Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH BOMBA TÁBOR

BOMBA Léto 2023

Vážení rodiče a přátelé,

dne 18. 12. 2022 ve 20:00 hodin spustíme přihlášení na BOMBA Léto 2023, pro členy BOMBA spolku bude možné se přihlásit již 15. 12. 2022 od 20:00 hodin. Pojedeme opět do Penzionu U skály v termínu 01. – 15. 07. 2023, cena tábora bude 9.500 Kč, pro členy spolku 9.200 Kč. Do 15. 12. 2022 doplníme všechny potřebné informace.

Informace o členství 

Přihláška k členství

Seznam členů

Přihlášky na BOMBA Zimu 2023 zde

 ❄️💣BOMBA ZIMA 2023 ❄️💣

Přihlášky spuštěny, zbývá 11 míst!

Přihlášky na BOMBA Zimu 2023 zde

BUDE...
 
Máme pro Vás prvotní informace:
❄️termín: 11. - 18. 02. 2022
❄️ubytování: Penzion Krmelec https://www.penzionkrmelec.cz/cs/
❄️vzdálenost od sjezdovky: 0 m (přímo u lanovky)
❄️doprava: vlakem (vezmeme dětem veškerou bagáž)
❄️kapacita: 20 dětí
❄️přihlášení: již brzy, sledujte nás!
 
 

Zima 2023

Vážení rodiče, děti a přátelé BOMBA tábora,

uvažujeme o tom, že bychom v době jarních prázdnit od 11. 2. do 18. 2. 2023 (Teplice), uspořádali jarní tábor na horách. Vzhledem k tomu, že jsem jeden z nejlepších lyžařských instruktorů v okolí 😊 a mám skvělé kamarády, a tak by byl tábor pro začátečníky i pokročilé lyžaře a pro pokročilé snowboardisty.

Ale chceme myslet i na ty, co nelyžují vůbec a ani se to nechtějí naučit, nebo z důvodu jiných skutečností, nechtějí hradit za vleky a pořizovat, či půjčovat si lyžařskou výbavu, budeme dělat zvlášť turistické družstvo (bobování, zimní radovánky, procházky a nějaký ten výlet). Večerní BOMBA program by pak byl společný. A takhle by mohli jet na tábor všichni.

Pokud víte o nějakém tipu na BOMBA objekt, prosíme o zaslání.

Chtěl bych Vás tímto poprosit o zpětnou reakci, zda by byl o tábor zájem, děkujeme.

S pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

POZOR ZMĚNA - odjezdy!

V Teplicích bude autobus, z důvodu fotbalového utkání FK Teplice, zajíždět na parkoviště u prodejny Lidl v Proseticích, adresa Pražská 41501, Teplice 415 01, děkujeme za pochopení.

Příjezd z BOMBA tábora dne 30. 10. 2022

Příjezd z tábora do Ústí nad Labem k zimnímu stadionu, ul. Masarykova 232/974, Ústí nad Labem předpokládáme v 14:00 hodin a do Teplic na parkoviště prodejny Lidl, ul. Pražská 41501, Teplice v 14:30 hodin.

Končíme obědem, a tak bude odjezd v 13:00 hodin z Kytlic.

Uvedené časy jsou pouze orientační! 

Individuální odjezdy z tábora dne 30. 10. 2022 nejpozději do 13:00 hod. z objektu, nejlépe po obědě, po 12. hodině.

5. den BOMBA Podzim 2022

 

4. den BOMBA Podzim 2022

3. den BOMBA Podzim 2022

2. den BOMBA Podzim 2022

 

BOMBA Podzim 2022 - začal

Všechny děti dorazily na tábor v pořádku, ubytovaly se, najedly se a nic nám nebránilo první večer odpálit čarodějnickou párty. Vše jsme stihli nazdobit a připravit. Bylo to BOMBA! Posíláme fotky z 1. dne BOMBA Podzimu 2022.

 

info k odjezdu

CHEMSTR

Od knížek 📓, kosmetiky 🪒, kablíků 🔌 a lampiček 💡 se nyní přesuneme do chemie 🧪. Né té školní, ale do průmyslové. Naší novou spřízněnou duší je teplická firma Chemstr. Již v roce 1991 zahájila distribuci chemických a technických produktů. V roce 2008 zahájila vlastní výrobu a o 3 roky později spustila i vlastní vývoj. V roce 2015 pak vtrhla do stavebnictví a dnes patří mezi profesionály v oblasti podlah průmyslových závodů.

Pokud potřebujete mít pevnou půdu pod nohama, odstranit graffiti z fasády nebo jen promáznout řetěz na kole, Chemstr je jasná volba. My moc děkujeme za podporu a už za pár dní se vidíme v Kytlici 💣.

 

PANLUX

Rychlostí světla se nyní přesuneme k dalšímu partnerovi. Vlastně je to už taková naše stálice a většina z BOMBA dětí už doma jistě něco má.

Společnost PANLUX s.r.o. působí na českém trhu již přes 2 desetiletí a v jejím portfoliu naleznete širokou škálu svítidel. Bytová, kancelářská, led pásky, žárovky, průmyslová, nouzová či zahradní. Samozřejmostí jsou i pohybové senzory, trafa, drivery a mnoho dalšího příslušenství. Takže, kdo nevěřím, ať na www.panlux.cz běží 💡😉 .

A my moc děkujeme za další porci všemožných svítítek.

2 volná místa

Na BOMBA Podzim 2022 se nám uvolnila 2 místa.

♥️ Emma Šlechtová ♥️

Na mezinárodní den zvířat, 04. 10. 2022, se nám narodila dcera Emma Šlechtová, s maminkou jsou v pořádku, moc děkuji mé skvělé manželce 😘

 

ELFETEX

"Dobré vztahy"  jsou důležité nejen pro BOMBA tábor, ale jedná se o motto našeho dalšího partnera. Společnost ELFETEX spol. s r.o. patří již přes 30 let mezi přední hráče na českém trhu v oblasti elektroinstalačního materiálu. Kabely, jističe, zásuvky, vypínače, žárovky, svítidla, to je jen malý výčet materiálu, který můžete pořídit v jejich síti 26 poboček. Ty naleznete na území celé ČR. Ať řešíte rekonstrukci nebo novou stavbu, ať je to dům, byt, kancelář nebo výrobní hala, vždy se vám dostane profesionálního přístupu. My ELFÍKU moc děkujeme za podporu a jsme přesvědčeni, že se stane i vaším spolehlivým parťákem.

"BEZ FRÁZÍ"

To, že život není vždy peříčko a cesta k vrcholu bývá někdy pořádně trnitá, potvrdí nejedna známá osobnost. A právě za příběhy věhlasných sportovců stojí ojedinělý projekt BEZ FRÁZÍ, který se stal naším novým partnerem.

Budete velice překvapeni, jakým překážkám museli jednotliví sportovci čelit a co přesně stojí za jejich úspěchy. Zaručujeme Vám, že s prvními řádky začnete hltat celý příběh – a až si dáte jeden, budete chtít další 😉. Vše najdete na www.bezfrazi.cz. Ty nejpoutavější příběhy naleznete v knížkách BEZ FRÁZÍ a právě tam se dočtete ještě něco navíc. Určitě každý má svůj idol ze světa sportu – tak mrkněte.

Za nás tedy obrovské poděkování za podporu a smekáme klobouček před Vaší prací.

A malé tajemství na závěr, již v říjnu se může těšit na novou knihu, tentokrát s pořadovým číslem 5.

Další BOMBA 💣🎤 eLKa 🎤💣 

vypadá to, že na Podzim 2022 se zá námi přijede podívat eLKa (Official), tak doporučujeme si tohoto BORCE a kapelu z Klášterce nad Ohří (naše rodné město) a jeho tvorbu naposlouchat, ať si to společně užijeme.
 
 
 

ANGRY BEARDS 

Hned na úvod odpálíme pořádnej dělobuch. Tahle partička z Třebíče nezkazí žádnou legraci, ba naopak… nekompromisně ještě přitvrzuje, dokud se nebudete lámat v pase. Angry birds jsou proti nim neškodný kuřátka. Přináší černý zlato do chlapských životů. Už víte? Nic?

Je nám velkou ctí a potěšením představit jednoho z našich nových partnerů - českou značku ANGRY BEARDS. Gang “naštvaných vousáčů”, kteří jsou fakt hustý a jejich produkty patří do kategorie “musíš mít”. Spousta z nás, samčích vedoucích, začala pomalu a nezávisle na sobě, objevovat produkty na vousy. Možná z lenosti, nebaví nás se holit (koho by to taky bavilo). Ale vždy se naše rozhovory sešly u engry bírdích zlepšováků - vosky, gely, hřebeny… My fakt nejsme žádní šámpónci, BOMBA tábor z pozice vedoucího je řehole. Občas se však musíme hodit do pucu.

Obrovské díky ANGRY BEARDS, že na nás neseslali mlhu. Prokázali, že mají srdce na pravém místě a podpořili právě náš BOMBA tábor. Určitě navštivte jejich web angrybeards.cz a přidejte se k tisícům spokojených chlapů!

PS: Dámy, engry birdím dárkem si získáte přízeň každého muže 😉

❗️Již brzy odtajníme první velké jméno. Sledujte nás ‼️⚠️

Rádi bychom Vám postupně představili všechny společnosti, které nám na Podzim 2022 pomohly a patří jim obrovské poděkování. Už asi nechceme víc prozrazovat, ale ujišťujeme Vás, že to jsou neskutečné BOMBY a nejen děti se mají na co těšit.

Džejnička a Milánek ❤

tak další BOMBA pár měl svatbu a my byli u toho, přejeme hodně štěstí a gratulujeme. Měli jste to krásné. BOMBA ROK 2022, tak kdo bude další?
  • 22. 02. 2022 - Helča a Štěpán
  • 18. 06. 2022 - Janča a Hynek
  • 10. 09. 2022 - Džejnička a Milánek

BOMBA Podzim 2022

Obsazeno!

Přihlášky na BOMBA Podzim 2022 zde

Aktualizovali jsme naše stránky. V odkaze akce najdete veškeré informace k BOMBA Podzimu 2022. Dne 28. 07. 2022 ve 20:00 hodin spouštíme přihlášky pro členy BOMBA spolku.

Vážení rodiče, členové a přátele BOMBA tábora,

zasílám krátké zprávy k BOMBA Podzimu 2022, který se bude konat v Penzionu U skály v termínu od 25. – 30. 10. 2022 pod názvem „Čarodějnický Podzim, přijde i Mikuláš.“ Přihlášky budeme spouštět dne 01. 08. 2022 ve 20:00 hodin a pro členy spolku dne 28. 07. 2022 ve 20:00 hod. kapacita omezená na 65 účastníků.

Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme členství v BOMBA spolku:

Brzy přidáme bližší informace, sledujte naše stránky

S pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

 

Starší příspěvky naleznete zde

 

 

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství 

Přihláška k členství

Seznam členů

Pravidelné akce: 

  • BOMBA vybíjená
  • každé úterý *20,- Kč/dítě 
  • zrušeno do odvolání!

Nejbližší akce: 

BOMBA ZIMA 2023

Informace BOMBA Zima 2023

Přihlášky na BOMBA Zimu 2023

Připravované akce: