Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH BOMBA TÁBORA

Přihlášení na BOMBA Léto 2021

Obsazeno!

Přihlášky na 💣☀️BOMBA Léto 2021💣☀️ spuštěny, je obsazeno 185 míst ze 185. Seznam přihlášených najdete zde:
 
Děkujeme za přízeň všem přihlášeným.
 

☀️💣BOMBA LÉTO 2021💣☀️

⛺️ 03. - 17. 07. 2021
➡️ Rekreační areál a kemp Pecka
🎽 BOMBA triko zdarma 🆓
🤸‍♂️ pouze jeden běh - kapacita 190 dětí‼️
📅 přihláška 15.12.2020, pro členy 08.12.2020
 
 
 

BOMBA INDIÁNSKÉ Velikonoce 2021

Nový termín: 30.03. - 04.04.2021 Velikonoce

👣Stále se můžete přihlásit - volná místa pro indiány🐾👀💣

 

Nový termín: 30.03. - 04.04.2021 Velikonoce

👣Stále se můžete přihlásit - volná místa pro indiány🐾👀💣

🚸💣Úterní BOMBA vybíjená zrušena💣🚸

Omlouváme se všem našim kamarádům a příznivcům Úterní BOMBA vybíjené, ale v současné době nelze vybíjenou realizovat. Pokud by se situace změnila, budeme vás informovat. BOMBA Úterní vybíjená je zrušená až do odvolání. Děkujeme za pochopení, moc nás to mrzí.
 
S pozdravem Štěpa a celý BOMBA tým vybíjené 🏐🤾‍♀️

Indiánský BOMBA podzim 2020

BOMBA INDIÁNSKÝ podzim 2020

přihlášky spouštěny!

Závěrem BOMBA Léto 2020

Než vůbec tábor začal, stalo se toho hrozně moc, a tak jsem si vlastně přál, aby byl tento den a vše jsme měli úspěšně za sebou. A je tady! Uf! Byla to obrovská práce, než kdy jindy!
 
Kdy tábor začíná a končí? Pro někoho den příjezdem a odjezdem, vlastně skoro pro všechny, ale ve skutečnosti začíná někdy v listopadu a končí, ještě pořádně neskončil, musím vyřešit ztráty, doplatit faktury, zálohy apod. Poté tábor skončí a může se chystat podzim, který se chystá už teď. Rezervaci jsem potvrdil před třemi týdny a dnes jsem měl první telefonický rozhovor s mým kamarádem Hobstíkem, zda s ním mohu počítat, a sdělil mi, že ano, což mi opět dodalo trocha chuti a začínám vymýšlet, jak to uděláme…
 
Už začátek příprav byl pochmurný, kdy nám navždycky odešel hlavní motor zábavy, nezapomenutelný, úžasný, skvělý, a teď i po táboře mohu říct, nenahraditelný „Francík.“ Každý to z nás prožíváme po svém a plno z nás stále pláče.
Změnil jsem své rodinné poměry a rozhodl jsem se jít za svým životním štěstím. Děkuji Helí, že to se mnou vše dala a byla u mne, když jsem potřeboval obejmout či povzbudit, nebo nakopnout…
 
Když se vše rozběhlo, přišel COVID, nemohu říci, že bych to nějak prožíval, ale dalo by se říci, že jsem tábor neřešil do té doby, než se něco rozhodne. A pak na všechno bylo málo času, bylo to ve spěchu a vlastně jsem tábor udělal za měsíc a půl. Už ani nevím, zda jsem se těšil, nebo jak jsem k tomu přistupoval, ale pamatuji si moment, který mne postavil zpět na nohy a rozhodl jsme se, že to dám jako vždycky!
Bylo to v době, kdy jsem přemýšlel nad dárkem pro děti a vymyslel jsem BOMBA šátek, a k realizaci mi pomohli úžasné maminky, babičky a kamarádky BOMBA tábora – Monika Kantoříková, Maruška Kantoříková, Monika Humlová, Kateřina Zajíčková a pomohli by i další … Společně domluvily, objednaly, nastříhaly, zapošily a předaly mě jako hotový výrobek, který šel rovnou do reklamní agentury k tisku. Udělaly 18 vlajek a cca 400 šátků, a to ručně na stroji doma nebo v pracovně, po práci či při práci, ve dne či v noci. A letos jsem ten tábor musel udělat a dotáhnout do konce kvůli nim, děkuji ze srdce za tu energii a sílu, díky Vašemu dobrému skutku, aktivitě a ujištění, že dobří lidé prostě ještě jsou, jsem se opět mohl rozběhnout, nadechnout.
 
Tábor se neuvěřitelně najednou blížil, sestava na 1. běh byla celkem vyřešená, ale na 2. běh skoro vůbec, díky Símě (vedoucí 2. běhu – 4. oddíl), která sehnala plno svých kamarádů a Ti zas další jejich kamarády, Maru Kantoříkové, která zase vzala svou kamarádku, a rozhodla se při šití šátků, že pojede. Díky rumu doma na zahradě, kdy Divoch slíbil, že pojede a taky Meluzkovi, Spůďovi, Helí a Barče Štěrbové, že zůstali na oba dva běhy, byl vyřešený i druhý běh. Nakonec to dopadlo, asi tak jak mělo, bylo kolem toho plno zařizování, telefonování, domlouvání. Někteří nakonec odřekli, nebo nezvedli telefon a dělali, že vlastně nejsou, ale i přesto všechno, bylo dost vedoucích. Třeba Kateřina Petrásková řekla, že pojede den před odjezdem.
 
A tak najednou přišel den balení a odjezdu a já s Helí, Elí a Štěpou jsme vyrazili. Asi dva měsíce jsem řešil, zda Štěpu vůbec budu mít, což mne stálo taky plno sil a chuti. Nakonec jsem se těšil, ale věděl jsem, že to bude hodně práce. Už před odjezdem jsem musel vyřešit odjezdy na 1. a 2. běh, rozdat věci k odjezdu. Několik hovorů jsem měl s Líbou (zdravotnice – 1. běh), jak vše uděláme v době COVIDU. Plán byl, chuť taky, tak jedem. Hrozně jsem se na všechny těšil a měl velké očekávání.
 
Byli jsme na táboře a začal ten frmol, nedal jsem den fóra jako dřív, a tak jsme byli uhonění hned na začátku. Ale jako vždy jsme to dali. Rozhodla zkušenost, celý běh se tím tak nějak nesl. Chvílemi to vypadalo, že se nic neděje, taky mě to někdy rozčilovalo, a najednou BUM – BUM a ono to vždycky dobře dopadlo. Každý z lidí, i když na ně někdy nadávám, tomu táboru dává něco svého, ale letos to nějak zůstalo víc skryto. Tábor si děti užily, a dopadl, tak jak měl se vším všudy. Kapřík nám vymyslel úžasný výlet a i díky němu jsme si užili „Vodní BOMBY“. Možná to cítím jenom já, měl jsem na starosti Štěpulu, chodil jsme na porady nepřipravený asi stejně jako vedoucí, že to nějak dopadne, a tak jim asi nemám, co vyčítat, jen mám dojem, že jsme se nesrovnali s tím, že nám chyběli dva lidé, kteří táboru dodávali rytmus, šmrnc a zábavu. O Francíkovi jsem mluvil, že je to nenahraditelná, bolestná ztráta, a Andy, která z pracovních důvodů jet nemohla, je další nenahraditelnou bytostí, která byla potřeba. Trochu jsem doufal, že nás to spojí více, jak jindy, ale nestalo se. Možná jsem to měl táhnout já, jako dřív s Hobstíkem nebo Pištou, ale netáhl. Je jen na nás, jak se s tím do budoucna popereme. Možná, kdyby byl tábor 14 dní, tak se to vrátilo do starých kolejích, po svatbě na nástupu, začala být celkem i sranda.
Udělal jsem i chybu, že jsem udělal 1. oddíl o 24 dětech, a oddělal jsem hned dvě vedoucí, ale děkuji holkám Kačí a Helí, a vedoucím, co pomáhali, že to nakonec zvládli. Na druhý běh jsem se již poučil a udělal to jinak a sedlo si to. Taky jsem asi, ne úplně dobře rozdělil funkce, což bylo zapříčené i tím, že každý na tábor dorazil jinak, ale všichni se s tím poprali a zvládlo se to. Jsem poučen do příště.
 
Celkově se 1. běh velice povedl, udělali jsme všechno, co jsme chtěli. Neměli jsem žádné velké úrazy a vše jsme dokončili. Díky zkušenosti vedoucích tábor klapal a děti mají další nezapomenutelné zážitky. Děkuji moc Libušce, že se o nás starala a že do toho všeho vůbec šla.
 
Možná i stárnu, ale nechával jsem si sílu na 2. běh, výměna dětí a vedoucích proběhla v blesku rychle a než jsme se rozloučil s dětma, byly zde nové. U vedoucích to samé, navíc tito vedoucí, neměli zkušenosti, ale měli zase chuť a možná i ze začátku více energie. Začátek byl chaotický, pršelo, děti přijížděly, čekaly, co se bude dít. Kufry do chatek, děti ke krbu. Děti z jídelny do autobusu, no byla to celkem sranda, když jsme se rozjeli, a ubytovávali jsme se, tak chlapeček skočil z palandy na postel a roztrhl si kůži na holeni, tak že autem do nemocnice. No začátek vrzal, ale rozjížděl se a vypadalo to celkem dobře. Mladé tváře si vzali pod křídla „Meluzka, Štěrbis, Spůďa“, hodně nám pomohl Fachy s Kačabou, kteří zůstali déle a Kája. Čekal jsem od zkušenějších více aktivity, ale asi každému po několika dní na táborech již docházeli pomalu síly a dělali, co mohli. S nováčky jsme řešili pár věci, některé příjemné, některé méně, ale zase to všechno dobře dopadlo. Velké díky Kačce „Zajíc“ a Kačce „Fachy“, které ty mrňouse zvládly úplně bezvadně. Divoch ve svých letech předvedl zkušenost a smysl pro humor a Maru s Majdou, na které byl spoleh. Prostě si to zase nějak sedlo a dopadlo to dobře. Pobrečeli jsme si na posledním nástupu a máme plno zážitků. Mladí ze začátku dodalo táboru energii, jako za našich let, ale taky jim rychle došla. Byly jsme více odolnější, ale na tom třeba ještě zapracujeme. "igi" byl základní kámen, a když ne, tak ho Kája nebo někdo jiný zastoupil, díky kámo... !
 
Stalo se toho mnoho, a vše to dobře dopadlo, a jsem pyšný na to, co jsme společně dokázali, i když si plno lidí neuvědomuje, co za tím vším je práce, energie a odhodlání. Děkuji všem, co se na táboře jakýmkoliv způsobem podílejí, fandí či nás s úsměvem sledují. Opět jsme to dokázali přes všechny životní překážky, smutné i veselé.
 
Na žraloka Francíka stejně nikdy nezapomeneme, a moc bych si přál, aby nás to opět více spojilo a neřešili jsme blbosti, protože na světě jsou důležitější věci a Vážili jsme si jeden druhého, mám Vás prostě rád, i když mě začínáte … (Zlatíčka).
 
Děkuji Helí, a všem, že to se mnou zase dali a udělal dětem BOMBA Léto 2020. Každý jsme tam nechali kus sebe a udělali maximum pro děti a o tom je BOMBA tábor. Ti co nevěděli už vědí, jak je to náročné a jak to bolí, ale stojí to za to.
 
Tahle zpráva bude asi jenom pro ty, co to dočetli do konce. Přes všechno to dobré jsem se rozhodl udělat BOMBA tábor, pouze pro zábavu jako byl dříve a omezit tak akce, které budu dělat. Tak, aby byly s láskou a chutí. BOMBA tábor s pravidelností bude dělat podzimní BOMBA tábor, Mikulášskou a 14 dní BOMBA léta (pouze jeden běh), důvodů to má plno, čas, energie, neustále hledání vedoucích, apod.
Děkuji za pochopení a za důvěru, bylo to opět BOMBA!
 

Sháníme pomoc pro naše cíle...

 

 

Starší příspěvky naleznete zde

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství zde!

Pravidelné akce: 

  • BOMBA vybíjená
  • každé úterý *20,- Kč/dítě 
  • zrušeno do odvolání!

Nejbližší akce: 

INDIÁNSKÉ Velikonoce 2021

  • změna termínu 30.03. - 04.04.2021

Informace Velikonoce 2021 zde!

Připravované akce: 

  • BOMBA podzim 2020 - přesunuto na Velikonoce 2021
  • Mikuláš 2020 (5.12.2020) - zrušeno
  • BOMBA Velikonoce 2021 (30.03.-04.04.2021)
  • Léto 2021 (3.-17.07.2021)

Informace Léto 2021 zde!

Sháníme pomoc pro naše cíle ...