošičku (toto slovo použito účelově, je to takový pozdrav na Moravu) času přemýšlet o hodnocení 2. běhu BOMBA Léta 2018. Ale ani tak jsem nevymyslel, zda je lepší mít dva běhy hned za sebou nebo s pauzou. Spíše jsem zjistil, že BOMBA tábor je BOMBA v každém termínu, ale musím přiznat, že je fajn začít a zakončit léto. Spíše mne to dovedlo k myšlence udělat třetí běh, ale na to je ještě brzy…

Musím říci, že začátek 2. běhu mě mile překvapil a dokázali jsme společně připravit dětem krásné přivítání, které jsme pustili i do světa živým vysíláním a myslím, že to bylo jedno z nejhezčích přivítání a rozdělení do oddílů, které jsme na táboře zažil a budu se snažit, aby se to stalo tradicí. Uvědomil jsem si, že dítě přijede do neznámého prostředí a než se vše organizačně vyřeší, tak je to celkem nuda a díky pěkné kulise, která zdobila tábor až do závěrečné BOMBA párty, to bylo příjemné a už na začátku si musely děti říkat, tak to bude asi fakt BOMBA.

Jak se tábor rozjel, tak se taky rychle zabrzdil, a to prostě musím zmínit. Máte na táboře 23 vedoucích, každý má svou funkci, k tomu máte 142 dětí a plno organizačních věcí, které se musí zařídit, aby se tábor rozjel. Jednou z věcí je zdravotní prohlídka. Vážení rodiče, tento odstavec:

Chceme Vás upozornit, že v „Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte“, které odevzdáváte při odjezdu na BOMBA Léto 2018 prohlašujete, že Vaše dítě nemá vši ani hnidy. Vzhledem ke špatným zkušenostem z minulých let si Vás dovolujeme požádat o důslednou kontrolu, zda Vaše dítě vši ani hnidy nemá. Výskyt vší je dle vyjádření hygienické stanice infekční onemocnění a tudíž důvodem pro ukončení pobytu Vašeho dítěte na BOMBA táboře a byli bychom nuceni Vás vyzvat, abyste si na vlastní náklady Vaše dítě odvezli z místa konání dětské rekreace nebo při zjištění výskytu mu vůbec nebude umožněn odjezd na BOMBA Léta 2018!

Nepíši, abych zabral volné místo ve formulářích, nebo se nějak chránil, píši to proto, že to dokáže zkazit celý tábor, nebo v nejlepším případě začátek tábora. Z mých zkušeností vím, že jsme od vší měli na táborech klid do doby, než nastala tzv. inkluze ve školství, díky tomu jsme doma a na táboře vši řešili několikrát. Na druhou stranu od konce školního roku uplynulo cca 6 týdnů. Stát se to může a převážně zato to dítě nemůže a je mi dítěte na táboře líto. Na řešení téhle situace není čas ani prostor a vedoucí a zdravotníky jsem na tábor nevzal kvůli tomu, aby vyčesávali a vybírali vši nebo hnidy a navíc hrozí, že se nám to dostane do tábora a celý tábor neřešíte nic jiného a místo, abychom si ho užili, řešíme vši a hnidy. Je tohle správné?! Zavolal jsem 5 rodičům, 4 z nich si na tábor přijeli, a na táboře dali vše do pořádku. Zařídili jsme jim oběd a vše bylo bez problému. A těmto rodičům, i když děti nebyly pořádně prohlídnuté a byly předány do našich rukou, děkuji za jejich následný přístup. Jedna maminka přijela a bez milosti svou dcerou ostříhala, musím říct, že této maminky si velmi vážím. Dceři to velice slušelo a maminka se nám omluvila a nechala nám v táboře malý dárek, jako pozornost a omluvu, děkujeme.

Pátá maminka přijela s velikým haló, po několika telefonátech, jak jsme nelidský a že se jedná o první tábor dcery a že jí způsobíme trauma a dokonce chtěla vidět vši, které jsme našli, a dotazovala se nás, zda je máme ve skleničce jako důkaz. Chci Vám vzkázat Milá maminko, doteď mne to nepřešlo! Stres a trauma způsobujete Vašemu dítěti pouze vy tím, že dceru v tomto stavu přivezete nebo odevzdáte na tábor. A pokud se Vám náš postup nelíbí, vyřiďte si to s dalšími 139 rodiči, kterým by děti přijely domů s hlavou plnou vší a hnid anebo jim to zkazilo tábor, protože bychom nedělali nic jiného, než vybírali vši a hnidy. Příště se taky může stát, že si uděláme prohlídku přímo u autobusu, nebude odjezd trvat 1 hodinu, ale 4 hodiny a do toho autobusu dítě nenastoupí i před dalšími rodiči.

A to mě vede k dalšímu zamyšlení, bude to nutné, nebo vy rodiče budete více zodpovědní. Myslím, že čekat 4 hodiny na parkovišti s dítětem před odjezdem, není moc BOMBA. Většinou býváte velice nervózní již po hodině!

Nic, se situací jsme se poprali, zabralo nám to asi den a půl, a během toho jsme pokračovali v naplánovaném programu. Tímto chci poděkovat všem vedoucím, kteří pomáhali s vyčesávání, a omlouvám se jim, že pro tuto práci jsme si je na tábor nevzal a i tak těm dětem chtěli pomoci.

RS Máj je krásný objekt a klobouk dolů, co pan Hanuš s objektem provedl a jak jej zrekonstruoval. Byl jsem totiž v tomto objektu před 14 lety poprvé jako vedoucí na táboře a před tím jako dítě. A velmi si Vážím člověka, který se o objekty stará a investuje do nich. Personál objektu se také snažil nám vyjít ve všem vstříc, i když, jak to tak bývá zvykem, u naší náročné skupiny, kde se pořád něco děje, jsme jim občas lezli na nervy, ale vše jsme si vždy ujasnili a určili si hranice a za mě jsem byl velice spokojen a tím bych chtěl personálu a panu Hanušovi velice poděkovat za poskytnutí objektu k realizaci našeho BOMBA tábora. RS Máj byl a je pro nás staré táborníky vždycky srdcovka a jsme rádi, že je v rukách pana Hanuše.

Na druhý běh jeli vedoucí, kteří byli na prvním běhu, nebo kteří jezdí od začátku na druhý anebo úplně noví. Každý z nich je osobnost a na táboře nechali vše, co v sobě měli á za to jim velice děkuji. Někteří mne možná rádi mají, někteří ne a rádi si o mě řeknou to své. Ani já nebyl jiný, když jsem na tábor jezdil jako vedoucí. Přijel jsem s prázdnou hlavou a věděl jsem, že si to na táboře užiji s dětmi, vedoucími a bude to nezapomenutelných 14 dní, ostatně jako každý rok. O hlavním vedoucím jsem si myslel své a vše bych udělal lépe a jinak. A ani nevíte, jak bych se rád vrátil do role vedoucího. Tím, že tábory pořádám, mám plnou hlavu starostí, jako hlavní vedoucí ztrácím přehled o dětech a místo řízení oddílu mám jeden dospělácký a řeknu Vám, že mám raději ten dětský kolektiv. Mezi mnou a některými vedoucími je rozdíl v tom, že jsem byl vždycky týmový hráč a do všech her zažraný a všude jsem chtěl být, a o nic jsem nechtěl přijít. Když se řešilo, kdo bude moderovat tuhle soutěž, tak já se hlásil, když se řešilo, kdo bude v porotě - já se hlásil. A ta iniciativa a týmovost mi tam prostě chyběla. To jsme si taky na jedné poradě vášnivě vysvětlili a myslím, že to nějakým způsobem zafungovalo anebo jsme si to aspoň měl myslet. Každý má své přednosti a chyby a pokud se z nás stane tým, který se nebude ohlížet za tím, co je špatně, ale jak to udělat lépe, nebo zaskočí za druhého, když mu to nedojde nebo to neudělá a bude myslet na tábor jako na celek, tak si myslím, že tato skupina má velkou šanci jezdit na tábory a těšit se jeden na druhého a může vzniknou takové to rodinné pouto a pořádná BOMBA parta. Tím nechci nijak srážet jejich práci, spíše tak k zamyšlení. Nakonec jako tým připravili dětem BOMBA konec prázdnin a tábor se povedl a jako kolektiv jsme se se vším poprali a dotáhli do úspěšného konce.

Nakonec i nyní si třeba teď někteří dospěláci uvědomují, co všechno na táboře zažili, hledají svůj kolíček, či se modlí, aby nikdo nezařval Torpédo nebo čekají, kdo přijde s hláškou: „Blbý, co?“ Jsou to věci, které nikde jinde jen tak nezažijete a budete na ně vzpomínat celý život a co na tom, že někdo měl větší pohodu a někdo se nezastavil. Užili jste si to, máte na to vzpomínky? Já ano a rád s Vámi zase pojedu a nejraději v podobném složení, kdy už i víme, co jeden od druhého máme čekat. Jsou to věci, které pochopíte až na táboře anebo po něm, že takové věci zažijete jen zde a s partou přátel, kteří ze sebe dělají všechno možné, aby vykouzlili úsměv na tváři dětí a udělalo nezapomenutelné prázdniny 140 dětem. A to se Vám milí vedoucí povedlo, a ať jsou mé nároky jakékoliv, splnili jste svou práci na jedničku a za to Vám vážně moc děkuji. A všech si Vás vážím, každého za něco jiného, ale hlavně jako celek, který se ke konci více semkl, a i když jsem pajdal o berlích a konec tábora jsem si s Vámi tolik neužil, zvládli jste to a udělali jste BOMBA tábor BOMBA táborem a můžete být na svou odvedenou práci náležitě hrdí.

Vzhledem k tomu, co jsem napsal, nemám v plánu vypichovat jednotlivce, ale rád se s Vámi sejdu jako s celkem na druhém běhu BOMBA Léta 2019.

To že byl tábor úspěšný, poznáte na konci tábora. Poznám to tak, že děti a někteří vedoucí pláčou, že je čas se rozloučit, někteří by chtěli zůstat. Dalším vodítkem jsou velice pozitivní vzkazy rodičů a poděkováním, které jsme  obdrželi. A posledním článkem je tohle zamyšlení, kdy Vám proběhne před očima celý tábor a mít jedno přání, tak byste se tam hned vrátili, akorát bez berlí.

Děkuji všem dětem a rodičům a přeji hezký zbytek prázdnin a těším se na další BOMBA společné chvíle.

S pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

 

BOMBA PODZIM 2018

Přihlášky pro členy spolku BOMBA tábor - dětské tábory, z. s. byly spuštěny, na stránkách v současné době pracujeme. Dne 01.09.2018 bude přihlášení spuštěno oficiálně... 

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ - BOMBA PÁRTY

Dnes 24.08.2018 máme před sebou závěrečnou BOMBA párty, poslední večer, vyvrcholení celého tábora. Od 20:00 hod. se pokusíme o živé vysílání, aby jste si to užili s námi. Tábor končí … (

Informace k odjezdu z BOMBA tábora

Příjezd z tábora do Mostu k zimnímu stadionu, ul. Rudolická 1700/2 bude dne 25. 08. 2018 ve 12:30 hod., do Teplic k fotbalovému stadionu FK Teplice, ul. Na Stínadlech (u rozbouraného zimního stadionu) je plánován příjezd na 13:00 hod. a do Ústí nad Labem v 13:30 hod., děti končí snídaní a odjezd bude v 10:00 hod. z objektu. Uvedené časy jsou pouze orientační!

Individuální odjezdy z tábora dne 25. 08. 2018 nejpozději do 10:00 hod. z objektu, nejlépe po snídani, po 09:00 hod.

Dnes máme BOMBA Vánoce - ŽIVE VYSÍLÁNÍ

Kolem 20:00 hod. bude živé vysílání. Vše připravit je náročné a proto je možné, že vysílání začne o něco později, děkujeme za pochopení. Včera jsme měli noční hru a tak fotografie za včerejšek dodáme až po dnešním programu. 

Živé vysílání najdete na Facebooku www.facebook.com/bombatabor 

FORMULE - ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ!

Dne 14.08.2018 od 15:00 hod nás čeká hra s názvem "Formule." Jedná se o první mezinárodní závod, v kterém BOMBA děti změří své síly s dětmi z Číny, které se za námi přijedou podívat. Plánujeme na tento čas udělat živé vysílání, aby jste mohli být u toho a doufáme, že nás na dálku podpoříte. Budou i medaile 🙂 Živé vysílání bude spuštěno na naší stránce facebooku, odkaz zde:  www.facebook.com/bombatabor.

 

KONTAKTY BOMBA LÉTO 2018 - 2. běh RS PLASY

Hlavní vedoucí Štěpán Šlechta 607 987 056

 

 

Přípravy BOMBA Léto 2018

Makáme na tom, a už se na vás moc těšíme...

 

Odjezdy autobusů

Přípravy na tábor vrcholí, my už jsme skoro připraveni. Bedýnky k autobusům jsou nachystané a děti v nich najdou i sladkosti na cestu. Na místech odjezdu autobusů hledejte tyto bedýnky a naše vedoucí v červeném tričku (v Teplicích v červeném a tyrkysovém tričku) s BOMBIČKOU a úsměvem na tváři. Prosíme o pečlivé prostudování informací k odjezdu (mít všechny dokumenty, léky, mít přesně 220,- Kč na výlet). A připomínáme, že pokud někdo z účastníků, nemá České občanství, je nutné, aby sebou na BOMBA táboře měl občanský průkaz (je-li členem Evropské unie) nebo cestovní pas. K odjezdu se pokuste dorazit min. o 30 minut dříve, v uvedený čas by se již mělo odjíždět. Pokud je někomu špatně v autobuse, prosíme, aby dostal před odjezdem cca 30 minut Kinedryl. V případě potřeby zasíláme kontakt na vedoucí odjezdů:

 • Ústí nad Labem - Kája Straková, tel. č. 739 774 583
 • Teplice, Most, Žatec - Mačima Lenka Jirsová, tel. č. 774 223 996

Adresa pro zasílání pošty:

 • info@bombatabor.cz – email vytiskneme a dáme dětem, do předmětu piště jméno dítěte
 • Rekreační středisko Máj, Peklo 393, Plasy 331 01 (2. běh)

Novinky:

Dění na táboře a fotografie můžete sledovat každý den na stránkách BOMBA tábora v rubrice novinky www.bombatabor.cz/cs/novinky dále také na Facebooku www.facebook.com/bombatabor nebo www.facebook.com/groups/59099716958/

info k odjezdu

POZOR! ZMĚNA ČASŮ ODJEZDU!

Odjezd na tábor:

II. běh: 11. 08. – 25. 08. 2018

Dne 11. 08. 2018 z Ústí nad Labem, z Teplic a z Mostu nebo individuálně, dle vyplněné přihlášky

 • Z Ústí nad Labem dne 11.08.2018 v 12:00 hod. z parkoviště u zimního stadionu ul. Masarykova 232/974
 • Z Teplic v 12:30 hod. od stadionu FK Teplice, od rozbouraného zim. stadionu
 • Z Mostu v 13:00 hod. od zimního stadionu, ul. Rudolická 1700/2

Individuální příjezdy jsou možné od 14:30 hod. do 15:30 hod. dne 11. 08. 2018 do objektu:

 • Rekreační středisko Máj, Peklo 393, Plasy 331 01, GPS: 49°94'03.936"N, 13°37'40.350"E

Návštěva Pecky a pana Huška

SICE KONSTELACE HVĚZD NENÍ NYNÍ NAKLONĚNA, ABYCHOM SE DO PECKY VRÁTILI, ALE PAN HUŠEK JE V NAŠICH SRDCÍCH POŘÁD 😍💣😉

Členství v BOMBA spolku se vyplatí!

BOMBA PODZIM se blíží...

V současné době máme 25 členů...

Být členem našeho spolku se vyplatí. A to z mnoha prostých důvodů:

 • Budu se moct přihlásit přednostně
 • Nemusím se tedy bát, že se na mě nedostane
 • Žádný čekání do půlnoci na přihlášku
 • Budu mít na akci slevu (členství se mi vrátí - součet slev za akci)
 • Nikdy o nic nepřijdu

Všechny informace najdete zde...
 

Vše o členství ve spolku

 

BOMBA PODZIM 2018

S ČERTY NEJSOU ŽERTY

A je to tady! Samé přehlídky, parády, vycházky, … V minulém roce jsme se pustili hned do srdcovky "Ať žijí duchové" a ani letos o podzimních prázdninách v termínu od 26. - 30. 10. 2018 nepolevujeme a pouštíme se do další, která je známá snad všem generacím a měl by jí znát každý. Postavy jako Petr Máchal, princezna Angelina, princezna Adélka, Dorota Máchalová, Lucifer, čert Janek (Vraník), čert Drápal, Anna Máchalová, Kníže, správce a další zaručují podzim plný princezen, čertů, vojáků, knížat a vtipných hlášek z pohádky, která neodmyslitelně patří ke každým Vánocům a je v naší paměti a srdcích. 

Na BOMBA podzim se budete moct přihlásit od 01.09.2018, členové od 28.08.2018, na našich stránkách. Pozor, kapacita na Podzimní tábor je omezená, cca 75 dětí. Pojedeme opět do Penzionu U SKÁLY, kde bude ubytování pro nejmenší v penzionu a pro větší ve vytápěných chatkách. Odkaz na objekt zde!

V programu určitě najdete knížecí bál (maškarní), kde tématem bude peklo (čertíci) a knížectví (princezny). A samozřejmě závěrečnou pekelnou BOMBA párty.

šlechtic: Já to řeknu tatínkovi a ten vám vyhlásí válku!

kníže: Co budeme dělat?
správce: Ještěže máme silné vojsko. Zítra máme přehlídku.
kaprál: Cože máme?
správce: Přehlídku.
kaprál: Máme, máme přehlídku.
správce: Přijďte se podívat.
kaprál: Já příjdu.

Už se moc těšíme, užívejte prázdniny a nepropásněte přihlášení, bude to fofr, přihlášky spouštíme o půlnoci, tedy v 00:01 hod. dne 01.09.2018. Bližší informace dodáme postupně, máme před sebou ještě BOMBA Léto 2018 - 2. běh.

Vedoucí BOMBA Léto 2018 - 2. běh

Chtěl bych to udělat nějak slavnostně, mám z toho řešení velkou radost a těším se na to, zároveň mne to dojímá... Jsou jako rodina a lepší bychom nenašli, znají tábor, mají to srdíčko a již několik let nám pomáhají, ať už si to uvědomují či nikoliv... Budu rád, když jejich pozici v nejstarším oddíle někdo zastane, ale nyní je ten čas...

Situace tomu pomohla, a já si myslím, že to bude nezapomenutelné Léto 2018. (Pauza na utření čeho si mokrého na tvářích...😭)

Vážení rodiče, přátelé a kamarádi,

představuji dlouholeté přátelé, pomocníky, členy BOMBA rodiny a nyní... 🎉🎉🎉

VEDOUCÍ NA 2. BĚHU BOMBA LÉTA 2018

BARUŠKU ŠTĚRBOVOU & HONZÍKA MELUZÍNA

BOMBA ZIMA 2019

BOMBA tábor pořádá svůj vůbec první zimní tábor, na který se připravuje již několik sezón a nyní nastal ten správný čas... Termín od 23.02. - 02.03.2019 Ski areál Paseky nad Jizerou, Penzion SOKOL ... Lyže, prkno, profesionální instruktoři a známí lidé z BOMBA tábora zaručuje BOMBA jízdu na svahu i mimo něj... ) Kapacita omezená 60 míst. Bližší info bude doplněno...
 
S pozdravem BOMBA tábor - instruktor Štěpán (Lyžařská škola SCOTT)

BOMBA Léto 2018 - 1. běh

BOMBA Léto 2018 – 1. běh

První myšlenka, která mne letos napadá je, že je úplně jedno, kde jste, ale důležité je, s kým tam jste a co proto chcete udělat. Já za tábor byl nejméně třikrát dojatý. Poprvé, když jsme se sešli na první nástupu a vlajka BOMBA tábor stoupala vzhůru a začala vlát a já si v rychlosti přelétl celý ten rok, kolik to stálo práce, kdy jsem musel hledat nový objekt a dát dohromady novou partu, nebo jí významně doplnit, a nyní stojím uprostřed tábora, kolem sebe mam BOMBA lidi a kolem nich 140 dětí… až tady jsem si uvědomil, že jsem to zvládl a tábor může začít.
 
Podruhé to bylo, když na BOMBA Vánoce, na kterých bývám dojatý už jen z principu, že je to pro děti BOMBA a dostanou dárek a všichni večeříme jako rodina, tak jsem dostal od 8. oddílu video s fotografiemi, jak šel čas s mou oblíbenou písní. Do toho mne objali naše velké děti, kteří budou příští rok mezi námi vedoucími a sami byli dojatí.
 
No a potřetí na posledním nástupu, tam jsme si asi dojetí předávali s 8. oddílem navzájem.
 
Ze začátku mne mrzelo, že nepojedeme ve stejném složení, protože někdo nechtěl, nemohl, nebo si chtěl jen odpočinout. Ale měl jsem štěstí, šťastnou ruku, nebo cokoliv, každopádně děkuji za vedoucí, nyní kamarády a přátelé, které jeli. Sedli jsme si, a tábor šlapal, máme nové přátelé a rozhodně se nevidíme naposledy. A jsem rád, protože se ta naše rodinka zase rozrostla. Když bych měl někoho z nováčku pochválit tak asi všechny. Každý odvedl maximum a za to mu moc děkuji. Ze stálé party bych chtěl pochválit asi nejvíc Andy, která byla u všeho a bylo znát, že do toho jde! A samozřejmě Káje, která tam opět málem nechala duši, ale té holce to prostě nevymluvíte…
 
Mne osobně se objekt RS Babočka líbí, všichni jsme byli pohromadě a věděli jsme o sobě. Přišlo mi, že i děti mají mezi sebou lepší vztahy a byly hodnější. Nástupy mezi chatičkami a kolem příroda je také k zamyšlení. Je pravdou, že zde nebyli úplně sportoviště, na které jsme byli zvyklí, ale to jsme zvládli vyřešit. První dva dny jsme měli problém s kuchyní, která následně na sobě zapracovala a jídlo bylo také v pořádku.
 
Co se týče personálu, jak to říct, když na sebe narazí skupina, které chce dodržovat nějaké věci, na kterých si chtějí lpět a skupina lidí, která je připravena pro BOMBA děti udělat maximum, tak se to vždy bude trochu tlouct, ale po ujasnění nějakých pravidel si myslím, že se obě strany rozešly v míru a každý dokázal ustoupit. Neměl bych problém se sem vrátit, ale rozhodně by to chtělo ujasnit si pár věci… Ať tak nebo tak, my jsme si to udělali BOMBA a stejně tak i dětem.
Jsem rád, že se nám nestal žádný úraz a všechny děti jsme vrátily v pořádku, plné zážitků a šťastné.
 
Užili jsme si to do poslední chvíle, a prožili jsme to všichni společně, bylo to pro mne velmi výjimečné a jsem rád, že se to vše tak sešlo, že mohu s radostí, a přitom být pyšný, co jsme dokázali, ukončit 1. běh BOMBA Léta 2018 a všechny ty BOMBA zážitky si zas v sobě uchovat.
 
Děkuji všem dospělákům, Vám rodičům a nejlepším dětem na světě, a díky skoro dospělákům Meluzkovi, Barče, Avatárkovi, že jste splnili svou roli mezi dětmi a budeme se na vás těšit na naší straně.
 
Nesmím zapomenout na podporu mé rodiny, která letos byla větší než kdykoliv jindy a jedno velké díky patří rodině Hobstíků a Sedláčků, kteří jsou tu vždy, když je potřeba a nikdy neuhnou!
 
Přeji krásný zbytek prázdnin a třeba na 2. běhu BOMBA Léta 2018
 
S pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor
 

Kontakty na vedoucí autobusů

 • Teplice: Fachy a Kačaba, tel. 608 665 755 nebo 607 060 707 (autobus jede z tábora rovnou do Teplic, předpokládaný odjezd v 10:00 hod.)
 • Ústí a Děčín: Kája a DeeDee, tel. 739 774 583 nebo 731 603 482 (autobus jede z tábora do Děčína a poté do Ústí nad Labem, předpokládaný odjez v 10:00 hod.)
S pozdravem BOMBA tábor
 

Závěrečná BOMBA párty

Dnes závěrečná BOMBA párty ve 20:00 hod., pokusíme se o ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ na stránkách www.facebook.com/bombatabor

Informace k odjezdům

Příjezd z tábora do Děčína na parkoviště TESCA, ul. Ústecká bude dne 13. 07. 2018 v 10:30 hod., do Ústí nad Labem k zimnímu stadionu je plánován příjezd v 11:00 hod. a do Teplic v 11:30 hod., děti končí snídaní a odjezd bude v 10:00 hod. z objektu. Uvedené časy jsou pouze orientační! 

Individuální příjezdy jsou možné od 10:00 hod. do 11:00 hod. dne 30. 06. 2018 do RS BABOČKA. Odjezdy z tábora pak 13. 07. 2018 nejpozději do 10:00 hod. z objektu, nejlépe po snídani, po 09:00 hod.

Formule  - ŽiVÉ vysílání

Dnes od 20:00 hod. bude Formule, pokusíme se Vám opět zprostředkovat živé vysílání, které najdete na stránce Facebooku www.facebook.com/bombatabor
 
 

Dárek od 8. oddílu Vánoce 2018

Aktuální fotografie z tábora, naleznete mimo jiné i zde:

novinky

 

KONTAKT NA HLAVNÍHO VEDOUCÍHO

Vážení rodiče,

pokud budete něco potřebovat v rámci prvního běhu a organizace tábora, obraťte se prosím na hlavního vedoucího Honzu Sedláčka, tel. č.:

723393714

BOMBA LÉTO ZAČÍNÁ

Všechny děti dorazily do tábora v pořádku, počasí nám přeje a tak jdeme na to! Jsme hrozně natěšení. Děti se právě soukají do chatiček a pak je čeká obídek, odpoledne seznámení s táborem, zdravotní prohlídka a slavnostní nástup, večer výroba vlajek. Děkujeme všem rodičům a příznivcům za hladké předání dětí a my si to jdeme užít... BOMBA Léto 2018 startuje, tak na nás myslete a sledujte nás na Facebooku (www.facebook.com/bombatabor) nebo na našich stránkách.

Váš BOMBA tábor

Informace k odjezdu se Vám ukážou po kliknutí na obrázek

Odjezdy autobusů

Přípravy na tábor vrcholí, my už jsme skoro připraveni. Bedýnky k autobusům jsou nachystané. Na místech odjezdu autobusů hledejte tyto bedýnky a pak naše vedoucí v tyrkysovém nebo červeném tričku s BOMBIČKOU a úsměvem na tváři. Prosíme o pečlivé prostudování informací k odjezdu. A připomínáme, že pokud někdo z účastníků, nemá České občanství, je nutné, aby sebou na BOMBA táboře měl občanský průkaz (je-li členem Evropské unie) nebo cestovní pas. K odjezdu se pokuste dorazit min. o 20 minut dříve v uvedený čas by se již mělo odjíždět. V případě potřeby zasíláme kontakt na vedoucí odjezdů:

 • Teplice - Kája Straková, tel. č. 739 774 583
 • Ústí nad Labem, Děčín - Radka Beranová, tel. č. 777 234 580

Adresa pro zasílání pošty:

 • info@bombatabor.cz – email vytiskneme a dáme dětem, do předmětu piště jméno dítěte
 • Rekreační středisko BABOČKA, Krásné Pole 29, Chřibská 407 44 (1. běh)
 • Rekreační středisko Máj, Peklo 393, Plasy 331 01 (2. běh)

Novinky:

Dění na táboře a fotografie můžete sledovat každý den na stránkách BOMBA tábora v rubrice novinky www.bombatabor.cz/cs/novinky dále také na Facebooku www.facebook.com/bombatabor nebo www.facebook.com/groups/59099716958/

 

Český rozhlas Sever 88.8 FM

Mediálním partnerem BOMBA Léta 2018 je rádio Český rozhlas Sever, který naladíte na FM 88.8, děkujeme.

BOMBA TRIČKA JSOU HOTOVÉ <3

Mezinárodní den dětí

Dnes mají svátek všechny děti, a my všem dětem přejeme jen a jen to nejlepší a ať si to dětství užijí a nikam zbytečně nespěchají. A jako dárek všem „našim“ dětem, které se zúčastní BOMBA Léta 2018 dáváme jako dárek „1000 BOMBÁČŮ“ jako startovní BONUS na našem BOMBA táboře.

Tak vše nejlepší děti a už se na vás moc a moc těšíme. S přáním hezkého dne BOMBA tábor

NEJ VEDOUCÍ 2017

V anketě pro NEJ vedoucího vyhrála Helča (Helena Sedláčková) a Franc (Jan Freiesleben). Gratulujeme a těšíme se na snídani do postele. Já hlasoval pro oba, jsem jejich příznivcem a tak si také nechám přinést snídani do postýlky.

Ještě jednou gratuluji, s pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

Den matek ... <3

Přejeme vše nejlepší všem maminkám, které se staraly nebo starají o nás "děti" a děkujeme, že Vás máme... <3 🌺🌷🌼🌻🏵️🌹🌸💐

*BOMBA TRIČKA 2018*

Objednávky triček pouze do 20.05.2018, cena 250,- Kč/1ks.
Objednávky zde!

VOLNÉ MÍSTO!

Na 2. běhu BOMBA Léta 2018 v termínu 11. - 25. 08. 2018 se nám uvolnilo místo.
Přihlášení zde!

BOMBA zpráva - Zuzanka Okurková

Dne 28.04.2018 kolem druhé hodiny ráno se manželům Terezce a Tomášovi narodila malá Okurka Zuzanka, s výškou 50 cm a váhou 3,6 kg. Maminka i Zuzanka jsou v pořádku a malý Davídek tak má malou sestřičku. Gratulujeme a přejeme BOMBA život Zuzance a celé rodince.

Jupí, další BOMBA přírůstek 🙂

 

KiK textil a Non-Food spol. s r. o.

KiK textil a Kik - facebook

Chceme vřele poděkovat společnosti KiK textil, která nás opět podpořila sponzorským darem ve výši 5.000,- Kč na nákup zboží v prodejnách KiK textil. Jsme moc rádi, že jste nás podpořili a můžeme Váš dar použít na našem BOMBA táboře a díky Vám vykouzlíme úsměv na dětských tváří.

Mockrát děkuje, jste BOMBA!

Platnost lékařského posudku o zdravotní způsobilosti dítěte

Vážení rodiče,

novelou zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví (zákonem č. 202/2017 Sb., který mění zákon o specifických zdravotních službách) došlo s platností od 1. 11. 2017 k očekávané změně v platnosti lékařského posudku o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na škole v přírodě či zotavovací akci na dobu dvou let místo dosavadního jednoho roku. Tento posudek je v platnosti po celou dobu, pokud nedojde ke změně zdravotního stavu dítěte.

V praxi to znamená, že platný je posudek i dříve vystavený a jeho platnost se počítá od data vystavení. Platnost = datum vydání + 24 měsíců. Důležité je, aby posudek byl platný po celou dobu tábora. Pokud jedete na 1. běh BOMBA tábora je platný posudek s datem vydání od 14.07.2016. Pokud jedete na 2. běh BOMBA tábora je platný posudek od 26.08.2016.

Pokud takový posudek máte, nemusíte již navštívit lékaře a my posudky budeme akceptovat.

S pozdravem BOMBA tábor

"Nej vedoucí 2017" a snídaně do postele!

Do 20.05.2018 můžete hlasovat pro svého oblíbeného vedoucího z BOMBA tábora. Hlasovat můžete každý týden jednou. Jedná se o prestižní anketu mezi vedoucími, vítěz ankety získá titul nejlepšího vedoucího za rok 2017 a právem tak bude moct nosit BOMBA tričko s nápisem "NEJ VEDOUCÍ 2017" Vyhlašovat budeme nej vedoucí a nej vedoucího. Anketa byla založena od našich počátku a takto to dopadlo v minulých letech:

 • Rok 2014 - Andy a Hobstík
 • Rok 2015 - Andy a Jéňa
 • Rok 2016 - Peťula a Franc
 • Rok 2017 - ?

 A jak to dopadne letos? Je to ve Vašich rukou!

A POZOR!

NEJ VEDOUCÍ 2017 PŘINESE VĚEM SVÝM PŘÍZNIVCŮM JEDEN DEN NA TÁBOŘE SNÍDANI DO POSTELE! TAK POKOM CHCETE SNÍDANI AŽ DO POSTÝLKY? Hlasovat můžete nyní v pravém sloupci nebo po kliknutí na odkaz níže ...

Nej vedoucí 2017

Sháníme pomoc pro naše cíle...

 

 

Starší příspěvky naleznete zde

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství zde!

Nejbližší akce:

 • BOMBA Podzim 2018


Přihlášení zde!

Připravované akce:

 • 3. BOMBA Mikulda 2018
 • BOMBA Lyžák 2019, termín 23.02. - 02.03.2019

Sháníme pomoc pro naše cíle ...