Tábory/Akce

PŘIHLÁŠKA

O NÁS

OBJEKT

OTÁZKY

Informace
k akcím

Potřebné
dokumenty

Spolek,
vedení

Informace
o objektu

Máte
otázky?

Program tábora

 
Zima 2024 Organizační info Podmínky Účastníci

BOMBA Zima 2024 bude lyžařský kurz/výcvik spojený s táborem. V dopolední a odpolední části bude především na programu lyžování, snowboarding. Jeden den si od lyží a prkna odpočineme a budeme se věnovat jiné činnosti. Určitě máme v plánu i noční lyžování, které může být pro mnoho dětí zážitkem nebo příjemným zpestřením. Po večeři pak budou probíhat soutěže do naší celotáborové hry, abychom si na konci mohli udělat BOMBA párty, kde budou děti dostávat věcné ceny, sladkosti a jiné dobroty.

Chceme, aby se děti něco nového naučily, měly nové zážitky a zůstaly jim vzpomínky na celý život a jsme si naprosto jistí, že na našem BOMBA "Lyžáku" budou mít vše a nikdy, v dobrém slova smyslu, na kurz nezapomenou, stejně jako když jsou s námi v létě a na podzim. 

Můžete se těšit na BOMBA partu, která se postará o BOMBA zážitky Vašich dětí.
 

Nepřízeň počasí a naše schopnosti

Co nejsme schopni ovlivnit, je počasí. V případě nepříznivého počasí, dokážeme díky zkušenostem, flexibilitě programu a prostorám objektu, upravit hru či ji nahradit nějakou jinou a přizpůsobit jí počasí, tak aby děti měly vždy program, něco se dělo, a z tábora si odvezly jen samé dobré zážitky z táborového dobrodružství. Ski Aréna Jizerky je zasněžovaný a tak by se nemělo stát, že bychom neměli na čem jezdit. I tak věříme, že nám bude počasí nakloněno a všichni si to užijeme.

Na našem táboře nuda nemá místo a zážitky se jen hrnou. "Everything I do I do for kids!" 

Naše počínání a snahu dětí můžete sledovat každý den na našich stránkách www.bombatabor.cz nebo na facebooku www.facebook.com/bombatabor kam umísťujeme fotografie z každého dne. Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se o živé vysílání na našich facebookových stránkách.  

   

Potřebné dokumenty ke stažení ve formátu PDF:

Podmínky Organizační info Plná moc Bezinfekčnost 

Zdr. způsobil. Seznam věcí Potvrzení o seřízení Souhlas GDPR 

Instrukce k odjezdu

 

Rychlý kontakt

Výhody člena spolku!

Informace o členství 

Přihláška k členství

Seznam členů

Pravidelné akce: 

  • BOMBA vybíjená
  • každé úterý *20,- Kč/dítě 
  • zrušeno do odvolání!

Nejbližší akce: 

BOMBA Zima 2024

BOMBA Zima 2024

Přihlášení Zima 2024

Připravované akce:

ŠVP Bystřany 2024

BOMBA Léto 2024

BOMBA Léto 2024

Přihlášení Léto 2024

BOMBA Podzim 2024