Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

BOMBA ZIMA 2019

 
Podmínky Organizační info Program Účastníci

 • Pořadatel: BOMBA tábor - dětské tábory, z. s. O nás
 • Cena: 4.990,- Kč, pro člena spolku 4.790,- Kč (ceny bez skipasu)
 • Kapacita: 60 míst
 • Přihlášky: Na stránkách BOMBA tábora - Přihláška od 01.10.2018, pro člena od 28.09.2018 Informace o členství zde!

HOTEL U ZVONU ***

 • Termín: 23. 02. -  02. 03. 2019
 • Místo: Hotel U Zvonu ***, Dolní Dvůr 8, 543 42 Trutnov  O objektu
 • Lyžařský areál: Ski Family Dolní Dvůr O areále
 • Odjezd: Autobusem z Teplic, Ústí nad Labem, Děčína nebo vlastní dopravou

Dlouhá léta jsme se připravovali na tento okamžik. Udělat tábor je jedna věc, ale udělat lyžařský kurz věc druhá. Nejde o organizační věci, ale spíše o to, aby kurz měl všechny parametry. Milujeme hory, lyžování a snowboarding. Za ty roky, co jsme se připravovali, jsme absolvovali několik kurzů se školami nebo jinými organizacemi a nebo jsme lyžařské kurzy zažili při studiích. Vzhledem k naší lásce k tomuto sportu jsme naráželi na to, že na kurzy jezdili vedoucí, kteří sice mají také pozitivní vztah k tomuto sportu, ale i když se snažili, tak jej neovládali a nebo jej neuměli učit. Nebo bylo málo vedoucích na daný počet dětí a v družstvu pak bylo 10 - 15 dětí. Výsledek byl potom takový, že děti byly na horách, ale kromě začátečníků z kurzu málo kdo odjel s lepšími dovednostmi. Další věcí byl program mimo lyžování, který nebyl žádný nebo jen tak na doplnění. A tohle všechno my změníme!

Instruktor Štěpa

Kdo s námi jezdí na BOMBA tábory, tak ví, že program pro děti je BOMBA a děti mají o zábavu postaráno. Není tedy potřeba dlouze rozepisovat, že na našem "lyžáku" kromě lyžování bude i program pro děti se závěrečnou BOMBA párty, kde si děti odnesou spousty cen a že budeme rozdávat diplomy a medaile. Myslíme si, že důležité je Vám říci, že na kurz pojedeme ve velkém počtu vedoucích a lyžařských instruktorů, kteří mají v zimní období praxi na svahu a tedy družstvo bude o cca 6 dětech. Pokud máte tento sport taky rádi, musíte vědět, že s takovou skupinkou se dá pracovat. Dalším faktorem je to, že s námi pojedou opravdový instruktoři, kteří ví, jak se učí, umí naučit a taky se tomu pravidelně věnují na horách. Já osobně mám dlouholetou praxi u lyžařské školy SCOTT a další mí přátelé u konkurenční lyžařské školy. Známe se a víme, jak kdo učí a navzájem se respektujeme a občas od sebe okoukáváme nové věci, které nám pomáhají k dalšímu růstu. Podtrženo, sečteno "BOMBA ZIMA 2019"! 

Kromě myšlenky, odhodlání a dovedností je důležitý výběr místa. Proto jsme vybrali Hotel U Zvonu *** (odkaz zde) a Ski Family Dolní Dvůr (odkaz zde). Penzion je velký a má všechny potřebné parametry pro lyžařský kurz a náš program. Další věcí je strava, kde snídaně je ve formě bufetu. Největším kladem pro lyžaře je, že areál je necelých 200 metrů. Kolem penzionu je i dostatek místa na jiné zimní radovánky a náš BOMBA program. Výběr lyžařského areálu také není  náhodou. Jedná se o kvalitní a cenově dostupné středisko pro rodiče s dětmi. Sjezdovky jsou tu upravené a mají i příjemnou náročnost a najde si zde své každý milovník zimních sportů a tím narážím i na běžecké lyžování "běžky." Ty neodmyslitelně k zimě patří a určitě z řad dobrovolníků na upravené tratě vyrazíme. Ve ski arálu je i dětský park s vlekem, který je dostupný veřejnosti a kam se určitě se začátečníky vydáme.

Víme, že zimní sporty nepatří k těm nejlevnějším, a proto nabízíme platit náš kurz postupně, jak Vám to bude vyhovovat. Postačí zaplatit zálohu 2000,- Kč a to z důvodu toho, že musíme uhradit rezervaci v penzionu do konce října 2018. Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu 5krát denně, neomezený pitný režim, program, ceny, vedoucí, pojištění odpovědnosti a lyžařské instruktory. U autobusu pak budeme vybírat kromě potřebných dokumentů i za skipas, dle aktuálního ceníku, kde počítáme cca 1700,- Kč. Pokud bude stát skipas méně, záleží také na věku dítěte, budeme zbylou část z ceny skipasu vracet. V ceně není zahrnuto úrazové pojištění a doporučujeme si jej na dobu lyžařského kurzu sjednat. Nebo nahlédnout do již sjednaného, zda se pojištění vztahuje i na lyžování a snowboarding.

Další důležitou součástí je výbava na hory. Každé dítě by mělo být vybaveno funkčním prádlem, kvalitní bundou a lyžařskými či snowboardovými kalhotami, kombinézou nebo oteplováky. Mít dvoje rukavice, helmu, čepici, lyžařské a sluneční brýle, láhev na pití a další věci. Vzhledem k důležitosti vybavení na horách od nás dostanete doporučený seznam. Nemusíte se vůbec bát, pokud pojedete na hory poprvé, my Vám pomůžeme a bude to BOMBA!

BOMBA ZIMA 2019 je určena pro děti ve věku od 6 - 18 let. 

Na našem táboře nuda nemá místo a zážitky se jen hrnou. "Everything I do I do for kids!" 

Naše počínání a snahu dětí můžete sledovat každý den na našich stránkách www.bombatabor.cz nebo na facebooku www.facebook.com/bombatabor kam umísťujeme fotografie z každého dne. Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se o živé vysílání na našich facebookových stránkách.  

Další krok, kterým se snažíme Vám pomoci, je možnost uhradit cenu tábora postupně. Uvědomujeme si, že cena tábora zatíží rozpočet rodiny a ještě, když je více táborových dětí. Z tohoto důvodu Vám nabízíme, abyste si platbu rozdělili do více částí, jak Vám to vyhovuje, s podmínkou, že cena tábora musí být uhrazena nejpozději do 15.02.2019. Odlehčit z ceny si můžete příspěvkem od zaměstnavatele či příspěvkem od zdravotní pojišťovny nebo jiných organizací. Snažíme se cenu držet dole a tak často hledáme pomoc u kamarádů či partnerů "sponzorů" - jinak by cena tábora byla mnohem vyšší.

Na BOMBA ZIMU 2019 se můžete přihlásit na našich stránkách od 00:01 hod. dne 01.10.2018, tedy ze dne 30.09.2018 na 01.10.2018, ale pozor! Kapacita tábora 60 míst je brzy obsazená (cca 20 hod. po spuštění přihlášek). Přihláška

Pro členy BOMBA spolku bude možné se přihlásit od 28.09.2018. Stát členem se můžete kdykoliv a ihned čerpat výhody. Informace o členství zde!

Už se moc těšíme, Vaše BOMBA parta  

 

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství zde!

Nejbližší akce: 

 • BOMBA PODZIM 2019
 • termín 25.10. - 30.10.2019 (Kytlice)

Připravované akce:

 • Mikulášská 2019
 • termín 07.12.2019
 • Silvestr 2019
 • termín 28.12. 2019 - 05.01.2020 (Pecka)
 • Lyžák 2020
 • termín 01.02. - 08. 02.2020
 • Léto 2020
 • 2. běhy

Sháníme pomoc pro naše cíle ...