Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH BOMBA TÁBORA

Přihlášky na BOMBA Podzim 2019 pro členy spuštěny!

"S tebou mě baví svět - expedice ECILTYK"

Podzim 2019 Podmínky Organizační info Program

BOMBA Podzim 2019 - přihlášení od 25. 08. 2019, pro členy spolku od 20. 08. 2019

 • Kapacita 70 míst - přihlášeno 14, volných 56 míst

Informace k BOMBA Podzimu 2019 zde!

Přihlášení na BOMBA Podzim 2019 zde!

Přihlášení bude aktivní od 25.08.2019.

BOMBA PODZIM 2019

 • už se na tom pracuje
 • přihlášky 25.08.2019 pro členy 20.08.2019
 • termín 25. - 30. 10. 2019
 • cena 3.800,- Kč pro člena 3.600,- Kč
 • Penzion U Skály Kytlice

 

Předběžný plán BOMBA tábora 2019/2020

Závěrem BL 2019 - 2. běh

Asi celý dojem z 2. běhu ovlivnilo zrušení 3. běhu. Před začátkem 2. běhu jsem musel rodičům oznámit, že nezvládám 3. běh udělat, a přitom jsem se musel soustředit aspoň na ten druhý. Chci poděkovat lidem, kteří to chápali, a nedělali to ještě těžší, než to bylo, i když reakce rodičů, kterým se to nelíbilo chápu a respektuji a v plno věcech mají pravdu, udělal jsem chybu, kterou musím napravit, a ještě jednou se všem omlouvám. Samozřejmě i konec 2. běhu byl v myšlenkách, dát to vše dohromady, ale to byly pouze mé pocity, nikoliv lidí a dětí na 2. běhu.

Trochu pro představu, jak to s lidmi je, a možná mi to potvrdí Ti, co s lidmi pracují. Tábor nedělám pro zisk, jsme spolek, který je založen, aby dělal radost dětem, rodičům a těm, co se na tom podílejí, nikoliv za účelem zisku, a tak vedoucím nenabízím kromě ubytování, stravy, dopravy a malé mzdy (spíše kapesného) nic než dobrý pocit a plno zážitků, které stojí plno úsilí, fyzických i psychických sil. A tak nemůžete nikoho nutit, a musíte spoléhat, že jej to samo dostane a bude chtít ten člověk sám od sebe a vy ho můžete maximálně vést. Někdy se dostane do situace, že potřebujete vedoucího, někdo Vám odpoví na inzerát nebo článek na facebooku a vy vlastně berete člověka, kterého vůbec neznáte. S lidmi jsem měl problém i před začátkem druhého běhu. Možná je to i tím, že mám vysoké nároky nebo jsem pravdomluvný a práci v týmu si představuji jinak, a nějakým lidem to ublíží a řeknou si, že to nemají zapotřebí a příští rok už nejedou. V zápalu boje jsem i nějakým lidem křivdil a ublížil a mám se plno věcí ještě učit.

Před táborem jsem sháněl ještě dost vedoucích, hodně mi pomohla Peťulla, která sehnala Alici a Romču, Michal sehnal Jardu, a tak jsme se dávali dohromady, na jaře sehnal igi Jerryho a ten vzal svého syna Martina. A tak se to dávalo dohromady. Já jsem ještě prosil Kocoura jestli nechce jet, Koziho přemluvil, když se zrušil třetí běh, aby jel na druhý a pak jsem sehnal jednoho kluka (záměrně píšu jednoho, nechci jmenovat) z Ústí a jednoho z Prahy, kteří celou dobu komunikovali a ujišťovali mne, že pojedou. Jeden se přestal ozývat tři dny před táborem, a tak jsem vzal Baxe (17 let) z řad dětí, aby nám pomohl. A ten druhý se ozýval ještě den před odjezdem a v den odjezdu, jako by se po něm zem slehla, ani jednomu nepřeji nic špatného a doufám, že jsou v pořádku a jednalo se pouze o jejich morální selhání. Trošku to tak naštve, řešíte problém s třetím během, lidi, a tak se to všechno kupí… Sice jsem si párkrát zanadával, při zrušení třetího běhu pobrečel, ale co naplat… Víte, že další děti zklamat nemůžete!

Na tábor jsme tedy vyrazili s pár zkušenými lidmi (Peťulla, Kačka, Kája, Kozi, Kocour, igi, Stóža, – který byl až od půlky, a já) a sebou jsme měli nováčky (Jerry, Marťas, Michal, Jarda, Spůďa, Léňa, Bax, Romča, Alice, Anička), kteří BOMBA tábor neznají. První problém chybějícího vedoucího jsme vyřešili tak, že Michal, Jarda a Marťas zastali funkci, jak vedoucího, tak i sporťáka a měli v tak náročném programu dvou roli, nic jednoduchého. Poprali se s tím velmi dobře a moc jim za to děkuji.

Na Peťullu jsem hodil Kačenku, je to diabetik 1. typu, a já jsem neměl vůbec představu, co to vše obnáší, a i když jsme měli s rodiči Kačenky několik schůzek, až na táboře se ukázalo, jak moc je to náročné. Když jsem se o tom rozhodoval, vyhrálo srdce, aby si to i takové dítě užilo tábor s ostatními dětmi a že se pokusíme to zvládnout. Rozhodnutí nelituji, protože to Peťulla s Kačenkou zvládla a mohla si to s námi užít, cíl se tedy díky Peťulle podařilo dosáhnout. Lituji Peťully a velice se ukláním, jak to zvládla a to i s prvním oddílem, kde byly další mrňata, které potřebovaly péči. Oddíl měla dohromady s Kačkou a obě si sáhly na dno sil, protože, jsme měli opravdu malé děti a dostával jsem to od nich sežrat. Musím se nad tím zamyslet a udělat nějaké opatření na další akce. Všech rodičů, kteří posílají malé děti na tábor, myslím tím věk 5 – 7 let, se ptám, zda je dítě samostatné, oni řeknou, že ano a do hloubky to neřeším. Je asi potřeba si tu samostatnost trochu více rozvést. Potřebujeme, aby dítě, které s námi jelo na tábor, mělo základní hygienické návyky, to znamená, že si umí samo vyčistit zuby, samo si došlo na toaletu a taky si umělo samo utřít zadek, dále je potřeba, aby umělo dát špinavé prádlo do pytle a vzít si čisté. Další věcí je asi kapesné pro malé děti. Je známo, že nemají o penězích představu a tak kapesné má u sebe na přání rodičů oddílový vedoucí. Několikrát jsem byl u toho, kdy postupně přišlo za Kačkou cca 10 dětí, že chtějí penízky, na žvýkačku, na lízátko a jednalo se řádově o 10,- nebo 20,- Kč. Většinou to chtěly na takový ten točivý automat, kde Vám vypadne žvýkačka, hopík nebo sliz. Vysvětlujte dětem, že nemá drobný nebo, že dnes ne… Asi by to chtělo u těch menších kapesné v mincích.

Jsou to takové poznatky, které jsem sám viděl, a nebo jsem je dostal od holek, které mi to právem předhazovaly a já věděl, že mají pravdu. Rozhodl jsme se jim věnovat tento odstavec, kde jim chci velice poděkovat, že to zvládly až do konce, udržely nervy a o děti bylo na 100 % postaráno. Navíc dokázaly s 1. oddílem vyhrát celotáborovou hru. Myslím, že mne zachránilo před ukamenováním to, že přijel na druhý týden Stóža a holkám pomohl. Peťullo a Kačko velice Vám děkuji za Vaší práci u 1. oddílu a fungování na táboře a veliké díky posílám i od rodičů Kačenky, které jsme umožnili si užít tábor jako ostatním dětem. Uvidíme, jak na tom Kačenka za rok bude a jaké bude složení vedoucích, a i když vím, že to není moje zásluha, ale Peťully, hřeje mne to u srdce, že se to zvládlo i když nato nejsme přizpůsobeni. Děkuji.

Co se týče ostatních vedoucích, viděl jsem na nich snahu a ta je velice důležité, můžete dělat chybky a plno věci se dá vysvětlit, ale když tam není nadšení a chuť, tak to nepůjde a lidi, co na tábor jeli to nadšení a snahu měli. Zjišťovali postupem na táboře, že je to náročné, ale ty děti to ocení, a stojí to zato! A tak bych chtěl všem poděkovat, že to nevzdali a že jeli až do konce. A moc bych si přál, aby se podobná parta objevila pospolu i na dalších akcí, sehráli se a mohli jsme si to společně užívat společně s dětmi. Příští rok z nich bude už zkušený tým a zbyde i čas na blbosti mezi vedoucími.

Samostatná kapitola patří také Káje, která za mne vzala funkci hlavního vedoucího, když mi nebylo dobře a zvládla to s přehledem, a když bych věděl, že by dokázala své síly rozložit na celý tábor, což také neumím a jedu až na dno, s klidným svědomím a vědomím, bych jí svěřil funkci hlavního vedoucího na celý běh. Je z ní již vůdce, kterého má každý rád a byla by také člověk, za kterým by lidi šli a udělali by pro ní první poslední, jako to bylo za mé indispozice. Kája si vlastně kromě pekařky, vedoucí 2. oddílu, bankéřky, moderátorky, organizátorky dala i funkci hlavního vedoucího a jsem rád, že takového člověka mám v týmu, i když si to nezasloužím, je to anděl.)

Co se týče tábora, tak jsem velice spokojen. Vyšlo nám počasí, které nemůžeme ovlivnit (děkuji sílám, které nám to dopřály), a tak jsme zvládli vše, co bylo na programu. A i když jsem měl novou partu, tak jsem je vůbec nešetřil a nandal jsem jim, jako by byli zkušený tým a poprali se s tím velice dobře. Třeba den: dopoledne sporty, pak koupání, discomarathon, noční hra, noc mimo tábor! Nebo výlet, grill párty, letní kino (kde jsme s Peťullou museli se Štěpou k lékaři a konec grill párty a letní kino bylo na našem novém týmu, který vedla Kája).

Vedoucí šli do všeho a děti se bavily. Kromě zranění Koziho (ale on má furt něco, když to není zlomený nos, byl to zas prst) jsme neměli žádný úraz, neřešili jsme žádné složité zdravotní problémy a náš zdravotník igi, to měl vše pod kontrolou, a tomu také velice děkuji.

Chtěl bych ještě poděkovat Líbě, která nám na začátek přijela pomoct, Vendelínovi (alias Paprika), který nám pomáhal a samozřejmě veškerému personálu a návštěvníkům Rekreačního areálu Pecka, kteří s námi měli trpělivost a starali se o nás jako o vlastní. Děkuji návštěvám, které dorazily a pomohly nám.

Mne osobně se tábor líbil a jsem spokojen, jak to vše proběhlo, do budoucna bych si přál, aby z vznikajícího týmu, který letos byl, byl ještě větší tým, bojovali jeden za druhého a vytvořila se tak parta, která se bude společně těšit na další akce.

To že se tábor povedl, poznáte jednoduše na posledním nástupu a odjezdu. Bylo to opět dojemné, bylo plno slziček, obejmutí a krásných slov a BOMBA gesta (když Vám oddíl vytvoří plakát, že Vás má rád a všichni Vás obejmou, k nezaplacení). Jedno z gest bylo i zakoupení telefonu od 7. oddílu jedné kamarádce z oddílu, která měla ještě tlačítkový telefon a nemohla si s nimi dopisovat v oddílové skupině v appce, vydražen byl za 558.000 Bombáčů.

Vím, že mám myšlenky teď úplně jinde, musím vyřešit 3. běh, udělat podzim a další akce, abych svou chybu napravil a dál jsme mohli rozdávat radost, ale vzkazy, které rodiče na facebooku posílají Vám tu sílu dodají a vy chcete jít dál, i když to není ideální a hvězdy, které mi byly nakloněny, jsem si odklonil a bude mne to stát možná i to nejdražší na světě, tak i ten boj nevzdám a doufám, že ostatní také ne, protože to stojí za to!

Byla to BOMBA a děkuji všem!

Odjezd!

Autobusy vyrazily dle plánu ... jeden autobus jede rovnou Teplice, druhý Ústí a pak Teplice, tak se nelekejte v Teplicích, že tam nebudete mít děti, přijedou druhým busem...

Informace k odjezdům!

Příjezd z tábora bude dne 10. 08. 2019:
 • do Ústí nad Labem k zimnímu stadionu je plánován příjezd na 17:00 hod.
 • do Teplic v 17:30 hod.,
děti končí obědem a odjezd bude v 13:30 hod. z objektu. Uvedené časy jsou pouze orientační!
 • individuální odjezdy z tábora pak dne 10. 08. 2019 nejpozději do 13:30 hod. z objektu, nejlépe po obědě po 12:30 hod.
 
Děkujeme, byla to BOMBA!

 

BOMBA Vánoce - živé vysílání

Dnes budou BOMBA Vánoce a pokusíme se o živé vysílání cca ve 20 hod. ... 🍾🎄🎄💣

Důležité kontakty a odkazy 2. běh

Hlavní vedoucí: Štěpán Šlechta, tel. 607987056

Zdravotník: Radek Ignác, tel. 723 275 766

Vedoucí autobusů Teplice: Petra Kolářová, tel. 777 956 186

Vedoucí autobusů Ústí nad Labem: Jan Meluzín, tel. 774 412 927

Pokud Vás zajímají fotografie a dění z tábora, tak budeme fotografie dávat na facebook na našich stránkách www.facebook.com/bombatabor když to okolnosti dovolí, pokusíme se z některých akcí zprostředkovat i živé video. Pokud nemáte facebook, nevadí, budeme fotografie dávat i na naše webové stránky www.bombatabor.cz/cs/novinky ale živé video z tábora sem dávat nebudeme. O živém videu Vás budeme předem informovat, ale může se stát, že to uděláme náhodně a proto je dobré být fanoušky na facebooku.

Další důležitou věci je pošta pro děti, tu můžete zasílat na adresu Rekreační areál Pecka, č. p. 205, 507 82 Pecka u Nové Paky. Při korespondenci piště vždy nejdřív BOMBA tábor a pak jméno dítěte, někdy nejsme v areálu sami a lépe se nám pošta třídí, děkujeme. Ale také k nám na email, kdy email vytiskneme a předáme dětem na nástupu, který je většinou v 17:30 hod. a proto je dobré elektronickou poštu zasílat do 17:00 hod., předáváme i v sobotu a v neděli…  Do předmětu emailu piště jméno a příjmení dítěte! Také je velice oblíbené u rodičů a dětí zaslání onlinepohlednice, je to velice jednoduché. Pořídíte fotku, napíšete text, pohlednici zaplatíte kartou a pohled je na světě. Bližší info naleznete zde:

https://pohledniceonline.cz/

Sestava na 2. běh BOMBA Léta 2019

Dobrá zpráva, tým na 2. běh je kompletní... 19 - 20 dospělých

Zrušení 3. běhu!

Vážení rodiče a přátelé,

moc se omlouvám, ale přecenil jsem své síly a schopnosti, a ač to bolí, a velice mě to mrzí, rozhodl jsem se zrušit třetí běh BOMBA Léta 2019 v termínu 14. - 24. 8. 2019. Jsem přesvědčen o tom, než-li udělat špatný tábor s nedostatkem lidí, času a energie, je lepší jej zrušit. Uvědomuji si, že Vám tím nastanou komplikace, s kterými jste nepočítali a ještě jednou se omlouvám. I tak pevně věřím, že mne z části pochopíte.

Vám rodičům, kterých se to týká, byl zaslán omluvný email s dalšími důležitými informacemi.

Ještě jednou se mnohokrát omlouvám, s pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

BOMBA Mikiny 2019! Možnost vyzvednutí!

Mikiny máme doma (Teplická 190, Teplice) a tak si je zájemci, kteří si je objednali, mohou vyzvednout... Nejlépe po tel. domluvě na tel. č. 607 987 056

Závěrem BOMBA LÉTO 2019 - 1. běh 

Letos začnu trochu netradičně, a to tím, že bych chtěl poděkovat vedoucím 1. běhu za energii, nasazení a čas, který dětem a táboru obětovali. Zjišťuji totiž, že je rok od roku těžší sehnat vedoucího s dobrým srdcem a se sklony k sebedestrukci. První, co vedoucí musí splňovat, je, že sami v sobě musí najít chuť trávit své volno, dovolenou, prázdniny na táboře. Když tohle rozhodnutí učiní, musí počítat s tím, že kromě dobrého pocitu z radosti dětí, dobré party vedoucích a psychického odreagování je čeká fyzická likvidace, nedostatek spánku, zdravotní problémy, překonání svých morálních hodnot, někdy sáhnutí na dno svých možností a sil, teda aspoň na BOMBA táboře, protože program je opravdu náročný, a ne každý to ustojí. A tihle lidé do toho jdou, kvůli mě a hlavně těm dětem, a vlastně prakticky za nic. A tak chci vedoucím, co jezdí, vzkázat, jak si jich vážím a mám je rád. Každý z nich je jiný, nejsou dokonalí, ale dohromady jsou celek a tvoří BOMBA partu, když jsou pospolu, jsou jako živel, a člověk je musí zvládnout ukočírovat, což Honza, hlavní vedoucí, zvládl, a všichni jsme si to tak s dětmi užili na maximum. A líbí se mi, jak už se známe, a navzájem se doplňujeme. O to víc mne pak mrzí, když vedoucí na táboře nebo těsně po něm onemocní a tábor je dostane.

Tábor také určují děti, jaká se utvoří parta u těch nejstarších oddílů, která pak pomáhá k celkové atmosféře tábora a řekl bych, že 6. a 7. oddíl vytvořil dobrou partu. Zážitků s dětmi na táboře máme plno, některé Vás pobaví, některé Vás dostanou, někdy Vás dostane celá atmosféra a někdy prostě i dojetím pláčete, takhle silný to někdy je! Letos o tyhle situace taky nebyla nouze, ale jedna nás dostala přeci nejvíce.

Píše se poslední večer BOMBA tábora dne 12.07.2019 a právě probíhá BOBMA Párty, kde děti utrácejí BOMBÁČE a ty nejlepší věci se draží. Po několika vydražených kuřatech, dortech, mikinách, hračkách, pizzách přichází na řadu mobilní telefon SAMSUNG Galaxy A10, vyvolávací cena 200.000 BOMBÁČŮ! Ze zadní řady se ozývá nabídka 300.000 BOMBÁČŮ, na kterou již nikdo nereaguje a tak 300 tis. poprvé, podruhé a potřetí, prodáno! Pro telefon si přicházejí 4 kluci, fotbalisti, do kterých byste to nikdy neřekli (MC, Behi, Doubis, Náca), a volají si k sobě Fílu, kterému sdělují, že se mu složili na telefon, protože má starý a rodinná situace neumožňovala pořízení nového! A tohle Vás dostane. Přiznám se, že mám slzy i teď, co vy?

V nejstarším oddíle nám končí díky dosažení 18-ti let Adriana Straková a Dominik Krutil. Na táboře jsme se s nimi nestačili pořádně rozloučit, tak bych jim chtěl alespoň touhle cestou poděkovat a kdo ví, třeba se příští rok objeví na druhé straně barikády, když budou ochotni akceptovat první odstavec tohoto psaní.

Na táboře jsme zvládli udělat vše, co jsme potřebovali a program, který byl předem stanovený jsme splnili. Díky změnám počasí jsme aktivity občas přehazovali, ale počasí k nám bylo shovívavé, a tak jsme nakonec vše dodělali, a dokonce jsme si přidali i navíc. Počasí se měnilo, a tak jsme na táboře měli i jednodenní virózu, která si myslela, že nás dostane, ale nevěděla, že narazí na Líbu, která jí nedovolí se mezi nás tolik dostat. A tak jsme dali i tohle, což bylo asi nejdůležitější. Zdravotnice to avšak stálo plno sil, a dostalo je to taky. Viróza byla v malém množství, a tak nebylo potřeba přistupovat k jiným než interním opatření.

Jako vše má svůj konec, tak i 1. běh BOMBA Léta 2019 a na konec se já těším nejvíce. I když člověk nemá dostatek sil, je tu cíl, a člověk čeká, jak děti na konci budou reagovat, zde zjistíte, zda se tábor povedl. Jakmile vidíte slzavé oči dětí, že je konec, každého jak se loučí a říká, že příští rok určitě zase jede, po táboře se na Facebooku objeví děkovné a pochvalné komentáře a přijdou i emaily s feedbackem od rodičů. Tak vlastně až tady zjistíte, že se tábor povedl a ta práce měla smysl.

Nutné podotknout, že jsme neměli skoro žádné úrazy a návštěva hygieny dopadla také na jedničku. Personál v Pecce se o nás staral BOMBOVĚ jako vždy a už se do Pecky těšíme na druhý běh.

Děkuji všem dětem, rodičům, vedoucím, personálu Pecky a těším se na příště. Přeji hezký zbytek prázdnin a samé další BOMBA zážitky.

S pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

DNES BUDE ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ!

Poslední večer máme BOMBA párty, a kolem 20:00 hod. máme v plánu spustit živé vysílání.
Tábor končí …
 
 

INFO K ODJEZDU!

 • pojedeme dle plánu
Příjezd dne 13. 07. 2019 do Ústí nad Labem k zimnímu stadionu je plánován na 17:00 hod. a do Teplic v 17:30 hod., děti končí obědem a odjezd bude v 13:30 hod. z objektu. Uvedené časy jsou pouze orientační!
 
Odjezdy z tábora pak dne 13. 07. 2019 nejpozději do 13:30 hod. z objektu, nejlépe po obědě po 12:30 hod.
 
S pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

BOMBA Léto 2019 začalo!

Děti dorazily autobusy v pořádku do tábora a my jim můžeme udělat BOMBA prázdniny, dnes začínáme HAWAI PARTY a pokusíme se o živí vysílání mezi 20.30 hod. - 21.00 hod. na našich facebookových stránkách www.facebook.com/bombatabor buďte u toho!

BOMBA sestava na 1. běh * BOMBA Léto 2019*

Andy, Francík, Helča, Helí, Kačaba, Fachy, Fríďa, Barča, Avatárek, Štěpa, Kapr, Jéňa, Kája, Verča, Šála, Léňa, Líba, Hynek, Janča

Prosíme o zaslání všech plateb, děkujeme ...

BOMBA MIKINY 2019

Prodlužujeme objednávky do 24.05.2019

Spustili jsme objednávky mikin! Objednávky budou spuštěny do půlnoci 24.05.2019 a cena 1ks je 500,- Kč. Děkujeme a těšíme se na Váš zájem.
 

Podpora dětem s CDG Syndromem

 

 

Hledáme vedoucí, 18 +, brigáda

Pokud splňuješ podmínku 18 let, rád/a pracuješ s dětmi a v kolektivu, miluješ akci, nesnášíš nudu a chceš být u něčeho, co má smysl, tak si náš člověk! Uvítáme i skupinu kamarádů. Naše motto: "Everything I do I do for Kids!" Sháníme vedoucí/ho na BOMBA Léto 2019 v termínu 27.07. - 10.08.2019 (Pecka) a 14.08. - 24.08.2019 (Plasy). Bližší informace po emailu: info@bombatabor.cz nebo na tel. č. 607987056.

Neboj se ozvat! Těšíme se, s pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

BOMBA LÉTO 2019

Aktualizovali a uveřejnili seznamy na Léto 2019, kde místa rychle ubývají:

 • 1. běh - obsazen 130 míst!
 • 2. běh - přihlášeno 118, volných 12 míst
 • 3. běh - přihlášeno 104, volných 36 míst

Informace k BOMBA Létu 2019 zde!

Přihlášení na BOMBA Léto 2019 zde!

DEN VÍTĚZSTVÍ!

Čest památce všem zesnulým a obětem války, jejich rodinám a blízkým... Chtěli bychom tento svátek pojmou také jako den, kdy si máme uvědomit, že život máme jenom jeden, je to dar a je potřeba nepřestat bojovat, i když už nevidíte cestu a nebo už nemůžete!

Chtěli bychom popřát vítězství lidem, kteří svádějí úplně jiný boj a to se zdravím.

Nedávno jsme se totiž dozvěděli, že jedna maminka od našeho dlouholetého účastníka, kamaráda, má rakovinu a podobně je na tom dítě, které se mělo zúčastnit tábora, ale maminka jej musela odhlásit z důvodu nálezu nádoru v hlavě (mozku).

Nejen oni, ale plno ostatních, budou svádět svůj nejdůležitější boj ve svém životě a my jim přejeme VÍTĚZSTVÍ. Máte naší plnou podporu a když bychom pro Vás mohli něco udělat, uděláme!

Vyhrajte a bojujte! BOMBA tábor

Sháníme pomoc pro naše cíle...

 

 

Starší příspěvky naleznete zde

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství zde!

Nejbližší akce: 

 • BOMBA PODZIM 2019
 • termín 25.10. - 30.10.2019 (Kytlice)

Připravované akce:

 • Mikulášská 2019
 • termín 07.12.2019
 • Silvestr 2019
 • termín 28.12. 2019 - 05.01.2020 (Pecka)
 • Lyžák 2020
 • termín 01.02. - 08. 02.2020
 • Léto 2020
 • 2. běhy

Sháníme pomoc pro naše cíle ...