Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH BOMBA TÁBOR

"BEZ FRÁZÍ"

To, že život není vždy peříčko a cesta k vrcholu bývá někdy pořádně trnitá, potvrdí nejedna známá osobnost. A právě za příběhy věhlasných sportovců stojí ojedinělý projekt BEZ FRÁZÍ, který se stal naším novým partnerem.

Budete velice překvapeni, jakým překážkám museli jednotliví sportovci čelit a co přesně stojí za jejich úspěchy. Zaručujeme Vám, že s prvními řádky začnete hltat celý příběh – a až si dáte jeden, budete chtít další 😉. Vše najdete na www.bezfrazi.cz. Ty nejpoutavější příběhy naleznete v knížkách BEZ FRÁZÍ a právě tam se dočtete ještě něco navíc. Určitě každý má svůj idol ze světa sportu – tak mrkněte.

Za nás tedy obrovské poděkování za podporu a smekáme klobouček před Vaší prací.

A malé tajemství na závěr, již v říjnu se může těšit na novou knihu, tentokrát s pořadovým číslem 5.

Další BOMBA 💣🎤 eLKa 🎤💣 

vypadá to, že na Podzim 2022 se zá námi přijede podívat eLKa (Official), tak doporučujeme si tohoto BORCE a kapelu z Klášterce nad Ohří (naše rodné město) a jeho tvorbu naposlouchat, ať si to společně užijeme.
 
 
 

ANGRY BEARDS 

Hned na úvod odpálíme pořádnej dělobuch. Tahle partička z Třebíče nezkazí žádnou legraci, ba naopak… nekompromisně ještě přitvrzuje, dokud se nebudete lámat v pase. Angry birds jsou proti nim neškodný kuřátka. Přináší černý zlato do chlapských životů. Už víte? Nic?

Je nám velkou ctí a potěšením představit jednoho z našich nových partnerů - českou značku ANGRY BEARDS. Gang “naštvaných vousáčů”, kteří jsou fakt hustý a jejich produkty patří do kategorie “musíš mít”. Spousta z nás, samčích vedoucích, začala pomalu a nezávisle na sobě, objevovat produkty na vousy. Možná z lenosti, nebaví nás se holit (koho by to taky bavilo). Ale vždy se naše rozhovory sešly u engry bírdích zlepšováků - vosky, gely, hřebeny… My fakt nejsme žádní šámpónci, BOMBA tábor z pozice vedoucího je řehole. Občas se však musíme hodit do pucu.

Obrovské díky ANGRY BEARDS, že na nás neseslali mlhu. Prokázali, že mají srdce na pravém místě a podpořili právě náš BOMBA tábor. Určitě navštivte jejich web angrybeards.cz a přidejte se k tisícům spokojených chlapů!

PS: Dámy, engry birdím dárkem si získáte přízeň každého muže 😉

❗️Již brzy odtajníme první velké jméno. Sledujte nás ‼️⚠️

Rádi bychom Vám postupně představili všechny společnosti, které nám na Podzim 2022 pomohly a patří jim obrovské poděkování. Už asi nechceme víc prozrazovat, ale ujišťujeme Vás, že to jsou neskutečné BOMBY a nejen děti se mají na co těšit.

Džejnička a Milánek ❤

tak další BOMBA pár měl svatbu a my byli u toho, přejeme hodně štěstí a gratulujeme. Měli jste to krásné. BOMBA ROK 2022, tak kdo bude další?
  • 22. 02. 2022 - Helča a Štěpán
  • 18. 06. 2022 - Janča a Hynek
  • 10. 09. 2022 - Džejnička a Milánek

BOMBA Podzim 2022

Obsazeno!

Přihlášky na BOMBA Podzim 2022 zde

Aktualizovali jsme naše stránky. V odkaze akce najdete veškeré informace k BOMBA Podzimu 2022. Dne 28. 07. 2022 ve 20:00 hodin spouštíme přihlášky pro členy BOMBA spolku.

Vážení rodiče, členové a přátele BOMBA tábora,

zasílám krátké zprávy k BOMBA Podzimu 2022, který se bude konat v Penzionu U skály v termínu od 25. – 30. 10. 2022 pod názvem „Čarodějnický Podzim, přijde i Mikuláš.“ Přihlášky budeme spouštět dne 01. 08. 2022 ve 20:00 hodin a pro členy spolku dne 28. 07. 2022 ve 20:00 hod. kapacita omezená na 65 účastníků.

Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme členství v BOMBA spolku:

Brzy přidáme bližší informace, sledujte naše stránky

S pozdravem Štěpán Šlechta, BOMBA tábor

 

Starší příspěvky naleznete zde

 

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství 

Přihláška k členství

Seznam členů

Pravidelné akce: 

  • BOMBA vybíjená
  • každé úterý *20,- Kč/dítě 
  • zrušeno do odvolání!

Nejbližší akce: 

PODZIM 2022

  • termín 25. - 30. 10. 2022
  • cena 4500 Kč, pro členy 4200 Kč
  • Penzion U skály

BOMBA Podzim 2022 

Přihláška BOMBA Podzim 2022

Připravované akce: