Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH BOMBA TÁBORA

Sestava na 2. běh BOMBA Léta 2019

Dobrá zpráva, tým na 2. běh je kompletní... 19 - 20 dospělých

Zrušení 3. běhu!

Vážení rodiče a přátelé,

moc se omlouvám, ale přecenil jsem své síly a schopnosti, a ač to bolí, a velice mě to mrzí, rozhodl jsem se zrušit třetí běh BOMBA Léta 2019 v termínu 14. - 24. 8. 2019. Jsem přesvědčen o tom, než-li udělat špatný tábor s nedostatkem lidí, času a energie, je lepší jej zrušit. Uvědomuji si, že Vám tím nastanou komplikace, s kterými jste nepočítali a ještě jednou se omlouvám. I tak pevně věřím, že mne z části pochopíte.

Vám rodičům, kterých se to týká, byl zaslán omluvný email s dalšími důležitými informacemi.

Ještě jednou se mnohokrát omlouvám, s pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

BOMBA Mikiny 2019! Možnost vyzvednutí!

Mikiny máme doma (Teplická 190, Teplice) a tak si je zájemci, kteří si je objednali, mohou vyzvednout... Nejlépe po tel. domluvě na tel. č. 607 987 056

Závěrem BOMBA LÉTO 2019 - 1. běh 

Letos začnu trochu netradičně, a to tím, že bych chtěl poděkovat vedoucím 1. běhu za energii, nasazení a čas, který dětem a táboru obětovali. Zjišťuji totiž, že je rok od roku těžší sehnat vedoucího s dobrým srdcem a se sklony k sebedestrukci. První, co vedoucí musí splňovat, je, že sami v sobě musí najít chuť trávit své volno, dovolenou, prázdniny na táboře. Když tohle rozhodnutí učiní, musí počítat s tím, že kromě dobrého pocitu z radosti dětí, dobré party vedoucích a psychického odreagování je čeká fyzická likvidace, nedostatek spánku, zdravotní problémy, překonání svých morálních hodnot, někdy sáhnutí na dno svých možností a sil, teda aspoň na BOMBA táboře, protože program je opravdu náročný, a ne každý to ustojí. A tihle lidé do toho jdou, kvůli mě a hlavně těm dětem, a vlastně prakticky za nic. A tak chci vedoucím, co jezdí, vzkázat, jak si jich vážím a mám je rád. Každý z nich je jiný, nejsou dokonalí, ale dohromady jsou celek a tvoří BOMBA partu, když jsou pospolu, jsou jako živel, a člověk je musí zvládnout ukočírovat, což Honza, hlavní vedoucí, zvládl, a všichni jsme si to tak s dětmi užili na maximum. A líbí se mi, jak už se známe, a navzájem se doplňujeme. O to víc mne pak mrzí, když vedoucí na táboře nebo těsně po něm onemocní a tábor je dostane.

Tábor také určují děti, jaká se utvoří parta u těch nejstarších oddílů, která pak pomáhá k celkové atmosféře tábora a řekl bych, že 6. a 7. oddíl vytvořil dobrou partu. Zážitků s dětmi na táboře máme plno, některé Vás pobaví, některé Vás dostanou, někdy Vás dostane celá atmosféra a někdy prostě i dojetím pláčete, takhle silný to někdy je! Letos o tyhle situace taky nebyla nouze, ale jedna nás dostala přeci nejvíce.

Píše se poslední večer BOMBA tábora dne 12.07.2019 a právě probíhá BOBMA Párty, kde děti utrácejí BOMBÁČE a ty nejlepší věci se draží. Po několika vydražených kuřatech, dortech, mikinách, hračkách, pizzách přichází na řadu mobilní telefon SAMSUNG Galaxy A10, vyvolávací cena 200.000 BOMBÁČŮ! Ze zadní řady se ozývá nabídka 300.000 BOMBÁČŮ, na kterou již nikdo nereaguje a tak 300 tis. poprvé, podruhé a potřetí, prodáno! Pro telefon si přicházejí 4 kluci, fotbalisti, do kterých byste to nikdy neřekli (MC, Behi, Doubis, Náca), a volají si k sobě Fílu, kterému sdělují, že se mu složili na telefon, protože má starý a rodinná situace neumožňovala pořízení nového! A tohle Vás dostane. Přiznám se, že mám slzy i teď, co vy?

V nejstarším oddíle nám končí díky dosažení 18-ti let Adriana Straková a Dominik Krutil. Na táboře jsme se s nimi nestačili pořádně rozloučit, tak bych jim chtěl alespoň touhle cestou poděkovat a kdo ví, třeba se příští rok objeví na druhé straně barikády, když budou ochotni akceptovat první odstavec tohoto psaní.

Na táboře jsme zvládli udělat vše, co jsme potřebovali a program, který byl předem stanovený jsme splnili. Díky změnám počasí jsme aktivity občas přehazovali, ale počasí k nám bylo shovívavé, a tak jsme nakonec vše dodělali, a dokonce jsme si přidali i navíc. Počasí se měnilo, a tak jsme na táboře měli i jednodenní virózu, která si myslela, že nás dostane, ale nevěděla, že narazí na Líbu, která jí nedovolí se mezi nás tolik dostat. A tak jsme dali i tohle, což bylo asi nejdůležitější. Zdravotnice to avšak stálo plno sil, a dostalo je to taky. Viróza byla v malém množství, a tak nebylo potřeba přistupovat k jiným než interním opatření.

Jako vše má svůj konec, tak i 1. běh BOMBA Léta 2019 a na konec se já těším nejvíce. I když člověk nemá dostatek sil, je tu cíl, a člověk čeká, jak děti na konci budou reagovat, zde zjistíte, zda se tábor povedl. Jakmile vidíte slzavé oči dětí, že je konec, každého jak se loučí a říká, že příští rok určitě zase jede, po táboře se na Facebooku objeví děkovné a pochvalné komentáře a přijdou i emaily s feedbackem od rodičů. Tak vlastně až tady zjistíte, že se tábor povedl a ta práce měla smysl.

Nutné podotknout, že jsme neměli skoro žádné úrazy a návštěva hygieny dopadla také na jedničku. Personál v Pecce se o nás staral BOMBOVĚ jako vždy a už se do Pecky těšíme na druhý běh.

Děkuji všem dětem, rodičům, vedoucím, personálu Pecky a těším se na příště. Přeji hezký zbytek prázdnin a samé další BOMBA zážitky.

S pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

DNES BUDE ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ!

Poslední večer máme BOMBA párty, a kolem 20:00 hod. máme v plánu spustit živé vysílání.
Tábor končí …
 
 

INFO K ODJEZDU!

  • pojedeme dle plánu
Příjezd dne 13. 07. 2019 do Ústí nad Labem k zimnímu stadionu je plánován na 17:00 hod. a do Teplic v 17:30 hod., děti končí obědem a odjezd bude v 13:30 hod. z objektu. Uvedené časy jsou pouze orientační!
 
Odjezdy z tábora pak dne 13. 07. 2019 nejpozději do 13:30 hod. z objektu, nejlépe po obědě po 12:30 hod.
 
S pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

BOMBA Léto 2019 začalo!

Děti dorazily autobusy v pořádku do tábora a my jim můžeme udělat BOMBA prázdniny, dnes začínáme HAWAI PARTY a pokusíme se o živí vysílání mezi 20.30 hod. - 21.00 hod. na našich facebookových stránkách www.facebook.com/bombatabor buďte u toho!

BOMBA sestava na 1. běh * BOMBA Léto 2019*

Andy, Francík, Helča, Helí, Kačaba, Fachy, Fríďa, Barča, Avatárek, Štěpa, Kapr, Jéňa, Kája, Verča, Šála, Léňa, Líba, Hynek, Janča

Prosíme o zaslání všech plateb, děkujeme ...

BOMBA MIKINY 2019

Prodlužujeme objednávky do 24.05.2019

Spustili jsme objednávky mikin! Objednávky budou spuštěny do půlnoci 24.05.2019 a cena 1ks je 500,- Kč. Děkujeme a těšíme se na Váš zájem.
 

Podpora dětem s CDG Syndromem

 

 

Hledáme vedoucí, 18 +, brigáda

Pokud splňuješ podmínku 18 let, rád/a pracuješ s dětmi a v kolektivu, miluješ akci, nesnášíš nudu a chceš být u něčeho, co má smysl, tak si náš člověk! Uvítáme i skupinu kamarádů. Naše motto: "Everything I do I do for Kids!" Sháníme vedoucí/ho na BOMBA Léto 2019 v termínu 27.07. - 10.08.2019 (Pecka) a 14.08. - 24.08.2019 (Plasy). Bližší informace po emailu: info@bombatabor.cz nebo na tel. č. 607987056.

Neboj se ozvat! Těšíme se, s pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

BOMBA LÉTO 2019

Aktualizovali a uveřejnili seznamy na Léto 2019, kde místa rychle ubývají:

  • 1. běh - obsazen 130 míst!
  • 2. běh - přihlášeno 118, volných 12 míst
  • 3. běh - přihlášeno 104, volných 36 míst

Informace k BOMBA Létu 2019 zde!

Přihlášení na BOMBA Léto 2019 zde!

DEN VÍTĚZSTVÍ!

Čest památce všem zesnulým a obětem války, jejich rodinám a blízkým... Chtěli bychom tento svátek pojmou také jako den, kdy si máme uvědomit, že život máme jenom jeden, je to dar a je potřeba nepřestat bojovat, i když už nevidíte cestu a nebo už nemůžete!

Chtěli bychom popřát vítězství lidem, kteří svádějí úplně jiný boj a to se zdravím.

Nedávno jsme se totiž dozvěděli, že jedna maminka od našeho dlouholetého účastníka, kamaráda, má rakovinu a podobně je na tom dítě, které se mělo zúčastnit tábora, ale maminka jej musela odhlásit z důvodu nálezu nádoru v hlavě (mozku).

Nejen oni, ale plno ostatních, budou svádět svůj nejdůležitější boj ve svém životě a my jim přejeme VÍTĚZSTVÍ. Máte naší plnou podporu a když bychom pro Vás mohli něco udělat, uděláme!

Vyhrajte a bojujte! BOMBA tábor

Sháníme pomoc pro naše cíle...

 

 

Starší příspěvky naleznete zde

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství zde!

Nejbližší akce: 

  • Objednávky BOMBA Mikin 2019

Objednávky zde!

Připravované akce:

  • BOMBA Léto 2019
  • termín 29.06. - 13.07.2019 (Pecka)
  • termín 27.07. - 10.08.2019 (Pecka)
  • 3. běh - zrušen!

Přihlášení zde!

Sháníme pomoc pro naše cíle ...